Yardıma mı ihtiyacınız var? Bizi arayın:

  (0212) 900 25 11

Turna Göktürk

Turna Göktürk

Astrolog

434
danışmanlık

% 92.5
pozitif yorum


Astroloji ve diğer profesyonel yöntemlerle bilinmeyenlerinizi öğrenmeye var mısınız? Yıllar önce, yaptığım kahve falı yorumuyla arkadaşlarımın dikkatini çektim. Daha sonra Tarot ve Katina Deste'ye olan ilgimi keşfettim. Tüm bu bilgilerime ışık olması için sayıların gizemini de ku


Profilin devamını görüntüleTurna Göktürk uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 434 görüşme hizmeti için 29 yorum aldım. Hizmetlerimin %92.5 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Bayıldım

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

2

18

7

2

2


Seçiniz:

Çok net cevaplar

Her konuda çok net cevapları aldım. Turna hn konuyu bilmeden açılım yaparken mevcut durumu çok detaylı anlattı. Geleceği ilgili de tahmin ettim gibi cevapları aldım. Çok memnun kaldım Turna hn.

Yorumu yazan müşterimiz - korova08, 28/07/2021 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Çok teşekkür ederim

Çok teşekkür ediyorum çok beğendim cokda memnun kaldım.. Kisa zamanda tekrar görüşmek üzere.. 👍😊😘

Yorumu yazan müşterimiz - sima55, 24/03/2021 tarihinde

Harika bir yorum

Söyledikleriniz tamamiyle doğru Turna hanım. Kaliteli ve gerçekçi yorumlarınız için size çok teşekkür ederim. Sizi seçtiğime hiç pişman olmadım.

Yorumu yazan müşterimiz - shakru61, 28/07/2020 tarihinde

Çok teşekkürler...sevgiler...

kardelen301, 28/03/2020 tarihinde

Çok mantıklıydı

Bakım istediğimde hiç bir Bilgi istemedi benden. Sadece sorumu sordum ve karşıdaki kişiyi aynen anlattı bana şaşırdım. Verdiği tarihlerde mantıklıydı. Yarın olacak deseydi inanmazdım zaten. Mutlaka görüşün derim. Zaten saygısına hayran olacaksınız

Yorumu yazan müşterimiz - papatya3737, 10/02/2020 tarihinde


Turna Göktürk uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

5:00 - 11:00

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

9:00 - 13:00

Bugün uygun değil
Turna Göktürk uzmanının profili

Astrolog - 14 yıl deneyim

Astroloji ve diğer profesyonel yöntemlerle bilinmeyenlerinizi öğrenmeye var mısınız? Yıllar önce, yaptığım kahve falı yorumuyla arkadaşlarımın dikkatini çektim. Daha sonra Tarot ve Katina Deste'ye olan ilgimi keşfettim. Tüm bu bilgilerime ışık olması için sayıların gizemini de kullanıyorum. Bilinmeyene her zaman ilgi duymuşumdur ve bunu insanların hizmetine sunmak için yıllardır profesyonel olarak yorumculuk yapıyorum. En son Astrolojiyle olan bağımı da keşfedip çalışmalarıma başladım. Sizlere de aklınıza takılan sorularla ilgili yardımcı olmayı ilk hedef olarak belirlediğimi bilmenizi isterim.


Deneyim ve nitelikler

9 yıldır Tarot ve Kahve falı konusunda profosyonel çalışmalarım var. Astrolojiye 8 yıldır ilgi duyuyorum ve bilinmeyenin peşinden gitmeyi seviyorum. Sizleri de merak ettiklerinizi öğrenmeniz için bekliyorum. Yüreğinizi okumaya, hayatınıza ışık tutmaya geldim. Bir dost, arkadaş olarak sohbet arasında Astroloji bilgimin ve Tarot destelerimin yol göstericiliğinde sizlere destek olmayı bekliyorum.

Turna Göktürk uzmanının anahtar kelimeleri2022 - MyBestPro - 75 rue d'Amsterdam - 75008 Paris, FRANCE