Yardıma mı ihtiyacınız var? Bizi arayın:

(0212) 900 25 11

Bedava online fal ve tarot çekilişi

Haydi, şimdi ilerleme zamanı ! İlk fal danışmanlığınız ücretsiz.

10 dakikalık ücretsiz fal seansı gerçekten de mümkün  !

10 dakika hızlıca geçiyor: Verimli bir seans için yeterli oluyor mu? Elbette ! Çünkü 10 dakikayı düşündüğümüzde aslında o süre içinde yapabileceğimiz çok şey var: 

• 800’e kadar saymak
  • 1 km yürümek
  • Merdivenlerden 30 kat yukarı çıkmak

Huzura kavuşmak için ilk sorunusuzu net bir şekilde sormanın tam zamanı.

Hangi konuda danışmanlık almaya ihtiyacınız var?

Uzman hizmetleri servisimiz size en uygun uzmanı önerecektir.

Neden Astrocenter?

Uzmanlarımız 12 yıldır bir milyonu aşkın müşterinin geleceğini aydınlattı

Müşterilerimizden 98% oranında pozitif geri dönüş aldık

Tüm falcılarımız özenle test edildi ve müşterilerimiz tarafından onaylandı

%100 Gizli, Güvenli ve Anonim

Uzmanlarımız 7/24 telefon, chat veya E-mail yoluyla danışmanlık için nerede olursanız olun müsaitler

Müşteri yorumlarımız size ışık tutsun!

Size en uygun uzmanı bulmak için uzmanlarımızın profillerine ve müşteri yorumlarına göz atın.

Fal baktırmak için hazırım... Ne yapmalıyım?

Çok basit ! Geleceğinize dair öngörüler yalnızca birkaç tık uzağınızda.

1. Müşteri yorumları ve uzman profiline bakarak görüşmek istediğiniz uzmanı seçiniz.

2.Müşteri hesabı oluşturunuz.

3.Hangi yolla görüşmek istediğinizi seçiniz: Sesli, yazılı veya video

İşte bu kadar !

Onların hikayelerini izleyin ve dinleyin!

Hepimizin kendi hikayesi var, kişisel hikayelerini anlatan uzmanlarımızın açık yürekli konuşmalarını dinleyin, olağanüstü yeteneklerinden ve cevap arayan herkese yardım etme konusundaki derin arzularından bahsediyorlar.

En iyi uzmanı nasıl seçerim?

Bazı uzmanlarımız ilk görüşmenizde geçerli ücretsiz fal hizmeti veriyorlar. Pozitif yorumlara veya en çok danışılan uzmanlara göre uzman listesini filtreleyebilirsiniz.

Ardından, seçiminizi gerçekleştirdikten sonra sizi sadece 2 etapta uzmanla bağlantı kurmanızı sağlayabiliriz:  

1. Danışmanlık türünüzü seçiniz : chat, telefon veya e-mail yoluyla
  2. Üye hesabı oluşturun: Böylece danışmanlık geçmişinizi ve faturalarınızı görüntüleyebilirsiniz 

Ve bu şekilde danışmanlığınız için hazırsınız ! 

Aşağıdaki filtreler sayesinde size en uygun uzmanı seçmeniz için yardımcı oluyoruz.

Filtrele

2 gün önce - ayza2014 görüştü

Alper Ertürk

100% memnun kalan müşterilerden
95 danışmanlık
Alper Ertürk

Çok memnun oldum - Alper bey oldukça samimi hızlı ve net anlatan biri. Ben konuşmaktan çok memnun oldum. İşinde gayet iyi. Kısa...

1 hafta önce - ayla1977 görüştü

Medyum Muzo

99.6% memnun kalan müşterilerden
3664 danışmanlık
22 müşteriden puanı
Medyum Muzo

🙏 - Iyiki varsin ve ihtiyacim vardi suan ve seni Burda Gordum coook iyi geldin♥️ Allah razi 😇 Öl. Herzmn gibi tak tak saydin🥰 Ve...

4 hafta önce - purrson.cat görüştü

Nalan Güngören

99.2% memnun kalan müşterilerden
6521 danışmanlık
27 müşteriden puanı
Nalan Güngören

Sakin falcım - Nalan Hanım’ı seviyorum. Krize girdiğimde dizginlemeyi beceriyor. Sorulara hızlı yanıt veriyor. Zamanı iyi kullanıyor....

2 ay önce - nurrperii görüştü

Mavi Lalin

97.1% memnun kalan müşterilerden
1307 danışmanlık
1 müşteriden puanı
Mavi Lalin

Esrarengiz - Maviden ilk kez yorum almıştım. Bir tarih verdi ve tam o tarihte dediği oldu. Bu yuzden o gunu bekledim yorum yazmak...

1 hafta önce - sadullah44 görüştü

Simon Tor

99.7% memnun kalan müşterilerden
18323 danışmanlık
39 müşteriden puanı
Simon Tor

Falın Vakkosu 🍀 - Oturup düşündüm sizden danışmanlık aldığımdan beri beni hiç yanıltmadınız size ne danışırsam danışayım o an için...

2 ay önce - akifnur. görüştü

Medyum Firuze

98.7% memnun kalan müşterilerden
1249 danışmanlık
7 müşteriden puanı
Medyum Firuze

Basarılı - Ben ablamı çok basarılı ve net olarak değerlendirebilirim. Olanları birebir aktardı.olacakları tabiki zaman gösterecek...

1 gün önce - edeniss görüştü

Birsen Tekin

2489 danışmanlık
9 müşteriden puanı
Birsen Tekin

🌺🙏🏻🌸🌸 - Merhaba, Birsen hanimdan uzun zamandir danismanlik aliyorum ara ara. Ve bir kere olsun yorum yapmadim. Dedigi her sey cikiyor...

3 hafta önce - kismet31 görüştü

Medyum Ada

99.4% memnun kalan müşterilerden
3286 danışmanlık
6 müşteriden puanı
Medyum Ada

Ask - Iyiki varsin iyiki öyle güzel yürege öyle güzel hisslere sahibsin ♡♡ cok tesekür ederim güzel yüreklim. Simdiden iyi bayramlar...

2 hafta önce - semos01 görüştü

Banu Doğru

98.3% memnun kalan müşterilerden
2089 danışmanlık
3 müşteriden puanı
Banu Doğru

Banu abla yaaa😅 - ….hani beklediğimiz bir durum vardı ya… pazar misafir gelecek dediğin. Cumartesi geldi. Ben şok şok. Sen inandın...

2 hafta önce - huzur2019 görüştü

Bulut Behnan

98.9% memnun kalan müşterilerden
3909 danışmanlık
17 müşteriden puanı
Bulut Behnan

İyi ki - İyi ki varsınız iyi ki 🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜

1 gün önce - azcancan79990 görüştü

Sibel Kara

99.7% memnun kalan müşterilerden
14313 danışmanlık
40 müşteriden puanı
Sibel Kara

Sibel Hanım sizi sizden ote hisseder - Güzel bir bakımdı. Nokta atışları mukemmel. İcimde bulunduğum sıkintilarıma kuşbakışı bakıp...

4 ay önce - basakb görüştü

Ayşil Kaya

98.2% memnun kalan müşterilerden
877 danışmanlık
6 müşteriden puanı
Ayşil Kaya

Çok içten ve samimi💗 - Çok içten ve samimi tavırlarınız insanı rahatlatıyor…Hayvan sevgisi olan insanlara kendimi daima daha yakın...

5 ay önce - sonsardunyalar görüştü

Vera Donovan

98.4% memnun kalan müşterilerden
2712 danışmanlık
2 müşteriden puanı
Vera Donovan

gerçekten beni şaşırttı kimsenin bilmediği şeyleri söyledi - Vera hanım ile ilk kez görüştük ve geçmişimi ve şu anki durumumu çok...

2 hafta önce - askim2525 görüştü

Medyum Serenay

1156 danışmanlık
3 müşteriden puanı
Medyum Serenay

Seviyorum yorumlarini abla ❤️❤️❤️ - Bana 2,5 hafta önce söyledigin seyler olmaya basladi ve bugün seni gene aradim gelismeleri ögrenmek...

5 gün önce - ygul94 görüştü

Güneş Aldabaran

334 danışmanlık
1 müşteriden puanı
Güneş Aldabaran

bilgili ve net - Sormadigim halde bircok seyi bildi gunes hanim, cevaplari cok net, bana ileriki zamanlarda da isik olacagina eminim.

1 ay önce - aysegul75 görüştü

Medyum Marta

99.5% memnun kalan müşterilerden
7956 danışmanlık
46 müşteriden puanı
Medyum Marta

Muhteşem 🙏 - Marta hanım yorumu anca yazabildim karşı tarafın ne düşündüğünü benim ne düşündüğümü çok iyi bildiniz güzel bakımınız...

4 ay önce - gunayka411 görüştü

Madam Soley

97% memnun kalan müşterilerden
583 danışmanlık
Madam Soley

Açık ve net analiz - Kısaca soru sormusdum cok net ve acıklayıcı yorumladı, cok tesekkur ederım, İnşallah gelecege daır soyledıklerı...

6 gün önce - girdap görüştü

Adin Bilge

77 danışmanlık
Adin Bilge

Teşekkür ederim. - Adın hn çok ilgili ve önden hazırlık yapan bir uzman, bu da telefon görüşmesinin verimli olmasını sağlıyor, dahası...

6 gün önce - bahar07 görüştü

Yusuf Emre

98.2% memnun kalan müşterilerden
1892 danışmanlık
10 müşteriden puanı
Yusuf Emre

MUHTEŞEM - Her derdin ilacı, Allahim işlerini rast getirsin,Iyilinin mükafatını iki cihanda iletilsin😇😇😇Allah sizin yoklunuzla sınamasın...

1 hafta önce - ufukozcucecik görüştü

Mehmet Duman

99.5% memnun kalan müşterilerden
1209 danışmanlık
28 müşteriden puanı
Mehmet Duman

Tek gerçek medyum - Bir aşk konusu hakkında danışmıştım, nisan ayında kavga edecekler dedi ve bunu bilebilmeyi başardı. Hisleri...

22 saat önce - denzsoylu görüştü

Medyum Helin

99.9% memnun kalan müşterilerden
6875 danışmanlık
9 müşteriden puanı
Medyum Helin

müthişsin. en iyi uzmanlardan.

Ücretsiz olan ilk fal danışmanlığınızı nasıl gerçekleştirirsiniz ?

• Sabırlı olun, kehanette bulunmak geleceği okumak zaman alır. Sabırlı olun !
  • Süprizlere hazırlıklı oldun: Size imkansız geliyor olabilir ama hayat gerçekten de süprizlerle doludur ! 
  • Falcılarımız sayesinde daha doğru kararlar alın ve ilerleme kaydedin. Yeni kapıların açılmasına izin verin ! 
  • Uzun vadede gerçekleşmesi beklenen kehanetlere dikkat edin : 10 yıllık öngörülerin sizi ve hayatınızı bloke etmesine izin vermeyin, bunların sadece yolunuza ışık tuttuğunu unutmayın. Kaderiniz sadece sizin ellerinizde.

2022 - MyBestPro - 75 rue d'Amsterdam - 75008 Paris, FRANCE