Bizi arayın:

  00902129002511

Tama Akın

Tama Akın

Etkili Medyum

523
danışmanlık
% 97.3
pozitif yorum

Sen inanırsan her şey gerçek olur! Hayat yolunda size ışık tutmak, içinizdeki bilgeliği ortaya çıkarıp huzura kavuşmanizi sağlamak için buradayım. Kahve, Tarot, Katina aşk falı, Peri Tarotu, Büyülü Kehanet kartları, Müneccim Kartları, Baş Melek Kartları ve Melek rehberliği kartla...


Profilin devamını görüntüle
Tama Akın uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 523 görüşme hizmeti için 40 yorum aldım. Hizmetlerimin %97.3 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

33

5

1

1


Seçiniz:

Tama

Beğendiğim bir kişi konuşması dinlemesi iletişimi kuvvetli profesyonel Bir kişi Kendisine tavsiye ederim işinin ehli

 Yorumu yazan müşterimiz - halegul837, 02/10/2018 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Değerlim 🖤🦋

Tama benim rüyamdır ☺️ , yaklaşımı o kadar candan içten ki onunla konuşurken huzur doluyor insan .. Saf sevgi besliyoruz çünkü ☺️♥️ . Bakımlarına nokta atışlarına değinmeye gerek yok .. Mükemmellik akıyor zaten 🖤 .. Benim değerlim 🖤 , iyiki ilk baştan bu yana hep var oldun . Senin güzel yüreğinin bana yansımasında her zaman kendimi daha iyi hatırlıyor sevgiye yoğunlaşıyorum. Bana aynı zamanda yol çiziyorsun.. Bu iyiliğini hiç bir zaman unutmayacağım 🖤 . Hayatınıza pozitif enerji istiyorsanız, olumsuz herşeyi olumlu olsun istiyorsanız , doğru yerdesiniz ☺️♥️ . Kendisi muazzam bakım yapıyor ve muazzam bir kişiliği var ♥️🙏🏼 . Herşey sevgiyle yapılmalı . Sende her daim bunu bana öğrettin ♥️🖤 . Seviliyorsun meleğim 🖤🦋 .

 Yorumu yazan müşterimiz - burcukirat, 04/09/2018 tarihinde

Teşekkürler :)

İlk kez görüştük , değerlendirmeleri, durum tespitleri ve enerjisi harika. Bence kesinlikle aramalısınız.

 Yorumu yazan müşterimiz - sibel2018, 16/08/2018 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Cok güzel gördünüz

Hersey icin cok Tesekürler dilerim, beklemek lazim, ben sizi gene ararim, bence sizi tavsiye, kendiniz arayin ve görün, ne güzel yorumlar yapiyor.

 Yorumu yazan müşterimiz - guel44, 14/08/2018 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

ask ve is

Tama Hanima duzenl bir seklide ararim ve bugun de ayni gelişim. Her defasında aynı tutarlılık, aynı nokta atışları. Sallama yok, baştan saçmalık yok. Neyse o... Yalvaririm bana ümit vermeyin dedim, yalan vaatlerin hesabını veremem dedi. Size inanıyorum. Durustlugunuza cok saygi duyuyorum ve konusmalarimiz terapi gibi oluyor..hayatimin yone buldum. Allah razi olsun xx Dedikleriniz olduğunda da sizde olacağım. Sitedeki gözde yorumcularından biri, herkese tavsiye ederim.

 Yorumu yazan müşterimiz - mayahanim, 05/08/2018 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Tama Akın uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

Bugün uygun değil

13:00 - 16:00

16:00 - 24:00

0:00 - 16:00

15:00 - 16:00

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil
Tama Akın uzmanının profili

Etkili Medyum - 8 yıl deneyim

Sen inanırsan her şey gerçek olur! Hayat yolunda size ışık tutmak, içinizdeki bilgeliği ortaya çıkarıp huzura kavuşmanizi sağlamak için buradayım. Kahve, Tarot, Katina aşk falı, Peri Tarotu, Büyülü Kehanet kartları, Müneccim Kartları, Baş Melek Kartları ve Melek rehberliği kartlarıyla geleceğinize ışık tutmaya geliyorum.

Video Sunumu


2019 - MyBestPro Vivendi - 12 Rue de Penthièvre, 75008 Paris, FRANCE