Bizi arayın:

  (0212) 900 25 11

Hale Sargın

Hale Sargın

Profesyonel fal uzmanı

12173
danışmanlık
% 99.7
pozitif yorum

Fal sonu olmayan, sır dolu, gerçek bir ilimdir! Hayat bazen bir satranç oynar gibi doğru hamleyi bekler ve biz o sıkıntının içindeyken bunu göremeyiz. Bu yüzden bazen, görebilen zihinlerden küçük yardımlar almamız gerekir. 14 yıllık deneyimimle yanınızdayım. 4 yıl yurtdışında ald...


Profilin devamını görüntüleHale Sargın uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 12173 görüşme hizmeti için 801 yorum aldım. Hizmetlerimin %99.7 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Bayıldım

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

72

740

52

6

3


Seçiniz:

♥️

Sen benim canim Halemsin! Senin öngörülerini tartismaya Gerek yok! Bana bundan 6 Ay önce söyledigin, 4. / 5. aylarda ev degisikligi, ben ise sana ozamanlar mümkün degil, hem maddi hemde o evden vazgecmez demistim. Sen Bunun sebebini tam olarak görememistin fakat o evden cikis var demistin. Aynen Senin dedigin gibi oldu. Daha yeni aklima geldi ve sana söyledim hatta „Hale Sen bana Bunu demistin“ diye. Ve Sen su an ki duruma göre beni yine aydinlatmaya cok güzel basardin 😍 Seni cok seviyorum!

Yorumu yazan müşterimiz - denizli1801, 19/04/2021 tarihinde

Muhtesem

Uzun zamadir danismanlik aldigim icin söylemeden yapamam, Hale hanim isinde gercek bir uzman, cünkü artik rutin haline geldi Hale Hanim söylemisti demek....

Yorumu yazan müşterimiz - nurhan79, 15/04/2021 tarihinde

Fal yorumu

Teşekkürler güzel yorumunuz için. Iyi ki varsınız. .Tekrardan görüşmek uzere . . . ........

Yorumu yazan müşterimiz - sybel77, 11/04/2021 tarihinde

Kuzey yıldızım benim ✨✨✨✨

Halemin sezgileri çok kuvvetli bugüne kadar ne dediyse hemen hemen yaşamış biri olarak söylüyorum kalbine yüreğine ön görüsüne çok güvenirim yön verenim o bir kuzey yıldızı rotanızı bulmanızda yardımcı olur... 💫✨✨ Ahh Halen son konum da artık benim umudum kalmadı ama sen olacak diyorsun hadi bakalım 🍀🍀🍀🍀

Yorumu yazan müşterimiz - ayse83, 07/04/2021 tarihinde

✨✨✨✨✨✨✨

✨✨✨✨✨✨✨Sen benim uğurumsun✨Olağanüstü bir yeteneksin sen Hale. Bir sihirli küren eksik :)))✨✨✨✨✨✨✨

Yorumu yazan müşterimiz - burcu80, 06/04/2021 tarihinde


Hale Sargın uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

17:00 - 24:00

0:00 - 24:00

0:00 - 17:00

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil
Hale Sargın uzmanının profili

Profesyonel fal uzmanı - 19 yıl deneyim

Fal sonu olmayan, sır dolu, gerçek bir ilimdir! Hayat bazen bir satranç oynar gibi doğru hamleyi bekler ve biz o sıkıntının içindeyken bunu göremeyiz. Bu yüzden bazen, görebilen zihinlerden küçük yardımlar almamız gerekir.

14 yıllık deneyimimle yanınızdayım. 4 yıl yurtdışında aldığım eğitimlerle, sıkıntı ve korkularımızı birlikte dönüştürebiliriz. Önde gelen kafelerde fal yorumculuğu yaptım. Birçok danışanım oldu, onlar sayesinde her gün daha da çok şey keşfettim. En sevdiklerimden el falıve klasik tarotta en iyisiyim. Sezgilerim ve tüm hislerimle sizleri bekliyorum.

4 yıl yurtdışında yaşadım ve orada tanıştığım bir kahinle kendi hislerimi keşfettim. O kişinin yardımlarıyla tam bir durugörü uzmanı oldum. Eskiyle bağları koparma, hayallerimizi elle tutulur hale getirme konusunda kısa çalışmalarla çok verim aldım. 3 sene  boyunca eğitimler alarak tarot okumaları ve el falıyla tam bir usta olarak yurduma döndüm. Özel sektörde halkla ilişkiler alanında çalışmak benim için büyük bir avantaj oldu. İnsanları seslerinden, hatta bir bakışlarından bile analiz etmeye başladım. Tüm bu yeteneklerımle önce boş vakitlerimde, sonra önemli kafelerde en sevdiğim işim olan fal ve durugörüye yöneldim. Şimdi ise sizlerin sesini duymak ve içinizde varolan gücü, mutluluğu ortaya çıkarmak için buradayım.

Sevgiyle kalın


Deneyim ve nitelikler

Her sıkıntının bir sonu, her gecenin bir sabahı muhakkak ki var. Gelin, birlikte gecenin karanlığından zevk alalım, sabahın güneşini keşfedelim. Siz karanlıklarınızı, sorularınızı, merak ettiklerinizi paylaşın; ben sabahı önünüze sereyim, mutsuzluklarınıza yol arkadaşı olayım. Bir deniz feneri ihtiyacınız oldugunda ben hep buradayım! Rüyalarınız gelecekten haber mi veriyor yoksa bilinçaltınızın bir ürünü mü? Öğrenmek isterseniz etkin rüya yorumları için bana ulaşabilirsiniz!

Astrocenter Başarı Rozetleri

2018 yılında yılın uzmanı seçilmiştir.

Son 12 ayda 10 kere kazanmıştır. En son Mart ayında

Son 12 ayda 3 kere kazanmıştır. En son Şubat ayında


Hale Sargın uzmanının anahtar kelimeleri2021 - MyBestPro - 1-5 rue du 8 Mai 1945 - 92110 Clichy, FRANCE