Bizi arayın:

  (0212) 900 25 11

Uzay Kutlu

Uzay Kutlu

Profesyonel Fal Uzmanı

9753
danışmanlık
% 99.7
pozitif yorum

22 yıldır fal uzmanlığı yapıyorum. Uzun yıllardır şamanizmle ilgiliyim, enerji dönüşümlerine inanıyorum. Mistik yönümü ve terapi yönümü derin metaforlarla birleştirip, psişik olarak kullanıyorum.Çok uzun dönem ünlülere de fal baktım. Tarot, su, kum, iskambil, katina ve mum fallar


Profilin devamını görüntüle
Uzay Kutlu uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 9753 görüşme hizmeti için 707 yorum aldım. Hizmetlerimin %99.7 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Bayıldım

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

36

643

61

1

2


Seçiniz:

Yol arkadaşım.

Normalde ben bu mahallenin çocuğu değilim. 4 sene önce bunalmisligin verdiği psikoloji ile kendimi burda buldum. Farklı kişilerlede görüşmem oldu. Ama ablam gibi samimisini görmedim. Kendisi hakikaten iyi bir uzman iyi bir yol gosterici. İlk defa sanırsam hakkında yorum yapıyorum. Seni gerçekten seviyorum ablam. Yürüyecek yolumuz uzun seninle. Allah senden razı olsun.

Yorumu yazan müşterimiz - gsarayy2045, 26/07/2021 tarihinde

Arkadaşlar başka yerde oyalanmayın

Vaktiniz paranız değerliyse sorularınız acilse hiç macera aramaya gerek yok Uzay abla size yeter.Bakın ben 2016 dan beri uzay abla ile görüşüyorum. Her dediği çıkar. Allah ona güç kuvvet sağlık versin .hep bizimle olsun

Yorumu yazan müşterimiz - enyeni1., 21/07/2021 tarihinde

İlk kez aradım🥰

Sesi sıcacık, öngörüleri içimi rahatlattı🙏🙏🙏 güzel rehperliğiniz için teşekkür ederim 🥰🥰🥰🙏

Yorumu yazan müşterimiz - yildizlim, 05/07/2021 tarihinde

Hep çok doğru

Nasıl ifade etsem bilmiyorum ama yorunları samimiyeti isabetli yorumları be em önemliside hep gerçekliği yansıtması iyi ki varsınız iyi ki tanıştım sizinle.Gerçeklik isteyen herkese tavsiye ederim.

Yorumu yazan müşterimiz - yelizz, 15/06/2021 tarihinde

Çok iyi

İlk saniyesinde bir cümleleyle içinde bulunduğum durumu söyledi. Öylece kalakaldım. Çok yerden , siteden yorum istedim. Bu kadar nokta atışı beni çok şaşırttı. Tamamen güven sağlıyor. Olumsuz yorum aldığım halde bunları söylüyorum. Çünkü içinde bulunduğum durumu anlattı. Sonraki yorumları ve verdiği taktikler çok mantıklıydı. Kesinlikle tavsiye ederim.

Yorumu yazan müşterimiz - beste4288, 06/05/2021 tarihinde


Uzay Kutlu uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil
Uzay Kutlu uzmanının profili

Profesyonel Fal Uzmanı - 24 yıl deneyim

22 yıldır fal uzmanlığı yapıyorum. Uzun yıllardır şamanizmle ilgiliyim, enerji dönüşümlerine inanıyorum. Mistik yönümü ve terapi yönümü derin metaforlarla birleştirip, psişik olarak kullanıyorum.Çok uzun dönem ünlülere de fal baktım. Tarot, su, kum, iskambil, katina ve mum fallarını beraberinde haberci rüyaları da yorumluyorum.Danışacağınız sorularınızı yanıtlıyorum. Sezgilerim ve algılarım eşliğinde sizlere hissettiklerimi en gerçekçi şekilde aktarıyorum.

 

SEVGİLİ DANIŞANLARIM VE DANIŞMAK İSTEYENLER, SOSYAL MEDYANIN HİÇBİR MECRASINDA KENDİME AİT BİR HESABIM KESİNLİKLE YOKTUR! SEVGİ VE SAYGILARIMLA.. Astrocenter Başarı Rozetleri

2017 yılında yılın uzmanı seçilmiştir.

Son 12 ayda 3 kere kazanmıştır. En son Kasım ayında


Uzay Kutlu uzmanının anahtar kelimeleri2021 - MyBestPro - 75 rue d'Amsterdam - 75008 Paris, FRANCE