Bizi arayın:

  (0212) 900 25 11

Melodi Pars

Melodi Pars

Tarot Uzmanı

336
danışmanlık
% 100
pozitif yorum

Yıllardır yeteneğim doğrultusunda kendimi geliştirmiş olduğum  bu enerji yüklü serüvende ,amacım sizin geleceğinize ışık tutmak.Birbirimize karışan enerjilerimizle bu kainatta daha nice günler göreceğiz. Baktığın pencereni bana da açarsan aradığın cevapları bulacağını göreceksin....


Profilin devamını görüntüleMelodi Pars uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 336 görüşme hizmeti için 48 yorum aldım. Hizmetlerimin %100 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

45

3

0

0


Seçiniz:

😊

Ilk defa telefonla konustuk.Daha oncesinde defarca chatten gorusmustuk.Nasıl guzel bir ses tonunuz var.Yaklasiminiz cok yakin sanki yillardir arkadasmisiz gibi.Umarim hersey sizin dediginiz gibidir ve sizin dediginiz gibi olur.

 Yorumu yazan müşterimiz - hatice.48, 16/06/2019 tarihinde

🥰

çok teşekkür ederim 🙏🏼🥰 hiç ayrıntı vermesemde yaşadıklarımı görmüş ve eksiksiz yorumlamış👍🏼 Analizleri gayet başarılı 💯 Öngörülerinin de gerçekleşeceğini umut ediyorum 🙏🏼😘

 Yorumu yazan müşterimiz - ayse4695, 14/06/2019 tarihinde

Değişik bir deneyimdi

Melodi hanıma ilk defa geldim ve bana durugörüsüyle destek olmak bir yana gerçekçiliği ve dürüstlüğü beni etkiledi. Etkilendiğim bir diğer nokta ise sorunumun kökenine samimi bir şekilde inmek istemesi onu şifalandırmaya çalışması oldu. Sürekli önüme çıkan beni aynı döngülere sokan kişiler yüzünden dert sahibi olmam konusundaki duyduğu üzüntüyü derinden hissettirdi Melodi hanım. Karşılaşmamızın bir tesadüf olmadığına inanıyorum ve tavsiyelerini dinleyerek uzun zamandır ona kulak vermemi bekleyen iç sesime daha da yoğunlaşacağım Melodi hanım sayesinde. Neden hayatta hep aynı sorunlarla karşılaştığımı arayıp bulmam için önemli bir adım atmış oldum bugün. Melodi hanıma geldiğinizde siz de farkı göreceksiniz. Bu sitede kimsenin yapmadığı sizi para harcatmaya yönelik değil de şifalandırmaya yönelik yaklaşımına minnettar olacağınızdan eminim. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

 Yorumu yazan müşterimiz - daydodi, 10/06/2019 tarihinde

💖💖💖

Agzina yuregine saglik Melodi hanim sesiniz yureginiz oyle guzelki anlatiklariniz soyledikleriniz sanki benimle birlikte yasamisiniz gibi anlatiniz yanimda adim adim yasadiklarimi takip etmis gibisiniz nokta atisi bunami denir bilemem ama film izlemis gibi hepsini anlatiniz yasadiklarimi hisetiklerimi kelimeler bulupta soyleyemiyorum bile Yuregi guzel insan insallah birgunde sevincimi paylasmak icin ararim seni cok cok tesekur ediyorum🤗😘 Yorumumu okuyan arkadaslar Melodi hanimi aramanizi cok isterim ne demek istedigimi ozaman anlarsiniz.

 Yorumu yazan müşterimiz - balim79, 08/06/2019 tarihinde

Özel Melodi'm!

Can Melodi'm, Kan Melodi'm, Dünyaya cennetten akan Melodi'm, harika bakımın ve sorduklarıma en ince raddesine kadar değinen güzel ruhunun kudret yansımasıyla sana ne kadar teşekkür etsem az... Ailemden biri gibi yaklaşımın, içinde bulunduğum durumu tüm gerçeğiyle kavrayışın, ve bir sanat eseri misali resmi resmine anlatışın yine senin özelliğin, yine senin ilahiliğin benim melek Melodi'm!! 💜 Sen bir olaysın yaa can kuşum beniiim🤗 Aynen dediğin gibi onunla kavuşmamıza minnacık kalan şu zamanda seninle bu ulvi dostluğu yakaladığımız içinde çok şanslıyım canım beniiim... Bizim karşımızda bizzat şans kartımız gibi olacaksın zaten!! Can dostum, mesaj kutuna bak bir! Orada çözülmesi gereken bir mana durumumuz var! Hadi bakalım🧙‍♂️👐♥️

 Yorumu yazan müşterimiz - cosmicwitch, 07/05/2019 tarihinde


Melodi Pars uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil
Melodi Pars uzmanının profili

Tarot Uzmanı - 17 yıl deneyim

Yıllardır yeteneğim doğrultusunda kendimi geliştirmiş olduğum  bu enerji yüklü serüvende ,amacım sizin geleceğinize ışık tutmak.Birbirimize karışan enerjilerimizle bu kainatta daha nice günler göreceğiz. Baktığın pencereni bana da açarsan aradığın cevapları bulacağını göreceksin.Geçmişi dün gibi önünüze sererken,gelecekten tüyolarım var.

Deneyim ve nitelikler

14 yıldır profesyonel olarak danışanlarımın hayatına sihirli dokunuşlar yaptım.Gelecekten haber verip,geçmişi önlerine serdim.Ünlü isimlere bakım yaptım.Pek çok aşka elçilik yaptım.İmkansız diye bir şey yoktur.Ön görülemeyen olaylar vardır.Ben sizin hayatınızı tüm gerçekliğiyle önünüze sunuyorum.Gelin o geleceğe beraber yürüyelim.

Melodi Pars uzmanının anahtar kelimeleri2019 - MyBestPro - 12 Rue de Penthièvre, 75008 Paris, FRANCE