Bizi arayın:

  (0212) 900 25 11

Dorean Yıldız

Dorean Yıldız

Profesyonel Medyum

2762
danışmanlık
% 99.7
pozitif yorum

Kafanızı kurcalayan her ne ise, cevabını biliyorum! Uzun yıllardır çeşitli alanlarda gerçekleştirdiğim enerji çalışmaları sayesinde sayısız fal bakabiliyorum. Arzu edeceğiniz falda, dileyeceğiniz açılımla size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım. Geçmişin etkilerinden kurtulup k...


Profilin devamını görüntüle
Dorean Yıldız uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 2762 görüşme hizmeti için 357 yorum aldım. Hizmetlerimin %99.7 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Bayıldım

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

1

315

39

2

1


Seçiniz:

♥️

Hıc oyalamadan dırekt olarak kafanızdaki soruları cvaplıyor cok kıbar bi beyefendı tsekkur ederım dorean bey ♥️♥️

 Yorumu yazan müşterimiz - yclsibel, 09/10/2019 tarihinde

Süper bakım

Sayin Dorian bey. Tüm tavsiyelerin için çok ama çok teşekkür ederim. Siz gerçekten iyi ve değer bir uzman siniz. Iyiki varsın. 🙏🙏🙏

 Yorumu yazan müşterimiz - gulcangul42, 10/09/2019 tarihinde

Dorean her daim sizinle

Dorean her daim karşısındakiyle bütünleşir ve adeta karşınızda yer alan kişi olarak size olay ve durumları anlatır. Ve en sevdiğim tarafı asla pembe tablolar altında sizi başka ütopyalara çekerek umutlarınızla oynamaz ve dürüstlüğü elden bırakmaz. Sağolasın Dorean..İyi ki varsın. Sevgiyle kal.

 Yorumu yazan müşterimiz - bluebox, 30/08/2019 tarihinde

yeryüzünde bir melek :)

her defasinda o kadar iyi, o kadar dürüst, o kadar gerekli ve göz acici sözleri oliyor. dediklerinin hepsi nokta atisi. bence bu sayfada dorean beyle tanismaniz bir sarttir. kesinliklen bir deneyin!!!

 Yorumu yazan müşterimiz - golddust, 25/08/2019 tarihinde

en iyisi hem insani yönden hemde uzman olarak. dedikleri cikiyor ve hayata dair cok iyi tavsiyeleri oliyor

golddust, 25/08/2019 tarihinde


Dorean Yıldız uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil
Dorean Yıldız uzmanının profili

Profesyonel Medyum - 12 yıl deneyim

Kafanızı kurcalayan her ne ise, cevabını biliyorum! Uzun yıllardır çeşitli alanlarda gerçekleştirdiğim enerji çalışmaları sayesinde sayısız fal bakabiliyorum. Arzu edeceğiniz falda, dileyeceğiniz açılımla size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım. Geçmişin etkilerinden kurtulup kendinize yeni bir yol çizmek istiyorsanız, bana danışmaktan çekinmeyin. Yanıtlayamayacağım hiçbir sorunuz olmayacaktır. Çözüm bulamadığınız noktalarda devreye girip, sizi çıkmazlarınızdan kurtarmak benim için çok kolay! İş, Para, Sağlık ve özellikle uzmanlaştığım Aşk alanında sizlere hizmet vermek için bekliyorum.


Deneyim ve nitelikler

İlk meyvesini 8 yaşında veren hislerim, annem ve babamın ayrılığını öngörmüştü. Sonraki yıllarda sahip olduğum öngörülerde haklı çıktım. Uzun yıllar boyunca hislerim üzerine çalışmalar yapıp, üçüncü gözümü daha keskin bir hale getirdim. Yaklaşık 7 yıldır çeşitli alanlarda danışmanlık hizmeti veriyorum. Şimdi ise burada, size yardımcı olmak için bekliyorum.

Video Sunumu


2020 - MyBestPro - 12 Rue de Penthièvre, 75008 Paris, FRANCE