Yardıma mı ihtiyacınız var? Bizi arayın:

  (0212) 900 25 11

Görkem Deren

Görkem Deren

Fal Yorumcusu

1042
danışmanlık

% 99.1
pozitif yorum


Evrende pozitif kadar negatif de olmak zorundadır. Olumlu öngörüler alabileceğiniz gibi olumsuz öngörüler de alabilirsiniz benden. Amacım sizi bu negatifliklerden arındırıp pozitife ulaştırmaktır. O yüzden beni 'hayır' cevabını almaya hazır bir şekilde aramanızı rica ediyorum.Ban


Profilin devamını görüntüle
Görkem Deren uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 1042 görüşme hizmeti için 112 yorum aldım. Hizmetlerimin %99.1 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Bayıldım

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

3

104

7

0

1


Seçiniz:

👍🏼👍🏼👍🏼

Çok ilgili bir uzman,Görkem beyle ara-ara konuşuruz,söylediklerini bundan önce yaşadım o yüzden hep güvenerek arıyorum.

Yorumu yazan müşterimiz - nasrin95, 05/04/2022 tarihinde

Görkem beye cok güveniyorum ♥️♥️

Dediklerinde sabit aylar önce bana söylediklerini gene söyledi ve ben üsteledigim halde hayir öyle bisi olamaz inanmiyorum dedigim halde, dediginde sabit. Bosa ümit vermiyor ama ümit gördügü yerdede size yardim etmek icin elinden geleni yapiyor. Verdigi tarihleri beklemek ve sabir enerjsiine girmek düsüyor bana artik. Cok kibar cokda anlayisli bi beyfendi, dediklerinin arkasinda duruyor ben kesinlikle cok seviyorum ve herkese tavsiyede ediyorum, tabi yakalayabilirseniz sakin kacirmayin. ♥️♥️♥️♥️

Yorumu yazan müşterimiz - askim2525, 07/02/2022 tarihinde

İşin Ehli Arkana yaslan dinle sadece

ver tarihleri sonra otur dinle zaman ne çabuk bittmis anlamıyorsun nokta atışlar yapıyor Pembe tablo yok Helal olsun

Yorumu yazan müşterimiz - carpidiem1989, 15/11/2021 tarihinde

Süper

Görkem beyin her dedigi cikar. Tarihler gün gününe tutar ve sasmas. Kesinlikle astrocenterin en iyi uzmani.

Yorumu yazan müşterimiz - meryem1983, 13/08/2021 tarihinde

Çok şaşırdım. Yorumlar tatmin ediciydi.

Görkem Bey ilk defa yorum yazıyorum. Gerçek hayatta sizinle arkadaş olabilmeyi dilerdim. Çok doğru tespitleriniz oldu ve cevaplarınız tamnin ediciydi. Tavsiyelerinize dikkat edeceğimi bilmenizi isterim. ❤ en absürd soruma bile önem verip dürüstçe cevapladığınız için teşekkür ederim.

Yorumu yazan müşterimiz - selvican814, 11/08/2021 tarihinde


Görkem Deren uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

15:00 - 24:00

0:00 - 17:00

Bugün uygun değil
Görkem Deren uzmanının profili

Fal Yorumcusu - 16 yıl deneyim

Evrende pozitif kadar negatif de olmak zorundadır. Olumlu öngörüler alabileceğiniz gibi olumsuz öngörüler de alabilirsiniz benden. Amacım sizi bu negatifliklerden arındırıp pozitife ulaştırmaktır. O yüzden beni 'hayır' cevabını almaya hazır bir şekilde aramanızı rica ediyorum.

Bana ulaşmadan önce vakit ayırıp profilimi incelediğiniz için teşekkür ederim. Bakımlarımı kum ve tarot yardımı ile gerçekleştiriyorum. İncelemem gereken konuyu belirledikten sonra isim ve doğum tarihi bilgisi seans için yeterlidir. Su, kahve ve/veya başka bir aracı kullanmamı istiyorsanız benden randevu almanızı veya mesaj ile ulaşmanızı rica ediyorum. Bana ulaşmadan önce belirli bir konu/kişi/olaya odaklanmanız aktaracağım bilgilere daha hızlı ulaşmamı sağlayacaktır. Benden nasıl bir dürüstlük bekliyorsanız lütfen siz de aynı dürüstlüğü gösteriniz. Falı test etmek, yorumcuyu sınamak alakasız veya alternatif sonuçlar verecektir. Uzmanın ve danışanın insan olduğunu, baktığımızın fal olduğunu unutmamak salt düşüncemdir. Size sunacağım hizmet telefondaki dakikalarla sınırlı olmayacaktır. Elimden geldiğince sizi ve konuyu takip edip size yardımcı olmaya çalışacağıma söz veriyorum.

Bir kişinin size olan duygu durumunu net olarak aktarırım. Planlarını, beklentisini, anlık düşüncelerini benden öğrenebilirsiniz. Herhangi bir karar almadan önce izlemeniz gereken yolu size iletebilirim, seçenekleri ve olası sonuçları analiz edebilirim. Belirli bir zaman diliminde neler yaşayacağınızı, kimlerle ve ne gibi olaylarla bağdaşacağınızın sınırını çizebilirim. Aşk konusunda en karışık ve  en ince ayrıntılı sorularınızın cevaplarını size yalın bir şekilde iletebilirim. Amacım sizi rahatlatıp kısa süre mutluluk vermek değildir, uzun süreli mutluluğa ulaşmanız için bir basamak olmaktır.Deneyim ve nitelikler

Her zaman araştıran, kendime yeni bir şeyler kazandırmak için uğraşan biriyim. Hislerim insanlara her zaman yardımcı oldu ve çok sayıda olumlu geri dönüş aldım. 15 yıldır tarot, kahve, yıldızname, kum, iskambil ve sayamayacağım kadar çok yolla hayatınızın en büyük düğümlerini çözebiliyorum; izlemeniz gereken yolu ve olacakları size iletebiliyorum.

Beni yakından tanıyın

2022 - MyBestPro - 75 rue d'Amsterdam - 75008 Paris, FRANCE