Bizi arayın:

  00902129002511

Falcı Abi Kerem

Falcı Abi Kerem

Profesyonel Fal Yorumcusu

548
danışmanlık
% 96.7
pozitif yorum

Kendinle tanışmak ister misin? Geçmiş, şimdi ve gelecek hakkında insanların (içlerinden) sordukları sorulara yanıt verip, zihinlerinde farkındalık yaratıyorum. Falın ötesine geçip, sizi kendi varoluşunuzla tanıştırıyorum! Uzun yıllardır spiritüel konularla iç içeyim.


Profilin devamını görüntüle
Falcı Abi Kerem uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 548 görüşme hizmeti için 65 yorum aldım. Hizmetlerimin %96.7 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

52

10

1

2


Seçiniz:

yine müthiştin

kerem bey burdaki favorim 3 uzmandan biri.yine kendisine fal baktırdım ve harikaydı..her dediği çıkar tarihine kadar.sabırsızlıkla bekliyorum umarım yine öyle olur.çok teşekkür ederim.buraları sensiz bırakma!

 Yorumu yazan müşterimiz - lilimali, 12/07/2018 tarihinde

Güzeldi

İlk kez kerem beyi aradım ve kendisine cok teşekkür ederim öncelikle cok düşünceli bir beyefendi zamandan asla calıyor ve çok dogal birisi cok mutlu oldum içim ferahladısöylediklerinize umarım gercekleşir ve sizi tekrar aradım herkeze tavsiye ederim

 Yorumu yazan müşterimiz - mucize, 01/07/2018 tarihinde

Sakinlik verdiniz

Kerem bey günaydin.. ilk defa aradım sizi merak ettiğimden dolayı ve kesinlikle pişman değilim. Rahatlaci konuşmanız var ve karşı tarafla güzel bir bağ kuruyorsunuz. Dedikleriniz hislerimle doğruladım ve nekadar da bizler konuşsak biz sadece bir araciyiz ve herşey an meselisidir. Konuşurken sizinle sanki uzun süredir tanıyormuşsum gibi bir hissiyatim oldu ne güzel birsey bu. Çalışma yönteminiz güzel fikir bence çünkü kimseyi oyalamıyorsunuz ve kimsenin vaktini çalmıyorsunuz. Dilerim allah'tan hep böyle doğru ve düzgün şekild e arayanlarimizi sakinlestirirsiniz ve bunada inanıyorum. Bütün iyilikler sizinle olsun ve mutlu huzurlu kalın 🌹🌹🌹🌹

 Yorumu yazan müşterimiz - madeliefye, 01/07/2018 tarihinde

Kerem👍

Asla vakit çalmayan sorulara net yanıt verdiğiniz için teşekkür ederim.İlk defa Aradım aklımdaki sorulara cevap oldunuz sizi tanıdığıma mutlu oldum.

 Yorumu yazan müşterimiz - melek0425, 06/06/2018 tarihinde

Dedikleri çıkan, net bir uzman!

Sorularınıza net yanıtlar almak istiyorsanız, net zaman dilimleri duymayı bekliyorsanız adresiniz Kerem bey olmalı. Ağdalı gereksiz anlatımlarla enerjinizi almadam sadece sorduğunuz soruya odaklanarak yanıt veriyor. Verdiği yanıtları yaşarken kendinizi buluyorsunuz. Zamanınızı ve enerjinizi ve paranızı başka yerlerde harcamayın.

 Yorumu yazan müşterimiz - wengohaziran, 03/06/2018 tarihinde


Falcı Abi Kerem uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

0:00 - 24:00

0:00 - 24:00

0:00 - 24:00

0:00 - 24:00

0:00 - 24:00

0:00 - 24:00

0:00 - 24:00
Falcı Abi Kerem uzmanının profili

Profesyonel Fal Yorumcusu - 17 yıl deneyim

Kendinle tanışmak ister misin? Geçmiş, şimdi ve gelecek hakkında insanların (içlerinden) sordukları sorulara yanıt verip, zihinlerinde farkındalık yaratıyorum. Falın ötesine geçip, sizi kendi varoluşunuzla tanıştırıyorum! Uzun yıllardır spiritüel konularla iç içeyim.

Deneyim ve nitelikler

Kimsenin kimseye yanlış bilgi vermeye, yalan söylemeye hakkı olmadığını savunduğumdan bu işe koyuldum. İş ortaklıkları, aşk ilişkileri, anlaşmalar... Doğruları bilmek herkesin hakkı! Eğer doğru adımları atmak istiyor, ama içinizde bir şüphe taşıyorsanız, muhakkak hislerinize güvenin. Size bu konuda ve karar aşamalarında yardımcı olmaya çalışacağım! ÜSTELİK BUNLARIN HİÇ BİRİNİ BANA ANLATMAK ZORUNDA DEĞİLSİNİZ!

2018 -MyBestPro bilişim hiz tic ltd şti- Vivendi - Kaptanpaşa Mah. Halit Ziya Türkkan Sok. ISTANBUL