Bizi arayın:

  (0212) 900 25 11

Görkem Deren

Görkem Deren

Uzman Medyum

657
danışmanlık
% 100
pozitif yorum

Hayata sizin gözlerinizle bakıyorum. Maddi ve manevi her konuda kesin cevaplar almak için bana ulaşmanızı bekliyorum. Durugörüme ve altıncı hissime her zaman güvendim.  Çevremdekilere bu niteliklerimle yardımcı olmaya çok küçük yaşta başladım. Aldığım eğitim ve yaptığım meditasyo...


Profilin devamını görüntüle
Görkem Deren uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 657 görüşme hizmeti için 91 yorum aldım. Hizmetlerimin %100 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

84

7

0

0


Seçiniz:

Farklı bir uzman

Görkem Bey duru görüsü ile farklı bir uzmandır. Olanı biteni arkasındaki düşünceleri olduğu gibi söyler. Şu ana kadar dediklerini verdiği tarihlerde yaşadım. Keşke daha çok burda olsa. Bir kaç gün önce çok ihtiyacım olduğu bir anda rastladım. Yine çok isabetli görüşlerde bulundu. Muhakkak aranmasi gereken uzmanlardan. (Rica etsem mesaj kutusuna bakabilir misiniz?🙏)

Yorumu yazan müşterimiz - bluesky777, 08/01/2020 tarihinde

Çok basarili

Harika bir insan. Samimî vicdanlı dürüst ve çok ayrıntılı anlatıyor gerçekten çok begendim

Yorumu yazan müşterimiz - denizo, 14/11/2019 tarihinde

Mükemmel

Çok teşekkür ederim uzun,detaylı ve samimi yorumlarınız için.en yakın zamanda tekrar görüşmek üzere..

Yorumu yazan müşterimiz - hzlhzl, 17/09/2019 tarihinde

Mutluluk

Cok farkli buldum, bi saniye bilene bosuna gitmiyor, tek tek herseyi anlatiyor.Net tarih ve isim veriyor. Konusmadan sonra cok güzel enerji hissetdim cok inandirici geldi hersey. Sadece cok az online, bulunca sakin kacirmayin, mutlaka deneyin

Yorumu yazan müşterimiz - np0410, 11/09/2019 tarihinde

🌹🌹 Teşekkür 🌹🌹

Yorumları gayet detaylı ve yol gösterici, hızlı cevap vermesi süper. Net tarih veriyor, sorduğum soruya en başından olanlardan başlayarak bahsetti. Çok çok teşekkür ediyorum. Olumlu güzel gelişmelerle gorusmek üzere.

Yorumu yazan müşterimiz - kardelen301, 11/09/2019 tarihinde


Görkem Deren uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

15:00 - 17:00

Bugün uygun değil

12:00 - 14:00

Bugün uygun değil

15:00 - 17:00

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil
Görkem Deren uzmanının profili

Uzman Medyum - 14 yıl deneyim

Hayata sizin gözlerinizle bakıyorum. Maddi ve manevi her konuda kesin cevaplar almak için bana ulaşmanızı bekliyorum. Durugörüme ve altıncı hissime her zaman güvendim.  Çevremdekilere bu niteliklerimle yardımcı olmaya çok küçük yaşta başladım. Aldığım eğitim ve yaptığım meditasyonlarla enerjimi daha da perçinledim. Geçmişin önünüze çıktığı, geleceğin belirsizliğini koruduğu her durumda size yardımcı olmak için buradayım. Umut vermek yerine, sizi bekleyen olayları gerçek olgusundan uzaklaşmadan size sunuyorum. En çaresiz konumda bile hayata farklı bir açıyla bakmanızı sağlayamayı amaç edindim. İkili ilişkiler, gem vuramadığınız duygular, soru işareti uyandıran insanlarla ilgili sorularınıza net cevaplar verebilirim.


Deneyim ve nitelikler

Her zaman araştıran, kendime yeni bir şeyler kazandırmak için uğraşan biriyim. Hislerim insanlara her zaman yardımcı oldu ve çok olumlu geri dönüşler aldım. 10 yıldır tarot, kahve, yıldızname, kum, iskambil ve sayamayacağım kadar çok yolla hayatınızın en büyük düğümlerini çözebiliyor; izlemeniz gereken yolu ve olacakları size iletebiliyorum.

Video Sunumu

2020 - MyBestPro - 1-5 rue du 8 Mai 1945 - 92110 Clichy, FRANCE