Bizi arayın:

  00902129002511

Nermin Kolar

Nermin Kolar

Durugörülü Fal Uzmanı

1605
danışmanlık
% 99.1
pozitif yorum

Sevgilinizden mi ayrıldınız? Eşinizle aranız mı açıldı? İş hayatınızda sallantılı bir dönem mi geçiriyorsunuz? Ya da ilerleyen sağlık sorunlarınız mı var? Belki de yaşamın içerisinde kendinizi çok yanlış yerde hissediyorsunuz. Sürekli can sıkıntısı ve yeni arayışlar içerisinde mi...


Profilin devamını görüntüle
Nermin Kolar uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 1605 görüşme hizmeti için 120 yorum aldım. Hizmetlerimin %99.1 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

103

14

2

1


Seçiniz:

Cansın Nermin Hanim

Nermin hanım yaşanan olaylarda hep bir hikmet vardır ya hani bazen yaşamamız gereken süreci beklerken Allah önümüze bazi insanları tanımaya vesile kılar da herşeye rağmen seni tanıdımak kazancım oldu dersiniz. İşte siz de benim için öyle oldunuz.İyiki sizi tanıdım, iyiki varsınız.Güçlü durugörü kabiliyetiniz, isabetli öngörüleriniz ve en çok da güzel kalbiniz ile her durumda yanımda olduğunuz ve desteğinizi sürekli hissettirdiğiniz için çok teşekkür ederim :)

 Yorumu yazan müşterimiz - ceydeser159, 14/07/2018 tarihinde

Nermin hanım; sen bir harikasın..

Nermin hanım yorum yaparken karşınızdaki kişi olmayı bir tarafa bırakıp adeta psikanalist koltuğuna uzanmış da kendi kendinize konuşur muhakeme yaparmışçasına iç sorgulamalarınıza ayna tutan kişi rolünü üstleniyor. Kafanızdaki soru işaretlerini sanki yakalıyor ve onlara yanıt veriyor.

 Yorumu yazan müşterimiz - bluebox, 27/05/2018 tarihinde

Tesekkurler

Gerçekici yorumlar yapıyor. Olumlu da olsa olumsuz da olsa ne görüyorsa söylüyor.gercekci olmak lazım.yorumlayısi güzeldi çok çok tesekurler.umarım özellikle güzel yorumları da gerçekleşir...

 Yorumu yazan müşterimiz - zeynep2410, 28/04/2018 tarihinde

Genel aşk iş

Sevgili adaşim rahatlatici, mantiklisiniz ama birazcık daha hızlı konuşursaniz karşı taraf daha haz alır sıkılmaz. Sadece bu konuda eleştiriyorum.tavsiye ederim deneyebilirsiniz.

 Yorumu yazan müşterimiz - nermin366, 24/04/2018 tarihinde

Güzel insan

Nermin hanımla uzun süredir görüşüyorum ve ınsallah ilerleyen zamanlarda gorusucez yaklaşımı gerçekten çok samimi sizinle beraber sevinip sizinle beraber üzülebilen o denli sahiplenici bir insan yoluma ışık tutmanım astrocenter de birçok danışmanla görüştüm tabii ki hepsi birbirinden değerli insanlar ama nermin hanım başka ve mutlaka aramalı onun enerjisi ile tanışmalısınız seni seviyorum güzel insan

 Yorumu yazan müşterimiz - takinti12, 09/03/2018 tarihinde


Nermin Kolar uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

7:00 - 8:30 15:00 - 17:00

10:30 - 12:00 16:00 - 16:15

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

8:45 - 10:00

Bugün uygun değil
Nermin Kolar uzmanının profili

Durugörülü Fal Uzmanı - 20 yıl deneyim

Sevgilinizden mi ayrıldınız? Eşinizle aranız mı açıldı? İş hayatınızda sallantılı bir dönem mi geçiriyorsunuz? Ya da ilerleyen sağlık sorunlarınız mı var? Belki de yaşamın içerisinde kendinizi çok yanlış yerde hissediyorsunuz. Sürekli can sıkıntısı ve yeni arayışlar içerisinde misiniz? Öyleyse gelin, kader çizginize birlikte bakalım. Nerede, nasıl davranacağınızı, sizi huzura ve mutluluğa götüren yolu birlikte bulalım. Bolca sağlıklı, huzurlu, bereketli ve sevgi dolu sıcacık günler bizlerin olsun.

Deneyim ve nitelikler

Evrenin gizemi, doğaüstü yetenekler, parapsikoloji, metafizik ve merak ettiğiniz diğer her konuda yanınızdayım. Küçük yaşlardan itibaren hislerimin farkında olarak yaşadım. Zamanla algısal yeteneğimi keşfederek, bu konuda araştırmalar yaparak durugörü yeteneğimi kullanmaya başladım. Tarot kartları, su falı, kahve falı bakımında hislerimle sizlerin sorunlarına çözüm bulmak ve size yol göstermek için buradayım. Ayrıca rüya yorumları, astroloji alanında sormak istediğiniz konuları lütfen benimle paylaşın.

2018 -MyBestPro bilişim hiz tic ltd şti- Vivendi - Kaptanpaşa Mah. Halit Ziya Türkkan Sok. ISTANBUL