Bizi arayın:

  00902129002511

Dorean Yıldız

Dorean Yıldız

Profesyonel Medyum

1893
danışmanlık
% 100
pozitif yorum

Kafanızı kurcalayan her ne ise, cevabını biliyorum! Uzun yıllardır çeşitli alanlarda gerçekleştirdiğim enerji çalışmaları sayesinde sayısız fal bakabiliyorum. Arzu edeceğiniz falda, dileyeceğiniz açılımla size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım. Geçmişin etkilerinden kurtulup k...


Profilin devamını görüntüle
Dorean Yıldız uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 1893 görüşme hizmeti için 307 yorum aldım. Hizmetlerimin %100 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

276

29

2

0


Seçiniz:

💐 teşekkürler

Dorean beye çok teşekkür ediyorum. Dürüst yorumlar ve öneriler için sağolun. Enerji çalışmasında beni de hatirlarsaniz büyük mutluluk duyarım, iyi günler 🌼

 Yorumu yazan müşterimiz - kardelen301, 17/01/2019 tarihinde

Havva

Memnun kaldum hemde çok. Beklemeye geçelim bakalım. İnşallah tutacak ve tekrar görüşeceğiz.

 Yorumu yazan müşterimiz - havvahavva, 13/01/2019 tarihinde

aylardir yanimda☺️

artik bir kac aydir dorean beyden danismanlik aliyorum, ve kendisi gercekten hem fal konusunda hemde insan analizi konusunda harika! bugüne kadar dedikleri bir bir cikti :) birde yanlis anlamayin, size sadece pembe tablo cizmez. kötüyü iyiyi söyler ve hepsi tek tek cikar :) genelde birde durumu nasil yönlendirebilcegimi ve mesala kötü seylere karsi nasil harekete gecmem gerektigini de söyliyor. sooon derece sabirli, son derece saygili, son derece dürüst. KESINLIKLEN DENEYIN!!

 Yorumu yazan müşterimiz - golddust, 16/12/2018 tarihinde

Kendisi benim için vazgeçilmezim

Dorean bey gerçwkten size çok ama çok teşekkür ederim her aramam da görüşlerinize beni çok ama çok rahatlattınız sizi minnettarım en kötü anımda en kötü zamanımda aradığımda bile bana en içten samimiyetinizle yardımcı oldunuz çok teşekkür ederim inşallah herşey söylediğiniz gibi olur ve en kısa zaman da tekrar görüşürüz❤️🙏🙏❤️❤️🙌🙌

 Yorumu yazan müşterimiz - sevdanlanduk, 16/12/2018 tarihinde

Mükemmel

Dorean beyden uzun zamandır danışmanlık alıyorum. Her zaman kaliteli ve dost sıcaklığında ve yorumlarına sonsuz güvenim var. Siz söylemeden herşeyi görür ve iyi niyetli ama gerçekçi yorumlar yapar. Boşa ümit vermez. Herkese tavsiye ediyorum.

 Yorumu yazan müşterimiz - meshell, 11/12/2018 tarihinde


Dorean Yıldız uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

15:00 - 16:00

7:30 - 8:30

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil
Dorean Yıldız uzmanının profili

Profesyonel Medyum - 11 yıl deneyim

Kafanızı kurcalayan her ne ise, cevabını biliyorum! Uzun yıllardır çeşitli alanlarda gerçekleştirdiğim enerji çalışmaları sayesinde sayısız fal bakabiliyorum. Arzu edeceğiniz falda, dileyeceğiniz açılımla size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım. Geçmişin etkilerinden kurtulup kendinize yeni bir yol çizmek istiyorsanız, bana danışmaktan çekinmeyin. Yanıtlayamayacağım hiçbir sorunuz olmayacaktır. Çözüm bulamadığınız noktalarda devreye girip, sizi çıkmazlarınızdan kurtarmak benim için çok kolay! İş, Para, Sağlık ve özellikle uzmanlaştığım Aşk alanında sizlere hizmet vermek için bekliyorum.

Deneyim ve nitelikler

İlk meyvesini 8 yaşında veren hislerim, annem ve babamın ayrılığını öngörmüştü. Sonraki yıllarda sahip olduğum öngörülerde haklı çıktım. Uzun yıllar boyunca hislerim üzerine çalışmalar yapıp, üçüncü gözümü daha keskin bir hale getirdim. Yaklaşık 7 yıldır çeşitli alanlarda danışmanlık hizmeti veriyorum. Şimdi ise burada, size yardımcı olmak için bekliyorum.

Video Sunumu


2019 - MyBestPro Vivendi - 12 Rue de Penthièvre, 75008 Paris, FRANCE