Yardıma mı ihtiyacınız var? Bizi arayın:

  (0212) 900 25 11

Hale Sargın

Hale Sargın

Profesyonel fal uzmanı

13715
danışmanlık
% 99.7
pozitif yorum

Fal sonu olmayan, sır dolu, gerçek bir ilimdir! Hayat bazen bir satranç oynar gibi doğru hamleyi bekler ve biz o sıkıntının içindeyken bunu göremeyiz. Bu yüzden bazen, görebilen zihinlerden küçük yardımlar almamız gerekir. 14 yıllık deneyimimle yanınızdayım. 4 yıl yurtdışında ald


Profilin devamını görüntüleHale Sargın uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 13715 görüşme hizmeti için 861 yorum aldım. Hizmetlerimin %99.7 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Bayıldım

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

83

799

53

6

3


Seçiniz:

100% herşey çikiyor

HALE HERSEYI GÜNÜNE KADAR BILIR! 100% HER SÖYLEDIGI CIKIYOR!!! SIZE GARANTI VERIYORUM ❤❤❤ YILLAR SONRA GÖRÜSTÜK VE BUNDAN SONRA ASLA KOPMAK ISTEMIYORUM SENDEN!!

Yorumu yazan müşterimiz - nesrin1993, 22/10/2021 tarihinde

Saatine kadar nasil bilrbilirsin

Her firsatta hakkini teslim etmeye devam edecegim:) Su saatte arayacak diyor gercekten o saate denk geliyor:)) bugun olmaz bekleme diyor bekeldigim halde gercekten de olmuyor, durugorusu sahane, nuhtesem. Her seferinde ayni konsantrasyon ayni ozen. Emegine saglik Halecigim, iyiki varsin.

Yorumu yazan müşterimiz - albuder, 10/10/2021 tarihinde

Canim ♥️

Her zaman en iyilerden, en degerlilerden, Harika bir uzman. Sen vazgecilmezsin. Iyiki varsin ♥️♥️♥️

Yorumu yazan müşterimiz - denizli1801, 07/10/2021 tarihinde

Degerli!

Uzun zamandir danisiyorum sana. Zamanla Senin ne Kadar degerli bir uzman oldugunu daha Iyi anladim. Söylediklerini yasarken „Hale demisti“ demeden edemiyorum. Iyiki burdasin 🥰

Yorumu yazan müşterimiz - pamukkale20, 30/09/2021 tarihinde

Tek adres

Hale hanımı çok uzun süredir ararım. Değinmek istediğim ne sorduysam hiç yanıltmamıştır beni. Muhteşem öngörüsüne en çok güvendiğim insandır.

Yorumu yazan müşterimiz - nurhan79, 26/09/2021 tarihinde


Hale Sargın uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

17:00 - 24:00

0:00 - 17:00

17:00 - 24:00

0:00 - 17:00
Hale Sargın uzmanının profili

Profesyonel fal uzmanı - 19 yıl deneyim

Fal sonu olmayan, sır dolu, gerçek bir ilimdir! Hayat bazen bir satranç oynar gibi doğru hamleyi bekler ve biz o sıkıntının içindeyken bunu göremeyiz. Bu yüzden bazen, görebilen zihinlerden küçük yardımlar almamız gerekir.

14 yıllık deneyimimle yanınızdayım. 4 yıl yurtdışında aldığım eğitimlerle, sıkıntı ve korkularımızı birlikte dönüştürebiliriz. Önde gelen kafelerde fal yorumculuğu yaptım. Birçok danışanım oldu, onlar sayesinde her gün daha da çok şey keşfettim. En sevdiklerimden el falıve klasik tarotta en iyisiyim. Sezgilerim ve tüm hislerimle sizleri bekliyorum.

4 yıl yurtdışında yaşadım ve orada tanıştığım bir kahinle kendi hislerimi keşfettim. O kişinin yardımlarıyla tam bir durugörü uzmanı oldum. Eskiyle bağları koparma, hayallerimizi elle tutulur hale getirme konusunda kısa çalışmalarla çok verim aldım. 3 sene  boyunca eğitimler alarak tarot okumaları ve el falıyla tam bir usta olarak yurduma döndüm. Özel sektörde halkla ilişkiler alanında çalışmak benim için büyük bir avantaj oldu. İnsanları seslerinden, hatta bir bakışlarından bile analiz etmeye başladım. Tüm bu yeteneklerımle önce boş vakitlerimde, sonra önemli kafelerde en sevdiğim işim olan fal ve durugörüye yöneldim. Şimdi ise sizlerin sesini duymak ve içinizde varolan gücü, mutluluğu ortaya çıkarmak için buradayım.

Sevgiyle kalın


Deneyim ve nitelikler

Her sıkıntının bir sonu, her gecenin bir sabahı muhakkak ki var. Gelin, birlikte gecenin karanlığından zevk alalım, sabahın güneşini keşfedelim. Siz karanlıklarınızı, sorularınızı, merak ettiklerinizi paylaşın; ben sabahı önünüze sereyim, mutsuzluklarınıza yol arkadaşı olayım. Bir deniz feneri ihtiyacınız oldugunda ben hep buradayım! Rüyalarınız gelecekten haber mi veriyor yoksa bilinçaltınızın bir ürünü mü? Öğrenmek isterseniz etkin rüya yorumları için bana ulaşabilirsiniz!

Astrocenter Başarı Rozetleri

2018 yılında yılın uzmanı seçilmiştir.

Son 12 ayda 10 kere kazanmıştır. En son Ağustos ayında

Son 12 ayda 4 kere kazanmıştır. En son Mayıs ayında


Hale Sargın uzmanının anahtar kelimeleri2021 - MyBestPro - 75 rue d'Amsterdam - 75008 Paris, FRANCE