Bizi arayın:

  (0212) 900 25 11

Sibel Kara

Sibel Kara

Spiritüel fal Uzmanı Yaşam Koçu

6493
danışmanlık
% 99.7
pozitif yorum

Gelecekte neler yaşayacağınızı merak ediyorsanız, bir telefon kadar yakınım. Spiritüel fal uzmanıyım. Astrolojiyle de uğraşıyorum. Doğum haritanıza göre evrenin kozmik ilişkilerini; aşk, sağlık ve iş hayatınızdaki etkilerini görüyorum ve yorumluyorum. Tarot kartlarımla telepatik...


Profilin devamını görüntüle
Sibel Kara uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 6493 görüşme hizmeti için 1178 yorum aldım. Hizmetlerimin %99.7 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Bayıldım

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

14

1095

77

2

4


Seçiniz:

Sibelimm

Sibel hanim...gercekden iyi bir uzman ...Herzaman ararim....iyiki aramisim seni tesekürler...🌞✨🌞✨✨✨✨✨

Yorumu yazan müşterimiz - ceydam4, 30/03/2020 tarihinde

Çok teşekkür ederim

Canimmmmm çok teşekkür ederim sana, herzaman yine tekrardan gelirim., öptüm seni 😘😘😘😌😌💕💕🙏🙏🙏🙏🙏🙏👍👍👍👍👍

Yorumu yazan müşterimiz - sefika, 28/03/2020 tarihinde

Çok Başarılı :)

Merhabalar Öncelikle belirtmeliyim ki, Sibel Hanım ile neredeyse iki yıldır burası aracılığı ile görüşüyorum. Kendisi çok hanımefendi, iyi ve dürüst bir insandır. Ciddi duru görüye sahiptir. Size istediklerinizi değil, gördüklerini söyler. Sadece bunları söylemekle kalmaz size yol gösterir. Yardımcı olur. Kendisi ile aralıklı olarak şu zamana kadar o kadar çok görüştüm ki inanın sayısını bilmiyorum. Her zaman beni sesimden tanıdı ve ben daha yaşadıklarımı anlatamadan her zaman olanları hissetti. Bana durumu anlatarak her zaman yol gösterdi. Aramalarım esnasında kimi zaman ağladım oda benimle beraber üzüldü. Kimi zaman güldük, benim mutlu olmama oda sevindi. Her zaman dualarını üzerimde olduğunu hissettim. Kendisi her şeyden öte size ciddi bir arkadaşlık sunuyor. Asla amacı zaman dolsun iki kelime söylemek değil. Size o kısa aramalarda gördüğü şeyleri hemen aktarmaya çalışıyor. O yüzden bu site de abla deyip, arayıp konuştuğum ve güvendiğim tek insandır. Her zaman ona nolur bak olumsuz bir şey görüyorsan söyle, umutlandırma beni deyip. Onun dediği aşamaları yaşadım. Karşımdaki insanın kişiliğini, yaşadığı sıkıntıları ve bana karşı hissettiklerini her zaman bana söylediği şekilde gelişti. Eğer bu siteden birini aramak istiyorsanız, kendisini kesinlikle içiniz rahat bir şekilde arayabiliriz. İnan bana ben ne bu siteden buraya iyi yorumlar yazan biriyim ne de Sibel hanımın yakından tanıyorum. Bir çok soru işaretlerim olarak, bu sitede ilk kendisini aradım ve hala arıyorum. eğer birini arayıp sorularınızın cevabını öğrenmek istiyorsanız. kesinlikle kendisini deneyin diyorum.

Yorumu yazan müşterimiz - gr123456, 28/03/2020 tarihinde

Bayildimm

Merhaba ben çeşitli fal sitelerinde fal baktirdim. Fakat Sibel hanımın samimiyetini hic kimsede bulamadim. Sizi hiç unutmaz her telefonla konuştuğunuzda ne dediğini ne söylediğini asla unutmaz. Bana hediye kredi de göndermiş mesaj da atmis. Samimiyeti ve sizi her zaman dinleyen yapisini görün vazgeçemeyeceksiniz. Kesinlikle öneririm. Sibel hanim sibel ablam sen bambaskasinn❤

Yorumu yazan müşterimiz - mavilimm, 27/03/2020 tarihinde

Çok teşekkür ederim

Birtane o tabiki herzaman yine tekrardan gelirim.iyi akşamlar dilerim sana.😘😘😘😘💕💕💕💕💕🌷🌷🌷🌷🌷🌷👍👍

Yorumu yazan müşterimiz - sefika, 23/03/2020 tarihinde


Sibel Kara uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

0:00 - 17:00 22:45 - 24:00

0:00 - 24:00

0:00 - 17:00

Bugün uygun değil

17:00 - 24:00

0:00 - 24:00

0:00 - 24:00
Sibel Kara uzmanının profili

Spiritüel fal Uzmanı Yaşam Koçu - 22 yıl deneyim

Gelecekte neler yaşayacağınızı merak ediyorsanız, bir telefon kadar yakınım. Spiritüel fal uzmanıyım. Astrolojiyle de uğraşıyorum. Doğum haritanıza göre evrenin kozmik ilişkilerini; aşk, sağlık ve iş hayatınızdaki etkilerini görüyorum ve yorumluyorum. Tarot kartlarımla telepatik enerjim birleşiyor.

Geçmiş ve geleceğinizi görüp yorumluyorum. Seanslarımda isimler ve tarihler veriyorum. Uzun seanslarla detaylı kahve falı, tarot falı yıldızname, zen, reiki ve su falı bakıyorum.

Tüm soru ve sorunlarınız için beni mutlaka  arayın. İnanın, pişman olmayacaksınız.


Deneyim ve nitelikler

Hislerim çok kuvvetli ve akrep burcuyum. Kahve falı, tarot kartları yıldızname ve su falı bakıyorum. İlişki analizi ve psikoterapi konusunda araştırmalar yaptım, farklı konularda edindiğim bilgiler daha kaliteli bir danışmanlık hizmeti sunmama yardımcı oluyor.

2020 - MyBestPro - 1-5 rue du 8 Mai 1945 - 92110 Clichy, FRANCE