Bizi arayın:

  00902129002511

Görkem Deren

Görkem Deren

Uzman Medyum

404
danışmanlık
% 100
pozitif yorum

 Durugörüme ve 6. hissime her zaman güvendim.  Çevremdekilere bu niteliklerimle yardımcı olmaya çok küçük yaşta başladım. Aldığım eğitim ve bizzat yaptığım meditasyonlarla enerjimi daha da perçinledim. Geçmişin önünüze çıktığı, geleceğin belirsizliğini koruduğu her durumda size y...


Profilin devamını görüntüle
Görkem Deren uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 404 görüşme hizmeti için 60 yorum aldım. Hizmetlerimin %100 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

55

5

0

0


Seçiniz:

canım...

her zamanki gibi ön görünüz ve bildikleriniz icin cok teşekkür ederim:) bakalim daha neler olacak... artık inşallah bir seyler degismeye başlar dediginiz gibi... bekleyip göreceğiz yine her zamanki gibi.... tekrardan cok cok teşekkür ederim:)

 Yorumu yazan müşterimiz - dbirol, 11/12/2017 tarihinde

muhteşem analiz

Görkem bey ile dorduncu görüşmem ve yine muhteşemdi.Kendinden emin ve gerçekçi yorumları ile beni bir defa daha derinden etkiledi.Gaybı sadece Allah bilir ama yakın gelecek olması kesinleşen yani gaybdan çıkan olayları Allah bazı özel kullarının hissetmesine izin verir.Görkem bey de Allahın bu özel yeteneği bahşettiği kullarından biri Daha önce işim ile ilgili öngörüsünü yaşadığim diğer öngörülerinde de Allahın ona bahşettiği yeteneğe güveniyorum..o kadar güçlü bir durugörü yeteneği var ki yaşayacağımı söylediği şeyin ilk aşamasını telefonu kapattıktan hemen sonra olması beni şaşkınlığa ugrattı.ama onun rehberliğinde doğru yön alacağıma inanıyorum.çok gerçekçi ve dürüst yaklaşıyor.Desteğiniz için çok teşekkür ederim Görkem bey.Söylediğim gibi ikinci adımı atmadan da sizin ile görüşeceğiz tekrar inşaallah.

 Yorumu yazan müşterimiz - fgec528, 13/11/2017 tarihinde

Cok guzeldi.

Cok guzel ve gercekciydi. Pembe tablo cizmiyor neyse o cok akici ve hos bir gorusme oldu. Emeginiz icin tesekkur ediyorum. *****************************************************************

 Yorumu yazan müşterimiz - perihan1985, 05/11/2017 tarihinde

Hak edilen bir yorum daha

Telefon baglantisi kuruldugu an size durumu tam izah edecekken siz arama sebebimi doğrudan gördünüz vallahi pes Görkem bey :)) . konuyla alakali görüşünüz için teşekkürler 10dklik kisa bir sürem vardi ve siz bu kisa zaman dilimini içersinde beni epey bilgilendirdinizi, konuyla alakali görüşünüz için teşekkürler,

 Yorumu yazan müşterimiz - ynsblgn70, 04/11/2017 tarihinde

Durugörü uzmanı

Görkem bey yorumuna ve öngörüsüne güvendiğim uzmanlardan. Sizi boş hayallere sürüklemiyor. Gördukleri dogrultusunda yönelndirmeler yapiyor. Daha önce de söylediklerini yaşadigim icin rahatlikla güveniyorum. Konustugunuzda iyi ki aramişim dedirten bir uzman. Teşekkür ederim.

 Yorumu yazan müşterimiz - karamellik, 17/10/2017 tarihinde


Görkem Deren uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

Bugün uygun değil

16:00 - 24:00

0:00 - 16:00

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil
Görkem Deren uzmanının profili

Uzman Medyum - 10 yıl deneyim

 Durugörüme ve 6. hissime her zaman güvendim.  Çevremdekilere bu niteliklerimle yardımcı olmaya çok küçük yaşta başladım. Aldığım eğitim ve bizzat yaptığım meditasyonlarla enerjimi daha da perçinledim. Geçmişin önünüze çıktığı, geleceğin belirsizliğini koruduğu her durumda size yardımcı olmak için buradayım. Umut vermek yerine sizi bekleyen olayları gerçek olgusundan uzaklaşmadan size sunuyorum. En çaresiz konumda bile hayata farklı bir açı ile bakmanızı sağlayamayı amaç edindim. İkili ilişkiler, gem vuramadığınız duygular, soru işareti uyandıran insanlar ile ilgili sorularınıza net cevaplar verebilirim. Maddi ve manevi konularda adeta hayatınıza sizin gözlerinizle bakıp kesin bir sonuca varmak için bana ulaşmanızı bekliyorum.

Deneyim ve nitelikler

Her zaman araştıran, kendime yeni bir şeyler kazandırmak için uğraşan biriyim. Hislerim insanlara her zaman yardımcı oldu ve çok olumlu geri dönüşler aldım. 10 yıldır tarot, kahve, yıldızname, kum, iskambil ve sayamayacağım kadar çok yolla hayatınızın en büyük düğümlerini çözebiliyor, izlemeniz gereken yolu ve olacakları size iletebiliyorum.

Video SunumuGörkem Deren uzmanının anahtar kelimeleri

  • askhayati
  • parasans
  • ishayati


2017 -MyBestPro bilişim hiz tic ltd şti- Vivendi - Kaptanpaşa Mah. Halit Ziya Türkkan Sok. ISTANBUL