Bizi arayın:

  00902129002511

Dorean Yıldız

Dorean Yıldız

Profesyonel Medyum

878
danışmanlık
% 100
pozitif yorum

Uzun yıllardır çeşitli alanlarda gerçekleştirdiğim enerji çalışmaları sayesinde sayısız fal bakabiliyorum. Arzu edeceğiniz falda, dileyeceğiniz açılımla size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım. Geleceğinizin düğümlendiği geçmişin etkilerinden kurtulup kendinize yeni bir yol çiz...


Profilin devamını görüntüle
Dorean Yıldız uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 878 görüşme hizmeti için 141 yorum aldım. Hizmetlerimin %100 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

123

15

3

0


Seçiniz:

Tesekkurler

Yazışma yoluyla sorularıma cevap verdi.ve kesinlikle super yorumlar.sitede önemsediğim 5,6 uzmanla eş değer hatta altında yatabilecek yorumları da çok farklı ve etkileyiciydi.kesinlikle özellikle arama olarak çevrimici olmali daha fazla😊😊😊

 Yorumu yazan müşterimiz - zeynep2410, 17/05/2018 tarihinde

Harika bir enerji

Dorean bey ile ilk defa konuştuk kendisiyle konuşabildiğim ve tanıştığım için gerçekten çok memun oldum enerjisi o kadar yüksek ki etkilenmemek imkansız öngörüleri yorumları tavsiyeleri harika ve çok iyi anlizlerde bulunuyor siz sormadan içinde bulunduğunuz durumu kendisi farkediyor ve her konuda yardımcı olabilmek adına cevap veriyor ve o kadar doğru ki sizinle konuştuktuktan sonra kendimi gerçekten daha iyi hissettim çok teşekkür ederimmm tekrar arayacağım sizi sohbetiniz için ayrıca teşekkür ediyorumm:)

 Yorumu yazan müşterimiz - ggmmzz, 10/04/2018 tarihinde

GÜNE HARİKA BAŞLAMAK :)

Tesadüflere yer yoktur yaşamda... Uzun zaman sonra Dorean Bey ile 2. görüşmemizi yapmayı bekliyordum, zamanlama konusunda mesajlaşmamıza rağmen denk getirememiştik, bu sabah bir ses kontrol et dedi ve online olduğunu gördüm... Tesadüf değil, doğru zamanı bulmaktı sanırım mesele... Daha önce de olduğu gibi bana hiç soru sormadan herşeyi en ince ayrıntısına kadar gördüğü, tüm negatif ve pozitif yönleriyle durumu anlattığı mükemmel bir seans yaşadık... İşine hakimiyeti, kimilerinin durugörü dediği enerjileri okuyabilme yeteneği tartışılmaz... Enerjisi muhteşem... Öngörüleri daha öncekiyle tutarlı ve kendinden emin... Tarif etmesi zor ama evrenle büyük bir uyum içinde olan ve özel yeteneklerle donatılmış biri... Kahin demek çok iddialı ve klişe olur ama rehber ve haberci olduğu kesin... İnanmamak söz konusu bile değil.... Teşekkürler sevgili dostum bu güzel sabah hediyesi için, tekrar görüşmek üzere... Sevgiler :)

 Yorumu yazan müşterimiz - stargazer4, 04/04/2018 tarihinde

Güzel yorum aldim

Cok tesekkürler, vaktinizi ayirdiniz tüm sorularima dikkatli dinleyip cevap verdiniz. Anlik durum tespitleri dogruydu insallah gelecek de cikar..Su An Vade konusunda patlamayan tek falcisiniz

 Yorumu yazan müşterimiz - dilara1990, 19/03/2018 tarihinde

Çok iyi bakti

Ben 10.3 dorean yildizini aradim dediklerinden birsey oldu çok memnun kaldim , Verdigi tatihte tekrar arayacagim ic huzurum vardi konustuktan sonra . Cevaplarima sorularimi cok net bir sekilde cevap aldim. Basarilarinin devamini diliyorum o günü sizi burda bulmak bir sansdi .

 Yorumu yazan müşterimiz - melek8888, 18/03/2018 tarihinde


Dorean Yıldız uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

Bugün uygun değil

23:00 - 24:00

0:00 - 0:15 23:45 - 24:00

0:00 - 1:30 23:45 - 24:00

0:00 - 1:00

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil
Dorean Yıldız uzmanının profili

Profesyonel Medyum - 10 yıl deneyim

Uzun yıllardır çeşitli alanlarda gerçekleştirdiğim enerji çalışmaları sayesinde sayısız fal bakabiliyorum. Arzu edeceğiniz falda, dileyeceğiniz açılımla size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım. Geleceğinizin düğümlendiği geçmişin etkilerinden kurtulup kendinize yeni bir yol çizmek istiyorsanız bana danışmaktan çekinmeyin. Öyle ki, yanıtlayamayacağım hiç bir sorunuz olmayacaktır. Çözüm bulamadığınız ve fikir danışmanın bile çaresi olmayan noktalarda devreye girip çıkmazlarınızdan sizi kurtarmak benim için çok kolay. İş, Para, Sağlık ve özellikle uzmanlaştığım Aşk alanında sizlere hizmet vermek için bekliyorum.

Deneyim ve nitelikler

İlk meyvesini 8 yaşında veren hislerim, annem ve babamın ayrılığını öngörmüştü. Ardından gelen yıllarda bir çok insana yaptığım öngörülerde haklı çıktığımı gördüm. Uzun yıllardır hislerim üzerine çalışmalar yapıp üçüncü gözümü varolandan daha keskin bir hale getirdim. Yaklaşık 7 yıldır çeşitli alanlarda danışmanlık hizmeti veriyorum. Şimdi ise burda, size yardımcı olmak için bekliyorum.

Video Sunumu
Dorean Yıldız uzmanının anahtar kelimeleri

 • dorean fal
 • parasans
 • tag_foto_fali
 • ishayati
 • tarot fal
 • tag_el_fali
 • fal
 • saglik
 • askhayati
 • sufali
 • evlilik


2018 -MyBestPro bilişim hiz tic ltd şti- Vivendi - Kaptanpaşa Mah. Halit Ziya Türkkan Sok. ISTANBUL