Yardıma mı ihtiyacınız var? Bizi arayın:

  (0212) 900 25 11

Mösyö Rober

Mösyö Rober

Uzman medyum ve yaşam koçu

137
danışmanlık

% 88.5
pozitif yorum


Su falı ayrıntıyı teferruatiyla gösterir bende size tercüme ederim. Sizin için önemli günleri ve sayıları gösterir. Tabiyatınıza uygun renkleri ne renk kıyafet size uygundur anlatır. Dilediğiniz kadar soru sorabilirsiniz. İstediğiniz konuya beni yönlendirebilirsiniz. 1.derecedeki


Profilin devamını görüntüleMösyö Rober uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 137 görüşme hizmeti için 18 yorum aldım. Hizmetlerimin %88.5 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

16

0

0

2


Seçiniz:


Mösyö Rober uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil
Mösyö Rober uzmanının profili

Uzman medyum ve yaşam koçu - 13 yıl deneyim

Su falı ayrıntıyı teferruatiyla gösterir bende size tercüme ederim. Sizin için önemli günleri ve sayıları gösterir. Tabiyatınıza uygun renkleri ne renk kıyafet size uygundur anlatır. Dilediğiniz kadar soru sorabilirsiniz. İstediğiniz konuya beni yönlendirebilirsiniz. 1.derecedeki kişiler için de baktırabilirsiniz.


Deneyim ve nitelikler

Aşk tarotu, aşk hayatınızdaki ayrıntıları açıkça yorumlarım. Olabilecekleri anlatırım. İş ve kariyer tarotu, iş hayatınızdaki gelişmeleri nasıl daha kazançlı olabileceğinizi anlatırım.seçenekleriniz ve planlarınızi danışabilirsiniz.

Diplomalar

Zaman tarotu önümüzdeki bir ay (dört hafta için ayrı ayrı) bir yıl için ( 4 aylık gruplar halinde) çeşitli sayıda kart çekiyorum ve ayrıntılı şekilde yorumluyorum.sizin için önemli olan aylar ve yıllar içinde ayrı ayrı kart çekip yorumluyorum.

Yazılar ve TV-Radyo programlarına katılımlar

2007 yılından beri medyumluk ve yaşam tarotu olarak çalışmaktayım. Tarot konusunda iddaalı bir uzmanım.bana dilediğiniz konuda soru sorabilirsiniz. Özellikle isim söylerim.  Dikkat edilmesi gereken, olumlu olanları açıkça isim veririm.sizinle birlikte 1.derecedeki yakınlarınız içinde yorum yaptırabilirsiniz. Saygılarımla mösyö rober.2022 - MyBestPro - 75 rue d'Amsterdam - 75008 Paris, FRANCE