Bizi arayın:

  (0212) 900 25 11

Kadir Baran

Kadir Baran

Durugörülü Şaman Medyum

120
danışmanlık
% 95
pozitif yorum

Öncelikle sesinizin sesimle karıştığı yerde tüm kaygılarınızın azalacağını bilmenizi istiyorum. Yıllardan beri baktığım su ateş tarot falları ve ileri kişilik analizleriyle artık problemleriniz gözünüzde büyümeyecek . Emin olun bir yol var, imkansız olan düşüncelerimizdeki karanl...


Profilin devamını görüntüle
Kadir Baran uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 120 görüşme hizmeti için 22 yorum aldım. Hizmetlerimin %95 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

18

2

1

1


Seçiniz:

Kötü ..

Kadir beye başlangıçta çok inanarak yorum almak için başvurdum.Oncelikle üslubu ve yaklaşımı bu sitede olmayı hak etmeyecek kadar kötüydü.Sadece para kazanmak amaclı bu isi yapmasi üzücü.Yapmis olduğu yorumların hiçbirisinin benle alakası yoktu.Zamanima ve parama yazik oldu.

 Yorumu yazan müşterimiz - aserz1234, 18/05/2019 tarihinde

Tek Kelimeyle Mükemmel

Gerçek anlamda kendisi çok değerli ve bilgili bir uzman. Yaptığı yorumlar mükemmeldi. Geçmişe dair bir çok şeyi ildi umarım gelecekle ilgili dediklerinizde doğrudur ki, ben doğru olacağına inanıyorum. Çok teşekkür ederim harika yorumlarınız için.

 Yorumu yazan müşterimiz - volkan, 14/05/2019 tarihinde

....

..............................................................................................................................................................

 Yorumu yazan müşterimiz - kardelen301, 05/04/2019 tarihinde

Degerli bir uzman...

Gayet bilgili ve degeri bir uzman.. Geçmişim ve bugünü çok iyi biliyor ve gelecegi dair mantıklı görüleri var. Tekrar danışmak çok isterim. Ben çok memnun kaldım.

 Yorumu yazan müşterimiz - summertime76, 22/03/2019 tarihinde

Cok ama cok tsk ederim

Ne kadar tsk etzem azdir o kadar bunalmis sekilde ümitsiz sekilde yazdim.ki tekrar yüzümün gülmesine vesile oldu xok ama cok tsk ederim.en kisa zamanda yine gelecagm insallah

 Yorumu yazan müşterimiz - gamzeli88, 01/07/2018 tarihinde


Kadir Baran uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil
Kadir Baran uzmanının profili

Durugörülü Şaman Medyum - 12 yıl deneyim

Öncelikle sesinizin sesimle karıştığı yerde tüm kaygılarınızın azalacağını bilmenizi istiyorum. Yıllardan beri baktığım su ateş tarot falları ve ileri kişilik analizleriyle artık problemleriniz gözünüzde büyümeyecek . Emin olun bir yol var, imkansız olan düşüncelerimizdeki karanlıklar sadece. Bu süreçte sizi aydınlatmak için yolunuzu size göstermek için buradayım. Hayat bukadar üzülmek için çok kısa , üzüntülerinizin arkasından koşmak yerine herşeyin kendi kendine nasıl düzeleceğini görmeye hazır mısınız?

2019 - MyBestPro - 12 Rue de Penthièvre, 75008 Paris, FRANCE