Bizi arayın:

  00902129002511

Talha İlhan

Talha İlhan

Profesyonel Medyum

1783
danışmanlık
% 100
pozitif yorum

Kaygılarınızı ve sorunlarınızı anlatın, durugörümle size çıkış yolunuzu ve önünüzdeki basamakları anlatayım... Küçük yaşlarda başlayan paranormal deneyimler neticesinde araştırmalarıma başlayıp, o gün bugündür gerek yurtiçi gerekse yurtdışında aktivitelere katılarak, parapsikoloj...


Profilin devamını görüntüle
Talha İlhan uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 1783 görüşme hizmeti için 126 yorum aldım. Hizmetlerimin %100 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

116

9

1

0


Seçiniz:

Güzel

Talha Bey ile ilk defa görüşme gerçekleştirdim. Gerçekten nokta atışı tespitleri var. Gelecek ile ilgli ön görüleri inşallah gerçeğe dönüşür. Tavsiye ediyorum.

 Yorumu yazan müşterimiz - frt1905, 21/03/2019 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Hayretler içinde kalırsınız

Talha bey ile ilk defa görüştüm, gerek karşılaması gerekse duruma dair tespitleri konusunda hayretler içine düştüğümü söylemekten imtina etmiyorum, mükemmel bir durugörü yeteneğine sahip ayrıca kendisini arayan kişiyi müşteri olarak değil bilakis ailesinden birisi gibi sahiplenmesi ve durugörüsüne binaen yol çizmesiyle gönlümü fethetmiştir. Tek konu geleceğe dair yapmış olduğu öngörülerdir , verdiği tarihler çıkarsa eğer onuda bilahere buradan yazarak kendisine bildireceğim.

 Yorumu yazan müşterimiz - cumhurk, 21/03/2019 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Bana verdiğiniz enerjiye sonsuz teşekkürler

İyi ki tanıdım ve aradım sizi. Vermiş olduğunuz enerjiye çok teşekkürler. Umarım verdiğiniz tarihe kadar size güzel haber veririm. Çok sevgiler

 Yorumu yazan müşterimiz - hanende345654, 19/03/2019 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Çok doğru bir adres

Talha Bey mevcut durumu tüm gerçekliği ile tespit ediyor. Objektif olarak değerlendiriyor ve yeni bakış açıları veriyor. Ben çok keyif aldım ve farklı gözle bakmaya başladım. Tavsiye ediyorum.

 Yorumu yazan müşterimiz - gkc300803, 09/03/2019 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Tam bir beyfendi

Muhteşem bir insan muhteşem bir yetenek dehşet verici bir güzellikte medyum. Kendisiyle tanıştıktan sonra başka hiçbir medyuma ihtiyaç duymadım.

 Yorumu yazan müşterimiz - melikealp15, 08/03/2019 tarihinde


Talha İlhan uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

3:00 - 19:00

3:00 - 19:00

3:00 - 19:00

3:00 - 19:00

3:00 - 19:00

3:00 - 19:00

3:00 - 19:00
Talha İlhan uzmanının profili

Profesyonel Medyum - 24 yıl deneyim

Kaygılarınızı ve sorunlarınızı anlatın, durugörümle size çıkış yolunuzu ve önünüzdeki basamakları anlatayım... Küçük yaşlarda başlayan paranormal deneyimler neticesinde araştırmalarıma başlayıp, o gün bugündür gerek yurtiçi gerekse yurtdışında aktivitelere katılarak, parapsikolojik araştırmalarda yer almaya özen gösterdim. Bu konularda özellikle ülkemizde çok derin bilgi ve tecrübelere sahip insanlarımız bulunmakta. İnsanlarla tanışıp bu konularda fikir alışverişinde bulunmaktayım. Sizlere iki türlü hizmet sunuyorum. Birincisi kahve falı. Kahve fincanınızın resimleri müşteri hizmetleri aracılığıyla bana yollarsınız, tüm sorulara yanıtlar verip sizi aydınlatırım. İkincisi yöntemimde  ise direkt olarak enerjinizi alarak, durugörü özelliğimle sorularınızı yanıtlarım. Genel olarak sohbet etmeyi, farklı bakış açıları göstermeyi, kafanızdaki soru işaretlerini en detaylı bir şekilde anlatmayı çok seviyorum.

Deneyim ve nitelikler

21 yıldır durugörümle kahve falı bakıyorum, medyumluk ve yaşam koçluğu hizmeti veriyorum. Parapsikoloji, ilmi havvas, ilmi ledün, mistik öğretiler, ilmi vefk konularında araştırmalarımı sürdürmekteyim, paranormal deneyimler ve aktivitelere katılmaktayım.


Diplomalar

16 yıllık akademik çalışmalarım bulunmaktadır. Yurt içi ve yurt dışında etkinlik ve aktivitelerde görev aldım.2019 - MyBestPro Vivendi - 12 Rue de Penthièvre, 75008 Paris, FRANCE