Bizi arayın:

  (0212) 900 25 11

Umay Akay

Umay Akay

Profesyonel Fal Uzmanı

6533
danışmanlık
% 99.9
pozitif yorum

11 yıldır fal uzmanlığı yapıyorum.2 yıl hindistanda yaşadım.Shamballa,magıc of love,tarot eğitimleri aldım.Türkiyeye döndüğümde tarot uzmanlığı,şifacılık ve enerji çalışmaları yapmaya başladım.Şimdi de astrocenter da varolan tüm gücümle duru görüm,tarot,katina aşk falı,su falı gi


Profilin devamını görüntüleUmay Akay uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 6533 görüşme hizmeti için 709 yorum aldım. Hizmetlerimin %99.9 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Bayıldım

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

111

680

27

1

1


Seçiniz:

Bu tahmin etmek değil açıkça bilmek

Bir konuda herkesin bildiği ve hatta resmi işlemlerde dahi kaydı olan bir zaman için hayır o tarih değil daha sonra dedi ve bilin bakalım ne oldu.😳 Umay haklı çıktı. Mutlaka deneyin!

Yorumu yazan müşterimiz - alvinho, 22/06/2021 tarihinde

Umay ablacım

Sen bana 17. Haber alacağını demiştin. Ve öyle oldu. Ben unutuyorum versihin tarihleri ve bugünde 3 lü tarih verdin max 13 ne kadar. Buraya özellikle yazdım ki unutmayalım diye. Seninle konuştuğumda inan bana enerji veriyorsun güven veriyorsun. İyiki varsın sana çok tşkr ediyorum. İnşallah tez zamanda görüşmek üzere. Öpüyorum seni 💐💐🌹🌹💋💋💋

Yorumu yazan müşterimiz - semos01, 21/06/2021 tarihinde

Tam dediğin tarihte tam da söylediğin gibi oldu

Sevgilim ile ayrıydık, Umay hn 7 Haziran tarihini bana aylar önce verdi ve biz 7 Haziran tarihinde tam da söylediği şekilde tekrar birlikte olmaya başladık. Sitede danıştığım 3 ayrı danışman da bu çocuktan birşey olmaz demesine rağmen, Umay Hn bekle dedi. Kararlarımı almadan ona danışmayı ve onun bana gösterdikleri ile birlikte karar almayı seviyorum. Çünkü söylediği şeyler hep yol açıcı şeyler. O söylüyor, ben yaşıyorum. İnşallah enerjileriniz tutar o zaman çok şanslısınız derim.

Yorumu yazan müşterimiz - hadise74, 21/06/2021 tarihinde

💋🧿

💋💋💋💋💋🌹🌹🌹🌹💐💐💐💐💐💐💐🧿🧿🧿🧿🙏🙏🙏çok teşekkürler Umay abla, arayacağım ah bi bilsen 😂😂😂😂 🙏🙏🌹🌹🌹💐💐💐💋💋💋💋💋🥰💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💋💋💋💋💋💋

Yorumu yazan müşterimiz - semos01, 21/06/2021 tarihinde

Tek kelime ile bravo Umay

Umay artik ben pes diyorum. Dedim ki fotograflarini gordum bana yalan soyluyor, hayir dedin israrla. Eski fotograftir sonradan eklenmistir yalan soylemiyor ve hayir senin dedigin gibi degil dedin bana. Ve iki saat sonra gene sen hakli ciktin. Gecen yilki fotograflarmis. Umay sana sapka cikartirim artik.

Yorumu yazan müşterimiz - teorisyen, 20/06/2021 tarihinde


Umay Akay uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

0:00 - 24:00

0:00 - 17:00

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

17:00 - 24:00
Umay Akay uzmanının profili

Profesyonel Fal Uzmanı - 14 yıl deneyim

11 yıldır fal uzmanlığı yapıyorum.2 yıl hindistanda yaşadım.Shamballa,magıc of love,tarot eğitimleri aldım.Türkiyeye döndüğümde tarot uzmanlığı,şifacılık ve enerji çalışmaları yapmaya başladım.Şimdi de astrocenter da varolan tüm gücümle duru görüm,tarot,katina aşk falı,su falı gibi açılımlarım ve tüm yeteneğim ile yanınızda olmaya geldim.Özellikle görüşme süresince elmas frekansıyla çalışarak size tamamen geçmiş,şimdi ve gelecek ile ilgili cevaplar veriyorum.ilişkiler,aşk ve ayrılık konuları uzmanlık alanım.İçinde büyüdüğüm bu mistik havanın deneyimlerini sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyorum..


Deneyim ve nitelikler

Hisler kararların gerçeğinde bir pusula..Gerçekte kim olduğunuz,sesinizin diger canlılar üzerinde ki etkisi ve çok daha fazlası için kader kodunuzu öğreneceğiniz bir yolculuğa varmısınız?

Astrocenter Başarı Rozetleri

2020 yılında yılın uzmanı seçilmiştir.

Son 12 ayda 9 kere kazanmıştır. En son Mayıs ayında


Umay Akay uzmanının anahtar kelimeleri2021 - MyBestPro - 75 rue d'Amsterdam - 75008 Paris, FRANCE