Bizi arayın:

  (0212) 900 25 11

Simon Tor

Simon Tor

Medyum ve Yaşam Koçu

11270
danışmanlık
% 99.6
pozitif yorum

Kendi iç dünyanızda yaşadığınız tüm kötü hislerin aslında bir yanıtı var. Kendi içinizdeki tüm çıkmazları göstermek için yıllardır kendime ve çevreme sunduğum hassasiyetle yollarınızdaki tüm çıkmazları size göstermek için buradayım. Uzun süredir profesyonel medyumum ve sizlerin s...


Profilin devamını görüntüleSimon Tor uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 11270 görüşme hizmeti için 781 yorum aldım. Hizmetlerimin %99.6 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Bayıldım

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

20

737

38

3

3


Seçiniz:

Nostradamus

Boşuna Nostradamus demiyorum ben ona , her söylediği zamanla gerçekleşiyor, kesinlikle öngörü ilede yanıltmıyor konu her ne olursa olsun.. bazı uzmanlardan duyduğunuz yok enerjim tutmadı yok ben o an öyle hissettim laf kalabalığını Simon beyden asla duymazsınız Nettir ne hissediyorsa onu söyler kesin gördüğü öngörüleri sizinle paylaşır ..

Yorumu yazan müşterimiz - sadullah44, 09/07/2020 tarihinde

Kürkçü dükkanım Simon Bey:)

Dün Simon Beye mesaj attım hatta biraz sitem ettim çünkü ısrarla öngördüğü bir olayın gerçekleşmediğini hatta benim için öngördüğü ve detayıyla tarif ettiği işyerinin olmadığını söyledim. O da her zamanki beyefendiliğiyle bana gayet makul cevaplar verdi ve benim gibi düşünmediğini belirtti. Sonra akşam üzeri bir telefon geldi ve Simon Beyin tarif ettiği yerin sahibi ertesi gün gelip başlayabileceğimi söyledi. Ben de tabi bu yorumu yapmayı kendisine borç biliyorum şu an. Sene başından beri çektiğim bütün sıkıntıların her aşamasını detayıyla bildi ve beni her zaman olabilecek olumsuzluklar konusunda uyardı Simon Bey. Bana duygusal anlamda tavsiye ettiği bir duruma da harfiyen uyuyorum eğer o da sonuç verirse bu sitede aradığım yegane uzman olmaya aday olacak kendisi. Diğer uzmanların da hakkını yemek istemem ama Simon Beyin uyarılarını mutlaka dikkate almak lazım.

Yorumu yazan müşterimiz - daydodi, 09/07/2020 tarihinde

Simon bey

Akıcı konuşması durumu cok güzel değerlendir mesi ve insanın içini açan sesi ile olayları cok güzel anlatır. Size analiz etmesi durumları açıklaması cok iyidir. Sank insanların beynini okunur. Neden olmadıgını bile söyler

Yorumu yazan müşterimiz - mavidenizz, 08/07/2020 tarihinde

Team Simon 👾👾👾

Ne yasasam ilk aklima gelen kisi simon bey. Onunla uzun zamandir dertlesiyorum. Herzaman bana akil verir. Söylediklerine cok deger veririm. Herzaman cok nazik ve profesyonel bir yorumcu. Tanimayanlara tavsih ediyorum 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Yorumu yazan müşterimiz - dilanim, 08/07/2020 tarihinde

Teşekkürler😊

Yorumunuzun şeffaflığına ve ilginize,tüm sorularimi bıkmadan cevaplamaniza teşekkürler,iyi çalışmalar😊

Yorumu yazan müşterimiz - xtnyldz, 08/07/2020 tarihinde


Simon Tor uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

0:00 - 18:00

18:00 - 24:00

0:00 - 24:00

0:00 - 18:00

18:00 - 24:00

0:00 - 24:00

0:00 - 24:00
Simon Tor uzmanının profili

Medyum ve Yaşam Koçu - 11 yıl deneyim

Kendi iç dünyanızda yaşadığınız tüm kötü hislerin aslında bir yanıtı var. Kendi içinizdeki tüm çıkmazları göstermek için yıllardır kendime ve çevreme sunduğum hassasiyetle yollarınızdaki tüm çıkmazları size göstermek için buradayım. Uzun süredir profesyonel medyumum ve sizlerin sorularını cevaplamak için hizmetinizdeyim.


Deneyim ve nitelikler

Su Falı bakımında oldukça iddialıyım. Türkiye'de sınırlı sayıda kişinin bakımını yaptığı Tesbih falına da bakıyorum. Sorunuzu, niyetinizi belirleyin, sonucunu beraber görelim.

Yazılar ve TV-Radyo programlarına katılımlar

BİLGİLENDİRME : SIZ DANISANLARIMDAN COK SORU GELDİĞİ İÇİN BELİRTMEK İSTERİM Kİ ASTROCENTER DISINDA HERHANGİ BİR BAŞKA YERDE BAKIM YAPMAMAKTAYIM. MESAJ KUTUSU SORULARINA CEVAP VERİLMEYCEKTİR.

Simon Tor uzmanının anahtar kelimeleri2020 - MyBestPro - 1-5 rue du 8 Mai 1945 - 92110 Clichy, FRANCE