Bizi arayın:

  00902129002511

Nermin Kolar

Nermin Kolar

Durugörülü Fal Uzmanı

1834
danışmanlık
% 99.2
pozitif yorum

Sevgilinizden mi ayrıldınız? Eşinizle aranız mı açıldı? İş hayatınızda sallantılı bir dönem mi geçiriyorsunuz? Ya da ilerleyen sağlık sorunlarınız mı var? Belki de yaşamın içerisinde kendinizi çok yanlış yerde hissediyorsunuz. Sürekli can sıkıntısı ve yeni arayışlar içerisinde mi...


Profilin devamını görüntüle
Nermin Kolar uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 1834 görüşme hizmeti için 131 yorum aldım. Hizmetlerimin %99.2 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

114

14

2

1


Seçiniz:

MÜKEMMEL ÖTESİDİR NERMİN HANIM....

Nermin hanım'la 2 senedir beraberiz..Her söylediğini birebir yaşadım..Yaşanılanları görüyor anlatırken yaşıyor ve yaşatıyor size de..Kesinlikle aramalısınız ne anlatmak istediğimi anlayacaksınız..Söylediği gibi mutlu sona ulaşmak üzereyim...Siz de arayın siz de ulaşın... :)))))

 Yorumu yazan müşterimiz - tolgam, 04/02/2019 tarihinde

Mükemmel

Nermin hanıma neredeyse 2 yıldır danışıyorum. Ona verilen allah vergisi yetenek sayesinde size durduğu yerde olanları anlatır. Genellikle kişinin iç dünyasına girer ve asla gelecekte şöyle olacak demez. Böyle olacağını hissediyorum der o yüzden ona güvenim sonsuz. Şefkatli sesi en umutsuz zamanlarınızda bile sizi rahatlatır. Bana yaptığın yardımlar için sana sonsuz teşekkür ederim.

 Yorumu yazan müşterimiz - meshell, 11/12/2018 tarihinde

DÖRT DÖRTLÜK HARIKA BIR MEDYUM ALLAH RAZI OLSUN

ÖNCELİKLE SONSUZ MÜTEŞEKKİRİM NERMİN HANIMA KARŞILAMASI HIZI NETLİĞİ DİNLEYİŞİ NET DETAYLI CEVAPLAR VERMESİ HARİKAYDI İYİ Kİ TEMAS KURDUM SAĞOLUN VAROLUN NERMİN HANIM MESAJ ATTM LÜTFEN BAKAR MISINIZ SİZE ZAHMET MÜSADENIZLE KAFAMA TAKILAN BIR DETAY VAR BEKLİYORUM LÜTFEN COK ACİL

 Yorumu yazan müşterimiz - tasdelen, 13/11/2018 tarihinde

herzaman ki gibi muhteşem

Nermin hanım film şeridinden izlercesine akratdığı durugörüsüyle yaşanılan ana gidip anın duygusunu olduğu gibi aktarabilen tanıdığım en mükemmel bir danışmandır.yaptığı işi falcılık olarak yorumlamak basitleştirmek olur.Herzamanki gibi muhteşem yorumladınız Nermin hanım teşekkürler.

 Yorumu yazan müşterimiz - mugferda555, 11/11/2018 tarihinde

Çok seviyorum kendisini

Çok seviyorum nermin hanımı neden diye soracak olursanız bu sitedeki kesinlikle bayanlar arasından diyorumBayanlar arasındaki En iyi fal uzmanı çok kaliteli bir insan gerçekten çok iyi bakım yapıyor çalışmaları da muhteşem faydalarını görüyorum ve yani diğer falcılara oranla bence çok iyi ayrıca Kişilik olarak da muhteşem birisi çünkü bunu işine yansıtmış güzelce. yani çok güzel bakıyor fala bu sitedeki hakkettiği yoğunluğu almalı kesinlikle çünkü muhteşem bir fal yorumcusu

 Yorumu yazan müşterimiz - skynet93, 11/11/2018 tarihinde


Nermin Kolar uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

7:30 - 8:00 9:00 - 10:30

12:30 - 16:00

7:00 - 11:00

14:00 - 16:00

14:30 - 16:00

7:30 - 11:00 14:00 - 16:00

13:00 - 15:30
Nermin Kolar uzmanının profili

Durugörülü Fal Uzmanı - 21 yıl deneyim

Sevgilinizden mi ayrıldınız? Eşinizle aranız mı açıldı? İş hayatınızda sallantılı bir dönem mi geçiriyorsunuz? Ya da ilerleyen sağlık sorunlarınız mı var? Belki de yaşamın içerisinde kendinizi çok yanlış yerde hissediyorsunuz. Sürekli can sıkıntısı ve yeni arayışlar içerisinde misiniz? Öyleyse gelin, kader çizginize birlikte bakalım. Nerede, nasıl davranacağınızı, sizi huzura ve mutluluğa götüren yolu birlikte bulalım. Bolca sağlıklı, huzurlu, bereketli ve sevgi dolu sıcacık günler bizlerin olsun.

Deneyim ve nitelikler

Evrenin gizemi, doğaüstü yetenekler, parapsikoloji, metafizik ve merak ettiğiniz diğer her konuda yanınızdayım. Küçük yaşlardan itibaren hislerimin farkında olarak yaşadım. Zamanla algısal yeteneğimi keşfederek, bu konuda araştırmalar yaparak durugörü yeteneğimi kullanmaya başladım. Tarot kartları, su falı, kahve falı bakımında hislerimle sizlerin sorunlarına çözüm bulmak ve size yol göstermek için buradayım. Ayrıca rüya yorumları, astroloji alanında sormak istediğiniz konuları lütfen benimle paylaşın.

2019 - MyBestPro Vivendi - 12 Rue de Penthièvre, 75008 Paris, FRANCE