Bizi arayın:

  (0212) 900 25 11

Kağan Ateş

Kağan Ateş

Spiritual Sifaci Arindirici Medyum

2193
danışmanlık
% 99.3
pozitif yorum

Ruhsal algılarımın açıklığı daha ben çok küçükken bile herkesin ilgisini çekerdi. Ailemden bana büyük bir miras olarak kalan altıncı his, üçüncü göz açıklığı ve hislerimin doğrultusunda ilerleyen biriyim. Hislerimin ve düşüncelerimin gücünün farkına vardığımdan bu yana fal yorumu...


Profilin devamını görüntüleKağan Ateş uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 2193 görüşme hizmeti için 425 yorum aldım. Hizmetlerimin %99.3 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Bayıldım

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

1

387

35

0

3


Seçiniz:

Çok tatlısın

Ona herşeyi anlatmadan duramıyorsunuz dertlerinizi sıralarınızı sizi sakinleştirir ve size yol gösterici

 Yorumu yazan müşterimiz - elifce, 14/09/2019 tarihinde

Sırdaşım

Bi kere görüşün nedemek istedim anlarsınız mükemmel biri anlattıkça anlatıyorsunuz size o enerjiyi veriyor

 Yorumu yazan müşterimiz - elifce, 14/09/2019 tarihinde

Çılgın Kağan:)))

Kağan aklıma ne zaman gelse gülerim, çılgın yorumları aklıma gelir çünkü. Uzun süredir aramasını beklediğim biri var. Kağan bana ilk görüşmelerimizden birinde “bu adam ölse seni aramaz canım” demişti hakikaten de adam bir inat aramıyor sormuyor. Kağan hakkında acaba gerçekten görüyor mu yoksa hayal dünyası mı çok geniş diye düşünenler oluyor farkındayım çünkü bazen ben de aynı şeyi düşünüyorum ama bazı şeyler “yok artık” dediğiniz türden olsa da en azından arada gerçekleri birbir yüzünüze vuruyor Kağan. O tatlı deli tarafı insanı kendine getiriyor hatta zaman zaman da kızıyor “gördüğümü söylüyorum beni anlamıyorlar” diye düşünüyor biliyorum. Hangisi gerçek hangisi hayal diye ayırt etme kabiliyetiniz varsa gelin Kağan’ın pozitif enerjisinden sevgisinden nasiplenin ne diyeyim:) En azından her hatırladığınızda dudağınızın kenarında bir gülücük kalır:)

 Yorumu yazan müşterimiz - daydodi, 14/09/2019 tarihinde

Super

Dedikleri bir bir cikiyor, cok sicak kanli ve samimi. Nezaman canim sıkkın olursa Kağan beye koşuyorum ve moralim hemen yükseliyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

 Yorumu yazan müşterimiz - zeliha.ay, 13/09/2019 tarihinde

Aşk...

Adımı bile sormadan direk sormak istediğim konuyu ben soramadan kendisi anlatmaya başlayınca önce şok oldum.sonrasinda anlattıkları vee kişinin isminin harflerini tek tek sayması da cabası oldu. Gördükleri çok güzel di.yaklasik bir zaman da verdi. İnşallah o vakti bulmadan gerçek olur dedikleri.. tavsiye ederim kağanı 👍

 Yorumu yazan müşterimiz - laviniaa81, 13/09/2019 tarihinde


Kağan Ateş uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

0:00 - 24:00

0:00 - 24:00

0:00 - 24:00

0:00 - 24:00

0:00 - 24:00

0:00 - 17:00

17:00 - 24:00
Kağan Ateş uzmanının profili

Spiritual Sifaci Arindirici Medyum - 13 yıl deneyim

Ruhsal algılarımın açıklığı daha ben çok küçükken bile herkesin ilgisini çekerdi. Ailemden bana büyük bir miras olarak kalan altıncı his, üçüncü göz açıklığı ve hislerimin doğrultusunda ilerleyen biriyim. Hislerimin ve düşüncelerimin gücünün farkına vardığımdan bu yana fal yorumu yapıyorum. Her şey rüya ile gerçek arası yaşadığım doğaüstü bir olayla başladı, psişik güçlerimin farkına o gün vardım. Sonrasında özel eğitimler aldım ve mistik konularda araştırmalar yaptım. Yaradılışımdan itibaren yoğun hislere sahibim. Kahve falı aracılığıyla ve ruhani yeteneklerim eşliğinde, sohbetlerden beynime transfer olan kayıtlardan insanlara hislerimle hitap edebiliyorum.

Deneyim ve nitelikler

Üstün görü yetenekleri, spiritüel güçler, ruh çağırarak fal bakma. Tarotta oldukça iddialıyım ve sizleri doğru yönlendireceğime, olumsuzluklarınızı artıya çevireceğime inancım tam. Pozitif enerji hayatınızın her alanında sizi olumlu kılar.

Diplomalar

İngiltere'de Astroloji ve Hayat Koçluğu eğitimi aldım.2019 - MyBestPro - 12 Rue de Penthièvre, 75008 Paris, FRANCE