Astrocenter'a hoşgeldiniz! 

 

Biz kimiz?

 

Biz kimiz? 

 

Wengo 2007 yılından beri en iyi çevrimiçi görüşme teknolojisi ile müşterilerle uzman isimleri bir araya getiriyor. Astrocenter, Wengo teknolojisiyle desteklenen bir astroloji, spiritüel danışmanlık ve fal sitesi. Tarot, Durugörü, Astroloji, Medyumluk ve daha bir çok alanda benzersiz, istisnai, güvenli, özel ve şaşırtıcı anlar yaşayacağınız danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Tatmin dolu ve mutlu bir yaşam ve ihtiyaç duyduğunuz cevaplara ulaşmak için danışmanlık almak istediğiniz yetenekli uzman isimler ile sizin aranızda bir enerji köprüsü görevi görüyoruz. Uzmanlarla aranızda kurduğumuz bu köprü, en kaliteli teknolojiler ve farklı kanallarla size sunduğumuz birbirinden pratik çözüm yollarından geçiyor.

 

 

Astrocenter;

Her müşterinin biricik olduğunu kabul eder. Bu yüzden her müşterisine özel bir hizmet sunabilmeyi ilke edinmiştir. Platformumuz üzerinden danışmanlık alırken;  telefonchatgörüntülü konuşma,  e-posta, ve hatta  sesli mesaj ile görüşme seçeneklerinden birini tercih ederek uzmanlarla bir araya gelebilirsiniz.

 

Platformda ağırladığı uzmanları özenle seçer. Milyonlarca müşteriye destek ve tavsiye sağlayan Astrocenter uzmanları mesleklerine tutku ile yaklaşan ve bütünün hayrına inanan bir grup insandan oluşmaktadır. Uzman seçim süreci, titizlikle ele aldığımız bir mesele.

 

Astrocenter deneyimi; kalite, güvenlik ve gizlilik ilkelerini temel edinmiştir. Danışmanlık verdiği alanda uzman olduğuna ikna olduğumuz isimlerle görüşmeler bu 3 temel ilke çerçevesinde gerçekleşir.

 

Astroloji, spiritüel danışmanlık ve fal deneyimini mükemmel kılan bu özellikler sayesinde, bugün Astocenter, Avrupa pazarında kişisel gelişim ve esenlik alanında faaliyet gösteren tüm uzman ve müşterileri bir araya getiren en büyük platform haline gelmiştir. 

Misyon

 Misyon

Faaliyetlerimizin merkezinde insan ve sağlıklı içsel iletişim var. Sunduğumuz her deneyim, sizin; enerjisi yüksek, güçlenmiş ve gerçek benliği ile uyumlu hissetmeniz için tasarlanıyor.

Hızlı ve %100 güvenli şekilde spiritüelliğinizle ilişki kurmanıza izin veren bir pazar yeri. 

 

Kendini tanı... 

Kendini ara ve bul

Kendinle uyumlu yaşa...

İnanç ve değerlerinle uyumlu adımlar at

Geliş ve dönüş...

Yaşamak sadece var olmak ile olmaz, bu bir gelişim ve dönüşüm yolculuğu.

Güncel faaliyet alanı

Astroloji
Numeroloji
Tarot
Medyumluk
Kahve Falı
Su Falı
İskambil Falı
Hassasiyetler

Hassasiyetler

Astrocenter'da müşteri memnuniyeti önceliğimizdir. Özellikle faaliyet alanımıza duyduğumuz büyük saygı, bizi kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak için mümkün olduğunca şeffaf ve etik olmaya kararlı kılıyor.

Bunun ışığında Astrocenter'da nelerle karşılaşabilirsiniz? 

✔ Kaliteli ve güvenilir bir uzman listesi

Mümkün olan en iyi danışmanlık hizmeti ile sizi buluşturmak için önce en iyi uzmanları seçmeye özen gösteriyoruz. Platformda bulunan tüm uzmanlar, Astrocenter Uzman Hizmetleri Ekibi tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır. Eleme ve seçme süreci, çeşitli yeterlilikleri titizlikle inceleyerek gerçekleşmektedir. Her bir uzmanın sizi özgürleştirecek, içsel gücünüze güç katacak ve en önemlisi olağanüstü sezgisel yeteneklere sahip olduğundan eminiz.

 

✔ Deontolojik etik şartı

Astrocenter platformunda çalışan tüm uzmanlar, Avrupa Birliği tarafından benimsenen yeterlilik seviyelerine, Avrupa Yeterlilik Çerçevesi gereksinimlerine ve Ulusal Meslek Standardı (UMS) çerçevesine uygun olarak deontolojik etik tüzüğümüze saygı göstermeye kararlıdır. Bu ahlaki ve mesleki beyannamelerin amacı, kehanet sanatları mesleği ile bağlantılı herhangi bir sorundan kaçınmak için danışmanlarımızın çıkarlarını korumaktır. Danışmanlarımız bu nedenle etik kurallara saygı göstermeyi taahhüt eder: nezaket, ciddiyet ve gizlilik

 

✔ %100 gerçek müşteri yorumları ve değerlendirme

Her bir müşteri aradığı uzmana ulaşabilsin istiyoruz. Bu yüzden olumlu veya olumsuz tüm müşteri değerlendirmeleri ve müşteri yorumları şeffaf bir şekilde paylaşılmaktadır. Astrocenter ekibi hiçbir yorum veya değerlendirmeye müdahale etmez. Websitesi üzerinde karşılştığınız müşteri yorumları tamamen gerçek ve dürüsttür, çünkü uzmanlar yalnızca onlardan hizmet almış müşteriler tarafından yorum ve değerlendirme alabilmektedirler. Bazı müşteri yorumları uzmanlara teşekkür etmek amacıyla yazılmış olsa da bazı müşteriler, ilgili uzman ile gerçekleşen danışmanlık deneyimi hakkında detaylı yorumlar bırakıyor. Bu sayede gelecek müşterilerimiz uzmanlar hakkında önceden fikir sahibi olabiliyorlar. 

✔ 7/24 saat aktif Müşteri Hizmetleri Servisi

Astrocenter Müşteri Hizmetleri ekibinde çalışan arkadaşlarımız kaliteli ve memnun kaldığınız bir deneyimi yaşadığınızdan emin olmak için sizi dinlemeye hazırlar.

Müşteri talepleri ışığında, en uygun hizmet, paket ve uzman seçimi konusunda sorularınızı yanıtlamaya hazır olan arkadaşlarımıza 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Ayrıca, öneri, şikayet ve daha fazla sorularınız var ise bize ulaşmaktan çekinmeyiniz.

Astrocenter Müşteri Hizmetleri Ekibi'ne 0 212 900 25 11 numaralı telefondan veya [email protected] e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.

 

“Hayatınızdaki en önemli iki gün;

doğduğunuz gün ve neden doğduğunuzu anladığınız gündür.”

- Mark Twain

 

✨ Sana eşlik etmek için sabırsızlanıyoruz!

Uluslararası platform

Uluslararası platform olma özelliği

Wengo, sizden aldığımız güven ve destek sayesinde kısa sürede piyasadaki en büyük, en güvenilir ve en ciddi fal sitesi haline geldi. Fransa menşeili olmak üzere şu anda 20'den fazla ülkede hizmet vermekteyiz.

 

mappemonde wengo

Neden Astrocenter?

Uzmanlarımız 12 yıldır bir milyonu aşkın müşterinin geleceğini aydınlattı

Müşterilerimizden 98% oranında pozitif geri dönüş aldık

Tüm falcılarımız özenle test edildi ve müşterilerimiz tarafından onaylandı

%100 Gizli, Güvenli ve Anonim

Uzmanlarımız 7/24 telefon, chat veya E-mail yoluyla danışmanlık için nerede olursanız olun müsaitler

Favori uzmanlarınız görüntülü danışmanlık sunuyor! Görüntülü danışmanlık sayesinde fal seanslarınıza enerji katın!

Astrocenter Buluşmaları

Astrocenter Buluşmaları 

 

Çünkü Astrocenter bir çevrimiçi görüşme platformundan daha fazlası için çalışıyor! Astrocenter ailesi ile buluşmak ister misiniz?

apero voyance wengo

Canlı yayında fal deneyimi!

 

Astrocenter düzenli olarak canlı yayında fal etkinlikleri gerçekleştiriyor.
Medyumlar, falcılar, astrolog, veya numerologlar Youtube ve Facebook üzerinden canlı yayın yaparak sizlerle buluşuyor! Bu canlı yayın etkinlikleri var olan sorularınıza anında yanıt bulmak için ideal! Ayrıca tamamen ücretsiz!

Canlı yayınları kaçırmamak için bu sayfayı düzenli olarak kontrol edebilir veya sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz. Duyurular sosyal medya hesaplarımız üzerinden de yapılacaktır

Platformu denemeye hazır mısın?


Hoşgeldiniz!

Size daha iyi bir deneyim sunabilmemiz için hesabınıza giriş yapın ve Astrocenter'ın tüm avantajlarından yararlanın.