Medyum Muzo

Medyum Muzo

Psişik Medyum

4650
danışmanlık

% 99.6
pozitif yorum


Merhaba danışanlarım,Su falında ve katina aşk falında oldukça iddialıyım. Durugörüsel enerjimi su falı ile birleştirip aşk kartları ile harmanlayıp tarihler, isimler, geçmiş ve gelecek odaklı açılımlar yapıyorum. Bu işi uzun zamandır yapıyorum. Fal konusunda oldukça iddialıyım. Kahveden suya, aynadan yıldıznameye kadar tüm fallarımla sizlerin yanında olmak için buradayım. Durugörü yeteneği uzman kişiler tarafından doğru şekilde kullanıldığında geleceğe dair çok önemli ipuçları verir. Bu yolda kendimi bir meşale gibi görüp insanların yollarını aydınlatmayı tercih ettim. Uzun zamandır durugörülerimle insanlara yol gösteriyorum. Kahve falı, Katina(Aşk) Falı, Tarot falı, Su Falı, Mum, Yıldızname, Astroloji gibi fallarla sizlerleyim. Ayrıca rüyalarınızı da yorumluyorum. D...

Profilin devamını görüntüle


Medyum uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

4650 prestations || 29 bauıldım || 524 alınan yorum 99.6% tanesi iyi veya çok iyi
Detayları görüntüle

Bayıldım

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

29

505

17

0

2

Filtrele

Harikasınız

İlk defa baktirdim ağzım açık kaldı. Nokta atışları sanki benle yaşamış gibi hayatımı okuması beni şok etti. Tekrar baktiricam mutlaka .

Yorumu yazan müşterimiz - elfin55, 09/11/2023 tarihinde

Cok ama çok iyi

Çok iyi siz sormadan herseyi döküyor tek tek isimleri bildi karakterleri bildi ,dedikleri çıkarsa sürekli danışacagim bir isim olur ,çok teşekkürler.

Yorumu yazan müşterimiz - seyma_begum, 04/11/2023 tarihinde

Muzom anlatilmaz yasanir ❤️❤️

Cok degerli bi uzman. Hayatinizi sizinle yasiyor gibi size aktariyor 🥰 benim az derdimi dinlemedi. Cok sagol Muzo iyiki burdasin 🥰❤️ Muzo derse bi bildigi vardir…

Yorumu yazan müşterimiz - askim2525, 30/09/2023 tarihinde

O söyler siz yaşarsınız

Muzo gerçekten çok yetenekli bir medyum. Söyledikleri mutlaka gerçekleşir.hiç düşünmeden danışmanızı öneririm. Çok seviyorum❤️❤️

Yorumu yazan müşterimiz - fundacaglak94, 14/09/2023 tarihinde

Muzo🕊

41 kere maşallah kelime yok seni anlatmaya maşallah subhanallah!!!!!!!!! Sok şok şok anlatmaya bi başladın ne diyebilirim sanki benimle yaşadın herşeyi... vallahi helal olsun sana muzo !!!!

Yorumu yazan müşterimiz - gupyem, 12/09/2023 tarihinde


Medyum ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

09:00 - 14:15

09:00 - 14:15

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil
Medyum uzmanının profili

Psişik Medyum - 26 yıl deneyim


Merhaba danışanlarım,

Su falında ve katina aşk falında oldukça iddialıyım. Durugörüsel enerjimi su falı ile birleştirip aşk kartları ile harmanlayıp tarihler, isimler, geçmiş ve gelecek odaklı açılımlar yapıyorum. Bu işi uzun zamandır yapıyorum. Fal konusunda oldukça iddialıyım. 

Kahveden suya, aynadan yıldıznameye kadar tüm fallarımla sizlerin yanında olmak için buradayım. Durugörü yeteneği uzman kişiler tarafından doğru şekilde kullanıldığında geleceğe dair çok önemli ipuçları verir. Bu yolda kendimi bir meşale gibi görüp insanların yollarını aydınlatmayı tercih ettim. Uzun zamandır durugörülerimle insanlara yol gösteriyorum. 

Kahve falı, Katina(Aşk) Falı, Tarot falı, Su Falı, Mum, Yıldızname, Astroloji gibi fallarla sizlerleyim. Ayrıca rüyalarınızı da yorumluyorum. Detaylı bakımlarınız için en uygun zamanınızda beni arayabilirsiniz.Deneyim ve nitelikler

Hislerime oldukça güveniyorum. Kuvvetli durugörü yeteneğimi deneyimlemek ister misiniz? Hava grubuyum ve psişik yönüm oldukça iyidir. Zamanında Türkiye'nin en ünlü fal cafelerinde çalıştım. Oyunculara da ünlülere de fal baktım. Su Falı, Kahve Falı, Katina aşk falı, Yıldızname gibi fal çeşitleri ile buradayım.

Diplomalar

Astroloji Uzmanlığı.

Yazılar ve TV-Radyo programlarına katılımlar

Sevgili danışanlarım sosyal portal alanlarında herhangi bir hesabım mevcut değildir. Astrocenter.com.tr dışında hiçbir yerle bağım yoktur.

Astrocenter Başarı Rozetleri

2017 yılında yılın uzmanı seçilmiştir.

Son 12 ayda 3 kere kazanmıştır. En son Ağustos ayında

Son 12 ayda 1 kere kazanmıştır. En son Şubat ayında
Hoşgeldiniz!

Size daha iyi bir deneyim sunabilmemiz için hesabınıza giriş yapın ve Astrocenter'ın tüm avantajlarından yararlanın.