Bizi arayın:

  (0212) 900 25 11

Aşkın Atabey

Aşkın Atabey

Spiritüel Danışman

63
danışmanlık
% 100
pozitif yorum

Zaman döngüsel bir kavramdır.Katina ,tarot , kahve falı ve enerji kartlarim ile sizlerin sorulariniza ve sorunlarıniza  yardımcı olabilmek için buradayım.


Profilin devamını görüntüleAşkın Atabey uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 63 görüşme hizmeti için 11 yorum aldım. Hizmetlerimin %100 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

10

1

0

0


Seçiniz:

Atakan MÜKEMMEL 🌿☘🌿☘🌿

🌿☘🌿☘🌿 daraldigimda atakan geliyor aklıma 🌿☘🌿☘🌿 öyle güzel yön gösteriyor öyle güzel anlatıyor ki sessiz kalıyorsun 🌿☘🌿☘ gerçi ben biraz inat ve ama diyorum 😂🤣 değerlisin atakan bey bakimin ve insanlığın benim için SÜPER ☘🌿☘🌿

 Yorumu yazan müşterimiz - madeliefye, 19/07/2019 tarihinde

Mükemmel

Çok teşekkür ederim nokta atışlariniz süper 👏👏👏herkezin aramasını tavsiye ederim ben çok memnun kaldım en kısa zamanda tekrar ariyacagim

 Yorumu yazan müşterimiz - aysegul75, 18/07/2019 tarihinde

Iyiymis..

Ilk defa danistim acikcasi yeni olmasi sebeboyle bir denemk.istedim ama nokta atislari anlik durum analizleri mukemmeldi.. tesekkur ederim

 Yorumu yazan müşterimiz - ikiz85, 18/07/2019 tarihinde

Dürüst ve kendinden emin

Aşkın beyle ilk defa görüştük. Kendisinden dürüst ve gerçekçi yorum rica ettim. O da beni kırmadı sağolsun ve tüm ticari kaygılardan uzak bir yorum aldım. Zaten anladığım kadarıyla kendisinin tarzı da bu şekilde. Ne var ne yok gözler önüne seriyor sizi kırmadan. Detaya girmeden daha isim söyler söylemez ne olup ne olamayacağını söylüyor. Kendinden emin ve dürüst tavrını çok beğendim. Yakın bir tarih verdi o da çıkarsa abonesi olacağım sanırım ancak gerçek bir ruh terapisi istiyorsanız Aşkın beye uğramadan geçmeyin.

 Yorumu yazan müşterimiz - daydodi, 15/07/2019 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Atabey SÜPER bir hisseyatiniz var 🌞

Hakkıyla burda emek veren ATABEY 🌞 hisseyatinizi çok güzel yorumlayan ATABEY 🌞 buraya yazmış olduğum yorum az gelir size ATABEY🌞 iyi niyetiniz ile güzel yüreğinizle zaman harcamadan çok güzel yön gösterebiliyorsun ATABEY 🌞 ve bu yolda daha çok çok arayanların elinden tutarak hayatin YAŞAMAYA değer olduğunu hissettiriyorsun ATABEY 🌞 ben ATABEYden çok çok Memnunum ve MUHTEŞEM bir danışman diyorum 🌞🌞🌞 allah sizi bütün kötülüklerden KORUSUN 🌞🌞🌞🌞 sevgiler MADELIEFYE🌞🌞🌞🌞🌞

 Yorumu yazan müşterimiz - madeliefye, 14/07/2019 tarihinde


Aşkın Atabey uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

10:00 - 18:00

7:30 - 18:00

8:00 - 18:00

8:00 - 18:00

9:45 - 24:00

0:00 - 18:00

Bugün uygun değil
Aşkın Atabey uzmanının profili

Spiritüel Danışman - 21 yıl deneyim

Zaman döngüsel bir kavramdır.Katina ,tarot , kahve falı ve enerji kartlarim ile sizlerin sorulariniza ve sorunlarıniza  yardımcı olabilmek için buradayım.

Deneyim ve nitelikler

Uzun yıllar önce  başladığım bu yolculukta bir çok kişinin hayatınida gozlemleme şansım oldu. İcimde hissettiğim enerji akisinida akabinde biyoenerji ve Reiki ile taclandirdim..İnsanlara küçük dokunuşlar yaparak onların mutlu olmasına vesile oldukça bunun keyifli hazzinida yaşama firsatim oldu.. Kimi zaman beraber uzuldugumuz kimi zaman birlikte guldugumuz güzel insanlar tanıdım .. Daha çok insana dokunabilmek adına astrocenter ailesininde bana sunduğu bu fırsatta sizlerle birlikte yeni bir yolcugunda basladigina inanıyorum ..Ayrica Vereceğiniz doğum tarihi bilgileri ile kisilik analizi yapıyorum, bu sayede karşı tarafı çözme imkanınız olacaktır ..Analiz uzun olacağı için mail yoluyla doğum tarihi vermeniz  yeterli olur..

Yazılar ve TV-Radyo programlarına katılımlar

İlişkide her zaman iki kişiyiz. Çiftler zorluklarla yüzleşmemek için iki kör yönteme başvururlar: Devekuşu tekniği (hiçbir şey olmamış gibi davranmak) veya kıyamet günü (her şey mahvoldu). Günümüzde birçok çiftin kriz içerisinde olma sebebi, tartışmayı bilmemeleridir. Nitekim bu eksik beceri, yakınlıkları ve samimiyetleri üzerinde olumsuz sonuçlara yol açar. Sahte bir uyum veya ayrılık yerine tartışmak, anlaşmazlıkları masaya yatırmayı ve sökük yerleri dikmeyi sağlar. Ancak amaç kavga etmek için tartışmak değildir. Burada amaç, iki tarafın da kazanacağı, herkesin yararına olan bir anlaşma noktası bulmaktır. Vivet Alevi’nin belirttiği gibi, “Anlaşmazlıkları ‘anlaşmak için bir fırsat’ olarak değerlendirebiliriz. Kendimizle ve karşımızdakiyle ihtiyaçlarımızı anlayacağımız empatik bağlar kurabildiğimizde, güven zemini yaratabiliriz. Güven, gökten zembille inen bir şey değildir. İletişim çabasıyla bağ kurarak doğar. Doğru ya da yanlışın ötesinde iletişime adım atmamızı ister“. Çift hayatında, ailede ve arkadaşlık ilişkilerinde tartışma ilişkiye bağlılık göstergesidir. Sorunları çözmek, ilerlemek için savaşırız; çünkü kendimiz, diğeri ve ilişkilerimiz için arzularımız vardır.Taşın altına elini koymaktan korkmamak gerekir. Unutmamak lazım, aşkın zıttı nefret değil, ilgisizliktir. 

Aşkın Atabey uzmanının anahtar kelimeleri

 • aile
 • aşk açılımı
 • biyoenerji
 • evlilik sorunlari
 • fotograf analizi
 • iş durumu
 • kahve falı
 • kisilik analizi
 • mutluluk
 • numeralogia
 • parapsikoloji
 • reiki
 • sevgi
 • şifaci
 • tarot falı


2019 - MyBestPro - 12 Rue de Penthièvre, 75008 Paris, FRANCE