Partnerimiz Olun

Siz de tanıdıklarınıza ve müşterilerinize Astrocenter Danışmanlığını önerin!

Astrocenter, uzmanların hizmet ve tavsiyelerini dünyanın dört bir yanında, hukuk, eğitim, sağlık, psikoloji gibi alanlarda en iyi şekilde sunan Fransız platformu Wengo’nun Astroloji – Fal – İyi Yaşam koludur. Astrocenter uzmanlarına onlara özel olarak ayarlanmış telefon numarasından ya da partnerlerimizin sitelerindeki hizmetten yararlanarak ulaşabilir. Bununla birlikte, Astrocenter uzmanlığı dahilinde partnerleriyle iş birliği içinde editöriyel tanıtıma katkıda bulunabilir.

Astrocenter uzmanları konferanslara, soru-cevap formatında forumlara ya da yazılı, sözlü ve görsel tanıtımlara katılabilir. Ağınızı nakide çevirmek için bir fırsat… Uzmanlarımız 7 gün/24 saat hizmet verebilecek şekilde çalışmaktadır. Bu durum asıl aktiviteniz dışında ekstra gelir kazanmanızı sağlayacak ve ağınızdaki kişilere günlük hayatlarında onlara yardımcı olabilecek kaliteli bir hizmet sunacaktır.

Partnerlik prensibimiz, müşterilerin tüm yaşam döngüsü boyunca alacakları hizmetten çift taraflı olarak kazanç sağlamak üzerine kurulmuştur. Astrocenter olarak, partnerlerimiz, uzmanlarımız ve tabiki müşterilerimizle beraber, en iyi hizmeti inşa etmek amacıyla çalışıyoruz.

 

 
Partnerlik iletişimi için bize [email protected] mail adresinden yazabilirsiniz. 

Hoşgeldiniz!

Size daha iyi bir deneyim sunabilmemiz için hesabınıza giriş yapın ve Astrocenter'ın tüm avantajlarından yararlanın.