Bizi arayın:

  00902129002511

Ceyhun Ateş

Ceyhun Ateş

Tarot ve Astroloji Uzm.

197
danışmanlık
% 96.8
pozitif yorum

Hayatta bize evren tarafından gönderilen işaretleri  ve mutlu bir gelecek için var olan şifrelerinizi gelin birlikte  çözelim hayatınıza dair ne varsa her şey sizin doğumunuzda ki sihirli sayılarda ve isminizde mevcut olduğunu biliyor muydunuz..Bazen içinde yaşadığımız hayatın sı...


Profilin devamını görüntüleCeyhun Ateş uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 197 görüşme hizmeti için 32 yorum aldım. Hizmetlerimin %96.8 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

31

0

0

1


Seçiniz:

Arayin arayınnnnn

Hic suphesiz arayinnnn nnnnnn verdigi tarihler karsilamasi cok farkli ins dedikleri oliur mrekla bekliyorummmmmmmmmmmm Olumlu ve olumsuz ne varsa hepsini soyluyor

 Yorumu yazan müşterimiz - gulsah88, 27/02/2018 tarihinde

Harika

Öncelikle Ceyhun Bey Harika bir danışman. Olaylara yaklaşımı, tavsiyeleri sıcaklığını hissettiyor. Kendisine daha önce de danışmıştım. Söylediklerini yaşadım. Ama özellikle belli bir frekansı tutturduğunuzda çok daha fark yarattığını söylemeliyim. Kesinlikle pembe tablo da çizmiyor.

 Yorumu yazan müşterimiz - dennis886, 11/02/2018 tarihinde

Detayli analiz ve gerçekçi yorumlar..

Ceyhun bey ile görüşmemden gayet memnun kaldim. Güzel noktalara değindi ve biraz gerçeklerle yüzleşmemi de sağladı diyebilirim. Öncelikle şuna kesinlikle emin olabilirsiniz kkduymak istediklerinizi değil olan şeyleri söylüyor geriye gerceklerle yüzleşmek kaliyor sadece. Ben bana anlattiklarindan gercekten cok etkilendim. Ve nacizane kucuk tavsiyelerini de hayatima gecirmeye karar verdim şuandan itibaren. Gelecek ile ilgili verdiği yorumlari heyecanla bekliyorum. Kesinlikle hiç tereddüt etmeyin arkadaşlar. Ben çok sevdim kendisini çok kibar ve hoş sohbet bir beyfendi. Sizi tanidigim için memnun oldu..

 Yorumu yazan müşterimiz - dilara20, 29/01/2018 tarihinde

Az zamanda cok sey

Ceyhun beye ilk gelisim.surem azdi net ve gercek cevaplarla karsilastim.bu kadar az.surede boyle ozetlemesi yureklendirdi.zamani cok iyi degerlendiriyor.her sorunuza cevap aliyorsunuz.cok memnun kaldim.yine gelicem tarihler tutunca paylasacagim.

 Yorumu yazan müşterimiz - hassasiyet, 27/01/2018 tarihinde

Kesinlikle arayın

Açık, anlaşılır ve net yorumlar.. Lafı dolandırmadan söyleyen , gördüklerini tüm gerçekliğiyle aktaran, nabza göre şerbet veren değil de; direkt nabzınızı tutan bir beyefendi. İşinin ehli olduğu oldukça belli ve öngörüleri çok kuvvetli. Tutarlı yorumları takdire şayan.. Kendi adıma çok memnun kaldım , şiddetle tavsiye ederim.

 Yorumu yazan müşterimiz - eddaaa, 16/12/2017 tarihinde


Ceyhun Ateş uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

6:00 - 17:00

7:00 - 17:00

7:00 - 17:00

6:00 - 11:00

Bugün uygun değil

7:30 - 12:00

Bugün uygun değil
Ceyhun Ateş uzmanının profili

Tarot ve Astroloji Uzm. - 18 yıl deneyim

Hayatta bize evren tarafından gönderilen işaretleri  ve mutlu bir gelecek için var olan şifrelerinizi gelin birlikte  çözelim hayatınıza dair ne varsa her şey sizin doğumunuzda ki sihirli sayılarda ve isminizde mevcut olduğunu biliyor muydunuz..Bazen içinde yaşadığımız hayatın sınırları içinde kayboluruz ve yaşadığımız gerçeklerin zorluklarıyla boğuşurken  sihirli bir rehbere ihtiyaç duyarız bu rehber ben olabilirim sizin göremediğiniz gözleriniz geleceğinize ayna tutabilirim hadi mutlu bir yol reçetesi hazırlayalım hep birlikte:)

Ceyhun Ateş uzmanının anahtar kelimeleri

  • askhayati
  • parasans
  • ishayati
  • tag_foto_fali
  • medyum
  • tag_el_fali
  • saglik
  • sufali
  • evlilik


2018 -MyBestPro bilişim hiz tic ltd şti- Vivendi - Kaptanpaşa Mah. Halit Ziya Türkkan Sok. ISTANBUL