Bizi arayın:

  00902129002511

Kağan Ateş

Kağan Ateş

Deneyimli Medyum

637
danışmanlık
% 98.4
pozitif yorum

Ruhsal algılarımın açıklığı daha ben çok küçükken bile herkesin ilgisini çekerdi. Ailemden bana büyük bir miras olarak kalan altıncı his, üçüncü göz açıklığı ve hislerimin doğrultusunda ilerleyen biriyim. Hislerimin ve düşüncelerimin gücünün farkına vardığımdan bu yana fal yorumu...


Profilin devamını görüntüleKağan Ateş uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 637 görüşme hizmeti için 131 yorum aldım. Hizmetlerimin %98.4 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

117

12

0

2


Seçiniz:

Mükemmel enerji

İlk defa aradım kendisini ama araken nedense çok heyecanlandım. Kendi ismimden başka bir şey söylememe rağmen her şeyi döktü sağolsun. Çok samimi, çok gerçek ve net bir enerjisi var bana geçen. Gelecekle ilgili öngörüleri de umarım ki doğru çıkacak. Şimdiki durumla ilgili çok net, nokta atışı tespitleri oldu çünkü. Ararken ki heyecanım boşuna değildi eminim bundan. Tekrar görüşmek üzere.

 Yorumu yazan müşterimiz - seymaseyma, 20/11/2018 tarihinde

Bi tane o

Kağan’ı 2.arayışım ne zaman arasam dogru ve net tespitleriyle hem beni sasirtti hem rahatlattı. Tam isabet yorumlar !. Öngorulerinin yine çıkmasını bekliyorum Kagancim..Bunun yaninda tatli diliyle hos sohbetine bayiliyorum. Benim icin dualarini eksik etmedi 🙏🏻❤️Cok degerli cok. Aramanizi dehsetle tavsiye ederim..

 Yorumu yazan müşterimiz - se1313, 17/11/2018 tarihinde

Derin bilgiler..

Cok ciddi ve disiplinli biri. Bi konuyu anlamadiginizda, terslemiyor sabirli bir sekilde yine anlatiyor. Allah razi olsun ondan. Cok derin bilgiler veriyor ve dedigi hep cikiyor. Kendine iyi bak Kagancim!!

 Yorumu yazan müşterimiz - astro89895, 16/11/2018 tarihinde

Muhteşem ötesi

Resmen tüm durumu okudu ve net bilgiler verdi. Karışık bir durum olmasuna rağmen tam okarak tespit edip yorumladı. Yol göstrrmesi ve mantıklı yaklaşımı da ayrı bir ışık tuttu. Harikaydı çok tavsiye ediyorum.

 Yorumu yazan müşterimiz - sedasaricicek, 16/11/2018 tarihinde

Super!

Kagan beyin ongoruleri inanilmaz. Yabanci uyruklu olmasina ragmen, o kisinin adi ve soyadindaki harfleri bildi. Saskinlik icindeyim hala!

 Yorumu yazan müşterimiz - elmexicano, 30/10/2018 tarihinde


Kağan Ateş uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

0:00 - 24:00

0:00 - 24:00

0:00 - 17:00

17:00 - 24:00

0:00 - 17:00

17:00 - 24:00

0:00 - 24:00
Kağan Ateş uzmanının profili

Deneyimli Medyum - 12 yıl deneyim

Ruhsal algılarımın açıklığı daha ben çok küçükken bile herkesin ilgisini çekerdi. Ailemden bana büyük bir miras olarak kalan altıncı his, üçüncü göz açıklığı ve hislerimin doğrultusunda ilerleyen biriyim. Hislerimin ve düşüncelerimin gücünün farkına vardığımdan bu yana fal yorumu yapıyorum. Her şey rüya ile gerçek arası yaşadığım doğaüstü bir olayla başladı, psişik güçlerimin farkına o gün vardım. Sonrasında özel eğitimler aldım ve mistik konularda araştırmalar yaptım. Yaradılışımdan itibaren yoğun hislere sahibim. Kahve falı aracılığıyla ve ruhani yeteneklerim eşliğinde, sohbetlerden beynime transfer olan kayıtlardan insanlara hislerimle hitap edebiliyorum.

Deneyim ve nitelikler

Üstün görü yetenekleri, spiritüel güçler, ruh çağırarak fal bakma. Tarotta oldukça iddialıyım ve sizleri doğru yönlendireceğime, olumsuzluklarınızı artıya çevireceğime inancım tam. Pozitif enerji hayatınızın her alanında sizi olumlu kılar.

Diplomalar

İngiltere'de Astroloji ve Hayat Koçluğu eğitimi aldım.2018 -MyBestPro bilişim hiz tic ltd şti- Vivendi - Kaptanpaşa Mah. Halit Ziya Türkkan Sok. ISTANBUL