Bizi arayın:

  00902129002511

Falcı Abi Kerem

Falcı Abi Kerem

Profesyonel Fal Yorumcusu

345
danışmanlık
% 94.9
pozitif yorum

tarot ve spiritüel konularla iç içeyim. Kimsenin kimseye yanlış bilgi vermeye yalan söylemeye hakkı olmadığını savunduğumdan bu işe koyuldum. Geçmiş şimdi ve gelecek hakkında insanların (içlerinden) sordukları sorulara yanıt verip, zihinlerinde farkındalık yaratıp olayı falında...


Profilin devamını görüntüle
Falcı Abi Kerem uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 345 görüşme hizmeti için 43 yorum aldım. Hizmetlerimin %94.9 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

34

6

1

2


Seçiniz:

Çok kötü

zşaka mı ya kaç satır yazmışsınız hiçbir detay yok o kadar ücret şaka mı?? detaylı tıkladım ben bu kadar kötüsünü beklemıyordum berbat resmen salızdan çıkan fal sizden daha iyidir yorumlara aldanmayın berbat ötesi.

 Yorumu yazan müşterimiz - goknurozbey, 19/03/2018 tarihinde

HARIKA

İnanamıyorum ben bakıpta görmediklerimi bana gösterdi. Almanya da bana verdiği bilgilerle hayatımı çok güzel bir hâle getirdi. Kendisi her aradığımda beni aydınlattı. Sizlere tavsiyem 1 kere de olsa bu güzel insana güzel sesiyle beraber tanışmanız. İçim içime sığmıyor. Bu dünyada güzel insanlar çok az sende 1 tanesin teşekkür ederim

 Yorumu yazan müşterimiz - rumi333, 11/03/2018 tarihinde

Teşekkür ederim

Kerem Bey’e yazılı danıştım.Kendisi olayları detaylı değerlendirdi ve net tarihler verdi.Not aldım,bekleyeceğim..Kendisine teşekkür ediyorum bence danışılması gereken bir uzman .

 Yorumu yazan müşterimiz - tubiti, 11/03/2018 tarihinde

Çok iyi

Kerem bey sorularıma net ve kesin cevaplar vererek beklentilerimi tam olarak karşıladı. Öngörülerinin gerçekleşeceğine de inanıyorum. Wengodaki en iyi yorumculardan biri olduğunu, hakettiği değeri ve yorumları alacağını düşünüyor. siteyi ziyaret eden herkese O' na bir kez olsun danışmalarını tavsiye ediyorum. En kısa zamanda kendisini tekrar arayacağım.

 Yorumu yazan müşterimiz - safakakay, 10/03/2018 tarihinde

Güzel deneyimdi :)

Aklımda ki bütün sorulara yanıt aldım. Merak ettğim bişey kalmadı ve verdiği cevaplar yürkten istedğim şeklde ve tutarlı idi. İçimde büyük bir umut oldu :) verdği her tarihi not aldım sabırzılkla o günleri bekleyeceğim çıktığı vakit tekrar heleceğim. görüşmek üzere Kerem bey :)

 Yorumu yazan müşterimiz - bilge08.16, 08/03/2018 tarihinde


Falcı Abi Kerem uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

0:00 - 24:00

0:00 - 24:00

0:00 - 24:00

0:00 - 24:00

0:00 - 24:00

0:00 - 24:00

0:00 - 24:00
Falcı Abi Kerem uzmanının profili

Profesyonel Fal Yorumcusu - 17 yıl deneyim

tarot ve spiritüel konularla iç içeyim. Kimsenin kimseye yanlış bilgi vermeye yalan söylemeye hakkı olmadığını savunduğumdan bu işe koyuldum. Geçmiş şimdi ve gelecek hakkında insanların (içlerinden) sordukları sorulara yanıt verip, zihinlerinde farkındalık yaratıp olayı falında ötesine taşıyıp insanları kendi varoluşlarıyla tanıştırıyorum.

Deneyim ve nitelikler

iş ortaklıkları - aşk ilişkiler - anlaşmalar ..... doğruları bilmek herkesin hakkıdır ! doğru adımları atmak isterken içinizde bir şüphe varsa muhakkak hislerinize güvenin bende size bu konuda ve karar aşamalarında yardımcı olmaya çalışacağım .... VE BUNLARIN HİÇ BİRİNİ BANA ANLATMAK ZORUNDA DEĞİLSİNİZFalcı Abi Kerem uzmanının anahtar kelimeleri

 • askhayati
 • bac
 • falciabi
 • fac
 • icinden sormak
 • parasans
 • abi
 • astroloji fal tarot tarotfali
 • falc
 • ishayati
 • medyum


2018 -MyBestPro bilişim hiz tic ltd şti- Vivendi - Kaptanpaşa Mah. Halit Ziya Türkkan Sok. ISTANBUL