Bizi arayın:

  (0212) 900 25 11

Derin su

Derin su

Spiritüel Danışman

194
danışmanlık
% 96
pozitif yorum

Hayatınızda çok önemli bir rolunuz olucağımdan eminim. Öngörülerim sizi olumlu bir şekilde değerlendirilecek ve etkileyecek aynı zamanda gerçeklere duyduktan sonra hayatınızda farklılıklar yaratacaksınız. bu farklılıklar sizi hayatınızda dönüm noktasına taşıyacak olumlu bir durum...


Profilin devamını görüntüleDerin su uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 194 görüşme hizmeti için 26 yorum aldım. Hizmetlerimin %96 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

23

2

0

1


Seçiniz:

Enerjisi güzel

Şu anki durumu ve geçmişi güzel değerlendirdi. Hisleri kuvvetli ve enerjisi güzel geldi.Sevgiler

 Yorumu yazan müşterimiz - nazli11, 24/01/2020 tarihinde

Teşekkürler

Yorumlariniz için teşekkür ederim ... nazik yaklaşımıniz için ayrıca teşekkür ediyorum ...

 Yorumu yazan müşterimiz - kardelen301, 23/01/2020 tarihinde

Efsame

Ben dün. Baktırdım kendisine çok memnun kaldım gercekten karsılamasıması konusması muekkemmeldi ve çok iyi bakıyo şidetle tavsiye edyorum

 Yorumu yazan müşterimiz - erol03, 23/01/2020 tarihinde

Derin su

güzel ve nazik karşılama. ne var ki yorumlar abartılmış. hayli kısıtlı, yetersiz bilgilendirme. fiyat performans uyumsuz.

 Yorumu yazan müşterimiz - ascallp, 22/01/2020 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Bombaaaaaaa

Peeekkkkk DATLIIIII BAYILDIMMMMMMMM cok seker tatli sicak ve baya iyi biliyor gercekten bomba seni sevdim 😘😘😘😘😘😘😘 tskl

 Yorumu yazan müşterimiz - hikmet, 22/01/2020 tarihinde


Derin su uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

12:00 - 22:00

22:00 - 24:00

0:00 - 24:00

0:00 - 24:00

0:00 - 24:00

0:00 - 24:00

0:00 - 22:00
Derin su uzmanının profili

Spiritüel Danışman - 10 yıl deneyim

Hayatınızda çok önemli bir rolunuz olucağımdan eminim. Öngörülerim sizi olumlu bir şekilde değerlendirilecek ve etkileyecek aynı zamanda gerçeklere duyduktan sonra hayatınızda farklılıklar yaratacaksınız. bu farklılıklar sizi hayatınızda dönüm noktasına taşıyacak olumlu bir durumla karşılaşacaksınız.  Tecrübelerim ve bilgilerimle şarşiracaksınız havas ilmi ile ilgileniyorum. Gizli ilimlerle uğraşiyorum. Sizi şok edeceğim. Spütüel danışmanlık bioenerji  yaşam koçluğu yapıyorum. Yardımcı olucağım. Aşk evlılık ayrılık ve maddiyat.. Gibi tüm konularda yardımcı olacağım. 

Olumlu etkiler yaratacağıma eminim olumlu etkiler yaşayacaksın. Gerçek konuşmalar gerçekçi bakış açi hayatınızda değişim yaşacaksınız. Ayrılık acisi için carelerim var. Evlilik için düzeltmeler gerçekleşecek bunların hepsi olumlu bir şekildr hayatınıza empoze edilicektir.

Hayattan beklentiler maddi anlamda oluşumlar için yardimcı olucagım.

Yıllardır bu işle uğraşıyorum. Yanılma şansim yok diyebılırım. Fazla tecrubeliyim hayatınızda gercekleri duymak istıyorsaniz beni tercih edin...

Gerçekleri duymaya hazır olun. Herşeyi takır takır anlatacağim. Yeteneklerim sayesınde bakış açinizida değiştireceğim.. bu durum size çok fazlasıyla olumlu etkiler yaratacak Çünkü ben gerçekten insanın içine okuyabilen biriyim. ayrıldığınız insan varsa evlilik yaşamadığı yaşamak istediğiniz biri varsa kendinizi iyi hissetmiyorsanız bir bu insanı elde etmek istiyorsanız ben buradayım yönlendirmelerin sayesinde hayatınızın bakış açısıyla değişecek gerçekleri duyduktan sonra verdiğiniz kararlarda değişecek Ama bu değişim olumlu bir şekilde olacak olayları sizin lehinize olucak olayları sizin lehinize sonuçtandıracağım.

size kendi sevgimle ve kendi hissiyatıla kendi bütün Gördüklerimle yardımcı olacağım.  Bu da sizi Kendinize geçirmenizi sağlayacak. Spatüel danışmanlık yaşam koçluğunu yıllardan beri sağlıyorum yıllardan beri çok insanın hayatını değiştirdim bu değişim herkes olumlu bir şekilde etkiledisizleri de olumlu bir şekilde etkileyeceğinden emin olabilirsiniz. Gerçekleri duymaya hazır olun Çünkü artık ben buradayım. çok fazla olumlu etkiler yaratacağım dan eminim. Gizli İlimler Benim işim gizemli olan tüm her şeyi tüm çıplaklığıyla göreceksiniz. bu durum size olumlu bir şekilde etkileyecek düşünce gücüyle Hayatta Her istediğinizi başarabileceğini unutmayın sizi ben değil siz beni tercih ettiniz. bu tercihin sonunda çok fazlasıyla mutlu ve olumlu etkiler aldıktan sonra hayatını da farklı bir değişim yaşadığınızı kendi kendine göreceksiniz fallarım kesinlikle çıkar kısa vadede hayatınızda etkilet göreceksınız. Güzel durumlar ve güzel anılar paylaşacağız artık birer dost olacağız. hayatınızda güzel durumlar yaşandıktan sonra değişim yaşayacaksınız bu değişim sizi olumlu etkiledikten sonra da tüm güzel yorumlarınızı sizden bekliyorum hepinize teşekkür ederim güzel durumlarla her zaman karşılaşmak dileğiyle hepinize Her zaman beklerim.  Sevgiler Diliyorum.

2020 - MyBestPro - 12 Rue de Penthièvre, 75008 Paris, FRANCE