Bizi arayın:

  00902129002511

Ahmer Kasım

Ahmer Kasım

Bioenerji Danışmanı ve Durugörü Uzmanı

Yeni
% 100
pozitif yorum

Her şeye yeniden başlamak, hayatınızı yeniden şekillendirmek ister misiniz? Benimle geçireceğiniz seanslar, bugüne kadar öğrendiğiniz ve düşündüğünüz her şeyi sorgulamanıza neden olacak! Yaptığım bioenerji çalışmalarıyla kişinin sahip olduğu sorunları tespit ediyor, bu sorunlar...


Profilin devamını görüntüleAhmer Kasım uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 21 görüşme hizmeti için 1 yorum aldım. Hizmetlerimin %100 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

1

0

0

0


Seçiniz:

Çok memnun kaldim

Ahmer bey ilkkez aradim benimle bioenerji calismasi yapti , kendimi suan çok hafif hissediyorum. Aramadan önceki Ruh halim ile aradiktan sonraki halim degisik. Üzerimdeki kötü nazar enerjisini cikardi ilk basta inanmadim olmaz böyle birsey dedim. Ama oluyormus arayin pisman olmazsiniz gercektende . Ayda bir arayacagim kesin duaniz icin Allah sizden razi olsun.

 Yorumu yazan müşterimiz - melek8888, 17/04/2018 tarihinde


Ahmer Kasım uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil
Ahmer Kasım uzmanının profili

Bioenerji Danışmanı ve Durugörü Uzmanı - 9 yıl deneyim

Her şeye yeniden başlamak, hayatınızı yeniden şekillendirmek ister misiniz? Benimle geçireceğiniz seanslar, bugüne kadar öğrendiğiniz ve düşündüğünüz her şeyi sorgulamanıza neden olacak! Yaptığım bioenerji çalışmalarıyla kişinin sahip olduğu sorunları tespit ediyor, bu sorunların neden olduğu negatif enerjiyi vücuttan kaldırarak, şifa bulmasına yardımcı oluyorum. Vücudumuzda bulunan ve bize zarar veren enerjiler, nazar, kronik hastalıklar ve ağrılar verdiğim seanslarda şifa buluyor.    

Deneyim ve nitelikler

 Şifacılık ve bionerejiyi keşfederek bu alanda araştırmalar, çalışmalar yapmaya başladım. Yabancı hocalardan vücut egzersizleri eğitimleri aldım ve bu alanda uygulamalar yaptım. Yurtiçi ve yurtdışında bioenerji eğitimleri ve şifa seansları verdim. Yeni araştırmalar yeni keşiflerle sağlığa ve şifaya vesile olmaya devam ediyorum. Bu dünyanın görünen ve görünmeyen taraflarını keşfetmek bana huzur ve farkındalık verir. Tüm nesnelerin enerjisini ölçebilirim, negatifse pozitif olarak değiştirebilirim. Bir kişiyle konuştuğumda yakında veya uzakta olmasının önemi olmadan, bedenindeki  psikolojik ve fiziksel sorunları söyleyebilirim.  

Diplomalar

Yaptığımız çalışmanın ilmi, Havas ilmi ve seansıdır. Çok etkili bir şifa sistemidir, kişiye %30 ile %100 arasında fayda sağlar. Benimle geçirdiğiniz seanslardan sonra her şeye yeniden başlayacak; yeni hayatı, enerji odaklarını  keşfedeceksiniz. Kendiniz ve hayatın hakkındaki algınızı değiştirebilecek, kim olduğunuzı hatırlamaya adım atacaksınız! 

Ahmer Kasım uzmanının anahtar kelimeleri2018 -MyBestPro bilişim hiz tic ltd şti- Vivendi - Kaptanpaşa Mah. Halit Ziya Türkkan Sok. ISTANBUL