Yardıma mı ihtiyacınız var? Bizi arayın:

  (0212) 900 25 11

Medyum Muzo

Medyum Muzo

Psişik Medyum

3664
danışmanlık

% 99.6
pozitif yorum


Merhaba danışanlarım,Su falında ve katina aşk falında oldukça iddialıyım. Durugörüsel enerjimi su falı ile birleştirip aşk kartları ile harmanlayıp tarihler, isimler, geçmiş ve gelecek odaklı açılımlar yapıyorum. Bu işi uzun zamandır yapıyorum. Fal konusunda oldukça iddialıyım.&n


Profilin devamını görüntüleMedyum Muzo uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 3664 görüşme hizmeti için 489 yorum aldım. Hizmetlerimin %99.6 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Bayıldım

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

22

470

17

0

2


Seçiniz:

🙏

Iyiki varsin ve ihtiyacim vardi suan ve seni Burda Gordum coook iyi geldin♥️ Allah razi 😇 Öl. Herzmn gibi tak tak saydin🥰 Ve hemen durumun gordun💪👍🥰 Var Öl🧿

Yorumu yazan müşterimiz - ayla1977, 14/05/2022 tarihinde

Muhteşem biri😍Her kes mutlaka aramasini tavsiye ediyorum.

Muzo beyi bir kere arayin derim.Cunki cok dogru tespitler pat pat deye her seyi soyluyo.Hic zaman kayb etmeden.Soyledigi her sey dogru.Insallah soylediklerini de yasarim.Sayesinde icim kipir kipir.

Yorumu yazan müşterimiz - intheside, 13/05/2022 tarihinde

Muzo candir

Muzoyu başkalarında yönlendirdim arkadaşımda çok çok beğendi iyiki var iyiki tanimisiz dediklerini çoğu zaman yasiyorum

Yorumu yazan müşterimiz - mrveemne, 08/05/2022 tarihinde

♥️

Inanilmaz bir kisiligin var 🧿 Sormadan sayiyorsun🧿 Hemen Nota Atis🧿 O kadar iyi geliyordunki anlatamam🍀🙏💎 Yanimizda oldugun icin cok tessekkurler♥️ Hepde Burda Kal🍀 Dedigin cogu seyleri yasadim😇💪 Ve inaniyorumki geriside gelcek👍 En yakin zmn da gorusmek uzere Allah emanet Öl♥️🙏🧿

Yorumu yazan müşterimiz - ayla1977, 04/05/2022 tarihinde

Harika

Muzo gerçekten inanılmaz.. hem harf isim biliyor, her şeyi görüyor, hem de geleceğe dair nokta atışı yapıyor. Başkasına asla gitmem. Söylediği her şey çıkıyor.

Yorumu yazan müşterimiz - jinxcakee, 03/05/2022 tarihinde


Medyum Muzo uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

11:00 - 17:00

Bugün uygun değil

15:30 - 24:00

0:00 - 24:00

0:00 - 17:00

13:15 - 16:00

11:00 - 17:00
Medyum Muzo uzmanının profili

Psişik Medyum - 25 yıl deneyim


Merhaba danışanlarım,

Su falında ve katina aşk falında oldukça iddialıyım. Durugörüsel enerjimi su falı ile birleştirip aşk kartları ile harmanlayıp tarihler, isimler, geçmiş ve gelecek odaklı açılımlar yapıyorum. Bu işi uzun zamandır yapıyorum. Fal konusunda oldukça iddialıyım. 

Kahveden suya, aynadan yıldıznameye kadar tüm fallarımla sizlerin yanında olmak için buradayım. Durugörü yeteneği uzman kişiler tarafından doğru şekilde kullanıldığında geleceğe dair çok önemli ipuçları verir. Bu yolda kendimi bir meşale gibi görüp insanların yollarını aydınlatmayı tercih ettim. Uzun zamandır durugörülerimle insanlara yol gösteriyorum. 

Kahve falı, Katina(Aşk) Falı, Tarot falı, Su Falı, Mum, Yıldızname, Astroloji gibi fallarla sizlerleyim. Ayrıca rüyalarınızı da yorumluyorum. Detaylı bakımlarınız için en uygun zamanınızda beni arayabilirsiniz.Deneyim ve nitelikler

Hislerime oldukça güveniyorum. Kuvvetli durugörü yeteneğimi deneyimlemek ister misiniz? Hava grubuyum ve psişik yönüm oldukça iyidir. Zamanında Türkiye'nin en ünlü fal cafelerinde çalıştım. Oyunculara da ünlülere de fal baktım. Su Falı, Kahve Falı, Katina aşk falı, Yıldızname gibi fal çeşitleri ile buradayım.

Diplomalar

Astroloji Uzmanlığı

Yazılar ve TV-Radyo programlarına katılımlar

Sevgili danışanlarım sosyal portal alanlarında herhangi bir hesabım mevcut değildir. Astrocenter.com.tr dışında hiçbir yerle bağım yoktur.

Astrocenter Başarı Rozetleri

2017 yılında yılın uzmanı seçilmiştir.

Son 12 ayda 1 kere kazanmıştır. En son Şubat ayında

Son 12 ayda 2 kere kazanmıştır. En son Aralık ayında
2022 - MyBestPro - 75 rue d'Amsterdam - 75008 Paris, FRANCE