Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

18 Mayıs Akrep Burcunda Dolunay: Burçlara Etkisi Nasıl Olacak?

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Bu ay Dolunay, Akrep burcunda gerçekleşecek. Akrep burcunda meydana gelen Dolunaylar kişiyi içe bakışa ve duygularıyla ilgili kararlar almaya yönlendirir. Bu ay da çoğu kişinin dengesini bozabilecek tutkulu bir Dolunay bizi bekliyor. Peki bu Dolunay’ın burçlar üzerindeki etkileri neler? Bizi neler bekliyor? Yaklaşan Dolunay’ın tüm sırlarını öğrenmek için okumaya devam edin!

 

 

En iyi falcılardan gelecek yorumları >

 

 

Dolunay, daima önemli anlara işaret eder. Yaygın kanılara rağmen, Dolunayların gündelik hayatımız üzerinde çok sayıda etkisi olduğunu kabul etmek gerekir. Ay sayesinde hamile kalabilir, kilo verebilir, hatta ne zaman epilasyon yaptıracağımızı bile belirleyebiliriz. Ama bütün bu pratik yönlerin ötesinde, Dolunay bizim için adeta bir mükafattır. Eğer, 4 Mayıs Yeni Ay’ı boyunca koşullara uygun davrandıysanız, bu tavırlarınızın meyvelerini Dolunay döneminde toplayacağınızdan emin olabilirsiniz. 18 Mayıs’ta Akrep burcunda gerçekleşecek Dolunay’da neler mi yaşayacaksınız? Cevapları bizde!

18 Mayıs 2019 Akrep burcunda Dolunay: Gündemde verimlilik var!

Akrep burcundaki bu Dolunay Merkür’e bağlanıyor ve bu sayede de ruhunuzu canlı ve sağduyulu kılıyor. Karşılaştığınız sorunları kısa sürede hallettiğiniz ölçüde dertler sizi teğet geçiyor. Ayrıca Dolunay’ın güzel bir açıyla bağlandığı Satürn ve Plüton Kavuşumu’nun kapasitelerinizi artırdığını da belirtmek gerek. Şartlara müdahale ediyorsunuz, eskiyi yeni kılıyorsunuz, kısacası geçmiş deneyimleriniz sayesinde gelişme kaydediyorsunuz. Her halükarda, analiz yeteneğiniz ve keskinleşen sezgileriniz sayesinde bir projenin önemli bir aşamasını tamamlıyorsunu.

Akrep burcunda gerçekleşen bu Dolunay size inanılmaz berrak bir zihin bahşediyor, kendinize yalan söylemeyi bırakıyorsunuz ve eğer haberler pek iyi değilse bile kabiliyetleriniz, içgüdüleriniz, analiz yeteneğiniz durumu lehinize çevirmek adına kısa sürede taktik değiştirmenizi mümkün kılıyor.

Aşkı unuttuğumuzu kim söylemiş! Bu Dolunay size mutluluk verici bir sürpriz getirebilir. Gerçekten de Venüs, Uranüs ve Mars’ın konumu sizin tarafınızdan gerçekleştirilen ya da size yöneltilen romantik bir jesti temsil ediyor. Her iki durumda da yıldızlar sizden hareketi geçip ilerleme kaydetmenizi bekliyor. Bu sayede, ilişkinize renk katmaya başlıyorsunuz ya da uzun zamandır hoşunuza giden o kişiyi baştan çıkarmaya karar veriyorsunuz.

Sağ tarafta bulunan oka tıklayarak Dolunay’ın burcunuz üzerindeki etkilerini keşfedin.

Unutmayın! Dolunay’ın etkileri her zaman gerçekleştiği tarihten bir gün önce başlar ve gerçekleştiği geceyi takip eden gün boyunca da devam eder.

Burçlara göre Dolunay'ın etkileri:

 

 

  

   

   Koç Burcu

 Koç

Bu Dolunay sizi öngörmediğiniz bir alışveriş yapmaya itebilir. Genel anlamda ani ve şiddetli dürtülerinize uyarak tepki vermekten kaçınmaya çalışın.

 

 

 

 

 

 

Boğa Burcu

Boğa

Bu Dolunay’da kalbiniz küt küt atıyor. Yeni bir tanışıklık, ilk görüşte aşk, alacağınız güzel bir duygusal haber gündeminizde olabilir.

 

Geleceğinle ilgili merak ettiğin her şeyin cevabı falcılarımızda>>

 

 

   

 

İkizler Burcu

İkizler

Eyvah! Kendi doğanıza aykırı bir biçimde davranmanız gerekiyor. Her zaman yapmaktan keyif aldığınız gibi olayların gelişine göre davranmanız artık söz konusu değil. Bu Dolunay sizi daha ciddi bir şekilde organize olmaya ve detaylara özen göstermeye zorunlu tutuyor.

 

 

 

 
 

Yengeç Burcu

Yengeç

Dolunay sizi kanatlandırıyor ve aşkınızı ilan etmeye yahut ilişkinizde bazı konulara açıklık getirmeye itiyor. Karşınıza çeken engelleri ortadan kaldırıyorsunuz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Aslan Burcu

Aslan

Eğer bu dönemlerde kafanız dağınıksa ya da önünüzü görmekte zorluk çekiyorsanız, bu Dolunay sayesinde işinizde uyguladığınız yöntemleri ya da pratik alandaki girişimlerinizi gözden geçirmenizi sağlayacak bir aydınlanma yaşayacaksınız. Bu işten deneyim kazanmış ve verimli bir biçimde sıyrılacaksınız.

 

 

 

 

 

 

Başak Burcu

Başak

Bu Dolunay sizi etrafınızdaki kişileri daha çok önemsemeye yönlendiriyor. Sevdikleriniz için uğraşıyor, onların rahatı için mücadele veriyorsunuz. Tüm övgüleri hak ediyorsunuz!

 

 

  

Online fal sadece 1 Euro! >

 

 

 

 

Terazi Burcu

 

Terazi

Bu Dolunay’da sezgileriniz ve içgüdüleriniz daha güçlü olacak. Bu sayede pratik zekanız keskinleşecek ve görüşmelerinizde kafanız rahat bir biçimde hareket edebileceksiniz.

 

 

 

  

 

Akrep Burcu

Akrep

Dolunay sayesinde çekiciliğiniz artmış durumda, ufacık bir hareketeniz bile insanları baştan çıkarmanıza yetiyor. Dolunay ayrıca sizi kaygılandıran ve kafanızda soru işareti bırakan bazı durumlar karşısında zihninizi aydınlatıyor.

 

Falının 10dksı yalnızca 1 Euro! Hemen tıkla >>>

 

 

 

 

  

Yay Burcu

Yay

Eğer sabırsız ve kavgacı davranmamayı becerirseniz bu Dolunay sayesinde profesyonel yaşamınızda başarılar elde edebilirsiniz. Duygularınızı dizginleyin..

 

 

   

 
 

Oğlak Burcu

Oğlak

Bu Dolunay sayesinde saklandığınız yerden dışarı çıkıyorsunuz. İşinizde olduğu kadar duygusal yaşamınızda da nelere kadir olduğunuzu göstermenin zamanı geldi. Çok sayıda insanı şaşkınlığa uğratıyorsunuz.

 

 

   

 

Kova Burcu

Kova

Bu Dolunay’da olayların istediğiniz şekilde sonuçlanmadığına dair rahatsız edici bazı haberler alma riskine sahipsiniz. Bilgeliğinizi konuşturun ve stratejinizi değiştirin!

 
 
 

Balık Burcu

Balık

İşte sizi mutlu edecek bir Dolunay! Her konuda başarıya ulaşıyorsunuz, yaratıcılığınız ise zirvede. Aşkta da her şey yolunda, ayrıca insanlar sizi mutlu etmek için can atıyor!

 

 

Sizin için seçtiğimiz diğer yazılar: 

 

 

 


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...