Bizi arayın:

  00902129002511

Dorean Yıldız

Dorean Yıldız

Profesyonel Medyum

2076
danışmanlık
% 100
pozitif yorum

Kafanızı kurcalayan her ne ise, cevabını biliyorum! Uzun yıllardır çeşitli alanlarda gerçekleştirdiğim enerji çalışmaları sayesinde sayısız fal bakabiliyorum. Arzu edeceğiniz falda, dileyeceğiniz açılımla size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım. Geçmişin etkilerinden kurtulup k...


Profilin devamını görüntüle
Dorean Yıldız uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 2076 görüşme hizmeti için 316 yorum aldım. Hizmetlerimin %100 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

284

30

2

0


Seçiniz:

Sınav sınav sınav:)

Dorean bey ilk gelişiim gayet açık ve net bi faldı ..beğendim inş öngörülerinizi misliyle yaşarım tşkler

 Yorumu yazan müşterimiz - zeyna221112, 24/03/2019 tarihinde

Ruhunun berraklığından gelen gerçek samimi hisler..

Dorean beyle ilk konuşmamız.Gerçekten derin 6.hislere sahip saygılı olay ve kişileri hissedebilen samimi bir dost rehber..iyiki sizi tanıdım dediğimiz insanlarrdan.. geleceği zaman gösterecek. Sevgi Işıkla ve sağlıcakla kal

 Yorumu yazan müşterimiz - berrak136, 21/03/2019 tarihinde

Beklentilerimin çok üzerinde!Dorean beyì herkese tavsiye ederim

Baktırmayı düşündüğünüz konu her ne ise siz sadece meseleyi söyleyin, Dorean bey`de size *asıl meseleyi* söylesin , fazla söze gerek yok deneyin göreceksiniz ve tüm medyum arayışlarınız son bulacak, ayrıca efendi üslubu ve diksiyonu için ise ayrıca şahsına teşekkür ederim.

 Yorumu yazan müşterimiz - cumhurk, 19/03/2019 tarihinde

Şimdiye kadar aldığım en iyi yorum

Dorean Bey, diğer yorumlardan birazdan daha fiyatlı ancak yorum aldığımda o kadar büyük bir rahatlama yaşadım ki maliyetine değdi diye düşünüyorum. Kendisinden kendinden emin, profesyonel ve dürüst yaklaşımı bir yana bana tüm gerçekleri olduğu gibi anlattı. 3 senedir yaşadığım deneyimi bütün çıplaklığı ile gördü ve dürüst yorumlarda bulundu. Kendisiyle konuşurken sadece doğum tarihini söylemek bile yeterli oluyor. İsim söylemeden o kişinin tüm karakteristik özelliklerini ve yaşam deneyimlerini olduğu gibi aktarıyor. Sitede yeniyim ama şimdiye kadar aldığım en iyi ve kaliteli yorumdu diyebilirim.

 Yorumu yazan müşterimiz - daydodi, 15/03/2019 tarihinde

uzman :)

dorean bey hep daim en iyi yorumlari yapan. uzun süredir onun bakimlari cikiyor ve hissiatina ve kabiliyetine güveniyorum. son derece tavsiye ederim kendisini!

 Yorumu yazan müşterimiz - golddust, 07/03/2019 tarihinde


Dorean Yıldız uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

17:00 - 24:00

0:00 - 24:00

0:00 - 17:00

17:00 - 24:00

0:00 - 17:00
Dorean Yıldız uzmanının profili

Profesyonel Medyum - 11 yıl deneyim

Kafanızı kurcalayan her ne ise, cevabını biliyorum! Uzun yıllardır çeşitli alanlarda gerçekleştirdiğim enerji çalışmaları sayesinde sayısız fal bakabiliyorum. Arzu edeceğiniz falda, dileyeceğiniz açılımla size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım. Geçmişin etkilerinden kurtulup kendinize yeni bir yol çizmek istiyorsanız, bana danışmaktan çekinmeyin. Yanıtlayamayacağım hiçbir sorunuz olmayacaktır. Çözüm bulamadığınız noktalarda devreye girip, sizi çıkmazlarınızdan kurtarmak benim için çok kolay! İş, Para, Sağlık ve özellikle uzmanlaştığım Aşk alanında sizlere hizmet vermek için bekliyorum.

Deneyim ve nitelikler

İlk meyvesini 8 yaşında veren hislerim, annem ve babamın ayrılığını öngörmüştü. Sonraki yıllarda sahip olduğum öngörülerde haklı çıktım. Uzun yıllar boyunca hislerim üzerine çalışmalar yapıp, üçüncü gözümü daha keskin bir hale getirdim. Yaklaşık 7 yıldır çeşitli alanlarda danışmanlık hizmeti veriyorum. Şimdi ise burada, size yardımcı olmak için bekliyorum.

Video Sunumu


2019 - MyBestPro Vivendi - 12 Rue de Penthièvre, 75008 Paris, FRANCE