Bizi arayın:

  (0212) 900 25 11

Hale Sargın

Hale Sargın

Profesyonel fal uzmanı

10213
danışmanlık
% 99.6
pozitif yorum

Fal sonu olmayan, sır dolu, gerçek bir ilimdir! Hayat bazen bir satranç oynar gibi doğru hamleyi bekler ve biz o sıkıntının içindeyken bunu göremeyiz. Bu yüzden bazen, görebilen zihinlerden küçük yardımlar almamız gerekir. 14 yıllık deneyimimle yanınızdayım. 4 yıl yurtdışında ald...


Profilin devamını görüntüleHale Sargın uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 10213 görüşme hizmeti için 654 yorum aldım. Hizmetlerimin %99.6 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Bayıldım

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

46

601

44

6

3


Seçiniz:

Kalite

Burada aldığım en kaliteli, ve profesyonel yorumlardan biriydi, cok iyi Gerçekten cok iyi. Bu kadar zamandır aramadığım icin pişmanım

Yorumu yazan müşterimiz - ty050505, 23/09/2020 tarihinde

MÜKEMMEL

Hale Hanım, bir mucize... yorumları öngörüleri ile tekrar nokta atışı yaparak beni son derece umutlu bir insan haline getirdi. İyi ki varsın ve Astro center ekibi iyi ki varsınız... Aralık ayında tekrar görüşeceğiz. sevgiler saygılar çok çok teşekkürler

Yorumu yazan müşterimiz - para2018, 23/09/2020 tarihinde

Her söyledigini yasiyorum 💋❤️

huelya, 22/09/2020 tarihinde

%100

Tam onikiden vurdun yine Hale :))) tam 9 aydır konuşuyoruz. Verdiğin tarih günü gününe tuttu. Yine tuttu yine tuttu. Sen gerçekten çok üstün yetenekli çok özel bir danışmansın. İyiki hayatımdasın, iyiki tanışmışız. Sensiz atlatamazdım ben bu dönemleri. Seni çok seviyorum.

Yorumu yazan müşterimiz - burcu80, 21/09/2020 tarihinde

Varlığına şükür 🙏🏻

Hayatımın bu en zorlayıcı döneminde Haleciğim olmasaydı ayakta kalamazdım. Bugüne kadar ne söylediyse istinasız yaşadım. Süper özel bir yetenek. Muhteşem bir insan. Can o Can ❤️ Varlığına şükürler olsun 🙏🏻 (Haleciğim lütfen mesaj kutuna bakarmısın canım 😘)

Yorumu yazan müşterimiz - burcu80, 21/09/2020 tarihinde


Hale Sargın uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

0:00 - 24:00

0:00 - 17:00

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

17:00 - 24:00

0:00 - 17:00

17:00 - 24:00
Hale Sargın uzmanının profili

Profesyonel fal uzmanı - 18 yıl deneyim

Fal sonu olmayan, sır dolu, gerçek bir ilimdir! Hayat bazen bir satranç oynar gibi doğru hamleyi bekler ve biz o sıkıntının içindeyken bunu göremeyiz. Bu yüzden bazen, görebilen zihinlerden küçük yardımlar almamız gerekir.

14 yıllık deneyimimle yanınızdayım. 4 yıl yurtdışında aldığım eğitimlerle, sıkıntı ve korkularımızı birlikte dönüştürebiliriz. Önde gelen kafelerde fal yorumculuğu yaptım. Birçok danışanım oldu, onlar sayesinde her gün daha da çok şey keşfettim. En sevdiklerimden el falıve klasik tarotta en iyisiyim. Sezgilerim ve tüm hislerimle sizleri bekliyorum.

4 yıl yurtdışında yaşadım ve orada tanıştığım bir kahinle kendi hislerimi keşfettim. O kişinin yardımlarıyla tam bir durugörü uzmanı oldum. Eskiyle bağları koparma, hayallerimizi elle tutulur hale getirme konusunda kısa çalışmalarla çok verim aldım. 3 sene  boyunca eğitimler alarak tarot okumaları ve el falıyla tam bir usta olarak yurduma döndüm. Özel sektörde halkla ilişkiler alanında çalışmak benim için büyük bir avantaj oldu. İnsanları seslerinden, hatta bir bakışlarından bile analiz etmeye başladım. Tüm bu yeteneklerımle önce boş vakitlerimde, sonra önemli kafelerde en sevdiğim işim olan fal ve durugörüye yöneldim. Şimdi ise sizlerin sesini duymak ve içinizde varolan gücü, mutluluğu ortaya çıkarmak için buradayım.

Sevgiyle kalın


Deneyim ve nitelikler

Her sıkıntının bir sonu, her gecenin bir sabahı muhakkak ki var. Gelin, birlikte gecenin karanlığından zevk alalım, sabahın güneşini keşfedelim. Siz karanlıklarınızı, sorularınızı, merak ettiklerinizi paylaşın; ben sabahı önünüze sereyim, mutsuzluklarınıza yol arkadaşı olayım. Bir deniz feneri ihtiyacınız oldugunda ben hep buradayım! Rüyalarınız gelecekten haber mi veriyor yoksa bilinçaltınızın bir ürünü mü? Öğrenmek isterseniz etkin rüya yorumları için bana ulaşabilirsiniz!2020 - MyBestPro - 1-5 rue du 8 Mai 1945 - 92110 Clichy, FRANCE