Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

5 Ekim Koç Burcundaki Dolunay Bizi Nasıl Etkileyecek ?

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

5 Ekim Koç Burcundaki Dolunay Bizi Nasıl Etkileyecek ?

5 Ekim 2017'de koç burcunda dolunay gerçekleşecek. Dolunay bize ekim ayında güçlü ve bağımsız olmamızı söylüyor. Çok 'ihtiyaç sahibi' gibi görünen insanları veya projeleri reddedeceğiz gibi. Bu koç burcundaki Dolunay'da, özellikle de aktif gezmekten hoşlananlar için zor görülebilir. Yüksek bir enerji söz konusu ve bu enerji bizi yorabilir.

<<< Astrologlarla ilk 10 dakikası 4 TL'den Konuşun >>>

 Peki dolunay bizi nasıl etkileyecek?

Koç burcundaki akılcı zihin ve ayın içgüdüleri arasında çatışmalar meydana gelebilir. Huzursuzluk ve gelgitlerin yaşanması gibi durumkar psikolojimizi zorlayacaktır. Bu, dalgalanan ruh hallerini daha geniş bir izleyiciye iletmek için büyük ihtiyacı olan yaratıcı, kendini yenileyen bir enerjiye ihtiyacımız olacak gibi. Sanatsal açıdan bu özellik, giyim, mimari, görsel görünüm veya davranış olsun, küçük ayrıntılara dikkat edilmesi olarak kendini gösterir. Gerginlikler zihni sezgi ile çalışmaya başladıktan sonra sihirli değnek olarak ortaya çıkıyor. Oldukça gergin olan bu enerjinin sinirlilik ve huzursuzluğunu artırmak için yaratıcı bir şeye takılması gerekiyor.

<<< Aşkınızdan, kısmetinize, evlilikten, huzura her şey bu fal sitesinde >>>

Dolunay bizi dağıtmaya yüz tutuyor! Dolayısıyla bu Dolunay'ın dokunduğu kişiler, egolarını içeride tutmakta büyük zorluklar çekebilir. Kendimiz ve başkaları arasındaki sınırlar bulanık ve dolunay bir sünger gibi bilinçaltınızı emebilir. Bu da kaçma ve her türlü bağımlılığa yönelme eğilimi göstermemize neden olur. 

Koçtaki Dolunay bize hak ettiğimiz liderrliği almamızı öğretiyor. Dolunay bizi düşünmeye yöneltiyor. Bundandır ki doğruyu veya yanlışı ayırt etmemiz bizim için önemli. Pek çok farklı bireysel planlar ve farklı fikirler kontrolümüz sayesinde daha kolaylaşacak gibi. Kendi hayatımızın kontrolünü elimize almalıyız.

<<< Doğum haritanızdan, aşk uyumuna astrolojik danışmanlık alın! >>>

Kısacası ekim dolunayı bizlere denge mitolojisini kazandırmak istiyor. Bukalemun gibi düşünün kendinizi, renginiz sürekli değişecek. Yine de kendini kolaya alıştırma! Uyum sağlamak bazen göründüğü kadar kolay olmayacak. Fedakarlıklarına dikkat et, çünkü olumlu fedakarlık ve olumsuz fedakarlıklar vardır. Ekim ayında fedakarlıklarla çok karşılaşacaksınız. Bunları düşünerek dikkatli olmalısınız.

Bunları da Seveceksiniz

Erkekler neden ciddi ilişkiden korkarlar?

Astrocenter Uzmanlarını Daha Yakından Tanıyalım 

Doğru erkekle mi birliktesiniz ? 11 Maddede Anlayın!


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...