Bizi arayın:

  00902129002511

Sezgi Akbulut

Sezgi Akbulut

Profesyonel tarot uzmanı

1164
danışmanlık
% 97.8
pozitif yorum

merhaba kendimi bildim bileli öngörü yeteneğim vardı..kişilerin duygu durum ve değişimlerini iyi analiz ederdim iyi bir gözlemciydim..Sonrasında tarot ve katina kartlarım ile birlikte yorumlarım, tespitlerim gelişti..Gündelik yaşamımda spiritüel yaşam eğitimlerine katılıyor ve se...


Profilin devamını görüntüle
Sezgi Akbulut uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 1164 görüşme hizmeti için 101 yorum aldım. Hizmetlerimin %97.8 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

80

13

6

2


Seçiniz:

Bu sitede karşılaştığım sayılı en iyilerden..

Diğer kişiler bana hep soru sordu fakat sezgi abla her şeyi ben söylemeden bana söyledi . Çok memnun kaldım düşünmeden arayın..

 Yorumu yazan müşterimiz - isimsizmelek, 18/09/2018 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

harika

Sezgi hanımla chat üzerinden konuştuk ilk kez ve çok memnun kaldım görüşmemizden. nokta atışı tespitler yaptı, ben de şaşırdım :) duymak istediklerinizi kesinlikle gördüklerini söyl,yor... kendisiyle en kısa zamanda telefonda da görüşeceğiz. :)

 Yorumu yazan müşterimiz - yosrelina, 15/09/2018 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

uzman dedigin böyle olur

ilk görüsmemizdi bugün ve ilk acilisi yapip bana ilk yazdigi satirlarin ardinda resmen bana "uzman dedigin böyle olur" yazdiracak kadar kabiliyeti. nokta atisi tespitlerine hayran kaldim. size bu durumu anlatmaya calissam sözlerim yetmez, en iyisi kendiniz de deneyin, eminim ayni hissedeceksinizdir! sanki bakti, tüm gecmisi, su anki durumu, gelecegi gördü ve bana sorunlari acik ve net söyledi ve bunlan kalmadi, direk cözümü de ekledi. ve bunlarin hepsini en kisa sürede yapti ve benim soru sormama gerekce kalmadan. ve ben bu sayfada bir cok uzman denedim. en iyilerin arasinda. kesinliklen geri dönecem! :))

 Yorumu yazan müşterimiz - golddust, 10/09/2018 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Güvenin

Siz tanıdığım en güven veren, dürüst ve dobra dobra konuşan insanlardan birisiniz. İnsan kendini güvende hissediyor sizinle konuşurken, desteğiniz, önerileriniz ve öngörüleriniz için çok teşekkür ederim

 Yorumu yazan müşterimiz - sibel2018, 28/08/2018 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Katina Falı Değerlendirmesi

Gercekçi yorumlarınız için teşekkürler.Umarım söyledikleriniz gerçekleşir. Tekrar görüşmek üzere. Sevgiler...

 Yorumu yazan müşterimiz - sezox8y, 21/08/2018 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Sezgi Akbulut uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

2:00 - 19:00

2:00 - 19:00

2:00 - 19:00

2:00 - 19:30

11:00 - 19:00

12:30 - 19:00

16:00 - 19:00
Sezgi Akbulut uzmanının profili

Profesyonel tarot uzmanı - 15 yıl deneyim

merhaba kendimi bildim bileli öngörü yeteneğim vardı..kişilerin duygu durum ve değişimlerini iyi analiz ederdim iyi bir gözlemciydim..Sonrasında tarot ve katina kartlarım ile birlikte yorumlarım, tespitlerim gelişti..Gündelik yaşamımda spiritüel yaşam eğitimlerine katılıyor ve sertifikalar alıyorum. Psikologlar Derneği'nde online sertifikalı öğrenciyim. 3 sene tarot cafe işlettim; yaşadığım şehirde tarot ilmi denilince bilinen ve tavsiye edilen birkaç kişiden biriyim. Lütfen olumlu ve olumsuz duymaya açıksanız beni arayın...Yorumlarımı isabetli bulacak, olayların iç yüzünü daha net göreceksiniz.. 

Deneyim ve nitelikler

Seviyor mu? Geri gelecek mi? Neden ayrıldık? Ne düşünüyor? Ne yapacak?Bu gibi sorularınız ve daha fazlası için doğru adrestesiniz.

Video SunumuSezgi Akbulut uzmanının anahtar kelimeleri2018 -MyBestPro bilişim hiz tic ltd şti- Vivendi - Kaptanpaşa Mah. Halit Ziya Türkkan Sok. ISTANBUL