Bizi arayın:

  00902129002511

Simon Tor

Simon Tor

Medyum ve Yaşam Koçu

4870
danışmanlık
% 99.4
pozitif yorum

Kendi iç dünyanızda yaşadığınız tüm kötü hislerin aslında bir yanıtı var. Kendi içinizdeki tüm çıkmazları göstermek için yıllardır kendime ve çevreme sunduğum hassasiyetle yollarınızdaki tüm çıkmazları size göstermek için buradayım. Uzun süredir profesyonel medyumum ve sizlerin s...


Profilin devamını görüntüleSimon Tor uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 4870 görüşme hizmeti için 516 yorum aldım. Hizmetlerimin %99.4 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

493

18

2

3


Seçiniz:

🖤

Sevgili üstad ;, öncelikle arkadasım adına çok teşekkür ederim-, Emin’im bi nebzede olsa ferahlamıştır , her daim yanımda olduğunuz için teşekkür ederim üstadım -, sıkıntılı anlarımda bunu hissetmeniz ayrı bir detay zaten 🥰 -, beni aydınlattığınız için size teşekkür ederim, bazen yorulursun ve bi anlık pes etmeye, bıkkınlığa dogru gidersin -, her daim güçlü olamayız -, lakin bana mesaj atıp iyimisiniz diye sormanız beni hem duygulandırdı hemde iyiki böyle enerjisi yüksek bir üstadım var dedim , güçlü hisselerinizden ötürü sizi tebrik etmek bile haddim değildir -, minnettarım her daim yanımda olgunuz için -, konuşmalarınız ile beni toparladıgınız için -, İnan’ın çok yardımı oluyor ne kadar her anımız bir diğer ana uymasada sizin gibi üstadlar oldukça bizler güzel enerjinizle ve tavsiyeleriniz ile güç bulacağız . Nazar değmesin burada her bir emeği geçen size ve sizin gibi değerli üstadlara 🖤 .

 Yorumu yazan müşterimiz - alexmmm, 20/03/2019 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

mükemmel bir insan

Gerçekten de bayılıyoruum ! Her dediğini adım adım görüyorum ve yaşıyorum. Onu kalpten yürekten gönülden seviyorum. Harika bir insan. Muhakkak aramalı herkes !

 Yorumu yazan müşterimiz - guler67, 20/03/2019 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

👍👍👍👍👍👍

Savrulun yoldan bu sitenin en iyi yorumcusu geliyor 😎simon beyle hararetli sohbetimiz fal bakımımız gayet keyifli idi moralim çok bozuktu simon bey sayesinde kendime geldim ,,çok sağol simon iyiki varsın❤️❤️ rica etsem msj kutuna bakabilirmisin 🙏🙏

 Yorumu yazan müşterimiz - sadullah44, 19/03/2019 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

💃💃💃💃

Herdaim yanimda olan simon.. Okadar seninle beraber yol almaya alistimki sensiz yapamiyorum :)))) seni herkese tavsiye ediyorum hep yanimizda kal 🙏🙏🙏buradan yazamadiklarimi özelden yazdim simon bakarmisin dost sirdas oldun iyiki varsin musmutlu günlere beraberce🙋🙋🙋

 Yorumu yazan müşterimiz - eo2001, 19/03/2019 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Harikasınız : )

Güzel sözleriniz ve beni umutlandırdığınız için çok ama çok teşekkür ederim : ) Gelişmelerle yine sizi arayacağım. Harikasınız

 Yorumu yazan müşterimiz - derya79, 15/03/2019 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Simon Tor uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

0:00 - 24:00

0:00 - 24:00

0:00 - 24:00

0:00 - 24:00

0:00 - 24:00

0:00 - 17:00

17:00 - 24:00
Simon Tor uzmanının profili

Medyum ve Yaşam Koçu - 10 yıl deneyim

Kendi iç dünyanızda yaşadığınız tüm kötü hislerin aslında bir yanıtı var. Kendi içinizdeki tüm çıkmazları göstermek için yıllardır kendime ve çevreme sunduğum hassasiyetle yollarınızdaki tüm çıkmazları size göstermek için buradayım. Uzun süredir profesyonel medyumum ve sizlerin sorularını cevaplamak için hizmetinizdeyim.

Deneyim ve nitelikler

Su Falı bakımında oldukça iddialıyım. Türkiye'de sınırlı sayıda kişinin bakımını yaptığı Tesbih falına da bakıyorum. Sorunuzu, niyetinizi belirleyin, sonucunu beraber görelim.

Yazılar ve TV-Radyo programlarına katılımlar

BİLGİLENDİRME : SIZ DANISANLARIMDAN COK SORU GELDİĞİ İÇİN BELİRTMEK İSTERİM Kİ ASTROCENTER DISINDA HERHANGİ BİR BAŞKA YERDE BAKIM YAPMAMAKTAYIM. MESAJ KUTUSU SORULARINA CEVAP VERİLMEYCEKTİR.

Simon Tor uzmanının anahtar kelimeleri2019 - MyBestPro Vivendi - 12 Rue de Penthièvre, 75008 Paris, FRANCE