Yardıma mı ihtiyacınız var? Bizi arayın:

  (0212) 900 25 11

Dorean Yıldız

Dorean Yıldız

Profesyonel Medyum

3771
danışmanlık
% 99.7
pozitif yorum

Kafanızı kurcalayan her ne ise, cevabını biliyorum! Uzun yıllardır çeşitli alanlarda gerçekleştirdiğim enerji çalışmaları sayesinde sayısız fal bakabiliyorum. Arzu edeceğiniz falda, dileyeceğiniz açılımla size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım. Geçmişin etkilerinden kurtulup k


Profilin devamını görüntüle
Dorean Yıldız uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 3771 görüşme hizmeti için 393 yorum aldım. Hizmetlerimin %99.7 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Bayıldım

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

2

345

45

2

1


Seçiniz:

Tesekkür ler ☺️

Dorean bey ile uzun zamandir konusurum, her zaman memnun kaldim. Hisleri kesinlikle cok iyi. Bana yardimci olmaya, yol gösterme calismistir her zaman. Size cok cok tesekkür ederim 🙏☺️

Yorumu yazan müşterimiz - pamukkale20, 03/09/2021 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

İyiki varsınız

Dorean beyin kesinlikle danışılması gereken bir uzman :)Olumlu olumsuz ne varsa net bir şekilde önünüze seriyor,bununla kalmayıp öngörüleriyle sizi yönlendiriyor..Daha önceki bakımlarda söylediklerini birebir yaşadığım için kendisine çok güveniyorum ..Sabrı,sakinliği ve enerjisi zaten tartışılmaz..Sürecimi kendisinin müthiş durugörüsü ve yönlendirmeleriyle kolaylıkla geçireceğime inanıyorum..teşekkürler sevgili Dorean:)

Yorumu yazan müşterimiz - pervin2425, 03/09/2021 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Kesinlikle tavsiye ediyorum

Sevgili Dorean bey ilk görüşmemizde içinde bulunduğum süreci kelimelerle çok net ifade etti..Kişilik analizi ,tespitleri tek kelimeyle mükemmeldir kendisinin.Mart ayında bir ayrılık yaşayacaksınız dedi ki hiç ihtimal vermedim..4 martta ortada hiçbir sebep yokken birebir yaşadım anlattığını..Bu süreçte tekrar görüştüm süreci olduğu gibi ne yaşıyorsam yine anlattı 10 temmuzda görüşeceksiniz dedi 9 temmuz gecesi yanyanaydık:)) Dün akşam yine konuştuk ki öngörülerine kesinlikle tereddütsüz inanıyorum yine yolumu aydınlattı verdiği süreyi yaşayacaklarımı bekliyorum..Sizi dinlemesi ,karşılaması,anlayışı ,yol göstermesi herşeyiyle çok çok iyi bir uzman..Teşekkür ederim tekrar görüşmek üzere Sevgili Dorean :)

Yorumu yazan müşterimiz - pervin2425, 28/08/2021 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

HARIKAYDI

Cok memnun oldum tanidigima.Kesinlikle enerjimiz cok tuttu ve bu cok onemlidir.Soylediklerine kalbimle inaniyorum.Tekrar gelecegim guzel haberlerle ve daha guzel bir yol cizmemde yanimda fikirleriyle olucagini biliyorum.Kesinlikle denemeli

Yorumu yazan müşterimiz - melisa1852, 24/08/2021 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Çizgisinden hiç ödün vermez

Dorean Beyle çok sık konuşmasam da her konuştuğumda nokta atışlarını hep yaşamışımdır. Analizleri muhteşemdir. Örneğin ısrarla değişeceğini umduğum bir karakter için kimseye hayrı olmadığını ve değişmeyeceğini söylemişti. Hakikaten dediği gibi çıktı. Hiçbir zaman boşa ümit vermez ne görüyorsa onu söyler. Tek ihtiyacınız olan doğum tarihinizi söylemek gerisini o size anlatıyor zaten:)

Yorumu yazan müşterimiz - daydodi, 30/07/2021 tarihinde


Dorean Yıldız uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

0:00 - 24:00

0:00 - 24:00

0:00 - 24:00

0:00 - 24:00

0:00 - 24:00

0:00 - 24:00

0:00 - 24:00
Dorean Yıldız uzmanının profili

Profesyonel Medyum - 13 yıl deneyim

Kafanızı kurcalayan her ne ise, cevabını biliyorum! Uzun yıllardır çeşitli alanlarda gerçekleştirdiğim enerji çalışmaları sayesinde sayısız fal bakabiliyorum. Arzu edeceğiniz falda, dileyeceğiniz açılımla size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım. Geçmişin etkilerinden kurtulup kendinize yeni bir yol çizmek istiyorsanız, bana danışmaktan çekinmeyin. Yanıtlayamayacağım hiçbir sorunuz olmayacaktır. Çözüm bulamadığınız noktalarda devreye girip, sizi çıkmazlarınızdan kurtarmak benim için çok kolay! İş, Para, Sağlık ve özellikle uzmanlaştığım Aşk alanında sizlere hizmet vermek için bekliyorum.


Deneyim ve nitelikler

İlk meyvesini 8 yaşında veren hislerim, annem ve babamın ayrılığını öngörmüştü. Sonraki yıllarda sahip olduğum öngörülerde haklı çıktım. Uzun yıllar boyunca hislerim üzerine çalışmalar yapıp, üçüncü gözümü daha keskin bir hale getirdim. Yaklaşık 7 yıldır çeşitli alanlarda danışmanlık hizmeti veriyorum. Şimdi ise burada, size yardımcı olmak için bekliyorum.

Beni yakından tanıyınAstrocenter Başarı Rozetleri

2018 yılında yılın uzmanı seçilmiştir.


Dorean Yıldız uzmanının anahtar kelimeleri

 • aşk hayatı
 • dorean fal
 • el kader
 • fotoğraf aşk falı
 • iş hayatı
 • katina
 • maddiyat
 • melek kartları
 • profesyonel medyum
 • şifa
 • yaşam koçluğu


2021 - MyBestPro - 75 rue d'Amsterdam - 75008 Paris, FRANCE