Bizi arayın:

  00902129002511

Melodi Pars

Melodi Pars

Tarot Uzmanı

286
danışmanlık
% 100
pozitif yorum

Yıllardır yeteneğim doğrultusunda kendimi geliştirmiş olduğum  bu enerji yüklü serüvende ,amacım sizin geleceğinize ışık tutmak.Birbirimize karışan enerjilerimizle bu kainatta daha nice günler göreceğiz. Baktığın pencereni bana da açarsan aradığın cevapları bulacağını göreceksin....


Profilin devamını görüntüleMelodi Pars uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 286 görüşme hizmeti için 38 yorum aldım. Hizmetlerimin %100 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

36

2

0

0


Seçiniz:

Melek mertebesine ulaşmış insan ruhu!

Wengo'nun uzmanlarına uzun süredir danışan biri olarak diyorum ki sitede gerçekten birkaç isim var ki işlerinin tam ehli, değerli kişiler! Güzel rölasyonlarımız için mutluyum. Bende medyumik doğanın fazlasıyla içinde olan bir insan olarak kim ne kadar işinde usta, kimin algısı nerelere ve ne raddelere kadar, dolayısıyla gayet iyi analiz edebiliyorum. Melodi Pars'a gelelim... Fazla online değil, çok fazla yorumu yok ama o bir medyumdan, bir metafizik uzmanından öte bir şey... O bir ayna! Karşısına geçtiğinizde size sizi gösteren, sizde gördüğüyle tamamen kendi içinize yansımanıza neden olacak açıklamalarıyla gerçekleriniz neyse onları size göklere has bir tepsiyle sunan melek mertbesine ulaşmış bir insan ruhu kendisi ! İlk konuşmamızdan beri beni böylesine şoke eden, beni hiç görmeden ruh kardeşim olmayı bu denli başarabilmiş başka bir uzman daha olmadı şahsen! Bu meleğin değerini bilin ve hayatınızın kader kitabına onu ortak etmeden sakın ilerlemeyin! Kristal bilinçli dünyalar güzeli Melodi'cim, ruh kardeşlerimden biri olduğun için çok şanslı ve mutluyum canım beniiiiimmmmmm...! :):):):)

 Yorumu yazan müşterimiz - cosmicwitch, 08/02/2019 tarihinde

Güzelim BENIM 🌼❤🌼

Ayy melodicim bitanesin SEN🌼 seni görünce ıçim açıldı 🌼 sesini duyunca yüreğim ferrahladi 🌼 yorumunla sesinle kendinle SÜPERSİN 🌼 Canımsın herşeyi net hissedip görüyorsun ve öyle bir güzel anlatiyorsunki saatlerce dinleyesim geliyor 🌼🌼 seni seviyorum güzel yürekli melodicim ❤❤❤❤❤❤

 Yorumu yazan müşterimiz - madeliefye, 11/01/2019 tarihinde

cok iyi

Bildi herseyi valla :) mevcut durumum aynen dediginiz gibiydi .Insallah dedikleriniz cikar tessekurler

 Yorumu yazan müşterimiz - adnanun, 31/12/2018 tarihinde

O bir olay!

O bir dost, o bir peri, o iyi cadıların aranılan gizemi...! O yanınızda, o canınızda, o hissettiğiniz her kıvamın sizi saran kucağınızda! Melodi ! O bir olay, o eşsiz bir kader seyircisi ! Ne görürse ona odaklanıyor ver gerçeği Tanrı katından önünüze eser gibi seriyor! Melodi'yi tam tarif imkansız, özelliğini onun ruhuna dokunanlar bilir! Size söylediklerini ufka kadar dinleyin, çünkü onun dedikleri meleklerin seyridir! Melodi candır, kraliçedir, anlamdır, kavramdır... Diline dökülen her mana gerçeğe Tanrı'yla uzanandır!!!

 Yorumu yazan müşterimiz - cosmicwitch, 16/11/2018 tarihinde

Tarot konusunda çok iyilerden biri de sizsiniz sevgili Melodi💕

Çok gecikmiş bir yorum oldu lütfen kusura bakmayın , danışmanlık geçmişimize baktığımda , öngörülerinizin gerçekleştiğine şahit oldum ve güzel bir yorumu borç bildim 👏🏻👌🏻 Teşekkürler sevgili Melodi💕

 Yorumu yazan müşterimiz - anestezist64, 07/11/2018 tarihinde


Melodi Pars uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil
Melodi Pars uzmanının profili

Tarot Uzmanı - 17 yıl deneyim

Yıllardır yeteneğim doğrultusunda kendimi geliştirmiş olduğum  bu enerji yüklü serüvende ,amacım sizin geleceğinize ışık tutmak.Birbirimize karışan enerjilerimizle bu kainatta daha nice günler göreceğiz. Baktığın pencereni bana da açarsan aradığın cevapları bulacağını göreceksin.Geçmişi dün gibi önünüze sererken,gelecekten tüyolarım var.

Deneyim ve nitelikler

14 yıldır profesyonel olarak danışanlarımın hayatına sihirli dokunuşlar yaptım.Gelecekten haber verip,geçmişi önlerine serdim.Ünlü isimlere bakım yaptım.Pek çok aşka elçilik yaptım.İmkansız diye bir şey yoktur.Ön görülemeyen olaylar vardır.Ben sizin hayatınızı tüm gerçekliğiyle önünüze sunuyorum.Gelin o geleceğe beraber yürüyelim.

Melodi Pars uzmanının anahtar kelimeleri2019 - MyBestPro Vivendi - 12 Rue de Penthièvre, 75008 Paris, FRANCE