Bizi arayın:

  00902129002511

Gizem Soyhan

Gizem Soyhan

Medyum

315
danışmanlık
% 100
pozitif yorum

Sorunlarınıza cevap, sorunlarınıza çare bulun!  İnsanlar her zaman hayatları ve özellikle de gelecekleri hakkında bilinmeyenleri öğrenme peşine düşmüşlerdir. Hangi yolun/seçimin onlar için hayırlı olacağını, giden sevgilinin nasıl döneceğini, beklenmedik durumların nasıl sonuçlan...


Profilin devamını görüntüle
Gizem Soyhan uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 315 görüşme hizmeti için 43 yorum aldım. Hizmetlerimin %100 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

33

10

0

0


Seçiniz:

Çok basarili!

Çok başarılı bir uzman. Anlattiklari birebir uyuyor yaşadıklarıma.. Gelecek öngörülerini yaşayıp göreceğim. Kibar ve düşünceli bir arkadasimiz. Ben çok memnun kaldım.

 Yorumu yazan müşterimiz - lostango, 07/03/2019 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Teşekkür ederim

Size yorum bırakmıştım baktiginizda ama gitmemiş. Güzel motiv yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Yaşanırken tekrar görüşmek üzere 😉

 Yorumu yazan müşterimiz - omerfaruk123, 06/03/2019 tarihinde

Güzel yorum

Güzel değerlendirmeler için teşekkürler, ayrıca çok hızlı cevap içinde teşekkürler. Umarım dedikleriniz gerçekleşir.

 Yorumu yazan müşterimiz - maykil421, 04/03/2019 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Herkese Merhaba

Öncelikle karşınızda zamanınızı sizden daha çok düşünen bir danışman sahifasindasiniz :) Çok hizli ve akıcılığı ile size fazla soru birakmadan tüm cevaplarinizi verecek potansielde bir uzamnla baglanti kuracaksiniz. Bizim enerjimiz çok guzel uyustu ve anlattikca beni geleceğimin bazi ayrintilarina hazırladı diyebilirim. Çok pozitif bir yazışma oldu ama ben onu sanki konuşurken diledim gibi bir his oluştu :) Mevcud durumumu ben söylemeden bana aktarmasına musade ettim ve beni bana anlatmasi çok hoş du. :) Çok memnun kaldim mutlaka denemelisiniz .

 Yorumu yazan müşterimiz - omerfaruk123, 27/02/2019 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Tskler gerçekten hizleriniz kuvetli mutlaka yine gelcem

Tskler peki maddi manevi toparlanması ne kadar sürer?? Benimle iltibata ne zaman geçer ailesiyle ne gibi sıkıntısı var ??

 Yorumu yazan müşterimiz - yasemin153, 31/01/2019 tarihinde


Gizem Soyhan uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

13:00 - 17:00

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil
Gizem Soyhan uzmanının profili

Medyum - 9 yıl deneyim

Sorunlarınıza cevap, sorunlarınıza çare bulun!  İnsanlar her zaman hayatları ve özellikle de gelecekleri hakkında bilinmeyenleri öğrenme peşine düşmüşlerdir. Hangi yolun/seçimin onlar için hayırlı olacağını, giden sevgilinin nasıl döneceğini, beklenmedik durumların nasıl sonuçlanacağını vs. öğrenmek istemişlerdir. Benim görevim, bu gibi soruları çözmeniz için size yardımcı olmak. Benimle bilinmeyene doğru yolculuk etmek ister misiniz?

Deneyim ve nitelikler

7 yıldır tarot kartı açılımları , kahve falı, su şifası ve olumlama işlemleri yapıyorum. Bana gelen danışanlarımı  memnuniyetle aydınlatmaktayım. Gelecekten haber alarak ve geçmişle bağları kopararak, yeni başlangıçlar ve şans kapılarının açılacağı bir döneme giriş yapacağız. Merak ettiklerinizi cevaplarken, bilmediklerinizi size söyleyeceğim. İsabetli yorumlarımla sizleri şaşırtırken, rahatlatıcı çalışmalarımla sıkıntınızı bitireceğim.

Video Sunumu

2019 - MyBestPro Vivendi - 12 Rue de Penthièvre, 75008 Paris, FRANCE