Bizi arayın:

  (0212) 900 25 11

MEDYUM TOPRAK

MEDYUM TOPRAK

Spiritüel Danışman

118
danışmanlık
% 100
pozitif yorum

Merhaba, uzun zamandır insanları pozitif enerjimle etkiliyor, olumsuz enerjilerini alıp yol gösteriyorum. Tüm bilmek istediklerinizi enerjimle ve geleceği hissederek cevaplıyorum. Merak ettiğiniz her şeyin cevabı bende. Hayatınızı dışarıdan izleyen birisiymişim gibi düşüneceksini...


Profilin devamını görüntüleMEDYUM TOPRAK uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 118 görüşme hizmeti için 15 yorum aldım. Hizmetlerimin %100 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

15

0

0

0


Seçiniz:

Cok teşekkür ederim çok beğendim ve memnun kaldım.

Çok teşekkür ederim güzel Yorumdu tekrar görüşmek üzere.ben beğendim ve memnun kaldım.iiy günler dilerim size.

 Yorumu yazan müşterimiz - sefika, 25/01/2020 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Binlerce teşekkürü bir borç bilirim !

Toprak beye ilk defa danışıyorum. Ne yapmam gerektiğine karar veremediğim, gitmekle kalmak arasında sıkıştığım bir andaydım. Ama şu an sanki pozitif enerjisini göndermiş gibi bana sakinlik dinginlik çöktü üstüme. Yaa size me kadar teşekkür etsem az kalır. O kadar ama o kadar güzel anlatmışsınız ki... hem de çok uzun uzun gayet detaylı olarak. Analizleri gerçekten çok iyi. Gerek karakter gerek durum cuk oturuyor bütün taşlar. Yazılı danıştım kendisine. Üç dört kez okudum. Kafamdaki karşıklıklar gitti , sorularıma çok net cevaplar aldım. İyi şeyler söylemek için söylenmiş laflar değil. Çünkü gerçekten gerçekçi güvenilir mantıklı analizler. Gerçekten güven veriyor. İyi hissediyorsunuz. Gerçekten çok teşekkür ederim. Durugörünüze yüreğinize sağlık. Sevgiler ❤️

 Yorumu yazan müşterimiz - shinetime, 22/01/2020 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Ask

Yüregi güzel hisleri enerjisi muhtesem insan sayfaya hosgeldin Iyiki aramis oldum seni cok tesekür ederim güzel bir bakim oldu En kisa zamanda buraya kocaman bir cikti yazma dilegiyle allaha emanetsin

 Yorumu yazan müşterimiz - onurum03, 20/01/2020 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Teşekkür ederim

Toprak bey çok teşekkür ederim çok hızlısınız ve net konuşuyorsunuz pembe tablo çizmediğiniz için ayrıca teşekkür ederim durugörü ve hisler mükemmel yorumlara bakarak aramıştım sizi çok şey görüp bildiniz söyleyecek söz bulamıyorum umarım gelecek için söyledikleriniz gerçekleşir 👏👏👏👏👏

 Yorumu yazan müşterimiz - aysegul75, 18/01/2020 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Tskler toprak bey

Çok olumlu energie aldım sizden emek verdiniz atış noktalarınızda oldu tskler emeğiniz için mutlak yine gelcem ınsallah öngörünüzde çıkar!!!

 Yorumu yazan müşterimiz - yasemin153, 18/01/2020 tarihinde


MEDYUM TOPRAK uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

0:00 - 24:00

0:00 - 24:00

0:00 - 22:00

22:00 - 24:00

0:00 - 24:00

0:00 - 22:00

13:00 - 24:00
MEDYUM TOPRAK uzmanının profili

Spiritüel Danışman - 2 yıl deneyim

Merhaba, uzun zamandır insanları pozitif enerjimle etkiliyor, olumsuz enerjilerini alıp yol gösteriyorum. Tüm bilmek istediklerinizi enerjimle ve geleceği hissederek cevaplıyorum. Merak ettiğiniz her şeyin cevabı bende. Hayatınızı dışarıdan izleyen birisiymişim gibi düşüneceksiniz falınıza baktığımda. Size istediğinizi anlatacak yol gösterecek bir bilgin olarak karşınızdayım. Geçmiş, şimdi ve geleceğe dair tüm öngörülerimle pozitif ruhumla karşınızdayım.


Deneyim ve nitelikler

Hayat hepimize hergün değişik süprizlerle gelir. Benim görevim, danışanlarıma hayat yolculuklarında rehberlik etmek eve yol göstermektir. Telepati ve durugörü yeteneğim sayesinde  yaklaşık 11 senedir profesyonel danışmanlık veriyorum.

Diplomalar

Astroloji eğitimleri, tasavvuf eğitimleri; Reiki, Yoga gibi Uzakdoğu şifa sanatlarına yönelik eğitimler aldım. Yurtiçi ve Yurtdışında pek çok seminere ve çalışma gruplarına katıldım. Uzunca bir süre uzak doğuda yaşadım ve şifa sanatları üzerine olabildiğince mistik güce sahip oldum. Ardından uzun bir dönemde avrupa da yaşayıp seminerlere katıldım.

Yazılar ve TV-Radyo programlarına katılımlar

Danışanlarım, istikrarlı oluşum ve olayları farklı boyutlarıyla değerlendirmemden dolayı beni tercih ederler. Sorulan sorulara net cevaplar veriyor, ufuk açıcı yorumlarda bulunuyorum. Çok tercih edilen bir danışman olduğumu söyleyebilirim.

MEDYUM TOPRAK uzmanının anahtar kelimeleri2020 - MyBestPro - 12 Rue de Penthièvre, 75008 Paris, FRANCE