Bizi arayın:

  00902129002511

Gözde Cansu

Gözde Cansu

Profesyonel fal uzmanı

172
danışmanlık
% 100
pozitif yorum

Dertler paylaştıkça azalır, meraklar sordukça geçer.  Beni arayın, birlikte geçmişten geleceğe; umutsuzluktan umuda yürüyelim. Net, açıklayıcı yorum ve güçlü hislerimle sizlerleyim. Çözülemeyecek sorun yoktur, yeter ki isteyelim!


Profilin devamını görüntüle
Gözde Cansu uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 172 görüşme hizmeti için 7 yorum aldım. Hizmetlerimin %100 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

6

1

0

0


Seçiniz:

Genel aşk iş

Çok şekersin gözdecigim ses tonun konusman o kadar rahatlatiyorki. Kesinlikle çok memnun kalırsınız sık sık görüştügüm favori uzmanlarımdan biri. Hisleri gerçekten çok kuvvetli tutarlı medyumlarimizdan tavsiye edilir

 Yorumu yazan müşterimiz - nermin366, 24/04/2018 tarihinde

dert ortagim canim ablam

canim ablam 5.veya daha fazlasi sayisini bile bilemiyorum aramamin Gecenin bir vakti uyanip seni burda bulacagimi biliyordum. Bana en karanlık anlarimda ışık oldun. Söylediklerinde okadar netsinki. Açık açık söylüyorsun. İcim rahatlattin çok sağol 🙏🏻 ve gördüğün herşey cok yerli yerinde. Tüm kelimeler tutarlı. Duygularima tercüman oldun. İlk konusmamizdan bu yana hiç fikrini değiştirmedin. Bu sayfanin en iyileri herzaman ayni şeyleri söylüyor. SENDE ONLARDANSİN‼️‼️‼️ Benim icin tekkelimeyle mükkemel birisin seni tanidigima cok mutluum ve herzaman ariyacagim insanlardan bir olacak hic bir sekilde hakkini yiyemem dogru yorumlarin icin hakkini helal et ve yeni deneyimlerin calismalarin icin seni tekrar dinliyecegim ve tüm hayatinda basarilar canim ablam rabbim yollunu hep acik etsin kendine cok iyi bak allaha emanet ol.

 Yorumu yazan müşterimiz - aysel1985, 18/04/2018 tarihinde

Aşk

Çok tatlı bir bayan kesinlikle ben kendisinden pozitif enerji aldım çok samimi sanki bir ablanmış gibi güzel bir konuşma geçti aramızda .Nokta atışları oldu fazlasıyla gerek benimle gerekse dış etkenlerle ilgili...olan neyse onu söylüyor .Ben çok memnun kaldım ve kesinlikle tekrar arayacağım birdaha çok teşekkür ediyorum ablacım.İnşallah tekrar görüşmek ümidiyle kendine çok iyi bak allaha emanet ol.😗

 Yorumu yazan müşterimiz - aysel1985, 02/03/2018 tarihinde

Iyi

İlk defa gözde hanım aradım daha farklı şeyler söyledi geçmişı bıldı .. çok kibar İyi bir dinleyici geleceği yönelik şimdilik hiçbir şey söyleyemem söyledikleriniz çıkarsa sizi yeniden dönerim

 Yorumu yazan müşterimiz - boncuk13, 20/02/2018 tarihinde

Is icin bakti

Cok nazik ve kibar bir Hanim, baskalardan daha derin bakti ve bambaska seyler söyledi, bana daha baska kimse söylemeyen seyler. Ama bence Dogru, mesela uzun yolculuk. Hersey icin tesekürler ve sizi gene ararim. Selamlar.....i

 Yorumu yazan müşterimiz - guel44, 17/02/2018 tarihinde


Gözde Cansu uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

0:00 - 24:00

0:00 - 24:00

0:00 - 24:00

0:00 - 24:00

0:00 - 24:00

0:00 - 24:00

0:00 - 24:00
Gözde Cansu uzmanının profili

Profesyonel fal uzmanı - 16 yıl deneyim

Dertler paylaştıkça azalır, meraklar sordukça geçer.  Beni arayın, birlikte geçmişten geleceğe; umutsuzluktan umuda yürüyelim. Net, açıklayıcı yorum ve güçlü hislerimle sizlerleyim. Çözülemeyecek sorun yoktur, yeter ki isteyelim!

Deneyim ve nitelikler

16 yıldır Kader Çarkı, Tarot Falı, Katina Aşk Falı, Aşk Durumu, Astroloji, Yıldızname ile danışmanlık veriyorum. Bir gün hepimizin gerçek birer kâhin olduğumuzu keşfedebilmemiz dileğiyle, bana ulaşmanızı bekliyorum. 

Video Sunumu


Diplomalar

Tarot'nun arkasındaki felsefe tüm gelecek olayların değişebileceğidir. Tarot kartları yaşamdaki mevcut rotamızı değiştirmeyecek olursak önümüzde var olan olasılıklarla ilgili bizi teşvik eder ya da uyarırlar. Tarot bizi düşündürmek, ona göre tavır almamızı ve gerekiyorsa gelecek olayları değiştirmemizi sağlamak için vardır. Tarot hiç bir zaman neyin olacağını söylemez, o olması muhtemel olanı söyler. Soruyu soranın ve açılımla ilgili olan diğer kişilerin düşüncelerini, duygularını ve motivasyonlarını gösterir, eğer bir problemin üstesinden gelmek için öğrenmemiz gereken şeyler varsa onları söyler. Ve bunlar çoğu zaman bizim zaten bildiğimiz, ama göz ardı ya da inkâr ettiğimiz şeylerdir. Yararlanmak isteyenlerimiz için Tarot daima bize bilmemiz gerekenleri söyleyen olağanüstü bir öğretmen ve rehberdir. Dolayısıyla asıl kâhin biziz! Tarot kartlarını biz çekiyoruz ve çekerken de farkında olmadığımız, keşfedemediğimiz benliğimizi kullanıyoruz ve kehanet de orada yatıyor. Çünkü biz cevapları zaten biliyoruz, ama onları bilincimize taşıyamıyoruz. İşte, zor dediğimiz yolculuğumuz ise bunları bilincimize taşıyabilmek içindir.   

Yazılar ve TV-Radyo programlarına katılımlar

    2018 -MyBestPro bilişim hiz tic ltd şti- Vivendi - Kaptanpaşa Mah. Halit Ziya Türkkan Sok. ISTANBUL