Bizi arayın:

  00902129002511

Medyum Muzo

Medyum Muzo

Profesyonel Medyum ve Fal Uzmanı

665
danışmanlık
% 98.3
pozitif yorum

Kahveden suya, aynadan yıldıznameye kadar tüm fallarımla sizlerin yanında olmak için buradayım. Durugörü yeteneği doğru kişiler tarafından, doğru kullanıldığında geleceğe dair çok önemli ipuçları verir. Bu yolda kendimi bir meşale gibi görüp insanların yollarını aydınlatmayı terc...


Profilin devamını görüntüleMedyum Muzo uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 665 görüşme hizmeti için 175 yorum aldım. Hizmetlerimin %98.3 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

167

5

0

3


Seçiniz:

Harfler ve ihtişamı:))

Bu gün ilk defa görüştüm muzo bey ile harfleri tek tek sıralarken ben şok:)) en doğru kararlardan biriydiniz iyi ki aramışım sizde deneyin piman olmayacaksınız...

 Yorumu yazan müşterimiz - a610028, 31/07/2018 tarihinde

Muhteşem bir deneyimdi,

Söyledikleri inanılmazdır. Sanki benimle herşeyi yaşamış gibiydi . Görüşmemiz in üzerinden günler geçtikçe söylediklerini birbirine yaşıyorum. Tatmin edici cevaplar, sıcak karşılama ve isabetli tarih harf rakam hepsini görüşmemizde yaşadım. Çok teşekkür ederim. Yine yeniden arayacagim.Sevgiler.

 Yorumu yazan müşterimiz - srnazsrt, 24/07/2018 tarihinde

Yok artik

Dedem sen tarihleri bil isimleri bil geçmişi oku insanların karakterlerini oku kitap gibi vallahi söylenecek ne kelime var nede konusacak söz. Yüreğine ilmine duru görüne saglik güzel insan varlığın daim olsun. Dilerim öngörülerin olsun bak o zaman buraları nasıl kasıp kavuruyorum;)

 Yorumu yazan müşterimiz - cakkoo, 16/07/2018 tarihinde

Muzoooooo

Sevgili Muzo dertlerimi kendi dertlerin gibi dinleyip cozum bulmaya calistigin icin cooook tesekkur ederim com memnun oldum, Muzo' yu mutlaka arayin danisin arkadaslar, sevgilerle,🙋‍♀️

 Yorumu yazan müşterimiz - astroa, 15/07/2018 tarihinde

Ask

I will recommend you to try this guy. He is truly good at answering all your questions. He is deep and gives a very detailed description of what has happened and what will happen.

 Yorumu yazan müşterimiz - can8176, 15/07/2018 tarihinde


Medyum Muzo uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil
Medyum Muzo uzmanının profili

Profesyonel Medyum ve Fal Uzmanı - 23 yıl deneyim

Kahveden suya, aynadan yıldıznameye kadar tüm fallarımla sizlerin yanında olmak için buradayım. Durugörü yeteneği doğru kişiler tarafından, doğru kullanıldığında geleceğe dair çok önemli ipuçları verir. Bu yolda kendimi bir meşale gibi görüp insanların yollarını aydınlatmayı tercih ettim. Uzun zamandır durugörülerimle insanlara yol gösteriyorum. Kahve falı, Tarot fali, Su Falı, Mum, Yıldızname, Astroloji gibi fallarla sizlerleyim. Detaylı bakımlarınız için en uygun zamanınızda beni arayabilirsiniz.

Deneyim ve nitelikler

Uzun zamandır çeşitli kafelerde çalıştım. Gerek sosyal bakım uzmanlığı gerek enerjisel spiritüel yönden gelişimler ve yönlendirme, astral deneyimler ve ruhani boyut, şifacılık ve nazar konusunda çalışıyorum.

Diplomalar

Astroloji Uzmanlığı, Arkeoloji, T.G.T, Turizm İşt. vs.2018 -MyBestPro bilişim hiz tic ltd şti- Vivendi - Kaptanpaşa Mah. Halit Ziya Türkkan Sok. ISTANBUL