Bizi arayın:

  (0212) 900 25 11

Matmazel Dior

Matmazel Dior

Yaşam koçu Reiki Master ve Tarot

50
danışmanlık
% 85
pozitif yorum

Yaşanan talihsiz günlerde olumlama ve ritüel destekler alarak süreci daha pozitif atlatmak adına tavsiyelerim ve yöntemlerimle yanınızda olmak ister herkese bu süreçte kolaylıklar dilerim.RETRO TARİHLERİ ile süreçler hakkında vereceğim bilgiler ışığında yakın tahminlerle bu sürec...


Profilin devamını görüntüleMatmazel Dior uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 50 görüşme hizmeti için 7 yorum aldım. Hizmetlerimin %85 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

6

0

0

1


Seçiniz:

Bu kadın bir harika...

İlk görüşmemizde bakmış olduğu muhteşem ötesi tarot bakımının ardından bugün ise yaşam koçluğu tarafını gözlemlemek adına yaptığım görüşmemden de harika ötesi yorumlarıyla, son derece isabetli fikirleriyle hayatıma güzel başlangıçlara imza atacağıma eminim. Başarılarının devamını diliyorum, birlikte çıktığımız yaşam koçluğu yolumuzda da 'Aydınlık günlere inşallah' diye eklemeden bitiremiyorum bu yazıyı...

Yorumu yazan müşterimiz - mcspider, 25/02/2020 tarihinde

Çok beğendim

Bu sitede hemen hemen her uzmanı denedim. Artık tek bir uzmanla devam etmeye karar verdiğim gün geldim kendisine. Sadece ismimi ve burcumu sorarak herşeyi bana anlattı. Keşke daha önce yollarımız keşisseydi ancak denemek isteyenlere kesinlikle tavsiye ediyorum. Sevdiğim adamı bana birebir tarif etti hiç Bilgi vermeden ve geçmişte yaşadığımız sorunları da anlattı. Çok net cevaplar veriyor gereksiz uzatmalara girmiyor. Kaliteli bir Danışma oldu teşekkür ediyorum.

Yorumu yazan müşterimiz - daydodi, 23/02/2020 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

👍

Şu an için söyledikleriniz doğruydu ,kısa bir zamanda ben söylemeden anlattınız. Ve bir tarih verdiniz.Umarim dediğiniz gibi sonuçlanır.Tesekkur ederim

Yorumu yazan müşterimiz - hatice.48, 23/02/2020 tarihinde

Harika yorum ve sonrasında diken diken olan tüyler...

ilk defa ziyaret ettiğim ASTROCENRET da harika yorum ve tespitleri için çok memnun ayrıldım.En kısa zamanda tekrar aracağım kendisini..Başarılarının devamını diliyorum.

Yorumu yazan müşterimiz - mcspider, 20/02/2020 tarihinde

enerjisi güzel

akici ve isabeltli yorumlar aldim. tekrar görüsmeyi isterim.................... sevgiler....................

Yorumu yazan müşterimiz - kubraa614, 18/02/2020 tarihinde


Matmazel Dior uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

Bugün uygun değil

9:00 - 17:00

9:00 - 17:00

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil
Matmazel Dior uzmanının profili

Yaşam koçu Reiki Master ve Tarot - 26 yıl deneyim

Yaşanan talihsiz günlerde olumlama ve ritüel destekler alarak süreci daha pozitif atlatmak adına tavsiyelerim ve yöntemlerimle yanınızda olmak ister herkese bu süreçte kolaylıklar dilerim.RETRO TARİHLERİ ile süreçler hakkında vereceğim bilgiler ışığında yakın tahminlerle bu süreci kontrol edebiliriz.Başkent Üniversitesi Yaşam Koçluğu mezunuyum.TAROTA yeni bir soluk getirerek Melek tarot Buda tarot ve Kelt hacı tarot üçlüsünü kullanarak bakıyorum.Reiki masterim.Enerji koçluğu yapıyorum.Sizlere tavsiye edeceğim ritüellerimle hayata yeni bir enerji koridoru kurabiliriz.Hayıtın ve bedenin enerjiden oluştuğuna inanıyorum.Profosyenel yaşam koçuyum ve her konuda danışabileceğiniz donanıma sahibim.Astoroloji alanında çalışmalarım var.Bugüne kadar değiştiremediğim hiçbir hayata dokunmadım.Sevgiler ve saygılar.


Deneyim ve nitelikler

18 yaşından itibaren tarot çalışmalarım devam etmekte.Bir yıldır YAŞAM KOÇLUĞU yapıyorum.YOGA NEFES ve PİLATES eğitimi alıyorum.

Diplomalar

BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ YAŞAM KOÇLUĞUREİKİ MASTERLİK

Yazılar ve TV-Radyo programlarına katılımlar

KÖŞE YAZISI VE TV PROGRAMIM VAR.

Matmazel Dior uzmanının anahtar kelimeleri2020 - MyBestPro - 1-5 rue du 8 Mai 1945 - 92110 Clichy, FRANCE