Bizi arayın:

  (0212) 900 25 11

Sezen Güneş

Sezen Güneş

Uzman Medyum

889
danışmanlık
% 100
pozitif yorum

Geçmişten bu güne 6. hissim ve uzmanlaştığım açılımlarla sayısız insanın hayatına dokundum. Sadece bununla kalmayıp son 3 yıl içerisinde kişisel gelişim alanında da çeşitli sertifikalar edindim ve "yaşam koçluğu" üzerine danışmanlık eğitimlerimi tamamladım. Yılların verdiği tecrü...


Profilin devamını görüntüle
Sezen Güneş uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 889 görüşme hizmeti için 191 yorum aldım. Hizmetlerimin %100 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Bayıldım

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

1

175

15

1

0


Seçiniz:

🌹🌹🌹🍀:)

Sezen hanıma ne denebilirki on numara yorumcu bence...bir insanı tanımadan yapılan yorumlar tanıyormuş gibi sanki olaylara şahit olmuş gibi detaylariyla anlatması süperdi ...teşekkürler🙏 💐😊🌹

Yorumu yazan müşterimiz - kardelen301, 02/03/2020 tarihinde

Harika bir yorumdu

Sezen hanim beni ne kadar rahatlattınız bilemezsiniz çok yürekten ve doğru yorumlar yaptiniz ağzınıza ve hislerinize sağlık çok teşekkür ederim. Gerçekten herşeyi biliyorsunuz dilerim olumlu şeyleri dediginiz gibi yaşarım. Sevgiler..

Yorumu yazan müşterimiz - ggggg123, 26/02/2020 tarihinde

Muhteşemmmmm

Sezen Hanım'a bu beşinci gelişim. Yine muhteşem bir bakımdı. Her şeyi görüyor. Yaşadığım olayları, şu an içinde bulunduğum durumları bana bir bir anlattı. O kişinin adını bırakın, adındaki harflerle soyadındaki beş harften dördünü bile söyledi. Bu kadar tutarlılıktan sonra geleceğe dair öngörülerinin de gerçekleşeceğini düşünüyorum. Her şeyden vazgeçtiğim bir anda beni isteğime tekrar yönlendirdi. Ona ne kadar teşekkür etsem azdır. Ağlıyorken şu an gülüyorsan sebebi odur... Bir numarasın...

Yorumu yazan müşterimiz - mybluesoul10, 26/02/2020 tarihinde

Sezen ablacım

Sezen ablayla ara ara konuşuruz hep o kadar istikrarlı ki her defasında mı aynı olur ve içinde bulunduğum durumu hemen kendisi söylüyor bana artık benim birşey söylememe bile gerek kalmıyor gerçekten hisleri çok kuvvetli enerjisi harika yeteneği konusunda artık birşey söylemiyorum isme kadar biliyor ve söylediklerinde yanılmıyor çok tutarlı herzaman çok teşekkür ederim sezen ablacım size o güzel enerjiniz ve desteğiniz için:))

Yorumu yazan müşterimiz - crncyln, 23/02/2020 tarihinde

Tesekkurler,çok iyiydiniz

Isim bilmesi, hissettiklerimi hissetmesi mükemmeldi.Guzel şeyler olucak inşallah.10 dk ya çok şey sığdıydınız.

Yorumu yazan müşterimiz - hatice.48, 22/02/2020 tarihinde


Sezen Güneş uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil
Sezen Güneş uzmanının profili

Uzman Medyum - 25 yıl deneyim

Geçmişten bu güne 6. hissim ve uzmanlaştığım açılımlarla sayısız insanın hayatına dokundum. Sadece bununla kalmayıp son 3 yıl içerisinde kişisel gelişim alanında da çeşitli sertifikalar edindim ve "yaşam koçluğu" üzerine danışmanlık eğitimlerimi tamamladım. Yılların verdiği tecrübeyle danışanlarımla daha ilk andan itibaren sağlam bir telepatik bağ kurabiliyorum. Bu noktada kafanızı kurcalayan duygusal bunalımlarınızı en net biçimde analiz edip, sizlere doğru yol göstermek benim için çok kolay. Sadece gerçekleri duymak istiyorsanız, size gördüklerimi en keskin hatlarıyla anlatmak için buradayım.


Deneyim ve nitelikler

21 yıldır bu işin iiçindeyim. Asırlardır değişmeyen ve nesilden nesile aktarılan açılımlara kendi tarzımla yeni bir soluk getiriyorum. Başta tarot ve su falı olmak üzere ayna falı, kum falı, iskambil falı, kahve falı, isim analizi uzmanlaştığım fallardan sadece en bilinenleri. Sizin ihtiyacınız olan açılımı birlikte kararlaştırıp ileriye yönelik yaşayacaklarınızda bir farkındalık oluşturabileceğimizden şüpheniz olmasın. Tek yapmanız gereken bana ulaşmak. Kendi başınıza aşamadığınız ve cevabını bulamadığınız her konuda size faydam dokunacaktır.

Video Sunumu


2020 - MyBestPro - 1-5 rue du 8 Mai 1945 - 92110 Clichy, FRANCE