Dünyaca ünlü ve beğenilen Astrocenter sitesinde telefondan fal baktırmak hem çok kolay hem de çok güvenilirdir!
Aşağıdaki etapları takip ederek anında iyi bir uzmanla telefondan fal baktırabilirisiniz. Haydi siz de Astrocenter'ı hoş geldin promosyonuyla deneyin!

  • Sitede olan bütün uzmanlar gerçek uzmanlardır, hizmetleri test ediliyor ve kimlikleri kontrol ediliyor.
  • Ödemen ise güvenli bir şekilde Paypal ödeme yöntemi sayesinde kredi kartından tahsil ediliyor. Telefon faturana herhangi bir yansıma yapılmıyor.

TELEFONDAN NASIL FAL BAKTIRABİLİRİM?

Falınıza baktırmak istediğiniz falcı veya astroloğu seçiniz

Seçtiğiniz uzman çevrim dışı görünüyorsa, müşteri hizmetlerimizi arayarak (0850 377 7651) veya ([email protected]) adresine mail atarak uzmanımızın hizmet saatleri içinde randevu alabilirsiniz.

Mail adresi, rumuz/kullanıcı adı ve bir şifre girerek yeni üye girişi yapınız

Ücretsiz üyeliğinizi yaptıktan sonra fal baktırmak istediğiniz telefon numaranızı giriniz. Telefon teknolojimiz sayesinde Astrocenter tarafından yerel bir telefon numarasından bir arama alacaksınız ve uzmanla anında birebir fal baktıracaksınız. Sizin seçtiğiniz uzmanımızla gerçekleşecek görüşmenizde bütün kişisel bilgileriniz gizli kalacaktır. Telefon numaranız uzmana kesinlikle gösterilmeyecektir.

Harcamak istediğiniz tutarı belirleyin ve kontrollü ve güvenli ödeyin.

Kutucuğun içine istediğin miktarı koyarak Astrocenter cüzdanınıza bakiye yükleyin. Böylelikle görüşmek istediğiniz miktarı siz kontrol edip paranız bitince görüşmeniz sonlansın. Yüklemek istediğiniz tutarı kendiniz belirleyebilirsiniz.

Ödemenizi bankamatik kartı, kredi kartınız veya Paypal hesabınızı kullanarak güvenli bir şekilde yapabilirsiniz

Astrocenter, Paypal veya banka kartı bilgilerini hiçbir zaman kimseyle paylaşmaz ve banka bilgileriniz kripte edilip korunur. Yaptığınız her ödeme e-posta ile bilgilendirilir ve onaylanır.


Hoşgeldiniz!

Size daha iyi bir deneyim sunabilmemiz için hesabınıza giriş yapın ve Astrocenter'ın tüm avantajlarından yararlanın.