Bizi arayın:

  00902129002511

Polat Özcan

Polat Özcan

Profesyonel Medyum

244
danışmanlık
% 100
pozitif yorum

Çocukluğumdan beri fal dünyasına merakım vardı. Anneannemin baktığı fincanlar sonrası insanların bakışları benim dünyamdı. Yüzlerindeki şaşkınlık benim çocuk dünyama ışık oldu. Eğitimimi tamamlayana kadar fal dünyam arkadaşlarım arasında gelişti ve hayatımın bir parçası oldu. Kul...


Profilin devamını görüntülePolat Özcan uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 244 görüşme hizmeti için 30 yorum aldım. Hizmetlerimin %100 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

30

0

0

0


Seçiniz:

Gerçekci ve net

Memnun kaldım.dedikleri çıkarsa ki öyle olacağını düşünüyorum tekrar görüşeceğiz.suya baktı ve çok netti.tesekkurler

 Yorumu yazan müşterimiz - nurfeyza, 16/03/2019 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Süper

Isini gereckten cok iyi yapan bi Insan Ben cok memnun kaldim ...cok Güzel bir du faliydi... Tekrar görüsmek üzere👏🏻😊

 Yorumu yazan müşterimiz - canann, 15/03/2019 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

✨🌙🌷🌷🌷✨🌙MUKEMMELL DANISMAN

Çok tesekkur ederimmm✨🌙Dusuncelerimi aydinlattin. Merak ettigim konular vardi onlarda bana yardimci oldunuz. Yetenekli insansiniz sanki sihirli kuremi var orada onunla izliyorsunuz💕olanlar ve olacaklar icin harika yorumalar yaptiniz cok mutlu oldum tesekkurler:)

 Yorumu yazan müşterimiz - xurayy, 15/03/2019 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Her sey icin tesekkurlerr✨🌙

Polat bey gercekten inanilmaz yetenek. Ben tum samimiyetimle soyluyorum , hayatim boyunca kaç kisiye baktirdim kendisi cok farkli ve dogrulari soyledi ireli zamanlara da istediyim cevaplari aldim✅♻️ Ben kendisine ciktigi bu yolda daha da yukselmesin dilerim🍀✨🌙

 Yorumu yazan müşterimiz - rahnur, 13/03/2019 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Tekrar hoşgeldiniz polat bey🕊

Uzun bi süre yoktunuz ve çok sevindim geri döndügünüzü görünce ve bugün fırsatım oldu sesinizi duymak için. Öncelikle çok geçmiş olsun inşallah allah şifasını verir polat bey. Negatif yorum görünce çok şaşırdım çünkü bunu polat bey hak etmiyor. Yagmur021 gerçekten çok ayıp ettiniz çünkü polat beyin gerek yeteneği gerek hisseyati gerek dinlemesi gerek anlatışı MÜKEMMEL 🕊🕊🕊🕊 ve ben kendim bu işi yapıyorum yurtdışında ve bu yorumu ne polat bey nede başka bir danışman hakediyor 🕊 biraz adaletli olalım yağmur021 ne istediğinizi bilmiyorsunuz ve arıyorsunuz ve bu şekilde yorum yapmanız hiç hoş değil 🕊 bizler allah değiliz sadece bi aracı yiz burda ve ışık tutmaya çalışıyoruz ve arayanlarda anlayışlı olmalarını bekliyoruz🕊 polat bey sizin bakımınız herşeyimiz SÜPER bana göre ve bu yapılmış negatif yoruma hiç takılmayın bence 🕊 allah size bu yolda hep güç versin ve inşallah ışık tutmaya devam edersiniz 🕊

 Yorumu yazan müşterimiz - madeliefye, 13/03/2019 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Polat Özcan uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

0:00 - 24:00

0:00 - 24:00

0:00 - 24:00

0:00 - 17:00

14:30 - 24:00

0:00 - 24:00

0:00 - 24:00
Polat Özcan uzmanının profili

Profesyonel Medyum - 22 yıl deneyim

Çocukluğumdan beri fal dünyasına merakım vardı. Anneannemin baktığı fincanlar sonrası insanların bakışları benim dünyamdı. Yüzlerindeki şaşkınlık benim çocuk dünyama ışık oldu. Eğitimimi tamamlayana kadar fal dünyam arkadaşlarım arasında gelişti ve hayatımın bir parçası oldu. Kulaktan kulağa duyulan ve gelen istekler üzerine hem kendimi geliştirdim. Hem de fal çeşitlerine merakım arttı. Ruhani trans ile yorum, spiritüel iletişimi ile su üzerinden bakım yapıyorum. Fal benim benim için hem bir hayal hem de bir hobi oldu.Kendimi geliştirmek için 10 yıldır bu konuyla ilgili araştırmalar yapıyor ve yayınları takip ediyorum. Şimdi ise kartlarla tarot, katina, kahve falı, duru görü ve astroloji falları bakıyorum. Fal bakmanın dünyamda hem bana hemde benimle beraber olan insanlara iyi geldiğine defalarca şahit oldum.

Deneyim ve nitelikler

Toplam 20 yıldır genel olarak kahve falı 10 yıldır da tarot, duru görü, su falı, katina, dert ortaklığı bakıyorum. Sosyal çevremde de yaşam koçluğu ve bioenerji üzerine çalışmalarım var.

Diplomalar

İspanya da astroloji ve tarot eğitimi aldım. Bioenerji ve Yaşam Koçluğu dersleri de aldım. Ayrıca Yunanistanda Katina fal ile tecrübeli insanlarla beraber çalıştım.

Yazılar ve TV-Radyo programlarına katılımlar

Türkiye de yerel bir gazete de astoloji ile ilgili makaleler yazıyorum.

Polat Özcan uzmanının anahtar kelimeleri2019 - MyBestPro Vivendi - 12 Rue de Penthièvre, 75008 Paris, FRANCE