Medyum Muzo

Medyum Muzo

Psişik Medyum

4878
danışmanlık

% 99.7
pozitif yorum


Merhaba danışanlarım,Su falında ve katina aşk falında oldukça iddialıyım. Durugörüsel enerjimi su falı ile birleştirip aşk kartları ile harmanlayıp tarihler, isimler, geçmiş ve gelecek odaklı açılımlar yapıyorum. Bu işi uzun zamandır yapıyorum. Fal konusunda oldukça iddialıyım. Kahveden suya, aynadan yıldıznameye kadar tüm fallarımla sizlerin yanında olmak için buradayım. Durugörü yeteneği uzman kişiler tarafından doğru şekilde kullanıldığında geleceğe dair çok önemli ipuçları verir. Bu yolda kendimi bir meşale gibi görüp insanların yollarını aydınlatmayı tercih ettim. Uzun zamandır durugörülerimle insanlara yol gösteriyorum. Kahve falı, Katina(Aşk) Falı, Tarot falı, Su Falı, Mum, Yıldızname, Astroloji gibi fallarla sizlerleyim. Ayrıca rüyalarınızı da yorumluyorum. D...

Profilin devamını görüntüle


Astrocenter Hizmetleri

Medyum Muzo olarak, durugörü yeteneğiyle insanlara rehberlik ediyorum. Kahve falı, Katina(Aşk) Falı, Tarot falı, Su Falı, Mum, Yıldızname, Astroloji gibi fallarla sizin yanınızdayım. Ayrıca rüyalarınızı da yorumluyorum. Detaylı bakımlarınız için beni arayabilirsiniz.


Medyum uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

4878 danışmanlık || 31 kalp puanı || 529 yorum 99.7% memnun veya çok memnun
Detayları görüntüle

Bayıldım

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

31

510

17

0

2

Filtrele

Teşekkür ederim 🙏

Muzaffer bey hızlı ve nokta atışlı bakımınız için çok teşekkür ederiz espirili ve şakacı olmanız ayrı güzel kızım ve ben bakımınızı beğeniyoruz 🙏

Yorumu yazan müşterimiz - aysegul75, 17/06/2024 tarihinde

❤️

Coooooook tesekkürler hemen herseyi Döktürdün..... Massallah uzun zamn sonra Hemen herseyi detayli gördün... 😇❤️

Yorumu yazan müşterimiz - ayla1977, 14/06/2024 tarihinde

Çok teşekkür ederim 💕

Gerçekten Muzo harikasın. Bu kadar detay bilmen cok sasırtıcı. İsim burc hersey soyluyorsun. Gerçekten bu işte cok iyisin. Enerjine sağlık.

Yorumu yazan müşterimiz - elfin55, 07/06/2024 tarihinde

Samimi ve anlayışlı

Muzo Bey’i her sıkıntılı durumda arıyorum. Her seferinde beni rahatlatıyor. Güzel analiz yapıyor ve samimi bir şekilde yorum yapıyor. Öngörülerinin de hayırlı bir şekilde gerçekleşmesini temenni ediyorum. İyi ki karşılaştım kendisiyle. Çok pozitif enerjili birisi ❤️

Yorumu yazan müşterimiz - rosenrose, 03/06/2024 tarihinde

Bayıldım !

Nokta atışı

rosenrose, 05/05/2024 tarihinde


Müsaitlik

Şuanda müsait değilim. En yakın müsait olacağım saat: 16:00 'dan 17:00 'a kadar

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

13:00 - 17:00

13:00 - 17:00

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

16:00 - 17:00

13:00 - 17:00

13:00 - 17:00
Medyum uzmanının profili

Psişik Medyum - 27 yıl deneyim


Merhaba danışanlarım,

Su falında ve katina aşk falında oldukça iddialıyım. Durugörüsel enerjimi su falı ile birleştirip aşk kartları ile harmanlayıp tarihler, isimler, geçmiş ve gelecek odaklı açılımlar yapıyorum. Bu işi uzun zamandır yapıyorum. Fal konusunda oldukça iddialıyım. 

Kahveden suya, aynadan yıldıznameye kadar tüm fallarımla sizlerin yanında olmak için buradayım. Durugörü yeteneği uzman kişiler tarafından doğru şekilde kullanıldığında geleceğe dair çok önemli ipuçları verir. Bu yolda kendimi bir meşale gibi görüp insanların yollarını aydınlatmayı tercih ettim. Uzun zamandır durugörülerimle insanlara yol gösteriyorum. 

Kahve falı, Katina(Aşk) Falı, Tarot falı, Su Falı, Mum, Yıldızname, Astroloji gibi fallarla sizlerleyim. Ayrıca rüyalarınızı da yorumluyorum. 


Detaylı bakımlarınız için en uygun zamanınızda beni arayabilirsiniz.


Sevgilerimle...Deneyim ve nitelikler

Hislerime oldukça güveniyorum. Kuvvetli durugörü yeteneğimi deneyimlemek ister misiniz? Hava grubuyum ve psişik yönüm oldukça iyidir. Zamanında Türkiye'nin en ünlü fal cafelerinde çalıştım. Oyunculara da ünlülere de fal baktım. Su Falı, Kahve Falı, Katina aşk falı, Yıldızname gibi fal çeşitleri ile buradayım.

Diplomalar

Astroloji Uzmanlığı.

Yazılar ve TV-Radyo programlarına katılımlar

Sevgili danışanlarım sosyal medyada herhangi bir hesabım mevcut değildir. Astrocenter.com.tr dışında hiçbir yerle bağım yoktur.

Astrocenter Başarı Rozetleri

2017 yılında yılın uzmanı seçilmiştir.

Son 12 ayda 1 kere kazanmıştır. En son Ağustos ayında
Hoşgeldiniz!

Size daha iyi bir deneyim sunabilmemiz için hesabınıza giriş yapın ve Astrocenter'ın tüm avantajlarından yararlanın.