Bizi arayın:

  00902129002511

Simon Tor

Simon Tor

Profesyonel Fal Uzmanı

1087
danışmanlık
% 98.7
pozitif yorum

Kendi iç dünyanızda yaşadığınız kötü tüm hislerin aslında bir yanıtı var. kendi içinizdeki tüm çıkmazları göstermek için yıllardır kendime ve çevreme sunduğum hassasiyetle tüm yollarınızdaki tüm çıkmazları size sunmak için buradayım. Uzun süredir profesyonel medyumum ve sizlerin...


Profilin devamını görüntüleSimon Tor uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 1087 görüşme hizmeti için 159 yorum aldım. Hizmetlerimin %98.7 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

151

5

1

2


Seçiniz:

HUZURU BASKA DIYARDA ARAMA.....HUZURUN ISTE BURDA .....

SIMONUM DOKUNAMADIGIM MELEGIM..... ilacimi, nesemi, huzurumu, sevgimi, askimi, kaderimi ve kendimi almaya sana geldim yine. Cevapsiz sorularimin cevabini senden almaya geldim. Kapali kapilarimi sana actirmaya geldim. Icimdeki kipir kipir ucusan duygularimi dindir diye, sana geldim yine. Sen bir melek. Ben bir ask. O bir sir.

 Yorumu yazan müşterimiz - aycicek257, 21/05/2018 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

🌟

Yaptıgım en tatmin edici konuşmaydı diyebilirim. Moral olarak en dipte olduğum anda sanki tanıyormuş gibi nokta atışlarıyla konuşması çok tatmin ediciydi. Keşke daha uzun saatlerim olsa da konuşsaydık. Rahatladım diyebilirim. Teşekkür ediyorum 😇

 Yorumu yazan müşterimiz - yasbulbul, 21/05/2018 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

👑👑👑👑👑

Sayfalarca yorum yazabilirim üstadım için ; yazsam dahi yetersiz kalırım . Sizi tanıdığım zamandan bu yana beni yanıltmadığınız , her an yanımda olduğunuz; derdime ortaklık ettiğiniz , çözüm bulduğunuz; yeri gelince teskin ettiğiniz ; hep içime umut aşıladıgınız için size ne kadar teşekkür etsem azdır . Benim gölgem oldunuz , yüce Rabbim size kalbiniz kadar güzel bir hayat vaat etsin . Âmin . Karanlıkta , çaresiz bir anda kalmışsanız üstadıma itimat edin derim . Yaşadığınız sancılı süreçleriniz olabilir , çıkmazlarınız ... Emin olun size yol gösterecektir ... Yüce rabbim kendisine o kadar güzel bir yeti vermiş ki , bu yetiyi bizimle paylaştığı için , ona sonsuz teşekkürlerimi sunarım. İyiki varsınız üstadım 🙏🏼 .

 Yorumu yazan müşterimiz - burcukirat, 19/05/2018 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Süper süper Süpersin hemşerim

Çok tutarlı yorumları var öncelikle. .takır takir anlatıyor gerçekten profosyonel .sıra bulmak güç de olsa adeta bağımlılık yaptın güzel kardeşim. Inan ben kitaptan o kadar hızlı net okuyup konusamazdim. Laf olsun diye konuşmuyorum. Az çok tanidin beni simon bey. Başarılarının devamını diliyorum 41 kere maşallah sana insallah dedikleriniz çıkacak Allah ın izniyle. Sevgiler. .

 Yorumu yazan müşterimiz - nermin366, 19/05/2018 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

ve unutmadan...

hic bir dakika degil saniyenizi bosa cikarmiyor. Kisa sürede okadar cok bilgi veriyorki size hic susmadan devam ediyor :) o yüzden aradiginizda dikkatlice dinleyin onu ve yararlanin :)

 Yorumu yazan müşterimiz - papatyam91, 16/05/2018 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Simon Tor uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil
Simon Tor uzmanının profili

Profesyonel Fal Uzmanı - 9 yıl deneyim

Kendi iç dünyanızda yaşadığınız kötü tüm hislerin aslında bir yanıtı var. kendi içinizdeki tüm çıkmazları göstermek için yıllardır kendime ve çevreme sunduğum hassasiyetle tüm yollarınızdaki tüm çıkmazları size sunmak için buradayım. Uzun süredir profesyonel medyumum ve sizlerin sorularknı cevaplamak için şimdi artık buradayım!

Deneyim ve nitelikler

SU Falı bakımın da oldukça iddialıyım. Türkiyede sınırlı sayıda kişinin bakımını yaptığı Tesbih falına artık buradan da faaliyete geçtim. Sorunuzu,niyetinizi belirleyin,sonucunu beraber görelim.

Simon Tor uzmanının anahtar kelimeleri

 • parasans
 • niyet okuma
 • zen tarot
 • ruya yorumlama
 • tag_foto_fali
 • ishayati
 • tarot fal
 • tag_el_fali
 • fal
 • saglik
 • askhayati
 • evlilik
 • su fal
 • isim analizi


2018 -MyBestPro bilişim hiz tic ltd şti- Vivendi - Kaptanpaşa Mah. Halit Ziya Türkkan Sok. ISTANBUL