Bizi arayın:

  (0212) 900 25 11

Talha İlhan

Talha İlhan

Profesyonel Medyum

3307
danışmanlık
% 100
pozitif yorum

Kaygılarınızı ve sorunlarınızı anlatın, durugörümle size çıkış yolunuzu ve önünüzdeki basamakları anlatayım... Küçük yaşlarda başlayan paranormal deneyimler neticesinde araştırmalarıma başlayıp, o gün bugündür gerek yurtiçi gerekse yurtdışında aktivitelere katılarak, parapsikoloj...


Profilin devamını görüntüle
Talha İlhan uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 3307 görüşme hizmeti için 222 yorum aldım. Hizmetlerimin %100 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Bayıldım

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

8

202

17

3

0


Seçiniz:

Talha Bey her zaman dürüst, güvenilir ve özellikle kahve telvelerinde durugörüsü en kuvvetli uzmandır.

daydodi, 08/09/2020 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Teşekkürler :)

Değer verdiğim uzmanlardandır kendisi. Saygısı üslubu paha biçilemez. Daha önce dediklerini tarihinde yaşadım. Kahve falını gönderirken de güvenerek yolladım ve beni yine şaşırtmadı. Çok teşekkür ederim Talha bey. Emeğinize sağlık. :)

Yorumu yazan müşterimiz - aslikanmzz, 06/09/2020 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Çok soru sormadan konuya girmesi, geçmişi detaylı görmesi, kişileri tanıması, sesiyle sakinleştirip huzur vermesi, gelecekle ilgili detaylı bilgiler vermesi... Bu konuşmadan sonra başka uzmanla görüşme ihtiyacı duymamam, çünkü sorularıma net bir şekilde cevap verilmiş olması.

elfeberlin, 04/09/2020 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Kahve telvelerini konuşturan adam

Talha Bey’den uzun senelerdir yaşam koçluğu alıyorum ve şimdiye kadar pişman olmadım. Arada kadersel anlamda yaşamam gereken ne varsa yaşadım çünkü gaybı yaradandan başkası bilemez ama uzun vadede Talha bey beni hiç yanıltmadı sağolsun. Bu ara kısa vadede söylediklerini de birebir yaşadığım için bu yorumu bırakmayı kendisine borç biliyorum. Çalışacağım işte karşılaşacağım durumları hep bilmiştir Talha Bey, kararı da hep size bırakır asla kararlarınıza karışmaz inancınızı bozmaz. Ayrıyeten gerek uslübu gerek konuşma tarzı ve kullandığı lisana hayranım, gerçek bir beyefendidir. Senelerdir çizgisinden ödün vermedi.

Yorumu yazan müşterimiz - daydodi, 04/09/2020 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Saygilar⭐⭐⭐⭐⭐

Talha bey in yerini ayridir.. Saygi netlik bilgi isinde profesyonel bir uzmandir. Saygi deger bir beyefendi... Sozunun arkasinda duran dedikleri hep cikmistir. ⭐⭐⭐⭐

Yorumu yazan müşterimiz - feryfery, 03/09/2020 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Talha İlhan uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

16:00 - 17:00

16:00 - 17:00

Bugün uygun değil

16:00 - 17:00

16:00 - 17:00

16:00 - 17:00

16:00 - 17:00
Talha İlhan uzmanının profili

Profesyonel Medyum - 25 yıl deneyim

Kaygılarınızı ve sorunlarınızı anlatın, durugörümle size çıkış yolunuzu ve önünüzdeki basamakları anlatayım... Küçük yaşlarda başlayan paranormal deneyimler neticesinde araştırmalarıma başlayıp, o gün bugündür gerek yurtiçi gerekse yurtdışında aktivitelere katılarak, parapsikolojik araştırmalarda yer almaya özen gösterdim. Bu konularda özellikle ülkemizde çok derin bilgi ve tecrübelere sahip insanlarımız bulunmakta. İnsanlarla tanışıp bu konularda fikir alışverişinde bulunmaktayım. Sizlere iki türlü hizmet sunuyorum. Birincisi kahve falı. Kahve fincanınızın resimleri müşteri hizmetleri aracılığıyla bana yollarsınız, tüm sorulara yanıtlar verip sizi aydınlatırım. İkincisi yöntemimde  ise direkt olarak enerjinizi alarak, durugörü özelliğimle sorularınızı yanıtlarım. Genel olarak sohbet etmeyi, farklı bakış açıları göstermeyi, kafanızdaki soru işaretlerini en detaylı bir şekilde anlatmayı çok seviyorum.


Deneyim ve nitelikler

21 yıldır durugörümle kahve falı bakıyorum, medyumluk ve yaşam koçluğu hizmeti veriyorum. Parapsikoloji, ilmi havvas, ilmi ledün, mistik öğretiler, ilmi vefk konularında araştırmalarımı sürdürmekteyim, paranormal deneyimler ve aktivitelere katılmaktayım.


Diplomalar

16 yıllık akademik çalışmalarım bulunmaktadır. Yurt içi ve yurt dışında etkinlik ve aktivitelerde görev aldım.2020 - MyBestPro - 1-5 rue du 8 Mai 1945 - 92110 Clichy, FRANCE