Yardıma mı ihtiyacınız var? Bizi arayın:

  (0212) 900 25 11

Tolga Esen

Tolga Esen

Medyum

52
danışmanlık

% 100
pozitif yorum


Katina aşk falına olan ilgim İzmir'de yaşadığım çocukluk dönemine dayanmaktadır. Yakın çevremin kartlarla olan ilişkimi tespit etmesi ile birlikte yaklaşık 10 yıldır profesyonel anlamda yorum yapmaktayım. Bunun yanı sıra, ilişki koçluğu ve Reiki kombinasyonları ile ilişki geleceğ


Profilin devamını görüntüle
Tolga Esen uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 52 görüşme hizmeti için 6 yorum aldım. Hizmetlerimin %100 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

5

1

0

0


Seçiniz:

Ben cok begendim ❤️👍

Ben Tolga beyle ilk kez konutum ama yorumunu cok begendim. Ask hayatimdaki karisikliklara net cvp‘lar verdi ve olacaklari artik yasayip görücegiz. Verdigi tarihler daha gelmedi. Dedikleri cikarsa kesin gene burdayim. Basarilar diliyorum ❤️❤️

Yorumu yazan müşterimiz - askim2525, 18/05/2022 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Tolga bey

Aslında hemen yorum yapmayı sevmiyorum ama yeni geldiğiniz için bunu yazmak istedim. Öncelikle size başarılar dilerim. Sizinle sohbet etmek çok güzeldi. Lafı uzatmadınız kısa zamanda çok bilgi verdiniz. İnşallah dediğiniz zamnda olumlu gelişme çıkar. Bende tanıştığıma memnun oldum.

Yorumu yazan müşterimiz - semos01, 13/05/2022 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Harika

Çok beyefendi biri,herşeyi tek tek açıklıyor aklınızda hiç soru kalmıyor bence aranması gereken bir uzman😇😇😇

Yorumu yazan müşterimiz - angel25, 09/05/2022 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

🌻

Kendisine ilk defa danistim, enerjisi ve samimiyetiyle çok tatlı bir sohbet oldu. Keyifli, doğru bir analiz ve yorum gerçekleştirdi, gelecek icin söylediklerini sabirsizlikla bekliyorum ve inanıyorum. 🙂

Yorumu yazan müşterimiz - meduss, 08/05/2022 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

👌👌👌💥💥💥💣💣💣

Sürekli konuştum ve güvendim geçmişte durumu bilen ve mevcut durumu ile ilgili yorum yapanlar bir kaç uzmanım var bu sitede. Tolga bey ile ilk defa konuştum ve çok şaşı kalmadım. Durumu çok net gördü, çok ince detayları anlattı. Gerçekten bravo Tolga bey!!!

Yorumu yazan müşterimiz - korova08, 06/05/2022 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Tolga Esen uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

12:30 - 19:00

12:30 - 19:00

12:30 - 19:00

12:30 - 19:00

12:30 - 19:00

12:30 - 19:00

12:30 - 19:00
Tolga Esen uzmanının profili

Medyum - 14 yıl deneyim

Katina aşk falına olan ilgim İzmir'de yaşadığım çocukluk dönemine dayanmaktadır. Yakın çevremin kartlarla olan ilişkimi tespit etmesi ile birlikte yaklaşık 10 yıldır profesyonel anlamda yorum yapmaktayım. Bunun yanı sıra, ilişki koçluğu ve Reiki kombinasyonları ile ilişki geleceği ve olumlamaları konularında yorumlama yapıyorum. Bence AŞK hayatımızın en önemli gerçeklerinden biri; aşkı anlayabilmek, anlatabilmek ve şekillendirmeye yardımcı olmak adına buradayım.


Deneyim ve nitelikler

İnternet ve telefon üzerinden, zaman zaman da yüz yüze yaklaşık 10 yılı aşkın zamandır yorum yapıyorum. Bu süre zarfında bir çok hikayeye tanık oldum. Dost , arkadaş ve sırdaşlar edindim. Deneyimlerim özellikle ilişki koçluğu kabiliyetimi son derece geliştirmiş olup profesyonel anlamda danışanlarıma kaliteli hizmet vermemi sağlamıştır.


Diplomalar

Güzel İzmir'in bana kattığı en önemli şey elbette Katina'da kendimi bulmam oldu. Her kartın bende ki yeri, anlamı ve hissiyatı çok farklıdır. Belirli dönemlerde birleşen profesyonel Katina yorumcuları toplnatılarında fikir ve hissiyat alışverilerinde bulundum. Son 3 yıldır ilişki koçluğu alanında seminer ve eğitim programlarına katıldım. Bu büyük okyanus içinde gelişmeye ve geliştirmeye devam ediyorum.

Tolga Esen uzmanının anahtar kelimeleri2022 - MyBestPro - 75 rue d'Amsterdam - 75008 Paris, FRANCE