Bizi arayın:

  00902129002511

Nermin Kolar

Nermin Kolar

Durugörülü Fal Uzmanı

1240
danışmanlık
% 99
pozitif yorum

Merhaba ben Nermin, küçük yaşlardan itibaren hislerimin farkında olarak yaşadım. Zamanla algısal yeteneğimi keşfederek bu konuda araştırmalar yaparak durugörü yeteneğimi kullanmaya başladım. Tarot kartları, su falı, kahve falı bakımı dallarında hislerimle sizlerin sorunlarına çöz...


Profilin devamını görüntüle
Nermin Kolar uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 1240 görüşme hizmeti için 107 yorum aldım. Hizmetlerimin %99 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

92

12

2

1


Seçiniz:

Teşekkür ederim ..

Nermin Hanım la yazılı iletişimimiz oldu,kendisi gayet uzun ve açıklayıcı bir şekilde problemlerimi değerlendirdi..bir faldan ziyade (kim ne yaptı,ne yaşandı,ne yaşanacak,tarih,yer,mekan vs) iyiliğimi düşünen,yapmam ve yapmamam gereken şeyleri öngörülerini kullanarak bana aktardı.pembe hayallere kapılmamı değil,hayatın gerçeklerini gösterdi bana..Sabırlı tecrübeli ve olgun bir kadın olduğunu düşünüyorum .Çok teşekkür ederim ,sevgiyle kalın ..

 Yorumu yazan müşterimiz - tubiti, 08/12/2017 tarihinde

Harikasınız teşekkürler..... :)

Nermin hanım enerjim yerlerde sürünürken öngörülerinizle tavsiyeleriniz ile bana yine güç verdiniz.Size ne kadar teşekkür etsem az.Çok güzel ve beklediğim değişim ve gelişmelerden de haber vermeniz moralimi yükseltti ve bekleme sürecimdeki direncimi kuvvetlendirdi.Telefonu kapattıktan sonra bekleyişimde daha güçlü hissettim.Bu güçlenmede öncelikle sizin pozitif yaklaşımınızın yanısıra canlı yayın yaparcasına aktardığınız bilgilerin payı çok büyük.Allah'ın size verdiği bu durugörü yeteneğiniz muhteşem birşey.Bu konuda önce Allah'ın takdiri sonra da sizin bilginiz ve dostluğunuza çok güvendiğimi biliyorsunuz ama ben yine de söylemek istedim.Tekrar tekrar teşekkürler.

 Yorumu yazan müşterimiz - sezan45, 04/12/2017 tarihinde

birtanesiniz :)

Birtanemsiniz bunun üzerine ne diyebilirim ki.Bakımınız zaten bir numara.Siz bakım yaparken en sevdiğim de aaaa diyerek birşey görüp şaşırıyorsunuz ya bir heyecen yapıyorum ki sormayın :) Durugörünüze hayranım.Sizinle konuşurken çok sevdiğim dostum ile konuşuyorum dertleşiyorum.Beni her durumda anladığınızı ve desteğinizi biliyorum.Tüm bunlar için müteşekkirim.Sorunlarım kısa sürede Allah'ın izni ve sizin rehberliğiniz ile çözülecek inşaallah biliyorum.Ama sizinle dostluğumuz baki inşaallah bunu da biliyorum.Teşekkür ederim.İyi ki varsınız.İyiki tanımışım sizi :)

 Yorumu yazan müşterimiz - ecrin123, 04/12/2017 tarihinde

her zamanki gibi yine muhteşem

Nermin hanım bakımı tek kelimeyle muhteşem. Uzmanlığına, konusuna hakimliği ile sitede vazgeçilmezim.Derinlemesine bir bakım gerçek tahliller. Çok dürüst ve muhteşem bir durugörüye sahiptir.Nermin hanımın enerjisi beni herzaman toparlar nitelikte olmuştur.Bu süreçte dostluğu ile benim her durumda yanımda olduğunu bilmek gücümü arttırıyor.Teşekkür ederim Nermin hanım :)

 Yorumu yazan müşterimiz - sacarto258, 04/12/2017 tarihinde

Sevgi

Nermin Hanım anlatılmaz deneyimlenir yaşanır. Sevgisi - Samimiyeti size kolayca yolunuzu buldurur. Yol arkadaşım - Ablam oldu. Her karamsarlığımda toparladı sevgisiyle ilgisiyle ; Beraber gülüp beraber ağlar olduk, biz bu hayatı paylaşmaya devam ediyoruz edeceğiz. Bu yolda senin gibi bir Ablam olduğu için çok şanslıyım. Yollarımızın kesişmesi büyük şans .. İyiki varsın

 Yorumu yazan müşterimiz - sukranbatu, 04/12/2017 tarihinde


Nermin Kolar uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

12:00 - 14:00

7:00 - 8:30

Bugün uygun değil

13:30 - 15:30

7:00 - 8:00 8:15 - 9:00

7:00 - 12:00

7:30 - 13:00
Nermin Kolar uzmanının profili

Durugörülü Fal Uzmanı - 19 yıl deneyim

Merhaba ben Nermin, küçük yaşlardan itibaren hislerimin farkında olarak yaşadım. Zamanla algısal yeteneğimi keşfederek bu konuda araştırmalar yaparak durugörü yeteneğimi kullanmaya başladım. Tarot kartları, su falı, kahve falı bakımı dallarında hislerimle sizlerin sorunlarına çözüm bulmak ve yol göstermek için yılların vermiş olduğu birikimle sizlerle burada buluşmaya karar verdim. Ayrıca rüya yorumları, astroloji alanında sormak istediğiniz konuları lütfen benimle paylaşın. Evrenin gizemi, doğaüstü yetenekler, parapsikoloji ve metafizik  merak ettiğiniz konular hakkında yanınızdayım.


Diplomalar

Sevgilinizden ayrıldınız, ya da eşinizle aranız mı açıldı? İş hayatınızda sallantılı bir dönem mi geçiriyorsunuz? Ya da ilerleyen sağlık sorunlarınız mı var? Belkide yaşamın içerisinde kendinizi çok yanlış hissediyorsunuz. Sürekli can sıkıntısı ve arayış içerisinde misiniz? Öyleyse gelin kader çizginize birlikte bakalım. Nerede, nasıl davranacağınızı, sizi huzura ve mutluluğa götüren yolu birlikte bulalım. Bolca sağlıklı, huzurlu, bereketli ve sevgi dolu sıcacık günler bizlerin olsun.

Nermin Kolar uzmanının anahtar kelimeleri

  • evlilik
  • askhayati
  • tag_el_fali
  • saglik
  • sufali
  • parasans
  • ishayati
  • tag_foto_fali


2017 -MyBestPro bilişim hiz tic ltd şti- Vivendi - Kaptanpaşa Mah. Halit Ziya Türkkan Sok. ISTANBUL