Bizi arayın:

  (0212) 900 25 11

Hale Sargın

Hale Sargın

Profesyonel fal uzmanı

7656
danışmanlık
% 99.5
pozitif yorum

Fal sonu olmayan, sır dolu, gerçek bir ilimdir! Hayat bazen bir satranç oynar gibi doğru hamleyi bekler ve biz o sıkıntının içindeyken bunu göremeyiz. Bu yüzden bazen, görebilen zihinlerden küçük yardımlar almamız gerekir. 14 yıllık deneyimimle yanınızdayım. 4 yıl yurtdışında ald...


Profilin devamını görüntüleHale Sargın uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 7656 görüşme hizmeti için 539 yorum aldım. Hizmetlerimin %99.5 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Bayıldım

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

22

493

37

6

3


Seçiniz:

Gerçekten çıkıyor dedikleri!!

Haleyle çok sefer konuştuk ve diğer uzmanlarda kötü değil kesinlikle ama kimse hale gibi detay verip,bilemiyor.Süreci süren durumlar elbette var ama o konulardada net bir şekilde ilk gün ne dediyse,aynı şeyi savunuyor.İşimle ilgili kasımda konuştuğumda ,bana söylenen ve inandığımın tersine,bu iş iki ay sonra başlayacak,ocağı bulur dedi.Son iki haftadır hiç yoktan çok can sıkıcı pürüzler çıktı ve hale demişti dedim.Yine konustugumızda bir araba satışı konusu vardı.Sorduğumda ay sonuna kadar kesinlikle az bir farkla satılacagını görüyorum dedi.Ertesi gün ,dediği farkla satıldı.İlgilenen almayacak dedi.O gerçekten istemediğini söyledi ve başkasına satıldı.Yazın konuştuğumda yaptığımız yine başka bir işle ilgili bir zor dönem yasıyoruz,eylül gibi toparlayacagını düşünüyoruz dediğimde inşallah öyle olur ama ben 4 ay gibi görüyorum demişti.Halenin dediği oldu ve tam söylediği gibi kasımda toparlandı.Aramasını beklediğim insan aramayacak dedi.Tüm konuştuğum uzmanlar arayacak dedi.Hale haklı çıktı.Ne diyebilirim ki?Yaşanan bu,söylediği gibi..Umarım onun dışında söylediği herşeyde de haklı çıkar.Ama ben inanıyorum.Sana teşekkür ediyorum.Yüreğine sağlık..

 Yorumu yazan müşterimiz - goosegirl, 06/12/2019 tarihinde

**💓💓**

Cok tatli ve cok net herseyi oldugu gibi anlatiyor Hale ablanin verdigi tarihleri sabirsizlikla konusmak icin bekliycem 💖💖💞

 Yorumu yazan müşterimiz - sila___64, 03/12/2019 tarihinde

Tam bir terapi

Geçen yıl bu siteye üye olduğumda ilk onunla görüşmek istemiştim ama nasıl arama yapıldığını o zamanlar bilemediğim için başka bir uzmanla görüşmüştüm.Geçenlerde kendisini online görünce Hale hanım hariç birçok uzmanı aradığım aklıma geldi.Ya sadece bundan sonra Hale hanımı ararım yada kimseyi artık aramıycam diye karar almışken 2 saat sıra bekledim.Sıram geldiğinde bağlantı koptu sıranın en sonuna düştüm yine bekledim ama aynı sorun devam etti.Gece 12 den 3 e kadar bekledim.Görüşemedim umutsuzluğa düştüm.Sonra dedimki vardır bir hikmeti.Ertesi gün tekrar denedim yine olmadı.15. sırada olduğumu görünce inat ettim bekledim.Neyse gelelim görüşmeye. Mevcut durumu tahlil etmede profesyonel. Gelecekle ilgili öngörülerini zaman gösterecek ama ben zamana çok takılmıyorum.Çünkü kadersel döngüde bazı olayların zamanı , bazen aldığımız karar yada eylemlerimize göre değişebiliyor.Bir kere yorumları çok mantıklı. "ufak at..." diyeceğiniz tarzda asla yorum yok.Pembe tablo yok.Hep mantık çerçevesinde.Ancak en önemlisi nerden kaynaklandı anlamadım ama ben müthiş bir pozitif enerji ve sanki wengoyu değil de normal bir arkadaşımı aradım da muhabbet ediyormuşum gibi hissettim ve bu duygu ilk kez oldu bende.Daha önce aynı uzmanlarla birden fazla görüştüğüm olmuştu ancak bu hissiyata kapılmadım.Şimdi bundan sonraki gelişmelere göre tekrar görüşeceğiz.Ben 2. görüşmeyi çok önemsiyorum çünkü önümde set olarak duran bu konunun bir yöne evrilmesi gerektiğini hissediyorum.Ancak ne şekilde olacağını Hale hanımla yöneteceğiz bu kesin.Bu yorumun tarihine bakın ve bundan sonra başka hiçbir uzmanın sayfasında yorum yapmadığımı/yapmayacağımı göreceksiniz.Kimseyi yönlendirmek istemiyorum.Tavsiye de vermiyorum.Herkesin merak ettiği şey " dedikleri çıkıyormu acaba" diye merak etmek biliyorum. Fakat 15.sırada beklemiş ve kuyruğun sonunu göremeyen ben kendime kızıyorum ki 1 senedir bu süreci neden Hale hanımla yönetmemişim. Sadece sesini duyup hal hatır sormak için bile aranabilecek bir dost.Ağzınıza yüreğinize sağlık Hale hanım.

 Yorumu yazan müşterimiz - fatih.61, 03/12/2019 tarihinde

Bütün önemli kararlarımda yanımdasın ve hep öyle kalacaksın:)

daydodi, 02/12/2019 tarihinde

Çok iyi bi insan

ebruyilmaz, 02/12/2019 tarihinde


Hale Sargın uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil
Hale Sargın uzmanının profili

Profesyonel fal uzmanı - 17 yıl deneyim

Fal sonu olmayan, sır dolu, gerçek bir ilimdir! Hayat bazen bir satranç oynar gibi doğru hamleyi bekler ve biz o sıkıntının içindeyken bunu göremeyiz. Bu yüzden bazen, görebilen zihinlerden küçük yardımlar almamız gerekir.

14 yıllık deneyimimle yanınızdayım. 4 yıl yurtdışında aldığım eğitimlerle, sıkıntı ve korkularımızı birlikte dönüştürebiliriz. Önde gelen kafelerde fal yorumculuğu yaptım. Birçok danışanım oldu, onlar sayesinde her gün daha da çok şey keşfettim. En sevdiklerimden el falıve klasik tarotta en iyisiyim. Sezgilerim ve tüm hislerimle sizleri bekliyorum.

4 yıl yurtdışında yaşadım ve orada tanıştığım bir kahinle kendi hislerimi keşfettim. O kişinin yardımlarıyla tam bir durugörü uzmanı oldum. Eskiyle bağları koparma, hayallerimizi elle tutulur hale getirme konusunda kısa çalışmalarla çok verim aldım. 3 sene  boyunca eğitimler alarak tarot okumaları ve el falıyla tam bir usta olarak yurduma döndüm. Özel sektörde halkla ilişkiler alanında çalışmak benim için büyük bir avantaj oldu. İnsanları seslerinden, hatta bir bakışlarından bile analiz etmeye başladım. Tüm bu yeteneklerımle önce boş vakitlerimde, sonra önemli kafelerde en sevdiğim işim olan fal ve durugörüye yöneldim. Şimdi ise sizlerin sesini duymak ve içinizde varolan gücü, mutluluğu ortaya çıkarmak için buradayım.

Sevgiyle kalın


Deneyim ve nitelikler

Her sıkıntının bir sonu, her gecenin bir sabahı muhakkak ki var. Gelin, birlikte gecenin karanlığından zevk alalım, sabahın güneşini keşfedelim. Siz karanlıklarınızı, sorularınızı, merak ettiklerinizi paylaşın; ben sabahı önünüze sereyim, mutsuzluklarınıza yol arkadaşı olayım. Bir deniz feneri ihtiyacınız oldugunda ben hep buradayım! Rüyalarınız gelecekten haber mi veriyor yoksa bilinçaltınızın bir ürünü mü? Öğrenmek isterseniz etkin rüya yorumları için bana ulaşabilirsiniz!2019 - MyBestPro - 12 Rue de Penthièvre, 75008 Paris, FRANCE