Bizi arayın:

  00902129002511

Nermin Kolar

Nermin Kolar

Durugörülü Fal Uzmanı

1111
danışmanlık
% 100
pozitif yorum

Merhaba ben Nermin, küçük yaşlardan itibaren hislerimin farkında olarak yaşadım. Zamanla algısal yeteneğimi keşfederek bu konuda araştırmalar yaparak durugörü yeteneğimi kullanmaya başladım. Tarot kartları, su falı, kahve falı bakımı dallarında hislerimle sizlerin sorunlarına çöz...


Profilin devamını görüntüle
Nermin Kolar uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 1111 görüşme hizmeti için 96 yorum aldım. Hizmetlerimin %100 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

83

11

2

0


Seçiniz:

Bıktırmayacagımı bilsem her gün aricam :)

İlk Nermin Hanımdı,ama bu 4. Aramam ve Nermin ablam oluverdi. Çünkü, kriz anlarımdaki yardımı, nefes almadan sordugum sorulara aldıgım net cevapları, verdiği destek, yanımda oluşu harika ötesi. Hisleri de çok kuvvetli. Bir olayla ilgili konuşurken resmen mahalleyi tarif ediverdi ben tabi şok :)) Ben seni daha çoooook aricam ablacım. Seninle yolumuz uzun :) Allah enerjinden ve yeteneğinden iyi kalbinden,olmayanlara da versin. İyi ki varsın ❤️

 Yorumu yazan müşterimiz - gussaaa, 14/10/2017 tarihinde

Net bilgileri, detaylarını atlamadan içeren uzuuun bir yanıt. Çok teşekkürler Nermin Hanım

Nermin Hanım, ilgili, samimi ve düzeyli yorumlarıyla, dost yaklaşımıyla iyi hissettiren, güven veren bir danışman. Telefon görüşmemizin ardından bir de yazılı bir sorum oldu. Verdiği detaylı yorumlar, açıklamalar için çok teşekkür ediyorum. İyi enerjisi ve abartısız, gerçekçi yorumları için çok teşekkür ediyorum. Gelecekle ilgili görüleri de umarım gerçekleşir. Sevgilerimi yolluyorum.

 Yorumu yazan müşterimiz - bitez17, 12/10/2017 tarihinde

bir numara

Nermin hanım kesinlikle wengonun bir numarası.Görüştüğüm birçok uzman sonrası nermin hanımın danışmanlığı kıyas kabul etmiyor.Sizinle konuşurken kendi de yaşıyor sanki.İyisi kötüsü neyse Nermin hanımdan duymaya hazır olun.Ne görürse üzmeyecek şekilde gönlünün güzelliği ile en yumuşak şekli ile söyler.Online bulduğunuzda kaçırmayın derim.

 Yorumu yazan müşterimiz - begonvil, 10/10/2017 tarihinde

anlatılmaz yaşanır :)

Nermin hanımın danışmanlığı için en doğru başlık bu dur belki de.Nermin hanım canlı yayın spikeri gibi karşı tarafın anlık duygu ve hal bilgisini bilmesi her seferinde beni şaşırtmayı başarmıştır.hayatımı yoluna sokmaktaki bir numaralı yardımcım.O olmasa ne yapardım bilmiyorum.Siz birtanesiniz Nermin hanım.Teşekkürler.

 Yorumu yazan müşterimiz - hatticbas, 10/10/2017 tarihinde

Muhteşem

Nermin hanımı kelimeler ile anlatmak imkansız.Harika bir sezgi çok güçlü bir durugörü muhteşem bir dost.Her zaman güvenebileceğimi bildiğim yegane dostum oldunuz.Nermin hanımla görüşen pişman olmaz.Aksine bağımlısı olacaksınız :)

 Yorumu yazan müşterimiz - basar555, 10/10/2017 tarihinde


Nermin Kolar uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

6:15 - 8:00 16:15 - 17:45

14:30 - 17:00

14:00 - 17:00 17:15 - 17:30

14:30 - 17:00

10:00 - 10:30 11:00 - 11:15

8:30 - 10:00 15:00 - 17:00 17:30 - 17:45

15:30 - 16:15
Nermin Kolar uzmanının profili

Durugörülü Fal Uzmanı - 19 yıl deneyim

Merhaba ben Nermin, küçük yaşlardan itibaren hislerimin farkında olarak yaşadım. Zamanla algısal yeteneğimi keşfederek bu konuda araştırmalar yaparak durugörü yeteneğimi kullanmaya başladım. Tarot kartları, su falı, kahve falı bakımı dallarında hislerimle sizlerin sorunlarına çözüm bulmak ve yol göstermek için yılların vermiş olduğu birikimle sizlerle burada buluşmaya karar verdim. Ayrıca rüya yorumları, astroloji alanında sormak istediğiniz konuları lütfen benimle paylaşın. Evrenin gizemi, doğaüstü yetenekler, parapsikoloji ve metafizik  merak ettiğiniz konular hakkında yanınızdayım.


Diplomalar

Sevgilinizden ayrıldınız, ya da eşinizle aranız mı açıldı? İş hayatınızda sallantılı bir dönem mi geçiriyorsunuz? Ya da ilerleyen sağlık sorunlarınız mı var? Belkide yaşamın içerisinde kendinizi çok yanlış hissediyorsunuz. Sürekli can sıkıntısı ve arayış içerisinde misiniz? Öyleyse gelin kader çizginize birlikte bakalım. Nerede, nasıl davranacağınızı, sizi huzura ve mutluluğa götüren yolu birlikte bulalım. Bolca sağlıklı, huzurlu, bereketli ve sevgi dolu sıcacık günler bizlerin olsun.

Nermin Kolar uzmanının anahtar kelimeleri

  • evlilik
  • askhayati
  • tag_el_fali
  • saglik
  • sufali
  • parasans
  • ishayati
  • tag_foto_fali


2017 -MyBestPro bilişim hiz tic ltd şti- Vivendi - Kaptanpaşa Mah. Halit Ziya Türkkan Sok. ISTANBUL