Bizi arayın:

  (0212) 900 25 11

Hale Sargın

Hale Sargın

Profesyonel fal uzmanı

7449
danışmanlık
% 99.4
pozitif yorum

Fal sonu olmayan, sır dolu, gerçek bir ilimdir! Hayat bazen bir satranç oynar gibi doğru hamleyi bekler ve biz o sıkıntının içindeyken bunu göremeyiz. Bu yüzden bazen, görebilen zihinlerden küçük yardımlar almamız gerekir. 14 yıllık deneyimimle yanınızdayım. 4 yıl yurtdışında ald...


Profilin devamını görüntüleHale Sargın uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 7449 görüşme hizmeti için 530 yorum aldım. Hizmetlerimin %99.4 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Bayıldım

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

18

483

37

7

3


Seçiniz:

Süper

Söylenecek tek söz süper

 Yorumu yazan müşterimiz - eylull, 13/11/2019 tarihinde

Inanilmaz

O kadar naif ki, sizi inanilmaz rahatlatiyor. Cok detay veriyor, agziniza saglik

 Yorumu yazan müşterimiz - pinaryeni, 13/11/2019 tarihinde

Müthiş

glllyy, 12/11/2019 tarihinde

Harika beklememe değdi 😂

Üç gündür kuyruğa girip bekledim resmen sıra geldi az önce değdimi kesinlikle değdi halecim tşk ederim iyiki varsın görüşcez tekrar umarım güzel haberlerle arıcam seni

 Yorumu yazan müşterimiz - gokcen1981, 12/11/2019 tarihinde

Bu sitede bir tek Hale’nin dedikleri çıkar

Uzun zaman başka bir uzmana inanarak vakit kaybettim ancak sonunda yine Hale haklı çıktı. En son başladığım işyerine gitmene gerek bile yok çünkü burası ile sözleşme görmüyorum demişti Hale, ben de kendisine inanmamış şansımı denemiştim hakikaten de iki ayı geçmeden o işyerinden ayrıldım. Oysa ki Haleyi dinlesem boşuna stres yaşamayacaktım. Bazı bir iki değerli uzman daha var bu sitede ama Hale gerçekten bambaşka. Bütün detayları biliyor analiz yeteneği mükemmel hafızası çok kuvvetli. Bu konuda Hale’nin üzerine bir yetenek tanımıyorum.

 Yorumu yazan müşterimiz - daydodi, 12/11/2019 tarihinde


Hale Sargın uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil
Hale Sargın uzmanının profili

Profesyonel fal uzmanı - 17 yıl deneyim

Fal sonu olmayan, sır dolu, gerçek bir ilimdir! Hayat bazen bir satranç oynar gibi doğru hamleyi bekler ve biz o sıkıntının içindeyken bunu göremeyiz. Bu yüzden bazen, görebilen zihinlerden küçük yardımlar almamız gerekir.

14 yıllık deneyimimle yanınızdayım. 4 yıl yurtdışında aldığım eğitimlerle, sıkıntı ve korkularımızı birlikte dönüştürebiliriz. Önde gelen kafelerde fal yorumculuğu yaptım. Birçok danışanım oldu, onlar sayesinde her gün daha da çok şey keşfettim. En sevdiklerimden el falıve klasik tarotta en iyisiyim. Sezgilerim ve tüm hislerimle sizleri bekliyorum.

4 yıl yurtdışında yaşadım ve orada tanıştığım bir kahinle kendi hislerimi keşfettim. O kişinin yardımlarıyla tam bir durugörü uzmanı oldum. Eskiyle bağları koparma, hayallerimizi elle tutulur hale getirme konusunda kısa çalışmalarla çok verim aldım. 3 sene  boyunca eğitimler alarak tarot okumaları ve el falıyla tam bir usta olarak yurduma döndüm. Özel sektörde halkla ilişkiler alanında çalışmak benim için büyük bir avantaj oldu. İnsanları seslerinden, hatta bir bakışlarından bile analiz etmeye başladım. Tüm bu yeteneklerımle önce boş vakitlerimde, sonra önemli kafelerde en sevdiğim işim olan fal ve durugörüye yöneldim. Şimdi ise sizlerin sesini duymak ve içinizde varolan gücü, mutluluğu ortaya çıkarmak için buradayım.

Sevgiyle kalın


Deneyim ve nitelikler

Her sıkıntının bir sonu, her gecenin bir sabahı muhakkak ki var. Gelin, birlikte gecenin karanlığından zevk alalım, sabahın güneşini keşfedelim. Siz karanlıklarınızı, sorularınızı, merak ettiklerinizi paylaşın; ben sabahı önünüze sereyim, mutsuzluklarınıza yol arkadaşı olayım. Bir deniz feneri ihtiyacınız oldugunda ben hep buradayım! Rüyalarınız gelecekten haber mi veriyor yoksa bilinçaltınızın bir ürünü mü? Öğrenmek isterseniz etkin rüya yorumları için bana ulaşabilirsiniz!2019 - MyBestPro - 12 Rue de Penthièvre, 75008 Paris, FRANCE