Bizi arayın:

  (0212) 900 25 11

Hale Sargın

Hale Sargın

Profesyonel fal uzmanı

9670
danışmanlık
% 99.6
pozitif yorum

Fal sonu olmayan, sır dolu, gerçek bir ilimdir! Hayat bazen bir satranç oynar gibi doğru hamleyi bekler ve biz o sıkıntının içindeyken bunu göremeyiz. Bu yüzden bazen, görebilen zihinlerden küçük yardımlar almamız gerekir. 14 yıllık deneyimimle yanınızdayım. 4 yıl yurtdışında ald...


Profilin devamını görüntüleHale Sargın uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 9670 görüşme hizmeti için 632 yorum aldım. Hizmetlerimin %99.6 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Bayıldım

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

40

581

42

6

3


Seçiniz:

10 Numara ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Halecim her zaman iyi ve kötü günümde hep yanımda oldu. Enerjisi çok yüksek. Kendisi çok iyi bir uzman. Hep gördüğünü söyler. Öngörüleri muhteşem. Dedikleri bi şekilde hep çıkıyor. Şaşırıyorum bazen😂. Satırlarla anlatılmaz yaşanır. Arayın Görün kendiniz yaşayın. Kısaca 10 Numara 5 yıldız⭐️👍🏻

Yorumu yazan müşterimiz - mavimavi01, 07/07/2020 tarihinde

💓

halegur, 24/06/2020 tarihinde

teşekkürler:)

nokta atışı tarih verdi ve tuttu ne diyebilirim ki başka.. bir de "bana güven" dedikten sonra garip bir şekilde insan kendisine güveniyor. çok teşekkür ederim:)

Yorumu yazan müşterimiz - adrasteia, 22/06/2020 tarihinde

Hale sen nasıl bir şeysin 👏👏👏

Bu ikinci kez oluyor. İmkansız birşey söyledi yine. Ama gerçekten olasılık dışı ve imkansızdı söylediği. Tam da dediği gibi oldu. Hayretler içerisindeyim. Bu nasıl bir hissiyattır 👏👏👏 tebrik ediyorum seni Haleciğim.

Yorumu yazan müşterimiz - burcu80, 21/06/2020 tarihinde

Çok başarılı ve çok tatlıdır kendisi😘😘

❤️Bir yılı aşkındır konuşuyoruz haleciğimle ve yeni farkettim hala yorum yapmadığımı utandım yazıyım dedim😊 gerçekten harika bir danışman her konuda düzgün ve anlaşılır şekilde yorumlamaları son derece nokta atışları olan ve çok başaralı bir yorumcudur kendisi bir o kadar tatlı dilli. günde 2 kere aradığım oluyor müsait yakalarsam. bazen ulaşamıyorum sinir oluyorum bağımlılık yaptı hale bana ona danışmadan bir hamle yapmak istemiyorum kendisini çok sevdim zaman içersinde tanıdıkça. başarılarının devamını dilerim herzaman konuşuyoruz zaten😊❤️❤️❤️

Yorumu yazan müşterimiz - boncuk935, 19/06/2020 tarihinde


Hale Sargın uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

0:00 - 24:00

0:00 - 24:00

0:00 - 17:00

Bugün uygun değil

17:00 - 24:00

0:00 - 17:00

17:00 - 24:00
Hale Sargın uzmanının profili

Profesyonel fal uzmanı - 18 yıl deneyim

Fal sonu olmayan, sır dolu, gerçek bir ilimdir! Hayat bazen bir satranç oynar gibi doğru hamleyi bekler ve biz o sıkıntının içindeyken bunu göremeyiz. Bu yüzden bazen, görebilen zihinlerden küçük yardımlar almamız gerekir.

14 yıllık deneyimimle yanınızdayım. 4 yıl yurtdışında aldığım eğitimlerle, sıkıntı ve korkularımızı birlikte dönüştürebiliriz. Önde gelen kafelerde fal yorumculuğu yaptım. Birçok danışanım oldu, onlar sayesinde her gün daha da çok şey keşfettim. En sevdiklerimden el falıve klasik tarotta en iyisiyim. Sezgilerim ve tüm hislerimle sizleri bekliyorum.

4 yıl yurtdışında yaşadım ve orada tanıştığım bir kahinle kendi hislerimi keşfettim. O kişinin yardımlarıyla tam bir durugörü uzmanı oldum. Eskiyle bağları koparma, hayallerimizi elle tutulur hale getirme konusunda kısa çalışmalarla çok verim aldım. 3 sene  boyunca eğitimler alarak tarot okumaları ve el falıyla tam bir usta olarak yurduma döndüm. Özel sektörde halkla ilişkiler alanında çalışmak benim için büyük bir avantaj oldu. İnsanları seslerinden, hatta bir bakışlarından bile analiz etmeye başladım. Tüm bu yeteneklerımle önce boş vakitlerimde, sonra önemli kafelerde en sevdiğim işim olan fal ve durugörüye yöneldim. Şimdi ise sizlerin sesini duymak ve içinizde varolan gücü, mutluluğu ortaya çıkarmak için buradayım.

Sevgiyle kalın


Deneyim ve nitelikler

Her sıkıntının bir sonu, her gecenin bir sabahı muhakkak ki var. Gelin, birlikte gecenin karanlığından zevk alalım, sabahın güneşini keşfedelim. Siz karanlıklarınızı, sorularınızı, merak ettiklerinizi paylaşın; ben sabahı önünüze sereyim, mutsuzluklarınıza yol arkadaşı olayım. Bir deniz feneri ihtiyacınız oldugunda ben hep buradayım! Rüyalarınız gelecekten haber mi veriyor yoksa bilinçaltınızın bir ürünü mü? Öğrenmek isterseniz etkin rüya yorumları için bana ulaşabilirsiniz!2020 - MyBestPro - 1-5 rue du 8 Mai 1945 - 92110 Clichy, FRANCE