Bizi arayın:

  (0212) 900 25 11

Dorean Yıldız

Dorean Yıldız

Profesyonel Medyum

2271
danışmanlık
% 100
pozitif yorum

Kafanızı kurcalayan her ne ise, cevabını biliyorum! Uzun yıllardır çeşitli alanlarda gerçekleştirdiğim enerji çalışmaları sayesinde sayısız fal bakabiliyorum. Arzu edeceğiniz falda, dileyeceğiniz açılımla size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım. Geçmişin etkilerinden kurtulup k...


Profilin devamını görüntüle
Dorean Yıldız uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 2271 görüşme hizmeti için 327 yorum aldım. Hizmetlerimin %100 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

293

32

2

0


Seçiniz:

Iyki konustum bugün

Ilk kez görüstüm Dorean beyle. Tek dogum tarihiyle herseyi bildi ve sorularimi ben sormadan cevapladi. Cok memnun kaldim.

 Yorumu yazan müşterimiz - aslie77, 09/05/2019 tarihinde

ilk görüşme

Dorean beyle ilk kez görüştüm. Memnun kaldım. Yaklaşımı ve yorumları yerinde. Mevcut durumu birebir özetledi. Geleceği bir tek rabbim bilir. Kendisinden rotadan sapmamak adına bilgi alınabileceği görüşündeyim.Teşekkür ederim.

 Yorumu yazan müşterimiz - fatih.61, 09/05/2019 tarihinde

Sagduyulu bir medyum

Kendisiyle guzel bir sohbet gorusmesi yaptik. Ongoru ve degerlendirmelerinin yanisira sagduyulu ve insan halinden anlayan bir yapiya sahip olmasini takdir ediyorum. Yorum ve degerlendirmelerinin gerceklesecegi gunu merakla bekleyecegim. Kendisine degerli zamani ve sohbeti icin tesekkur ediyorum.

 Yorumu yazan müşterimiz - tgbksp, 05/05/2019 tarihinde

Çok şaşırtıcı

Dorean beyle bir konuşmamız oldu bugün, çok rahat ve sakın bir şekilde durumları aktardı bana. Sevdiğim kişiyle alakalı gerçekten çok şey bildi ve profilini anlattı, ki gerçekten doğru tespitlerdi. Bu yüzden baya şaşırdım konuşma esnasında. Sevdiğimle tekrar birleşeceğimi söyledi, ve bunun çok zaman almayacağını aktardı. Ki bunu diğer güvendiğim medyumlar da söylemişti. Inşallah dediklerinin hepsi çıkar, heyecanla bekliyorum.

 Yorumu yazan müşterimiz - tiger007, 05/05/2019 tarihinde

Çok beğendim

Çok güzel analizler yaptı sanki kendimle konuşuyor gibi hissettim 1-2 tarih verdi bu çok hoşuma gitti teşekkür ederim Dorian bey çok sıcak karşıladınız

 Yorumu yazan müşterimiz - venuspoison, 04/05/2019 tarihinde


Dorean Yıldız uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

23:00 - 24:00

0:00 - 24:00

0:00 - 24:00

0:00 - 23:00

23:00 - 24:00

0:00 - 23:00

Bugün uygun değil
Dorean Yıldız uzmanının profili

Profesyonel Medyum - 11 yıl deneyim

Kafanızı kurcalayan her ne ise, cevabını biliyorum! Uzun yıllardır çeşitli alanlarda gerçekleştirdiğim enerji çalışmaları sayesinde sayısız fal bakabiliyorum. Arzu edeceğiniz falda, dileyeceğiniz açılımla size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım. Geçmişin etkilerinden kurtulup kendinize yeni bir yol çizmek istiyorsanız, bana danışmaktan çekinmeyin. Yanıtlayamayacağım hiçbir sorunuz olmayacaktır. Çözüm bulamadığınız noktalarda devreye girip, sizi çıkmazlarınızdan kurtarmak benim için çok kolay! İş, Para, Sağlık ve özellikle uzmanlaştığım Aşk alanında sizlere hizmet vermek için bekliyorum.

Deneyim ve nitelikler

İlk meyvesini 8 yaşında veren hislerim, annem ve babamın ayrılığını öngörmüştü. Sonraki yıllarda sahip olduğum öngörülerde haklı çıktım. Uzun yıllar boyunca hislerim üzerine çalışmalar yapıp, üçüncü gözümü daha keskin bir hale getirdim. Yaklaşık 7 yıldır çeşitli alanlarda danışmanlık hizmeti veriyorum. Şimdi ise burada, size yardımcı olmak için bekliyorum.

Video Sunumu


2019 - MyBestPro - 12 Rue de Penthièvre, 75008 Paris, FRANCE