Yardıma mı ihtiyacınız var? Bizi arayın:

  (0212) 900 25 11

Hale Sargın

Hale Sargın

Profesyonel fal uzmanı

15054
danışmanlık

% 99.7
pozitif yorum


Fal sonu olmayan, sır dolu, gerçek bir ilimdir! Hayat bazen bir satranç oynar gibi doğru hamleyi bekler ve biz o sıkıntının içindeyken bunu göremeyiz. Bu yüzden bazen, görebilen zihinlerden küçük yardımlar almamız gerekir. 14 yıllık deneyimimle yanınızdayım. 4 yıl yurtdışında ald


Profilin devamını görüntüleHale Sargın uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 15054 görüşme hizmeti için 885 yorum aldım. Hizmetlerimin %99.7 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Bayıldım

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

89

823

53

6

3


Seçiniz:

⭐️⭐️⭐️

Uzun zamandır hep Hale ile görüştüğüm ve çok iyi olduğundan hiç şüphem olmadığı için genelde yorum yapmıyordum ama kendisi gerek süreyi kullanmak gerekse verdiği detaylar ile gerçekten muazzam biri :) yine dediklerini yaşadım ve nedense bu bende artık bir şaşkınlığa sebep olmuyor. Hale gerçekten bir başka <3

Yorumu yazan müşterimiz - crescenth, 21/05/2022 tarihinde

İş Falı

Hale Hanım bundan aylar evvel bana ne zaman iş gelecek dediğimde Nisan sonu demişti. Hiç beklemediğim bir yerden gelen bir işi kabul ettim. Nisan sonundayız. Kendisini tüm kalbimle öneririm.

Yorumu yazan müşterimiz - purrson.cat, 24/04/2022 tarihinde

İyi ki var

Hale hanim hakkinda ne yazsam az gelecegini düsünüyorum. Cok uzun zamandir kendisine her sıkıştığımda danışırım ve söyledikleri hep çıkmıştır. Ve hep Hale söylemişti diyorum. Malesef yorum bırakma konusunda çok ihmalkar olduğumu düşünüyorum…

Yorumu yazan müşterimiz - nurhan79, 05/04/2022 tarihinde

Sen başkasın 🤩

Halecim yine nokta atışı tam tarihine kadar olacakları bildi! Gerçekten müthiş bir yeteneğindeki var <3 vazgeçilmezim

Yorumu yazan müşterimiz - crescenth, 09/03/2022 tarihinde

tek gercek

adnan7575, 01/03/2022 tarihinde


Hale Sargın uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

0:00 - 17:00

17:00 - 24:00

0:00 - 17:00

17:00 - 24:00

0:00 - 24:00

0:00 - 24:00

0:00 - 24:00
Hale Sargın uzmanının profili

Profesyonel fal uzmanı - 20 yıl deneyim

Fal sonu olmayan, sır dolu, gerçek bir ilimdir! Hayat bazen bir satranç oynar gibi doğru hamleyi bekler ve biz o sıkıntının içindeyken bunu göremeyiz. Bu yüzden bazen, görebilen zihinlerden küçük yardımlar almamız gerekir.

14 yıllık deneyimimle yanınızdayım. 4 yıl yurtdışında aldığım eğitimlerle, sıkıntı ve korkularımızı birlikte dönüştürebiliriz. Önde gelen kafelerde fal yorumculuğu yaptım. Birçok danışanım oldu, onlar sayesinde her gün daha da çok şey keşfettim. En sevdiklerimden el falıve klasik tarotta en iyisiyim. Sezgilerim ve tüm hislerimle sizleri bekliyorum.

4 yıl yurtdışında yaşadım ve orada tanıştığım bir kahinle kendi hislerimi keşfettim. O kişinin yardımlarıyla tam bir durugörü uzmanı oldum. Eskiyle bağları koparma, hayallerimizi elle tutulur hale getirme konusunda kısa çalışmalarla çok verim aldım. 3 sene  boyunca eğitimler alarak tarot okumaları ve el falıyla tam bir usta olarak yurduma döndüm. Özel sektörde halkla ilişkiler alanında çalışmak benim için büyük bir avantaj oldu. İnsanları seslerinden, hatta bir bakışlarından bile analiz etmeye başladım. Tüm bu yeteneklerımle önce boş vakitlerimde, sonra önemli kafelerde en sevdiğim işim olan fal ve durugörüye yöneldim. Şimdi ise sizlerin sesini duymak ve içinizde varolan gücü, mutluluğu ortaya çıkarmak için buradayım.

Sevgiyle kalın


Deneyim ve nitelikler

Her sıkıntının bir sonu, her gecenin bir sabahı muhakkak ki var. Gelin, birlikte gecenin karanlığından zevk alalım, sabahın güneşini keşfedelim. Siz karanlıklarınızı, sorularınızı, merak ettiklerinizi paylaşın; ben sabahı önünüze sereyim, mutsuzluklarınıza yol arkadaşı olayım. Bir deniz feneri ihtiyacınız oldugunda ben hep buradayım! Rüyalarınız gelecekten haber mi veriyor yoksa bilinçaltınızın bir ürünü mü? Öğrenmek isterseniz etkin rüya yorumları için bana ulaşabilirsiniz!

Astrocenter Başarı Rozetleri

2018 yılında yılın uzmanı seçilmiştir.

Son 12 ayda 7 kere kazanmıştır. En son Şubat ayında

Son 12 ayda 1 kere kazanmıştır. En son Mayıs ayında
2022 - MyBestPro - 75 rue d'Amsterdam - 75008 Paris, FRANCE