Bizi arayın:

  (0212) 900 25 11

Matmazel Dior

Matmazel Dior

TAROT REEKİ MASTER YAŞAM KOÇU

75
danışmanlık
% 89.7
pozitif yorum

 Güneş ve Ay tutulmalarının sıkça yaşanacağı bir yıl bizi bekliyor.. RETRO TARİHLERİ  ile süreçler hakkında vereceğim bilgiler ışığında  yapacağım güçlü analizlerle  bu süreci kontrol edebiliriz.  Başkent Üniversitesi Yaşam Koçluğu mezunuyum. TAROTA yeni...


Profilin devamını görüntüleMatmazel Dior uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 75 görüşme hizmeti için 10 yorum aldım. Hizmetlerimin %89.7 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

9

0

0

1


Seçiniz:

Gerçekten denemeye değer...

Biriyle konuşabilmeniz için enerjilerin birbirini tutması gerekir, yoksa iletişim sağlıklı olmaz. Sonra da söylediklerini dinlersiniz. Gerçekçiyse ve samimiyse can kulağıyla dinlersiniz. İşte böyle bir sohbetti...yol gösterici ve yakın...çok teşekkür ediyorum.

Yorumu yazan müşterimiz - pastaci, 02/07/2020 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Begendim🦋

🦋astroya hoşgeldiniz matmazel dior hanım 🦋 bakımınızı konuşmanızı beğendim tavsiyeleriniz güzel ve uygulayacağım inşallah 🦋 başarılar diliyorum size hisseyatinizi beğendim 🦋

Yorumu yazan müşterimiz - madeliefye, 27/06/2020 tarihinde

Çok samimi

Kendisi çok pozitif bir insan çok açıklayıcı ne gördüyse onu söylüyor herkese tavsiye ederim

Yorumu yazan müşterimiz - tmaccc01, 01/05/2020 tarihinde

Bu kadın bir harika...

İlk görüşmemizde bakmış olduğu muhteşem ötesi tarot bakımının ardından bugün ise yaşam koçluğu tarafını gözlemlemek adına yaptığım görüşmemden de harika ötesi yorumlarıyla, son derece isabetli fikirleriyle hayatıma güzel başlangıçlara imza atacağıma eminim. Başarılarının devamını diliyorum, birlikte çıktığımız yaşam koçluğu yolumuzda da 'Aydınlık günlere inşallah' diye eklemeden bitiremiyorum bu yazıyı...

Yorumu yazan müşterimiz - mcspider, 25/02/2020 tarihinde

Çok beğendim

Bu sitede hemen hemen her uzmanı denedim. Artık tek bir uzmanla devam etmeye karar verdiğim gün geldim kendisine. Sadece ismimi ve burcumu sorarak herşeyi bana anlattı. Keşke daha önce yollarımız keşisseydi ancak denemek isteyenlere kesinlikle tavsiye ediyorum. Sevdiğim adamı bana birebir tarif etti hiç Bilgi vermeden ve geçmişte yaşadığımız sorunları da anlattı. Çok net cevaplar veriyor gereksiz uzatmalara girmiyor. Kaliteli bir Danışma oldu teşekkür ediyorum.

Yorumu yazan müşterimiz - daydodi, 23/02/2020 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Matmazel Dior uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

3:00 - 8:00

3:00 - 8:00

3:00 - 8:00

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil
Matmazel Dior uzmanının profili

TAROT REEKİ MASTER YAŞAM KOÇU - 26 yıl deneyim

 Güneş ve Ay tutulmalarının sıkça yaşanacağı bir yıl bizi bekliyor.. RETRO TARİHLERİ  ile süreçler hakkında vereceğim bilgiler ışığında  yapacağım güçlü analizlerle  bu süreci kontrol edebiliriz.  Başkent Üniversitesi Yaşam Koçluğu mezunuyum. TAROTA yeni bir soluk getirerek Melek Tarot, Buda Tarot ve Kelt Hacı Tarot, Meleklerinizden hergün ve Tanrıça rehberliği Kartlarını kullanarak bakıyorum. Reiki masterim. Enerji koçluğu yapıyorum. Sizlere tavsiye edeceğim ritüellerimle hayata yeni bir enerji koridoru açabiliriz. Hayıtın ve bedenin enerjiden oluştuğuna inanıyorum. Profosyenel yaşam koçuyum ve her konuda danışabileceğiniz donanıma sahibim. Astoroloji alanında çalışmalarım var. Bugüne kadar değiştiremediğim hiçbir hayata dokunmadım. Sevgiler ve saygılar.


Deneyim ve nitelikler

18 yaşından itibaren tarot çalışmalarım devam etmekte.2 yıldır YAŞAM KOÇLUĞU yapıyorum.YOGA NEFES ve PİLATES eğitimi alıyorum.

Diplomalar

BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ YAŞAM KOÇLUĞU REİKİ MASTER TAROT UZMANI

Yazılar ve TV-Radyo programlarına katılımlar

KÖŞE YAZISI VE TV PROGRAMIM VAR.

Matmazel Dior uzmanının anahtar kelimeleri2020 - MyBestPro - 1-5 rue du 8 Mai 1945 - 92110 Clichy, FRANCE