Bizi arayın:

  00902129002511

Talha İlhan

Talha İlhan

Profesyonel Medyum

656
danışmanlık
% 100
pozitif yorum

Kaygılarınızı ve sorunlarınızı anlatın, durugörüm ile size çıkış yolunuzu ve önünüzdeki basamakları anlatayım...Küçük yaşlarda başlayan paranormal deneyimler neticesinde araştırmalarıma başlayıp o gün bu gündür gerek yurt içi gerekse yurtdışında aktivitelere katılıp parapsikoloji...


Profilin devamını görüntüle
Talha İlhan uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 656 görüşme hizmeti için 53 yorum aldım. Hizmetlerimin %100 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

47

5

1

0


Seçiniz:

Genel aşk iş

Talha beyle 4-5 kez görüştük. Hiç çizgisini bozmayan medyumlarimizdan biri çok samimi ve kibar yaklaşıyor. Iyi bir dinleyici, boşa vaktinizi almıyor. Herkese tavsiye ederim memnun kalirsiniz.

 Yorumu yazan müşterimiz - nermin366, 17/05/2018 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Cokkk teşekkürler

Sitede konuştuğum 2 ya da 3 erkek uzman oldu.2 iki uzmanin yeri ayrı benim için.Talha bey sadece o sakinliginiz güzel iletisminiz için bile olsa aranmaya değer. Yani bir nevi psikolojik destek:)psikoloğa bile gittiginizde bazen yargılanır gibi buluyorsunuz kendinizi.güzel yorumlarınız anlayışınız ve mantıklı ve kalben yaptığınız öngoruleriniz için çok teşekkür ederim

 Yorumu yazan müşterimiz - zeynep2410, 02/05/2018 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Net cevaplar ☺️

Öz ve net anlatan bir üstadımız . İlk kez aradım , bekleyip zamanla gelişmeleri takip edeceğim . Geçmişi güzel değerlendirdi geleceğe ışık tutacağından eminim ☺️🙏🏼 . Herşey için teşekkür ederim efendim .

 Yorumu yazan müşterimiz - burcukirat, 29/04/2018 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Çok teşekkürler.çok guzel yorumlar yapiyor.kesinlikle oneririm

İlk defa erkek bi danışmanla görüştüm.sanki kadının dilinden kadın anlar diye ama Talha bey o kadar güzel konuştu ki.bu on yargılarımı yıktı.son zamanlarda kötüyüm herkesten sanki onay bekler bi durumdayim.üst üste çok danısmarla konustum bu yüzden ve kesinlikle Talha bey benim için en iyilerden oldu.pozitifligi sakinliği yorumlayısi.ve işin ilginç tarafı ben soru sormadan tüm sorularima cevap verdi.çok çok teşekkürler.gönül gözünüz hep açık olsun

 Yorumu yazan müşterimiz - zeynep2410, 23/04/2018 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

sabir ve nezaket

Talha bey uzun bi aradan sonra sizinle tekrar konusmak beni çok mutlu etti inanin. Yine harika bir yorum aldim sizden, nokta atislariniz zaten tartisilmaz sizi bilen biliyor, bilmeyen de ararsa bana hak verecektik muhakkak. Cok tesekkür ederim benle olan sabriniz ve nezaketiniz için. Görüsmek üzere Alaha emanet olun.

 Yorumu yazan müşterimiz - love70, 20/04/2018 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Talha İlhan uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

Bugün uygun değil

5:00 - 9:00

5:00 - 17:00

5:00 - 17:00

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil
Talha İlhan uzmanının profili

Profesyonel Medyum - 23 yıl deneyim

Kaygılarınızı ve sorunlarınızı anlatın, durugörüm ile size çıkış yolunuzu ve önünüzdeki basamakları anlatayım...Küçük yaşlarda başlayan paranormal deneyimler neticesinde araştırmalarıma başlayıp o gün bu gündür gerek yurt içi gerekse yurtdışında aktivitelere katılıp parapsikolojik araştırmalarda yer almaya özen gösterdim. Bu konularda özellikle ülkemizde çok derin bilgi ve tecrübelere sahip insanlarımız bulunmakta. İnsanlarla tanışıp bu konularda fikir alışverişinde bulunmaktayım. Sizlere iki türlü hizmetim olacaktır. Birincisi kahve falı ; kahvenizi içersiniz resimleri müşteri hizmetleri aracılığı ile bana yollarsınız, ya da sizin niyetinize ben kahveyi içerim, soracağınız tüm sorulara yanıtlar verip sizi aydınlatıtım. İkincisi ise direkt olarak enerjinizi alarak sizinle inisinasyon kurup durugörü özelliğim ile sorularınızı yanıtlarım.Genel olarak sohbet etmeyi, farklı bakış açıları göstermeyi, kafanızdaki soru işaretlerini en detaylı bir şekilde anlatmayı çok seviyorum.

Deneyim ve nitelikler

21 yıldır durugörüm ile kahve falı bakıyorum, medyumluk ve yaşam koçluğu hizmeti veriyorum. Parapsikoloji, ilmi havvas, ilmi ledün, mistik öğretiler, ilmi vefk konularında araştırmalarımı sürdürmekteyim, paranormal deneyimler ve aktivitelere katılmaktayım.


Diplomalar

16 yıllık akademik çalışmalarım bulunmaktadır. Yurt içi ve yurt dışında etkinlik ve aktivitelerde görev aldım.

Talha İlhan uzmanının anahtar kelimeleri

  • sufali
  • ans
  • evlilik
  • para
  • khayat
  • tag_foto_fali
  • tag_el_fali
  • hayat
  • saglik


2018 -MyBestPro bilişim hiz tic ltd şti- Vivendi - Kaptanpaşa Mah. Halit Ziya Türkkan Sok. ISTANBUL