Bizi arayın:

  00902129002511

Talha İlhan

Talha İlhan

Profesyonel Medyum

1130
danışmanlık
% 100
pozitif yorum

Kaygılarınızı ve sorunlarınızı anlatın, durugörümle size çıkış yolunuzu ve önünüzdeki basamakları anlatayım... Küçük yaşlarda başlayan paranormal deneyimler neticesinde araştırmalarıma başlayıp, o gün bugündür gerek yurtiçi gerekse yurtdışında aktivitelere katılarak, parapsikoloj...


Profilin devamını görüntüle
Talha İlhan uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 1130 görüşme hizmeti için 84 yorum aldım. Hizmetlerimin %100 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

75

8

1

0


Seçiniz:

Kesinlikle kendisiyle konuşmalısınız

Talha bey ile konuşmam sonrasında kendimi daha iyi hissettim. Sadece fal bakmakla kalmayıp size yol gösteriyor. Gördüğü şeyi olduğu gibi söyleyip, olumlu ve olumsuz yanlarıyla beraber söylüyor. Bana karşı tarafı öyle güzel tasvir etti ki, karşı tarafı tanımadığım halde artık tanıyor gibiyim.Tavsiyelerine kulak verin. Talha bey güzel enerjiniz benimle paylaştığınız için teşekkür :)

 Yorumu yazan müşterimiz - ca123456, 23/09/2018 tarihinde

İnşallah!

Talha Bey çok olumlu enerji veriyor.Zamanı oldukça iyi kullanmak için çaba sarfediyor.Geleceğe dair yorumları benim için çok iç açıcı,çok olumlu,tam olmasını istediğim gibi.Talha Bey'in gerçekçi yorumlar yaptığını düşünüyorum.İnşallah söyledikleri gerçekleşir.Teşekkürler...

 Yorumu yazan müşterimiz - canan1976, 12/09/2018 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Muhteşemmmmm

Abi iyi ki varsın senin sayende bir nebze olsun sabır etme gücüm artıyor yoksa bu belirsizlik durumunda kafayı yerdim heralde .Olaylara yaklaşımın durugörün hepsi mükemmel ötesi insanları sırf iyilik olsun diye senaryolar yazmıyorsun hissettiğini paylaşıyorsun ve bende senin sezgilertine güvenerek sabredeceğim ve bekleyeceğim İnşallah söylediklerin gerçekleşir ,gerçekleştiği gün sana Haleye Uzaya ve tabi ki Simona mesaj yağmuruna tutacağım sizin dördünüzde aynı şeyleri söylediniz yani beklemem şart oldu :)

 Yorumu yazan müşterimiz - mehtap.polat, 06/09/2018 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

ask ve is

Adim Adim geliyor Dedikleriniz.... saygi duyuyorum size muthissiniz.... bravo harikasiniz... Inanilmaz gibi geliyor insana..herseyi soylediniz gibi gerceklesiyor.... HARIKASINIZ......☺Mutlaka danisin diyorum herkese...asla pisman duyamazsiniz....Saygilar xx

 Yorumu yazan müşterimiz - mayahanim, 04/09/2018 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Teşekkür ederim

sevgili talha hocama danistigim konuda hamle yapma dedi iki kere de onu dinlemedim ve ikisinde de sonuc negatif oldu.hocam ihtiyacim oldugu anlarda her zaman kirmayip kabul ettiniz cevap yazdiniz.Asla abartili yorumlarda bulunmadiniz .telefonu kapatirken hep icim ferahlamis olarak kapatiyorum beni mutlu edecek seyler soylediginiz icin degil sorularima hep makul cevap verdiniz.durustlugunuz icin cok seviyeli uzmanliginiz ve ilminiz icin burada vazgecilmez uzmansiniz.tesekkurler..

 Yorumu yazan müşterimiz - merakli31799, 30/08/2018 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Talha İlhan uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

16:00 - 17:30

16:00 - 19:00

16:00 - 19:00

16:00 - 19:00

16:00 - 19:00

16:00 - 19:00

16:00 - 19:00
Talha İlhan uzmanının profili

Profesyonel Medyum - 23 yıl deneyim

Kaygılarınızı ve sorunlarınızı anlatın, durugörümle size çıkış yolunuzu ve önünüzdeki basamakları anlatayım... Küçük yaşlarda başlayan paranormal deneyimler neticesinde araştırmalarıma başlayıp, o gün bugündür gerek yurtiçi gerekse yurtdışında aktivitelere katılarak, parapsikolojik araştırmalarda yer almaya özen gösterdim. Bu konularda özellikle ülkemizde çok derin bilgi ve tecrübelere sahip insanlarımız bulunmakta. İnsanlarla tanışıp bu konularda fikir alışverişinde bulunmaktayım. Sizlere iki türlü hizmet sunuyorum. Birincisi kahve falı. Kahve fincanınızın resimleri müşteri hizmetleri aracılığıyla bana yollarsınız, tüm sorulara yanıtlar verip sizi aydınlatırım. İkincisi yöntemimde  ise direkt olarak enerjinizi alarak, durugörü özelliğimle sorularınızı yanıtlarım. Genel olarak sohbet etmeyi, farklı bakış açıları göstermeyi, kafanızdaki soru işaretlerini en detaylı bir şekilde anlatmayı çok seviyorum.

Deneyim ve nitelikler

21 yıldır durugörümle kahve falı bakıyorum, medyumluk ve yaşam koçluğu hizmeti veriyorum. Parapsikoloji, ilmi havvas, ilmi ledün, mistik öğretiler, ilmi vefk konularında araştırmalarımı sürdürmekteyim, paranormal deneyimler ve aktivitelere katılmaktayım.


Diplomalar

16 yıllık akademik çalışmalarım bulunmaktadır. Yurt içi ve yurt dışında etkinlik ve aktivitelerde görev aldım.2018 -MyBestPro bilişim hiz tic ltd şti- Vivendi - Kaptanpaşa Mah. Halit Ziya Türkkan Sok. ISTANBUL