Bizi arayın:

  (0212) 900 25 11

Umay Akay

Umay Akay

Profesyonel Fal Uzmanı

3577
danışmanlık
% 99.8
pozitif yorum

11 yıldır fal uzmanlığı yapıyorum.2 yıl hindistanda yaşadım.Shamballa,magıc of love,tarot eğitimleri aldım.Türkiyeye döndüğümde fal uzmanlığı,şifacılık ve enerji çalışmaları yapmaya başladım.Şimdide astrocenter da varolan tüm gücümle duru görüm,tarot,kahve,iskambil,su falı gibi t...


Profilin devamını görüntüleUmay Akay uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 3577 görüşme hizmeti için 481 yorum aldım. Hizmetlerimin %99.8 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Bayıldım

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

65

469

10

1

1


Seçiniz:

İnsana sakinlik verir.

Umay'a günler öncesinden danışmıştım. Biraz daha beklemeyi düşünüyordum aslında ama malum önümüz belirsiz, inşallah dedikleri çıkar. Ama aradığımda sakinleşip üzüntümü gidermişti. Teşekkür ederim.

Yorumu yazan müşterimiz - girdap, 31/03/2020 tarihinde

Aşk

Sorduğunuz kişinin bilinçaltında neler dönüyo bilmek istiyorsanız umaya sorun detaylarıyla size döksün

Yorumu yazan müşterimiz - huzur2019, 29/03/2020 tarihinde

Canım umaycım🌸

Canım umaycım her zaman beni doğru yönlendirdi, toparlanacağım zamanları bile söyler... Beni her zaman çok iyi anlayan biri oldun burada. Daha önce pek çok defa dediklerini yaşadım. Benim ruh halimi anlayansın herşeyden önce... Ve insanların korkularını bilinçaltılarını düşüncelerini çok iyi analiz ediyorsun...Teşekkür ederim desteğine ve doğru yönlendirmelerine🙏🌸🌸😊

Yorumu yazan müşterimiz - sunandstar, 29/03/2020 tarihinde

Benim iyi kalpli meleğim

Seninle en kötü zamanımda tanıştım. Sabır ve özveriyle 8-9 aydır benim bu süreçte direnmemi ve motive olup mücadele etmemi senin gelecekle ilgili söylediklerinin ve benim sana güvenmemin neticesinde aştım. Bugün senin aylardır söylediğin gibi artık herşeyin çözüldüğü ve bu kötü günlerin bittiği haberini vermek için de ilk seni aradım tabi. İyi ki vardın. Sen olmasan ben ucu karanlık bir tünelde gibiydim. Tünelin sonundaki ışığı bir tek sen gördün. Bana bugünü söylediğinde bu kadar kısa sürede bu dediklerin nasıl olacak diyordum. Hakikaten oldu. Seni çok seviyorum. Herkesin senin gibi bir dostu olmalı♥️♥️♥️

Yorumu yazan müşterimiz - elcin2010, 29/03/2020 tarihinde

Muhtesem

Umay hanimla sık sık konuşurum ve bakımı hakkında sadece olağanüstü bir yeteneği var diyebilirim. Ayrıca söylediklerini yaşamışlığım vardır.

Yorumu yazan müşterimiz - nurhan79, 29/03/2020 tarihinde


Umay Akay uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

17:00 - 24:00

0:00 - 17:00

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

16:45 - 17:00
Umay Akay uzmanının profili

Profesyonel Fal Uzmanı - 13 yıl deneyim

11 yıldır fal uzmanlığı yapıyorum.2 yıl hindistanda yaşadım.Shamballa,magıc of love,tarot eğitimleri aldım.Türkiyeye döndüğümde fal uzmanlığı,şifacılık ve enerji çalışmaları yapmaya başladım.Şimdide astrocenter da varolan tüm gücümle duru görüm,tarot,kahve,iskambil,su falı gibi tüm yeteneğimle yanınızda olmaya geldim.Özellikle görüşme süresince elmas frekansıyla çalışarak size tamamen geçmiş,şimdi ve gelecek ile ilgili cevaplar veriyorum.ilişkiler,aşk ve ayrılık konuları uzmanlık alanım.İçinde büyüdüğüm bu mistik havanın deneyimlerini sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyorum..


Deneyim ve nitelikler

Hisler kararların gerçeğinde bir pusula..Gerçekte kim olduğunuz,sesinizin diger canlılar üzerinde ki etkisi ve çok daha fazlası için kader kodunuzu öğreneceğiniz bir yolculuğa varmısınız?

Umay Akay uzmanının anahtar kelimeleri2020 - MyBestPro - 1-5 rue du 8 Mai 1945 - 92110 Clichy, FRANCE