Bizi arayın:

  00902129002511

Nuray Taşıyan

Nuray Taşıyan

Astroloji ve sağlıklı yaşam danışmanı

Yeni

Bu uzmanımız daha bir yorum almadı.
İlk siz onun için yorum yazın!


Birçok alanda eğitimler veriyor insanların yaşam enerjisini arttırmak, sıkıntılarını gidermek ve astroloji alanında bilgi birikimimden yararlandırmak için Wengo’da hizmet vermeye başladım. ****Gelin şu sorulara birlikte cevap verelim.****Sevgilinizden mi ayrıldınız?****İşyerinde...


Profilin devamını görüntüleNuray Taşıyan uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 15 görüşme hizmeti için 1 yorum aldım. Hizmetlerimin %0 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

0

0

0

1


Seçiniz:


Nuray Taşıyan uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

3:00 - 17:00

3:00 - 17:00

3:00 - 17:00

3:00 - 17:00

2:00 - 17:00

3:00 - 17:00 18:00 - 24:00

0:00 - 3:00
Nuray Taşıyan uzmanının profili

Astroloji ve sağlıklı yaşam danışmanı - 19 yıl deneyim

Birçok alanda eğitimler veriyor insanların yaşam enerjisini arttırmak, sıkıntılarını gidermek ve astroloji alanında bilgi birikimimden yararlandırmak için Wengo’da hizmet vermeye başladım. ****Gelin şu sorulara birlikte cevap verelim.****Sevgilinizden mi ayrıldınız?****İşyerinde sıkıntılar mı yaşadınız?****Eşinizle sorunlar mı yaşıyorsunuz?****Önümüzdeki günlerde sizi neler bekliyor?****Dikkat etmeniz gereken önemli günler hangi günler?****Yeni başlangıçlar için şanslı olduğunuz günler****Kariyerinizde sizi başarıya ulaştıracak tüyolar****Partnerinizle olan uyumunuz nedir?****Partnerinizle, iş ortaklarınızla daha iyi nasıl anlaşabilirsiniz?****Daha nice aradığınız soruların cevapları için sizlere hizmet vermekteyim!

Deneyim ve nitelikler

Mind traning enstutu nlp master***Mind traning enstutu kuantum koçluk***Mind tranıng enstutu yaşam koçuluğu***Psikoaktif terapi merkei hipnoz eğitimi***Istanbul aydın unıversitesi astroloji eğitimi***Astro turkiye ezoterizm eğitimi

Diplomalar

Astroloji burçlardan ibaret değil! Bazı insanlar burçlarının özelliklerini okuduktan sonra “bu beni hiç anlatmıyor”, “ bunlar kesinlikle bana uymuyor” derler. Biz gazetelerde, internette vs astroloji ile ilgili bölümleri okurken, burcumuzla ilgili bölümü okuyoruz. Fakat burcumuz büyük bir bütünün sadece bir parçası. Bizim doğum tarihimize göre bulduğumuz burcumuz, doğduğumuz anda güneşin gökyüzünde  hangi burçta parladığına bakarak bulunur, güneş burcumuzdur. Güneş burcumuz bizim kendimizi dış dünyaya ifade etme şeklimizi gösterir.  Bunu dışında bizi etkileyen başka gök cisimleri de vardır. Bunlara genel olarak astrolojide gezegenler denir. Güneş, ay, merkür, venüs, mars, jüpiter, saturn, uranüs, neptün ve pluto da doğum anımızda gökyüzünde herkese özel olarak farklı yerlerde konumlanırlar. Bu konumları da astrolojide evler olarak bilinir. Astroloji  burçlar ve gezegenlerin, evler dediğimiz gökyüzündeki konumlara göre dağılımını temel alan çok karmaşık ve binlerce yılda dünyanın en parlak zekaları tarafından araştırılarak bilim haline getirilmiş bir sistemdir. Bizler astrolojinin bize yol göstermesine izin verirken, astrolojinin sadece burcumuzla sınırlı olmadığının bilincinde olmalıyız.

Yazılar ve TV-Radyo programlarına katılımlar

http://astrolojivenus.blogspot.com.tr/ gelişmeleri takıp etmek için buradan okuyabilirsiniz.

Nuray Taşıyan uzmanının anahtar kelimeleri

  • burclarin uyumu
  • burclar
  • askhayati
  • astroloji
  • evlilik
  • parasans
  • reiki
  • saglik
  • ishayati
  • tag_foto_fali


2018 -MyBestPro bilişim hiz tic ltd şti- Vivendi - Kaptanpaşa Mah. Halit Ziya Türkkan Sok. ISTANBUL