Bizi arayın:

  00902129002511

Medyum Ada

Medyum Ada

Medyum

113
danışmanlık
% 100
pozitif yorum

Bir gezegen içinde binlerce iyi binlerce kötü insan var.  Her insanın enerjisi sizi etkiler. Bu enerjiler sizin yolunuzu bazen açarken bazende dağ gibi sorunlar çıkartır karşınıza. Ben kendi fal türlerim ve enerji çalışmalarımda yolunuzda ki karanlıkları aydınlatmak için geldim....


Profilin devamını görüntüleMedyum Ada uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 113 görüşme hizmeti için 20 yorum aldım. Hizmetlerimin %100 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

19

1

0

0


Seçiniz:

Harikasınız,

Ada Hanim harikadır.Ne zaman arasam sabirla ve nezaketle dinler.Her seyi siz anlatmadan anlatır.Dediklerini yaşarsınız.Online olduğunda kacirmayin.Mutlaka konuşun.Tatlim benim iyi ki varsin.

 Yorumu yazan müşterimiz - sehcan, 14/03/2019 tarihinde

Tskler adacım herşeyin hayirlisi

Adacim herşey için tskler malesef kredim bitti sana tşk edemedim herşeyin hayirlisi olur inşallah biliyorsun sana kesin haber vercem iltibat gerçekleşirse kemalle öptm seni

 Yorumu yazan müşterimiz - yasemin153, 09/03/2019 tarihinde

basarili:)

bir kac kez görüstüm ve kendisinin dedikleri cikti sürekli. yakin zamanda sayfadaki uzmanlar arasinda en iyiler arasinda olacagindan eminim. kesinliklen deneyin :)

 Yorumu yazan müşterimiz - golddust, 07/03/2019 tarihinde

Kelimelerle anlatılamaz güzellikte

Karşılama ilgi alaka naiflik hepsinin üstüne nokta atışı yorumlar çok teşekkür ederim tüm güzellikler sizinle olsun 😊

 Yorumu yazan müşterimiz - uhdeunal, 05/03/2019 tarihinde

Çok beğendim!

Gayet aciklayici ve net yorumlari oldu. Ben mail yoluyla daniştim. Memnun kaldigimi söyleyebilirim. Umarım öngörüleri ciktiginda tekrar görüşürüz.

 Yorumu yazan müşterimiz - nilbay18, 28/02/2019 tarihinde


Medyum Ada uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil
Medyum Ada uzmanının profili

Medyum - 3 yıl deneyim

Bir gezegen içinde binlerce iyi binlerce kötü insan var.  Her insanın enerjisi sizi etkiler. Bu enerjiler sizin yolunuzu bazen açarken bazende dağ gibi sorunlar çıkartır karşınıza. Ben kendi fal türlerim ve enerji çalışmalarımda yolunuzda ki karanlıkları aydınlatmak için geldim. Unutmayın milyonlarca insanın olduğu bu dünyada yolumuz kesiştiyse bir sebebi muhakkak vardır. 

Deneyim ve nitelikler

2 yıldır bu sektörün içindeyim. Herkes gibi benimde bir hikayem var tabiki . içimdeki enerjinin oraya çıkışını keşfetmem ile bu dünyadaki tüm insanlara yardım etme isteğim arttı. Bunu önce aileme sonra da etrafımdaki kişilere baktım. Daha sonra bu işi profesyonelliğe çevirdim. 

Yazılar ve TV-Radyo programlarına katılımlar

sevgili takipcilerim sosyal medyada hesabım yoktur bilginize sevgilier.2019 - MyBestPro Vivendi - 12 Rue de Penthièvre, 75008 Paris, FRANCE