Bizi arayın:

  (0212) 900 25 11

Sibel Kara

Sibel Kara

Spiritüel fal Uzmanı Yaşam Koçu

7603
danışmanlık
% 99.7
pozitif yorum

Gelecekte neler yaşayacağınızı merak ediyorsanız, bir telefon kadar yakınım. Spiritüel fal uzmanıyım. Astrolojiyle de uğraşıyorum. Doğum haritanıza göre evrenin kozmik ilişkilerini; aşk, sağlık ve iş hayatınızdaki etkilerini görüyorum ve yorumluyorum. Tarot kartlarımla telepatik...


Profilin devamını görüntüle
Sibel Kara uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 7603 görüşme hizmeti için 1305 yorum aldım. Hizmetlerimin %99.7 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Bayıldım

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

18

1215

84

2

4


Seçiniz:

Çok güzeldi

Çok güzeldi.Ses tonu çok nazik ve içtendi.Hayatımla ilgili söylediği şeyler doğruydu. Bundan sonra da arayacağım. Teşekkür ederim.

Yorumu yazan müşterimiz - yasemin3535, 06/07/2020 tarihinde

canım sibelcimm

Sibelcim her zaman dogruları söyler ve dedikleri muhakkak çıkar. Benim her zaman yanımda hisseder ve yazar..o baskadır cok tatlı bir insan

Yorumu yazan müşterimiz - zambakk, 06/07/2020 tarihinde

MUKEMMEL OLAGANUSTU

GERCEKTEN ONSEZILERI INANILMAZ ... DANISIN VE KAZANIN HER SOYLEDIGI SEY DOGRU HER TAVSIYESI DOGRU INANILMZ OLAGANUSTU SIBEL ABLAM SIZE NE KADAR TESEKKUR ETSEM AZ

Yorumu yazan müşterimiz - renarena972, 05/07/2020 tarihinde

çok iyiydi

kendisi işinde çok başarılı neredeyse her şeyi bildi ve tarihleri söyledi merakla tarihleri bekliyorum. kendisi en iyi uzmanlardan bir tanesidir. bundan sonra sorularım için sibel hanımla görüşücem. :)

Yorumu yazan müşterimiz - tahamert53, 03/07/2020 tarihinde

❤️❤️❤️❤️❤️

Sen bir cansin, seni cok seviyorum . Oyle bir yeteneklisin ki ben hayranim sana ablam, Allahim gonlune gore versin, Cok saf, temiz, koca yureklim benim ❤️❤️❤️

Yorumu yazan müşterimiz - ogulsuray, 03/07/2020 tarihinde


Sibel Kara uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

Bugün uygun değil

15:45 - 17:00

4:00 - 17:00

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil
Sibel Kara uzmanının profili

Spiritüel fal Uzmanı Yaşam Koçu - 22 yıl deneyim

Gelecekte neler yaşayacağınızı merak ediyorsanız, bir telefon kadar yakınım. Spiritüel fal uzmanıyım. Astrolojiyle de uğraşıyorum. Doğum haritanıza göre evrenin kozmik ilişkilerini; aşk, sağlık ve iş hayatınızdaki etkilerini görüyorum ve yorumluyorum. Tarot kartlarımla telepatik enerjim birleşiyor.

Geçmiş ve geleceğinizi görüp yorumluyorum. Seanslarımda isimler ve tarihler veriyorum. Uzun seanslarla detaylı kahve falı, tarot falı yıldızname, zen, reiki ve su falı bakıyorum.

Tüm soru ve sorunlarınız için beni mutlaka  arayın. İnanın, pişman olmayacaksınız.


Deneyim ve nitelikler

Hislerim çok kuvvetli ve akrep burcuyum. Kahve falı, tarot kartları yıldızname ve su falı bakıyorum. İlişki analizi ve psikoterapi konusunda araştırmalar yaptım, farklı konularda edindiğim bilgiler daha kaliteli bir danışmanlık hizmeti sunmama yardımcı oluyor.

2020 - MyBestPro - 1-5 rue du 8 Mai 1945 - 92110 Clichy, FRANCE