Bizi arayın:

  (0212) 900 25 11

Uzay Kutlu

Uzay Kutlu

Profesyonel Fal Uzmanı

7905
danışmanlık
% 99.7
pozitif yorum

22 yıldır fal uzmanlığı yapıyorum. Uzun yıllardır şamanizmle ilgiliyim, enerji dönüşümlerine inanıyorum. Mistik yönümü ve terapi yönümü derin metaforlarla birleştirip, psişik olarak kullanıyorum.Çok uzun dönem ünlülere de fal baktım. Tarot, su, kum, iskambil, katina ve mum fallar...


Profilin devamını görüntüle
Uzay Kutlu uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 7905 görüşme hizmeti için 665 yorum aldım. Hizmetlerimin %99.7 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Bayıldım

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

26

603

59

1

2


Seçiniz:

Uzay Hanım'dan bir süredir danışmanlık almaktayım; neredeyse her konuda danıştım insanlığı, olaylara bakış açısı ve yeni bir perspektif sunma gayreti benim her zaman hayranlığımı kazanmıştır. Usulübu, bir meselenin gidişatı hakkında olumlu veya olumsuz gördüklerini dile getirmesi, gereksiz umut tacirliği yapmıyor oluşu ve meseleyi çarçabuk toparlayıp hiç lafı dolandırmadan açıklayışı çok tecrübeli bir uzman olduğunun da bir kanıtı aynı zamanda. Maddi kaygılar gütmeden bu işi yaptığını düşünüyorum. Hakkını fazla fazla veriyor zaten.

hata34, 03/08/2020 tarihinde

Iyiki varsin

Harikasin Daima her durumda danisip destek veren birisi. Harika bir yorumdu. umarim dediginiz gibi olur hersey. Cok tesekkür ederim

Yorumu yazan müşterimiz - sunny712, 02/08/2020 tarihinde

Dediği tam tamına tuttu

yelizz, 02/08/2020 tarihinde

1 numara uzman

Sıkıldığım ve ümitsizliğe kapıldığım anlarda aramadan duramadığım uzmanımdır Uzay. Sakin ve mantıklı yaklaşımı modumu anında yükseltir. Çok değerli benim için. Çok teşekkür ederim kendisine. Seni çok seviyorum Uzay.

Yorumu yazan müşterimiz - pinar80, 02/08/2020 tarihinde

Birnumaradir

Uzay abla yıllardır danışmanlık verdi bana her konuda hakli çıktı umarım bundan sonrada dediklerinin çıkmasını bekliyorum çok tutarlı konuyu uzatmaz

Yorumu yazan müşterimiz - nlfer88, 02/08/2020 tarihinde


Uzay Kutlu uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil
Uzay Kutlu uzmanının profili

Profesyonel Fal Uzmanı - 23 yıl deneyim

22 yıldır fal uzmanlığı yapıyorum. Uzun yıllardır şamanizmle ilgiliyim, enerji dönüşümlerine inanıyorum. Mistik yönümü ve terapi yönümü derin metaforlarla birleştirip, psişik olarak kullanıyorum.Çok uzun dönem ünlülere de fal baktım. Tarot, su, kum, iskambil, katina ve mum fallarını beraberinde haberci rüyaları da yorumluyorum.Danışacağınız sorularınızı yanıtlıyorum. Sezgilerim ve algılarım eşliğinde sizlere hissettiklerimi en gerçekçi şekilde aktarıyorum.

 

SEVGİLİ DANIŞANLARIM VE DANIŞMAK İSTEYENLER, SOSYAL MEDYANIN HİÇBİR MECRASINDA KENDİME AİT BİR HESABIM KESİNLİKLE YOKTUR! SEVGİ VE SAYGILARIMLA.. 


2020 - MyBestPro - 1-5 rue du 8 Mai 1945 - 92110 Clichy, FRANCE