Bizi arayın:

  (0212) 900 25 11

Gizem Soyhan

Gizem Soyhan

Medyum

375
danışmanlık
% 100
pozitif yorum

Sorunlarınıza cevap, sorunlarınıza çare bulun!  İnsanlar her zaman hayatları ve özellikle de gelecekleri hakkında bilinmeyenleri öğrenme peşine düşmüşlerdir. Hangi yolun/seçimin onlar için hayırlı olacağını, giden sevgilinin nasıl döneceğini, beklenmedik durumların nasıl sonuçlan...


Profilin devamını görüntüle
Gizem Soyhan uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 375 görüşme hizmeti için 47 yorum aldım. Hizmetlerimin %100 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

37

10

0

0


Seçiniz:

Teşekkürler

Görüşme için teşekkür ederim. Beklentim doğrultusunda açıklayıcı bir görüşme oldu. Soylediklerinizin tamamı doğruydu.

 Yorumu yazan müşterimiz - sirinkoc, 14/01/2020 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Çok teşekkürler

Gizem hanım ile ilk defa konıştuk hisleri kuvvetli şuanki durumu çok doğru birşekilde analiz etti çok teşekkür ederim tekrar görüşmek üzere:))

 Yorumu yazan müşterimiz - crncyln, 08/01/2020 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Tskler gizem hanim

Gizem hanımla ilk kez tel koşuştuk çok cana yakın ve hisleri kuvetli ben çok memnun kaldım herşey için tskler gelişmeler sizi haberdar etcem kesinlikle yine gelcem

 Yorumu yazan müşterimiz - yasemin153, 11/04/2019 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Vallahi billahi bildi....

Sitede gezinirken icimden bir ses gizem hanimi resmen aramami söyledi....aradim ve vallahi öyle bir girdiki konuya...tikir tikir icindeki bulundugum durumu özetleyip hayretlere düsürdü beni her cümlesinde....allah razi olsun senden yüregime su serptin....

 Yorumu yazan müşterimiz - huzurum11, 29/03/2019 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Çok basarili!

Çok başarılı bir uzman. Anlattiklari birebir uyuyor yaşadıklarıma.. Gelecek öngörülerini yaşayıp göreceğim. Kibar ve düşünceli bir arkadasimiz. Ben çok memnun kaldım.

 Yorumu yazan müşterimiz - lostango, 07/03/2019 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Gizem Soyhan uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

18:00 - 18:30

Bugün uygun değil

18:00 - 19:30

18:00 - 21:00

19:45 - 21:15

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil
Gizem Soyhan uzmanının profili

Medyum - 10 yıl deneyim

Sorunlarınıza cevap, sorunlarınıza çare bulun!  İnsanlar her zaman hayatları ve özellikle de gelecekleri hakkında bilinmeyenleri öğrenme peşine düşmüşlerdir. Hangi yolun/seçimin onlar için hayırlı olacağını, giden sevgilinin nasıl döneceğini, beklenmedik durumların nasıl sonuçlanacağını vs. öğrenmek istemişlerdir. Benim görevim, bu gibi soruları çözmeniz için size yardımcı olmak. Benimle bilinmeyene doğru yolculuk etmek ister misiniz?


Deneyim ve nitelikler

7 yıldır tarot kartı açılımları , kahve falı, su şifası ve olumlama işlemleri yapıyorum. Bana gelen danışanlarımı  memnuniyetle aydınlatmaktayım. Gelecekten haber alarak ve geçmişle bağları kopararak, yeni başlangıçlar ve şans kapılarının açılacağı bir döneme giriş yapacağız. Merak ettiklerinizi cevaplarken, bilmediklerinizi size söyleyeceğim. İsabetli yorumlarımla sizleri şaşırtırken, rahatlatıcı çalışmalarımla sıkıntınızı bitireceğim.

Video Sunumu

2020 - MyBestPro - 12 Rue de Penthièvre, 75008 Paris, FRANCE