Bizi arayın:

  (0212) 900 25 11

Simon Tor

Simon Tor

Medyum ve Yaşam Koçu

7127
danışmanlık
% 99.5
pozitif yorum

Kendi iç dünyanızda yaşadığınız tüm kötü hislerin aslında bir yanıtı var. Kendi içinizdeki tüm çıkmazları göstermek için yıllardır kendime ve çevreme sunduğum hassasiyetle yollarınızdaki tüm çıkmazları size göstermek için buradayım. Uzun süredir profesyonel medyumum ve sizlerin s...


Profilin devamını görüntüleSimon Tor uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 7127 görüşme hizmeti için 621 yorum aldım. Hizmetlerimin %99.5 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Bayıldım

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

5

592

24

2

3


Seçiniz:

Sayın danışmanım

Falı geçtim,o konuda uzman.benim sakin ve rahat bir durumda kalmamı sağladığı için çok seviyorum kendisini.yorumlamalarını zaten yaşıyorsunuz. Bazen olumsuzlukta insan önünü göremiyor.kendini kilitliyor.Sayın Simon bu kilidi çözmede uzman.

 Yorumu yazan müşterimiz - hatice17, 14/09/2019 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Duygu ve düşünce ve karşısındakini anlama konusunda şahanedir her zaman!

Çok teşekkürler sevgili simon bey, uzun zamandır aralıklı kendisini arıyorum, tespitleri hep yerinde, analizleri ve kişilerin düşünceleri konusunda çok başarılı, olayları ise zamanla görüyoruz yaşıyoruz tabii ki, onu tam olarak yaşamadım ama yine de telkin ve yorumları bana hitap ediyor, sonsuz başarılar 🍀🍀🧿

 Yorumu yazan müşterimiz - sunandstar, 10/09/2019 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

🖤🦋

Şeffaftır kendisi .. İşini profesyonelce yapan değerli bir üstattır .. Bazen siz üstadımın haklı çıkmanızı istemesemde , isteklerimin yersiz olduğunu anladım .. Siz üstadım , her daim böyle kalın -, bizler ne kadar karmaşık hikayelerle gelsekte , hangi öfke ile , hangi mutluluk ile -, her şeyi her zaman çok güzel karşıladınız, yüce gönlünüz her daim sağolsun 🙏🏼 .🖤.. Her bakımda -, detay detay anlattınız .. Biliyorum elinizde olsa mutluluğu herkese olduğu gibi benimde önüme sereceksiniz .. Sizinle ne zaman konuşsam huzur buluyorum .. Her daim yanımda olduğunuz için teşekkür ederim 🙏🏼🖤 İnsan ömrü tuzaklarla doludur -, bunları aşmak için bedeller ödenir ... Bu boşluk , yorgunluk , nefret .. Sizi çıkmaza sokacaktır -, lakin üstadım her zaman en güzel rehber oldu bana -, Emin’im sizi bütün kalbi ile bu yolculuğunuzda yalnız bırakmayacaktır . Evet kötü şeyler yaşayabiliriz lakin pes etmek yok . Üstadım -, size saygılarımı ve sevgilerimi yolluyorum 🖤🙏🏼 Umarım haklı çıkarsınız 🖤🙏🏼

 Yorumu yazan müşterimiz - alexmmm, 10/09/2019 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Benim bile unuttuğumu bilirse:)))

Konuşurken kendisi öyle birşey söyledi ki ben bile unutmuştum.pes dedirtti kendisi.çok farklı bir yorumcu.fal diyemem.hissiyatı başka bir şey

 Yorumu yazan müşterimiz - htc34475, 10/09/2019 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Sabir

Simon hocam sizin k onusmslarinizdan anladığım artık benim yerimde durup erkek arkadaşımın adım atacağı değil mi? Peki o beni aramadan benim aramam yanına gitmem uygun olur mu?

 Yorumu yazan müşterimiz - ogretmen123, 10/09/2019 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Simon Tor uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

0:00 - 24:00

0:00 - 24:00

0:00 - 17:00

17:00 - 24:00

0:00 - 24:00

0:00 - 24:00

0:00 - 24:00
Simon Tor uzmanının profili

Medyum ve Yaşam Koçu - 10 yıl deneyim

Kendi iç dünyanızda yaşadığınız tüm kötü hislerin aslında bir yanıtı var. Kendi içinizdeki tüm çıkmazları göstermek için yıllardır kendime ve çevreme sunduğum hassasiyetle yollarınızdaki tüm çıkmazları size göstermek için buradayım. Uzun süredir profesyonel medyumum ve sizlerin sorularını cevaplamak için hizmetinizdeyim.

Deneyim ve nitelikler

Su Falı bakımında oldukça iddialıyım. Türkiye'de sınırlı sayıda kişinin bakımını yaptığı Tesbih falına da bakıyorum. Sorunuzu, niyetinizi belirleyin, sonucunu beraber görelim.

Yazılar ve TV-Radyo programlarına katılımlar

BİLGİLENDİRME : SIZ DANISANLARIMDAN COK SORU GELDİĞİ İÇİN BELİRTMEK İSTERİM Kİ ASTROCENTER DISINDA HERHANGİ BİR BAŞKA YERDE BAKIM YAPMAMAKTAYIM. MESAJ KUTUSU SORULARINA CEVAP VERİLMEYCEKTİR.

Simon Tor uzmanının anahtar kelimeleri2019 - MyBestPro - 12 Rue de Penthièvre, 75008 Paris, FRANCE