Bizi arayın:

  (0212) 900 25 11

Uzay Kutlu

Uzay Kutlu

Profesyonel Fal Uzmanı

5446
danışmanlık
% 99.8
pozitif yorum

15 yıldır fal uzmanlığı yapıyorum. Uzun yıllardır şamanizmle ilgiliyim, enerji dönüşümlerine inanıyorum. Mistik ve terapi yönümü derin metaforlarla birleştirip, psişik olarak kullanıyorum.Çok uzun dönem ünlülere de fal baktım. Tarot, su, kum, iskambil, katina ve mum fallarını yor...


Profilin devamını görüntüle
Uzay Kutlu uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 5446 görüşme hizmeti için 472 yorum aldım. Hizmetlerimin %99.8 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Bayıldım

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

4

427

43

1

1


Seçiniz:

Öncelikle falınız için çok teşekkür ederim.

İlk kez baktırdım kesinlikle son değil harıka bir ses ve yaklaşım.Kafamdaki sorulara açık ve net cevaplar emeğinize sağlık.Tekrar görüşmek üzere..

 Yorumu yazan müşterimiz - ggggg123, 18/08/2019 tarihinde

Perfectttttt

🍀💙🍀💙🍀 UZAYYYYYY ABLAA HARİKASINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN💙🍀💙🍀💙 teşekkürlerrrr İyi ki varsın :)))

 Yorumu yazan müşterimiz - maim111, 11/08/2019 tarihinde

Işinin ustası, emegi büyük

Uzun bir aradan sonra gelişme olunca Uzay ablamı aradim. Araya zaman girse bile beni hemen hatırladı. Bir zamanlar kendisinden cok yardim ve destek adim bana isik oldu. Bu sefer aradigimda ben hiçbir şey demeden direk kendisi durumu anlattı ve karşı tarafı cozumledi. Cidden bu sitenin en yüksek puanlı medyum olmasina hic sasirmiyorum çünkü her zaman çok objektif net ve her seyi gecmisiyle bugünüyle gelecegiyle bilen biri, bir yetenek. Biraz zaman gecsin tekrardan arayacağım Uzay abla, cok güzel bir gun dilerim sana, tekrardan cok teşekkür ederim...

 Yorumu yazan müşterimiz - betisirin, 07/08/2019 tarihinde

iyki varsin

iyki varsin. tavsiye ederim, aradiginizda cana yakin, süresini dolu dolu gecireceginiz, bol nokta atisli bir konusma olacak. iyki varsin!

 Yorumu yazan müşterimiz - kubraa614, 06/08/2019 tarihinde

Harika!!

Bahsetmediğim konuları bile sezip söyledi. Gayet kısa ve öz açıkladı. Çok güzel ilgilendi. Yeni üyeyim ve ilk görüşmemdi, çok memnun kaldım. Çok teşekkürler (*^_^*)

 Yorumu yazan müşterimiz - luchan, 06/08/2019 tarihinde


Uzay Kutlu uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

7:15 - 11:15
Uzay Kutlu uzmanının profili

Profesyonel Fal Uzmanı - 22 yıl deneyim

15 yıldır fal uzmanlığı yapıyorum. Uzun yıllardır şamanizmle ilgiliyim, enerji dönüşümlerine inanıyorum. Mistik ve terapi yönümü derin metaforlarla birleştirip, psişik olarak kullanıyorum.Çok uzun dönem ünlülere de fal baktım. Tarot, su, kum, iskambil, katina ve mum fallarını yorumluyorum. Danışacağınız sorularınızı telefonda yanıtlıyorum. Sezgilerimi ve algılarımı açtım, sizleri bekliyorum.


Yazılar ve TV-Radyo programlarına katılımlar

SEVGİLİ DANIŞANLARIM VE DANIŞMAK İSTEYENLER, SOSYAL MEDYANIN HİÇBİR MECRASINDA KENDİME AİT BİR HESABIM ASLA YOK! SEVGİ VE SAYGILARIMLA..2019 - MyBestPro - 12 Rue de Penthièvre, 75008 Paris, FRANCE