Bizi arayın:

  (0212) 900 25 11

Bulut Behnan

Bulut Behnan

Profesyonel Fal Yorumcusu

1133
danışmanlık
% 100
pozitif yorum

Merhaba ben Bulut.Hayata pozitif bir pencere açıp oradan bakmayı tercih edenlerdenim.fakat asla gerçeklerden kaçmadan!hayatla nasıl başa çıkabileceğinize dair güçlü tüyolarım var.Kehanet gücüm yüksek!kendimi 16 yıldır tarot bakımı,katina tarotu,iskambil,su ve remil fallarında yet...


Profilin devamını görüntüleBulut Behnan uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 1133 görüşme hizmeti için 123 yorum aldım. Hizmetlerimin %100 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Bayıldım

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

6

113

10

0

0


Seçiniz:

Kesinlikle en iyilerden

Bulut bey kesinlikle çok iyi bir uzman. Ben onun söylediklerini ayrı bir önemsiyorum ayrıca çok beyfendi, kibar ve düşünceli. İşini kesinlikle iyi yapıyor, Öngörülerini ve olası ihtimalleri ayrıca söyler. Çünkü kader çizgisinde sapmalar olabiliyor. Kendisine danışmayı muhakkak devam edeceğim.

 Yorumu yazan müşterimiz - fatlar, 11/12/2019 tarihinde

Realist melek:)

Bu sitede gerçekleri itiraf etmeye çekindiğim bir siz varsınız Bulut beyciğim.:) Her defasında derste kırık not alıp bunu ebeveynine nasıl söyleyeceğini bilemeyen ama kürkçü dükkanına dönmekten başka da çaresi olmayan çocuklar gibi hissediyorum sizin kapımı çaldığımda:) ama biliyorum ki beni bu geçirdiğim zor günlerde şefkatli bir yürek bekliyor, benim için dua ediyor ve her daim kapısını açık tutuyor. İyi ki varsınız, acı gerçekleri karşılamak sayenizde hep çok kolay oluyor.

 Yorumu yazan müşterimiz - daydodi, 10/12/2019 tarihinde

Başarının devamını diler ve bekleirim

Tanıştığımızdan beri en az haftada bir gelirim . Bugun bir süre sıkıntımız oldu umarım msj ile tamamlarsınız

 Yorumu yazan müşterimiz - bhriist, 07/12/2019 tarihinde

Çok çok çok iyi

Bulut beyle konuşmaya başladığımızda bu kadar güzel bir gidişat ve sonuç beklemiyordum. İlk önce sorduğum kişinin burcunu, daha sonra isminin ilk iki harfini (zaten ismi 4 harfli), daha sonra da yaşını söyledi. Ağzım açık kaldı. Çok zarif ve beyfendi birisi. Yine arayacak mıyım? Tabi ki de ! Her zaman !

 Yorumu yazan müşterimiz - lollipop101, 04/12/2019 tarihinde

en iyisi❤

ty050505, 30/11/2019 tarihinde


Bulut Behnan uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil
Bulut Behnan uzmanının profili

Profesyonel Fal Yorumcusu - 18 yıl deneyim

Merhaba ben Bulut.Hayata pozitif bir pencere açıp oradan bakmayı tercih edenlerdenim.fakat asla gerçeklerden kaçmadan!hayatla nasıl başa çıkabileceğinize dair güçlü tüyolarım var.Kehanet gücüm yüksek!kendimi 16 yıldır tarot bakımı,katina tarotu,iskambil,su ve remil fallarında yetiştirdim.Çıktığım seyahatlerde,ülkemizde yahut yurtdışında büyük çabalar sonucu tanıştığım kahinlerden küçük tüyolar ve vaktim oldukça dersler aldım.35 yaşındayım ve 16 yıldır bu serüvenin içinde olmaktan,sizlere yardım etmekten çok mutluyum.Bir Bulut olarak tatlı bir rüzgar,beni buraya Astrocenter ailesine sürükledi.Sizleri tanımak,sizlere yardımcı olmak adına,telefonlarınızı bekliyorum.


Deneyim ve nitelikler

tarot falı,kakve falı katina tarotu,iskalmbil,su ve remil fallarında,rüya yorumlarında  uzmanım.2019 - MyBestPro - 12 Rue de Penthièvre, 75008 Paris, FRANCE