Bizi arayın:

  00902129002511

Sezen Güneş

Sezen Güneş

Uzman Medyum

493
danışmanlık
% 100
pozitif yorum

Geçmişten bu güne 6. hissim ve uzmanlaştığım açılımlarla sayısız insanın hayatına dokundum. Sadece bununla kalmayıp son 3 yıl içerisinde kişisel gelişim alanında da çeşitli sertifikalar edindim ve "yaşam koçluğu" üzerine danışmanlık eğitimlerimi tamamladım. Yılların verdiği tecrü...


Profilin devamını görüntüle
Sezen Güneş uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 493 görüşme hizmeti için 112 yorum aldım. Hizmetlerimin %100 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

98

13

1

0


Seçiniz:

Çok iyiydi.

Sezen hanım su falı baktı ve çok detaylı yorumlar yaptı. Gerçekten kişilik analizleri, geçmişi yorumlaması, üzerine kendi derdi gibi sizinle dsrtlenmesi , gelecek için umut vaadetti umarım dediği gibi gelişir olaylar. Tekrar srayacağım mutlaka sizede tavsiye ederim.özellikle enerjisi çok iyi. Ben öngörülerinin çıkacağına inanıyorum. Tutarlı yorumlar yapıyor. Aranması gereken uzmanlardan. Keşke daha çok sitede olsa.

 Yorumu yazan müşterimiz - ghyt2017, 29/04/2018 tarihinde

🦋🦋🦋

Sezen hanımı Wengoyla tanıştığımdan beri tanırım, o anlatır ben hayranlıkla dinlerim...yine öyle bir görüşmeydi,hem su hem tarot aynı anda baktı ve ben yine zamanın nasıl geçtiğini anlamadım, bildiklerinize artık şaşırmıyorum 😊 mükemmel ötesiydi yine...bir ay önce de aynı tarihi vermiştiniz bugün yine aynısını söylediniz ama ben sizi online görünce aramadan duramadım...az kaldı inanıyorum güzel şeyler olacak, teşekkürler 💖

 Yorumu yazan müşterimiz - yavrukedi, 28/04/2018 tarihinde

Mütişşş:))

Sezen ablacım ne söylesem bilemiyorum ne zaman arasam sizi her defasında aynı tutarlı yorumlarınız öngörüleriniz su ve tarot falına aynı anda baktınız ve herşeyi bildiniz kişilere kadar harfler tarihler ne hissettiğim düşüncelerim mesleğimm harikasınız gerçekten çok teşekkür ederim tekrar görüşmek üzere:))

 Yorumu yazan müşterimiz - ggmmzz, 28/04/2018 tarihinde

Harikasınız teşekkür ederimmm

Sezen ablacım çok teşekkür ederim isimleri kişileri herşeyi bildiniz karakter analiziniz hepsi o kadar doğruydu ki inanamadım beni benden iyi tanıyor gibisiniz sanki iyiki aradım sizi çok güçlü bir ön görü yeteneğiniz ve hissiyatınız var ben söylemeden anlıyorsunuz ve önerileriniz için çok teşekkür ederim tekrar görüşmek üzere arayacağım sizi:))

 Yorumu yazan müşterimiz - ggmmzz, 21/04/2018 tarihinde

İnanılmazsınızz!!!

Sezen ablacımm nerden başlasam o kadar doğru nokta atışlarınız var ki her anlamda söyledikleriniz benimle ilgili olan karşı tarafla ilgili olan o kadar doğru ve netti ki inanamadım açıkçası önsezileriniz çok yüksek gerçkten analizleriniz isim vermeniz ben söylemeden çok şaşırdım ve iyiki aradım sizi gerçekten çok mutlu oldum sizinle konuştuğum için sohbetiniz içinde ayrıca teşekkür ederim sizi tekrar arayacağım mutlaka :))

 Yorumu yazan müşterimiz - ggmmzz, 13/04/2018 tarihinde


Sezen Güneş uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil
Sezen Güneş uzmanının profili

Uzman Medyum - 23 yıl deneyim

Geçmişten bu güne 6. hissim ve uzmanlaştığım açılımlarla sayısız insanın hayatına dokundum. Sadece bununla kalmayıp son 3 yıl içerisinde kişisel gelişim alanında da çeşitli sertifikalar edindim ve "yaşam koçluğu" üzerine danışmanlık eğitimlerimi tamamladım. Yılların verdiği tecrübe ile müşterilerimle ilk saniyeden itibaren sağlam bir telepatik bağ kurabiliyorum. Bu noktada kafanızı kurcalayan duygusal bunalımlarınızı en net biçimde analiz edip sizlere doğru yol göstermek benim için çok kolay. Sadece gerçekleri duymak istiyorsanız, size en keskin hatlarıyla gördüklerimi anlatmak için buradayım.

Deneyim ve nitelikler

21 yıldır bu işin içerisindeyim. Asırlardır değişmeyen ve nesilden nesile aktarılan açılımlara kendi tarzımla yeni bir soluk getiriyorum. Başta tarot ve su falı olmak üzere ayna falı, kum falı, iskambil falı, kahve falı, isim analizi uzmanlaştığım fallardan sadece en bilinenleri. Sizin ihtiyacınız olan açılımı birlikte kararlaştırıp ileriye yönelik yaşayacaklarınızda bir farkındalık oluşturabileceğimizden şüpheniz olmasın. Tek yapmanız gereken bana ulaşmak. Kendi başınıza aşamadığınız ve cevabını bulamadığınız her konuda size faydam dokunacaktır.

Video Sunumu
Sezen Güneş uzmanının anahtar kelimeleri

  • parasans
  • tag_foto_fali
  • ishayati
  • tag_el_fali
  • saglik
  • askhayati
  • sufali
  • evlilik


2018 -MyBestPro bilişim hiz tic ltd şti- Vivendi - Kaptanpaşa Mah. Halit Ziya Türkkan Sok. ISTANBUL