Bizi arayın:

  00902129002511

Ahmer Kasım

Ahmer Kasım

Bioenerji Danışmanı ve Durugörü Uzmanı

Yeni
% 100
pozitif yorum

Şifacılık, bioenerji'yi kendimde  keşfederek bu alanda araştırmalar, çalışmalar yapmaya başladım, yabancı hocalardan  vücut egzersizleri eğitimleri aldım ve uygulamalar yaptım, hala da  sevgi ile yapmaya devam ediyorum. Yurt içi ve dışında verdiğim bioenerji eğitimleri, şifa sean...


Profilin devamını görüntüleAhmer Kasım uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 14 görüşme hizmeti için 1 yorum aldım. Hizmetlerimin %100 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

1

0

0

0


Seçiniz:

Çok memnun kaldim

Ahmer bey ilkkez aradim benimle bioenerji calismasi yapti , kendimi suan çok hafif hissediyorum. Aramadan önceki Ruh halim ile aradiktan sonraki halim degisik. Üzerimdeki kötü nazar enerjisini cikardi ilk basta inanmadim olmaz böyle birsey dedim. Ama oluyormus arayin pisman olmazsiniz gercektende . Ayda bir arayacagim kesin duaniz icin Allah sizden razi olsun.

 Yorumu yazan müşterimiz - melek8888, 17/04/2018 tarihinde


Ahmer Kasım uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

8:00 - 15:00

8:00 - 15:00

8:00 - 15:00

8:00 - 15:00

8:00 - 15:00

8:00 - 15:00

Bugün uygun değil
Ahmer Kasım uzmanının profili

Bioenerji Danışmanı ve Durugörü Uzmanı - 9 yıl deneyim

Şifacılık, bioenerji'yi kendimde  keşfederek bu alanda araştırmalar, çalışmalar yapmaya başladım, yabancı hocalardan  vücut egzersizleri eğitimleri aldım ve uygulamalar yaptım, hala da  sevgi ile yapmaya devam ediyorum. Yurt içi ve dışında verdiğim bioenerji eğitimleri, şifa seanslarıyla yaptığım çalışmalar sonunda bu güne kadar geldim. Devamlı yeni araştırmalar yeni keşiflerle sağlığa ve şifaya vesile olmaya devam ediyorum.*********Kendimi bu Dünyada farkında olan bir varlık görürüm, bu Dünyanın görünen ve görünmeyen taraflarını keşfetmek bana huzur ve farkındalık verir. Enerjilerle ile yaptığım Şifa çalışmalarında Hayata Bütünün şifasına Hizmet ettiğimi kalbimde görürüm. Bütün nesnelerin enerjisini ölçebilirim. Negatifse pozitif olarak değiştirebilirim. Bir kişiyle konuştuğumda yakında olması  veya uzakta olmasının önemi olmadan   Psikolojik ve fiziksel olarak bedeninde ki sorunları söyleyebilirim.**********Kişiye  hastalık beş ayrı yerden gelebilir. Yer altından, doğadan gelen, insanlardan gelen, yediğimiz yemeklerden, diğer göremediğimiz negatif varlıklardan ve genetik olarak atalardan gelen ırsi hastalıklar.  Bu sorunları telefonda kişiye söylüyorum ve akabinde seans yapıyorum.***********Yaptığım çalışmada kişinin hakkında bilgileri vermemin dışında asıl olan sorunların  negatif enerjisini vücuttan kaldırmak  o kişinin şifasına vesile olmaktır. Yoksa kişiye sende bu var, şu var,  karakterin şu, demenin kişiye ne faydası var? Yaptığımız çalışmanın ilmi;  Havas ilmi ve seansıdır. Kadim çok etkili şifalanma sistemidir. Kişiye %30 ile  %100 arasında faydası vardır. Vücudumuzda bulunan bize zarar veren , nazar, diğer varlıkların zararları, kronik hastalıkların şifalanması, vücudumuzda bulunan ağrıların bizi terketmesi, yaptığımız uygulamada şifalanıyor.*********Kendiniz veya başka akraba ve arkadaşlarınıza da bakılabilir aradığınızda onlarında bilgilerini verebiliriz. Sadece kişinin ismi ve yaşı gerekiyor.

Deneyim ve nitelikler

Daha önce farklı enerjilerle  uygulamalar yaptırmış olabilirsiniz, veya  yapmamış olun, hangi durumda   olursanız olun.  Her şeye yeniden başlayacak, yeni  hayatı, enerji olanlarını  keşfedeceksin. Hayatını ve kendini şekillendirecek,  iyileşeceksin. Bu şifaya çok şaşıracaksın ve bu  azımsanmayacak ölçüde. Bu seans, bugüne kadar öğrendiğin veya bildiğini düşündüğün her şeyi sorgulamana araştırmana neden olacak. Kendin ve hayatın hakkındaki algını ve odağını değiştirebileceksin. Kim olduğunu hatırlamaya adım atacaksın.

Ahmer Kasım uzmanının anahtar kelimeleri

  • tag_el_fali
  • hayat
  • saglik
  • ans
  • evlilik
  • paraşans
  • reiki
  • khayat
  • tag_foto_fali


2018 -MyBestPro bilişim hiz tic ltd şti- Vivendi - Kaptanpaşa Mah. Halit Ziya Türkkan Sok. ISTANBUL