Bizi arayın:

  00902129002511

Denis Era

Denis Era

Profesyonel Fal Uzmanı

3170
danışmanlık
% 99.7
pozitif yorum

Gelin, birlikte aydınlık bir yolda yürüyelim! İçinde yaşadığımız o sonsuz evrende onlarca çeşit enerjiye maruz kaldığımız tartışılmaz bir gerçek. Dünyanın neresinde, hangi koşullarda yaşarsak yaşayalım, bu enerjilerden etkileniriz. Negatif enerji yüzünden en mutlu insan birden mu...


Profilin devamını görüntüle
Denis Era uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 3170 görüşme hizmeti için 306 yorum aldım. Hizmetlerimin %99.7 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

290

14

1

1


Seçiniz:

Gercekchi

Deniscimmm, senle bi yila yakindir tanisiyoruz , hep gorduklerini soyledin pembe tablo cizmeden :) dogru yolu gostermeye calistin , destek oldun :) iyi ki varsin :)

 Yorumu yazan müşterimiz - mnnnnnnn, 21/01/2019 tarihinde

🖤

Can parçasıdır Denis , yaranla yar olur sana derman olur . Dile dökemediğim o kadar kelimelerim var ki , benim için yaptığın hiç bir şeyi ömrüm boyunca unutmayacağım . Bütün samimiyetim ile söylüyorum , çok değerlisin , bana ayırdığın zaman dışında -, dışında ayırdığın zaman için sana ne kadar minnettar olduğumu söylesem kaç kez söylesemde azdır . Bana sunduğun yardım , kalbime , ruhuma , vicdanıma kadar işliyor . Çok çıkmazda olduğum en karanlık zamanımda aydınlattığın , beni kendime getirdiğin için sana teşekkür ederim. Denis çok ayrıcalıklı bakım yapar .... Öyle derindir ki , bazıları size hatanızı yaptığında söyler -, Denis önceden ikaz eder . Dinlerseniz ala , dinlemezseniz buyur böyle benim gibi vicdan muhasebesi yaparsınız . Sen akıllara durgunluk verecek kadar mükemmel bir medyumsun , ciddi diyorum bazen yanıldığını düşündüğüm konularda oldu .. O haklı çıktı ben ise yanıldım . Denis buranın en değerli üstadı , onu dinleyin , her bir kelimesini dinleyin . Çok seviliyorsun güzel insan 🖤 . Umarım tek bugünlerde degil , böyle ömrümüz yettiği kadar hayatımda olursun . Sen çok önemli çok değerlisin . Engin tecrübelilerinden faydalanmak nasip olsun umuda ihtiyacı olan herkese . Bu değerli üstadı çok seveceksiniz emin olun . Çok güçlü keskin bakımları vardır 🖤 Benim değerlim . 🖤

 Yorumu yazan müşterimiz - alexmmm, 07/01/2019 tarihinde

col tesekkurler

Denis cim dun telefondan sekin gelmedi. Her zamanki gibi harikaydin cok tesekkurler, umarim iyi yonde ilerler dedigin gibi zaten ararim ben seni :))

 Yorumu yazan müşterimiz - violet_96, 04/01/2019 tarihinde

En değerlim 🖤

Nerden başlayacağımı bilemiyorum ; Denis benim için çok değerli , bunu bütün kalbimle ruhumla söylüyorum . Bana yaklaşık bir senedir dediği her şeyi tek tek yaşadım . Burada en az 30’a yakın medyum ile görüştüm her biri değerlidir lakin Denisin güzel kalbi kimsede yok . İşi diye yapmıyor bunu , bütün kalbiyle yanımda olduğunu her daim hissediyorum . Benim kendime itiraf edemediğim şeyleri söylemesi, benim hatalarımın gelecekte ne felaketler getireceğini “, herkesin görmediği ama onun görmesiyle yaşadığım en zor günlerimde yanımda olması ve o karanlıkta beni her daim desteklemesi hangi biri için teşekkür edeceğimi bilemiyorum . Şunu biliyorum , çok değerli yorumları çok doğru tespitleri , en gerçek haliyle anlatması , yeri gelince azarda işittim ama değdi ! Hak ettim , yapmamam gereken seyler yaptım .. O bunu gördü uyardı , ben ise geç kalmıştım . Sanki bir ölü gibiydim .. Bugün neden zamanında dinlemedim dediğim kaç tane pişmanlık yaşadım . O kadar zordu ki , Astrocenter ailesine teşekkür ederim bize çok değerli bir dost , yoldaş , medyum kazandırdığı için çok ama çok teşekkür ederim. Denisimin yeri çok farklı , onun o güzel enerjisi ile Emin’im ben hayata tutunacağım, kaybettiğim herseyi telafi edeceğim . Bana verdiği bi ihtimali bile ben bütün kalbimle sahipleneceğim . Belkide çok uzun yazdım çok karışık oldu yazdıklarım ama durumum böyle , karışık -, ama geçecek buna inanıyorum . Çok değerlisin meleğim . Hayatta hatalar yaparız insanız , lütfen ama lütfen pes etmeden ilerleyin , bu muhteşem adamı dinleyin . Onun dediği çizgiden çıkmayın . Ben çıktığım için bin pişmanım . Evet farklı medyumlarada danıştım hatta benim için 2-3 değerli medyum var burda Denis dışında . Ama Denisin dedikleri çok daha netti ve oldu .. Kimse kaos yaşayacağımı görmedi .. Tek o gördü .. Beni uyardı ... Geç kalmıştım .. Hayattaysak geç kalmış sayılmayız . Denis size yolunuzda eşlik edecek en muazzam detaydır en muazzam insandır . Bütün kalbimle teşekkür ediyorum ve yeni yılını şimdiden kutluyorum güzel adam 🖤 . Sevgiler B . K

 Yorumu yazan müşterimiz - alexmmm, 30/12/2018 tarihinde

herşeyi bildii

Görüşme içerisinde ben hiçbişey söylemeden benle ilgili detayları bildi benim anlatmama gerek kalmadı.Sorduğum konularla ilgili yardımcı oldu. Gayet başarılı buldum yolu açık olsun.

 Yorumu yazan müşterimiz - traveller, 30/12/2018 tarihinde


Denis Era uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

Bugün uygun değil

16:00 - 24:00

0:00 - 24:00

0:00 - 16:00

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil
Denis Era uzmanının profili

Profesyonel Fal Uzmanı - 17 yıl deneyim

Gelin, birlikte aydınlık bir yolda yürüyelim! İçinde yaşadığımız o sonsuz evrende onlarca çeşit enerjiye maruz kaldığımız tartışılmaz bir gerçek. Dünyanın neresinde, hangi koşullarda yaşarsak yaşayalım, bu enerjilerden etkileniriz. Negatif enerji yüzünden en mutlu insan birden mutsuz, en sabırlı insan birden sabırsız olabilir. Yaşadığınız olumsuzlukların neden ve nasıl meydana geldiğini ve zihninizin nasıl arınacağını bulmak; kara bulutlarıruhunuzdan uzaklaştırmak için birlikte yürüyelim.

Deneyim ve nitelikler

Bilmek istediklerinize Ateş, Tarot, Su, Zen, Kum Falı ve Peri Tarotu aracılığıyla cevap vermek için buradayım.

Video SunumuDenis Era uzmanının anahtar kelimeleri2019 - MyBestPro Vivendi - 12 Rue de Penthièvre, 75008 Paris, FRANCE