Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

9 Haziran Dolunay Nedir ve Bize Etkileri Nasıl Olacaktır?

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

9 Haziran Dolunay Nedir ve Bize Etkileri Nasıl Olacaktır?

Kaos gibi geçen bir dönem sonrasında, çözüm bulmaya yönelik, seçim yapmaya yönelik bir dolunay bizi karşılıyor.

 <<< İlk Falının 10dksı 4tl >>>

Dolunayın yöneticisi Jüpiter

Jüpiter Terazi burcunda seyrediyor. Bu da ilişkilerde dengeyi ön plana çıkartıyor. Aynı zamanda evlilik, nişan gibi konular gündemimizde.  Dolunay Yay burcunda ilerlerken, yöneticinin Jüpiter olması, bize 10 gün sürecek git-gelli bir dönem sunuyor. Yay iyimser ve hareketliyken, jüpiterin durağanlığı ve pesimistliği üzerimizde olacak. Bu dönemde özellikle inanç çatışmaları, tuttuğumuz takımların kavgası ya da eski kitapların açılıp hesap sorulması gibi olaylardan sakınmak lazım.

 Hoşgeldin Promosyonuyla Online Fal Çok Avantajlı

Burçlara Göre Dolunay Etkisi:

Koç:

Dolunayı sert hisseden burçlardan. Maddi konular ön planda. Ruhsal gerginliklerinizi iyi yönetmeniz lazım.

Boğa:

Sizin karşıt burcunuzdaki dolunay, anlaşmalar, sözleşmeler gibi konuları etkileyecek. Yurtdışındaki arkadaşlarınızdan sürpriz haberler var.

İkizler:

Dolunay etkisi boyunca gündelik hayatınız hareketlenip, hızlanıyor. Özellikle anne tarafınızdaki akrabalarla görüşme, haber alma söz konusu. Sosyal bir hafta olacak.

Yıldıznamenize baktırmak çok kolay!

Yengeç:

Dolunay en çok aşk hayatınızı etkiliyor. Yeni bir aşk da kapıda, şu an içinde bulunduğunuz hikayede bir seçime varmak da söz konusu. Aynı zamanda içinize dönmeniz gereken bir haftadasınız.

Aslan:

Dolunay kariyerinizi etkiliyor. Ne kadar çabuk harekete geçer ve karar verirseniz, sizin için o kadar iyi. Şehir değiştirme gibi planlar da karşınıza çıkabilir.

Başak:

Dolunay yakın çevreniz ve aile yaşantınızı etkiliyor. Hayatınızda denge bulma vakti geldi çattı. Zor bir hafta olacak ama değecek.

Terazi:

Bu hafta sağlığınıza dikkat. Özellikle sırt ve boyun ağrısı çekebilirsiniz. Duygusal iniş çıkışlarınızı karşı taraf çeksin istiyorsunuz ama ilk önce kendinizle barışmanız gerek.

Akrep:

Tansiyonunuza ve kalbinize dikkat edin. Tutkularınıza ket vurmanız gerektiğinin farkına varacaksınız. Gerginliği üzerinizden atmanız gereken bir hafta.

Sizin astroloji haritanızda neler var? Astrologlarımız baksın >>>

Yay:

Dolunay sizin burcunuzda gerçekleşiyor. Kendinizi ön planda görmek istediğiniz bir hafta. Kalabalıklardan uzak durmanızı ve hırsınıza yenik düşmeyip maneviyata yönelmenizi öneririz.

Oğlak:

Kararlı olacağınız bir dolunay süreci. Sizin burcunuz, haftalardır seçim aşamasında. Şimdi seçimleri hayata geçirmenin vakti.

Kova:

Dolunay en çok kariyer ve iş konularında sizi etkileyecek. Özel hayatınıza herkes karışıyor. Bunun önüne geçmeniz gereken bir hafta sizi bekliyor.

Balık:

Hayalleriniz daima en yakınınız. Fakat dolunay sürecinde aceleci davranmamanız gerekli. Aile içinde denge kurmak size düşüyor.

Bunları da Seveceksiniz

Kahve Sembolleri Anlamları 

Bereket Duası Nasıl Okunur?

Renk Falı Nedir?


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...