Bizi arayın:

  (0212) 900 25 11

ASUKO Perihan

ASUKO Perihan

Profesyonel Fal Uzmanı

249
danışmanlık
% 94.8
pozitif yorum

Yeni hayatınıza hazırmısınız**** Aşk, iş, sağlık, para,ilişkiler kısacası her konuda yanınızdayımHislerimle birleştirdiğim Katina* Lara*Çingene ve Müneccim Tarot kartlarımı tılsımlı bir şekilde gelecekle ilgili karar almanız ve tüm sorularınıza cevap bulmanız için kullanıyorum *...


Profilin devamını görüntüleASUKO Perihan uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 249 görüşme hizmeti için 21 yorum aldım. Hizmetlerimin %94.8 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

18

1

1

1


Seçiniz:

Etkileyici konuşma

Çok etkilendim muhteşem Kesin etkileyici cevaplarnız oldukça başarılı tebrik ederim Perihan hanım efendi aşk hayatımda istediğim düzende ileriye dönük etkili konuşma oldu

 Yorumu yazan müşterimiz - illegal, 03/03/2019 tarihinde

Mutluluk perisi

Adı gibi gerçekten Peri mutluluk perisi öyle güzel enerji veriyor o kadar doğru şeyler söylüyor ki tamamen rahatlıyorsunuz. Çok teşekkür ederim çok çok teşekkür ederim bekliyorum dediklerinin çıkmasını inşallah olacak :)))

 Yorumu yazan müşterimiz - serapnur, 02/03/2019 tarihinde

Hic memnun kalmadim

Faldan hic memnun kalmadim. Cokdan bekledim su gorusu amma oyle met seklimde cevablar yok. Hemde cok vakit bos bos gidiyo. Cavablar 3 4 dakikaya geliyo 1 balaca cavab. Amma fatura cok yuksek. Bir daha hic konusmam.

 Yorumu yazan müşterimiz - gulara811, 07/02/2019 tarihinde

Harika

Süperin ötesinde bir başarı herkese muhakkak tavsiye ederim. Çok falcı tanıdım ama Perihan hanımdan da aşırı memnun kaldık.

 Yorumu yazan müşterimiz - meltos6915, 03/01/2019 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Eh işte

Genellikle kendisi soru çok sordu ve vakit aldı biraz o rahatsız etti beni. Daha önceki görüşme yaptıklarım hızlı şekilde cevap verdiler. Yavaş oldu zaman geçti. Sonuçta yazıyor bize.

 Yorumu yazan müşterimiz - frt1905, 10/11/2018 tarihinde


ASUKO Perihan uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

10:45 - 22:00

10:45 - 22:00

9:00 - 22:00

8:15 - 22:00

8:00 - 22:00

8:30 - 22:00

10:15 - 22:00
ASUKO Perihan uzmanının profili

Profesyonel Fal Uzmanı - 28 yıl deneyim

Yeni hayatınıza hazırmısınız**** Aşk, iş, sağlık, para,ilişkiler kısacası her konuda yanınızdayımHislerimle birleştirdiğim Katina* Lara*Çingene ve Müneccim Tarot kartlarımı tılsımlı bir şekilde gelecekle ilgili karar almanız ve tüm sorularınıza cevap bulmanız için kullanıyorum * Doğum Şifreniz *Size özel Esmaül Hüsna ve, taşınızla yolunuza ışık tutmaya * gönül gözünüzü açmaya GELDİM


Deneyim ve nitelikler

AŞKLA YAPTIĞIM İşimde doğuştan gelen mistik yeteneklerime, insanlarla olan iletişimime, hislerime, duru görüme, bilgilerime, danışanlarımın olumlu dönüşlerine ve inancıma güveniyorum… Her gün bildiklerimin üzerine yenilerini ekleyerek 25 senedir TAROT bakmaktayım, 5 yıldır ise ASTROLOJİ NUMEROLOJİ kuantum yaşam koçluğu, bilinçaltı temizliği ve ilişki koçluğu yapıyorum. Danışanlarımla kurduğum iletişim akıllarında soru işareti kalmadan yol almalarını ve hayata başka pencereden bakabilmelerini sağlar. Yollarımız kesiştiği andan itibaren hayatlarının akışı olumlu yönde değiştiğini söyleyen danışanlarım gibi sizlerde yoluma HOŞGELDİNİZ.

Yazılar ve TV-Radyo programlarına katılımlar

BusinesschannekTÜRK VE TV8 

ASUKO Perihan uzmanının anahtar kelimeleri

 • ask hayati
 • aşk ilişki sağlık rüyalar numeroloji isim analizi isim esması doğum tarihi analizi kişilik analizi
 • el kader fali
 • evlilik
 • fotografla ask fali
 • is hayati
 • kahve fali
 • katina ask fali
 • medyum
 • melek kartlari
 • reiki
 • şifacı
 • su falı
 • tarot fali
 • yasam kocu


2020 - MyBestPro - 12 Rue de Penthièvre, 75008 Paris, FRANCE