Bizi arayın:

  (0212) 900 25 11

Medyum Mehmet

Medyum Mehmet

Koruyucu arındırıcı spiritual medyum

315
danışmanlık
% 98
pozitif yorum

Küçüklüğümden beri psişik, mistik, durugörü, altıncı his, kalpgözü açıklığı, üçüncü göz açıklığı olan birisiyim. Herşey çok küçükken gördüğüm garip rüyalardan gördüğüm ruhani varlıklardan ve onlarla konuştuktan sonra başladı. Sonra her hissettiklerimin çıkmasıyla sahiplenildiğimi...


Profilin devamını görüntüleMedyum Mehmet uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 315 görüşme hizmeti için 104 yorum aldım. Hizmetlerimin %98 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

95

7

0

2


Seçiniz:

Canim balim

Cansin iyiki varsin bitanem 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘🙏🙏🙏🙏🙏🙏süpersin her konuda lafi evirip cevirmeden söylüyorsun 🙏🙏🙏🙏🙏😘😘😘😘😘

 Yorumu yazan müşterimiz - batu2008, 17/01/2020 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Dikkat bağımlılık yapar :D !

Hem medyum, hem terapist :) Mehmet'i karman çorman bir kafayla arıyorum her seferinde. Öyle iyi geliyor ki... Geçen ay çok yanlış bir ortaklığa girişmek üzereyken sağolsun kurtardı. Ve hakikaten karşı taraf hakkındaki yorumları bir bir çıktı. Bu ay işimi etkileyecek kritik hamleleri atmamı sağladı. Allah bu yeteneği iyi ki vermiş kendisine, iyi ki de bize de iletişim kurmayı nasip etmiş. <3 <3 <3 Bu platformun hızla yükselen yıldızıdır kendisi. Sevgiler Mehmetçiğim!

 Yorumu yazan müşterimiz - beyzak, 17/01/2020 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Baska birsey demiyorum

Mehmet bey diyorum baska birsey demiyorum. Kendisi cok sıcak bi insan. Ben konusmadan bir bir herseyi ortaya döktü.3 bakım aynı anda baktı. Beni memnun etmekten de öteye gitti. Mutlu olabildiysem onun sayesinde. Her soruma net cevap verip herseyi söyledi. Rahatlıkla tum hayatimı cekinmeden anlatabildim. Kendisiyle cok mutluyum tanıstıgima. Bir daha geleceksin dedi. Umarım yine su falında görüsürüz. Cok sevdim kendisini. Erkek medyum olarak tercihim 1.mehmet bey sevgi ve saygılarımla

 Yorumu yazan müşterimiz - pammik, 17/01/2020 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Şaşkınım :)

Hayatımda birçok defa şaşırdığım, afalladığım olmuştur. Mehmet ile konuştuktan sonra şimdiye kadar ki şaşırmalarımın şaşırma olmadığını anladım. İki kişinin geçmişi ve yaşadıkları ile ilgili bu kadar çok nokta atışı yapması muazzamdı. Gelecek öngörüleri de tutarsa tekrar değerlendirme yapacağım. Ruhuma iyi geldiğin için teşekkür ederim Mehmet..

 Yorumu yazan müşterimiz - ol1067, 16/01/2020 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Geciken yorumum 🙏🙏🙏

Cok fena bir bakim yapiyor gülimmi aglayimmi ama sen varya sennn mehmetcim masallah cooook yasa sen emiihh.....adam beni 5 dakikada aglarken gülme krizine soktu birakin ön görüyü piskolojimi tamir etti yaaa varmi böyle bisey...🤣🤣🤣....iyiki varsin iyiiiikiiiii tanisdik.....❤😘🙏

 Yorumu yazan müşterimiz - huzurum11, 14/01/2020 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Medyum Mehmet uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

0:00 - 24:00

0:00 - 24:00

0:00 - 24:00

0:00 - 24:00

0:00 - 24:00

0:00 - 16:00

16:00 - 24:00
Medyum Mehmet uzmanının profili

Koruyucu arındırıcı spiritual medyum - 16 yıl deneyim

Küçüklüğümden beri psişik, mistik, durugörü, altıncı his, kalpgözü açıklığı, üçüncü göz açıklığı olan birisiyim. Herşey çok küçükken gördüğüm garip rüyalardan gördüğüm ruhani varlıklardan ve onlarla konuştuktan sonra başladı. Sonra her hissettiklerimin çıkmasıyla sahiplenildiğimi ve korunulduğumu anladım. Sürekli ruhani varlıklarla iletişime geçerek onlardan her zaman destek aldım sonrasında çevrem tarafındanda bu yönlerim dikkat edilince kendimi dünyanın en sayılı dört medyumundan çeşitli ülkelerde bu kişileri bulup yıllarca eğitim aldım kendimi her alanda eğittim. Profesyonel olarak yıldızname, rüya yorumu, hindistan tarotu, ingiliz tarotu, italyan tarotu, klasik tarot, su falı, kahve falı, mum falı ve bir çok falı daha hizmetinize sunuyorum. Hislerime ve ruhani varlıklarıma çok güveniyorum her konuda yardımcı olacağımı düşünüyorum, maksadım para kazanmak değil sizleri kazanmak olduğunu görüştüğünüzde anlayacaksınız, kendime ve kişiliğime çok güveniyorum her konuda hislerim güçlerim ve tecrübelerimle sizlere yardımcı olmak yolunuza ışık tutmak isterim.


Deneyim ve nitelikler

İlk olarak türkiyenin en işlek medyumluk ofislerinde 15 yıl hizmet verdim akabinde kendimi bu konuda sayılı medyumlardan eğitip şuan kendi medyumluk ofisimi açtım. Genel olarak başarı almış birisiyim tüm bilgilerimle destek vermek için şuan sizlerleyim.

Medyum Mehmet uzmanının anahtar kelimeleri2020 - MyBestPro - 12 Rue de Penthièvre, 75008 Paris, FRANCE