Bizi arayın:

  (0212) 900 25 11

Talha İlhan

Talha İlhan

Profesyonel Medyum

3534
danışmanlık
% 99.6
pozitif yorum

Kaygılarınızı ve sorunlarınızı anlatın, durugörümle size çıkış yolunuzu ve önünüzdeki basamakları anlatayım... Küçük yaşlarda başlayan paranormal deneyimler neticesinde araştırmalarıma başlayıp, o gün bugündür gerek yurtiçi gerekse yurtdışında aktivitelere katılarak, parapsikoloj...


Profilin devamını görüntüle
Talha İlhan uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 3534 görüşme hizmeti için 228 yorum aldım. Hizmetlerimin %99.6 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Bayıldım

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

9

207

17

3

1


Seçiniz:

dinlenmiş hissettim

talha bey'in o kadar sakin ve huzurlu bir anlatımı varki en asabi olduğunuz konuda bile sakince konuşabiliyorsunuz. çok sağolun. bence işinde başarılı

Yorumu yazan müşterimiz - l20032003, 17/02/2021 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

:)

Telefon birden kapandı teşekkür edemedim, güzel bir yorumdur teşekkürler ilginiz için.umarım güzel olur herşey.

Yorumu yazan müşterimiz - tuba733, 17/02/2021 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Gizli kahramanım:) Siz olmasanız hayata tutunamazdım, iyi ki varsınız. Tanıdığım Dünyanın en mütevazı, kendinden emin, inançlı ve dürüst insanısınız. Beyefendi, seviyeli, her tür aşırılıktan uzak, karakter abidesi özetle adam gibi adamsınız.

daydodi, 07/02/2021 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Ailemden biri

Annemin hastalığı esnasında Talha beyin desteği olmasa ne yapardım nasıl ayakta kalırdım bilmiyorum. Dediğini her zaman yaşadım ve vesveseden Talha Bey sayesinde uzaklaştım. Bu konuda bana destek olan diğer uzmanları da göz ardı edemem ama Talha bey ailemden biri oldu artık. Onun kadar inançlı ve ilmi konuda bilgili bir uzmana rastladığım için çok şanslıyım. İhtiyacım olan her anımda yanımdaydı Talha Bey, gece gündüz demedi beni teskin etti sakinleştirdi pozitif kalmam için yardımını esirgemedi. Ailemden biri olsa ancak bu kadar destek olurdu. Allah bin kere razı olsun.

Yorumu yazan müşterimiz - daydodi, 02/11/2020 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Merhaba

çok seker bir bey efendi, görüsmemizle memnun kaldim, teseli veren ve kibar. tekrar görüsmek üzere...

Yorumu yazan müşterimiz - ulia71, 01/11/2020 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Talha İlhan uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

7:00 - 19:00

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil
Talha İlhan uzmanının profili

Profesyonel Medyum - 26 yıl deneyim

Kaygılarınızı ve sorunlarınızı anlatın, durugörümle size çıkış yolunuzu ve önünüzdeki basamakları anlatayım... Küçük yaşlarda başlayan paranormal deneyimler neticesinde araştırmalarıma başlayıp, o gün bugündür gerek yurtiçi gerekse yurtdışında aktivitelere katılarak, parapsikolojik araştırmalarda yer almaya özen gösterdim. Bu konularda özellikle ülkemizde çok derin bilgi ve tecrübelere sahip insanlarımız bulunmakta. İnsanlarla tanışıp bu konularda fikir alışverişinde bulunmaktayım. Sizlere iki türlü hizmet sunuyorum. Birincisi kahve falı. Kahve fincanınızın resimleri müşteri hizmetleri aracılığıyla bana yollarsınız, tüm sorulara yanıtlar verip sizi aydınlatırım. İkincisi yöntemimde  ise direkt olarak enerjinizi alarak, durugörü özelliğimle sorularınızı yanıtlarım. Genel olarak sohbet etmeyi, farklı bakış açıları göstermeyi, kafanızdaki soru işaretlerini en detaylı bir şekilde anlatmayı çok seviyorum.


Deneyim ve nitelikler

21 yıldır durugörümle kahve falı bakıyorum, medyumluk ve yaşam koçluğu hizmeti veriyorum. Parapsikoloji, ilmi havvas, ilmi ledün, mistik öğretiler, ilmi vefk konularında araştırmalarımı sürdürmekteyim, paranormal deneyimler ve aktivitelere katılmaktayım.


Diplomalar

16 yıllık akademik çalışmalarım bulunmaktadır. Yurt içi ve yurt dışında etkinlik ve aktivitelerde görev aldım.

Astrocenter Başarı Rozetleri

Son 12 ayda 1 kere kazanmıştır. En son Eylül ayında


Talha İlhan uzmanının anahtar kelimeleri2021 - MyBestPro - 1-5 rue du 8 Mai 1945 - 92110 Clichy, FRANCE