Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

30 Nisan Dolunay'ı Akrep Burcunu Nasıl Etkileyecek?

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

 

Akrep burcunu neler bekliyor? 

Sevgili akrep burçları, 30 Nisan Dolunay’ı hayatınızdaki insanlarla ilgili özel kararlar almanıza neden olacak. Önem verdiğiniz insanlarla ilgili kuşkularınız giderek artabililir. Özellikle bu dönem yaşadığınız sıkıntılar nedeniyle ne yalana ne de güvensizliğe tahammülünüz var. Bu durum sizi ister istemez strese sokacak ve bazı derin yüzleşmelere yönlendirecek. Bugünlerde sizinle paylaşılan sırları sonsuza kadar saklamanız gerekebilir.

>> Falın doğru adresine gitmek için tıkla <<

 

Aşk hayatınıza veya sosyal yaşamınıza heyecan gelebilir. Hayatınıza yeni insanlar girecek, bunlardan bazılarıyla derin ilişkiler kuracaksınız. Ancak bu ilişkilerin kalıcı olması için sakinliğinizi korumalı ve fevri çıkışlar yapmamaya özen göstermelisiniz.

 

la lune pleine

 

Bugünlerde çok güçlü hissediyorsunuz. O yüzden her şeyi netleştirme, her şeyi çözme enerjisi içindesiniz. Kafanızdaki kuşkuları çözmek sizin için gerçekten faydalı olacak, gücünüze güç katacaktır. Bu, aynı zamanda sizin için mutluluğa giden yolu çizecek.

 

>> Chat'ten falın ilk 5 dakikası ücretsiz! <<

 

Dolunayın yöneticisi Mars, yepyeni ve çok faydalı işler ortaya koyacağınızın habercisi. Bu dönemde yapacağınız yaratıcılık gerektiren işler herkesin dikkatini çekecek. Deyim yerindeyse, parmakla gösterileceğiniz, herkesin size imrenerek bakacağı bir döneme giriyorsunuz. Son zamanlarda maddi konularda biraz sıkıntı içindeydiniz. Bir süre daha tutumlu davranmanızı öneririz. Bu, gelecekte yapacağınız yatırımlar için de size önemli bir kaynak sağlayacak. Yaratıcı ve azimli kişiliğiniz size maddi getirilerini çok yakında sunacak.

 

>> Hayatınızla ilgili sorulara net cevaplar alın <<

 

Bu yaz sizin için sağlığın ve zindeliğin taşıyıcısı olacak! Hayatınızla ilgili alacağınız yeni kararlarla birlikte hem bedensel hem de ruhsal bütünlüğünüz sağlanacak. İnanın sevgili akrep burçları, bundan sonra sizi kimse yıkamayacak!

 

 

Diğer en popüler yazılarımız:

  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...