Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

29 Mayıs Dolunayı Yay Burçlarını Nasıl Etkileyecek?

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

 

29 Mayıs Dolunayının Yay Burcuna Etkileri

Sevgili Yaylar, hazır olun ! Bu dolunay sizin için güzel şeylerin habercisi !

29 Mayıs saat 17:20 burcunuzda meydana gelecek Dolunay, kişisel kararlarınızı yeniden değerlendirmenizi sağlayacak ve yeni dönüm noktalarına vesile olacak. Kendinizi ve kim olduğunuzu sorgulayacak, isteklerinizi ve beklentilerinizi yeniden gözden geçireceksiniz. Kısacası kimliğinizi yeniden şekillendirme çabası içine gireceksiniz.

 

<<< Tıklayın, Astroloji Geleceğinize Işık Tutsun >>>

 

pleine lune

 

Rahatlamanın tam sırası ! Daha önce uğruna çaba sarfettiğiniz, tohumlarını ektiğiniz işlerin meyvelerini toplayacaksınız. Bu, size yeni işlere girişmek için gereken cesareti sağlayacak. Kendinize güvenin! Yaşadığınız derin sorgulama süreci yeni fikirler geliştirmenize yardımcı olacak. Kafanızdaki soruları kendi içinizde çözmeye çalışmak yerine fikir alışverişinde bulunmaya çalışın. İnanın, etrafınızdakiler fikirlerinize hayran kalacak !

 

<<< En İyi Uzmanlardan Yıldızname, Kahve, Su, Tarot Falı ve Daha Fazlası!!! >>>

 

Bir ilişkiniz varsa partnerinizle yaşadığınız sıkıntıların üstesinden gelmenin tam sırası. Bu dolunay ne istediğinizi daha iyi anlamanıza vesile olacak ve kararlılığınız partnerinizle daha rahat bir yüzleşme yaşamanızı sağlayacak. Bekar yaylar bu dolunayda çok ilginç tanışmalar yaşayabilir ; ya da daha önce tanıdığı kişilerle daha derin ilişkiler ve başlangıçlar yapma gayretine girebilirler.

Mars, kova burcuna ilerliyor. Bu ilerleyiş iş ya da aşk hayatında bir ortaklığın habercisi. Uzun zamandır aklınızda olan bir projeyi nihayet gerçekleştirebilirsiniz. Yeter ki kendinize ve fikirlerinize güvenin !

 

 

İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız:

 

 

 


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...