Bizi arayın:

  (0212) 900 25 11

Derin su

Derin su

Spiritüel Danışman

361
danışmanlık
% 97.8
pozitif yorum

Hayatınızda çok önemli bir rolunuz olucağımdan eminim. Öngörülerim sizi olumlu bir şekilde değerlendirilecek ve etkileyecek aynı zamanda gerçeklere duyduktan sonra hayatınızda farklılıklar yaratacaksınız. bu farklılıklar sizi hayatınızda dönüm noktasına taşıyacak olumlu bir durum...


Profilin devamını görüntüle
Derin su uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 361 görüşme hizmeti için 49 yorum aldım. Hizmetlerimin %97.8 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

42

5

1

1


Seçiniz:

Is ve ask

Derin Su Hanimi bir kac defa aradim ve cok memnun kaldim, söyledikleri oluyor...ondan gene aradim…..hic sormadan...su anki sorunlari gördü ve illerde ne olacaklari da söyledi….insallah hersey gene aynisi olur….cok tesekküler ederim….. Sizde deneyin….PISMAN olmazsiniz..….bu ararda herkesin Bayramin Kutlu olsun

Yorumu yazan müşterimiz - guel44, 24/05/2020 tarihinde

Neymis ya...!!!!

Neymis ya...... boncuk dökersiniz ya yere benim sorularimda kisi hakkinda kisiyi tanimis gibi anlatti bana. Helal olsun, yüregine saglik tekrar arayacam gelisme oldugunda.

Yorumu yazan müşterimiz - tyrkiye, 18/04/2020 tarihinde

👍🏻👍🏻👍🏻

🌟🌟🌟🌟❤️❤️🌟🌟güzel bir bakim oldu ...ince Detail kadar bildi....sevdigim uzmanlardan biri kendisi

Yorumu yazan müşterimiz - ceydam4, 29/03/2020 tarihinde

Değerlendirme

Yazdıkların baştan savma ve doğru olmadığını düşünüyorum. Her cümleye de canım.... diye başlaması sinir bozucu.

Yorumu yazan müşterimiz - anonim039, 19/03/2020 tarihinde

Mukenmelsin 🌹

Ya Tarif edilemez bir yanin car. Sanki uzun zaman San beri taniyormusum gibi. Ilk defa aradim. Ve durumu pembe tablo cizmeden muhtesem bir yorum yapti. Umarim hersey soylediginiz gibi olur. Tekrar arayacagim. Müthis bir energy. Cok tesekkür ederim 🙏

Yorumu yazan müşterimiz - sunny712, 05/03/2020 tarihinde


Derin su uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

0:00 - 17:00

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

17:00 - 24:00

0:00 - 24:00

0:00 - 24:00
Derin su uzmanının profili

Spiritüel Danışman - 10 yıl deneyim

Hayatınızda çok önemli bir rolunuz olucağımdan eminim. Öngörülerim sizi olumlu bir şekilde değerlendirilecek ve etkileyecek aynı zamanda gerçeklere duyduktan sonra hayatınızda farklılıklar yaratacaksınız. bu farklılıklar sizi hayatınızda dönüm noktasına taşıyacak olumlu bir durumla karşılaşacaksınız.  Tecrübelerim ve bilgilerimle şarşiracaksınız havas ilmi ile ilgileniyorum. Gizli ilimlerle uğraşiyorum. Sizi şok edeceğim. Spütüel danışmanlık bioenerji  yaşam koçluğu yapıyorum. Yardımcı olucağım. Aşk evlılık ayrılık ve maddiyat.. Gibi tüm konularda yardımcı olacağım. 

Olumlu etkiler yaratacağıma eminim olumlu etkiler yaşayacaksın. Gerçek konuşmalar gerçekçi bakış açi hayatınızda değişim yaşacaksınız. Ayrılık acisi için carelerim var. Evlilik için düzeltmeler gerçekleşecek bunların hepsi olumlu bir şekildr hayatınıza empoze edilicektir.

Hayattan beklentiler maddi anlamda oluşumlar için yardimcı olucagım.

Yıllardır bu işle uğraşıyorum. Yanılma şansim yok diyebılırım. Fazla tecrubeliyim hayatınızda gercekleri duymak istıyorsaniz beni tercih edin...

Gerçekleri duymaya hazır olun. Herşeyi takır takır anlatacağim. Yeteneklerim sayesınde bakış açinizida değiştireceğim.. bu durum size çok fazlasıyla olumlu etkiler yaratacak Çünkü ben gerçekten insanın içine okuyabilen biriyim. ayrıldığınız insan varsa evlilik yaşamadığı yaşamak istediğiniz biri varsa kendinizi iyi hissetmiyorsanız bir bu insanı elde etmek istiyorsanız ben buradayım yönlendirmelerin sayesinde hayatınızın bakış açısıyla değişecek gerçekleri duyduktan sonra verdiğiniz kararlarda değişecek Ama bu değişim olumlu bir şekilde olacak olayları sizin lehinize olucak olayları sizin lehinize sonuçtandıracağım.

size kendi sevgimle ve kendi hissiyatıla kendi bütün Gördüklerimle yardımcı olacağım.  Bu da sizi Kendinize geçirmenizi sağlayacak. Spatüel danışmanlık yaşam koçluğunu yıllardan beri sağlıyorum yıllardan beri çok insanın hayatını değiştirdim bu değişim herkes olumlu bir şekilde etkiledisizleri de olumlu bir şekilde etkileyeceğinden emin olabilirsiniz. Gerçekleri duymaya hazır olun Çünkü artık ben buradayım. çok fazla olumlu etkiler yaratacağım dan eminim. Gizli İlimler Benim işim gizemli olan tüm her şeyi tüm çıplaklığıyla göreceksiniz. bu durum size olumlu bir şekilde etkileyecek düşünce gücüyle Hayatta Her istediğinizi başarabileceğini unutmayın sizi ben değil siz beni tercih ettiniz. bu tercihin sonunda çok fazlasıyla mutlu ve olumlu etkiler aldıktan sonra hayatını da farklı bir değişim yaşadığınızı kendi kendine göreceksiniz fallarım kesinlikle çıkar kısa vadede hayatınızda etkilet göreceksınız. Güzel durumlar ve güzel anılar paylaşacağız artık birer dost olacağız. hayatınızda güzel durumlar yaşandıktan sonra değişim yaşayacaksınız bu değişim sizi olumlu etkiledikten sonra da tüm güzel yorumlarınızı sizden bekliyorum hepinize teşekkür ederim güzel durumlarla her zaman karşılaşmak dileğiyle hepinize Her zaman beklerim.  Sevgiler Diliyorum.


Video Sunumu

2020 - MyBestPro - 1-5 rue du 8 Mai 1945 - 92110 Clichy, FRANCE