Bizi arayın:

  (0212) 900 25 11

Umay Akay

Umay Akay

Profesyonel Fal Uzmanı

5290
danışmanlık
% 99.9
pozitif yorum

11 yıldır fal uzmanlığı yapıyorum.2 yıl hindistanda yaşadım.Shamballa,magıc of love,tarot eğitimleri aldım.Türkiyeye döndüğümde tarot uzmanlığı,şifacılık ve enerji çalışmaları yapmaya başladım.Şimdi de astrocenter da varolan tüm gücümle duru görüm,tarot,katina aşk falı,su falı gi...


Profilin devamını görüntüleUmay Akay uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 5290 görüşme hizmeti için 611 yorum aldım. Hizmetlerimin %99.9 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Bayıldım

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

96

595

14

1

1


Seçiniz:

🙏🙏🙏❤️

Umay dediyse yasamamak mumkun degil. Gercekleri cok tatli bir dille soyleyip, sizi hazir eder. Size yol gosterir. Kac kez kizdim soylediklerine, ama hep dedigi oldu. Ben haksiz cikayim istiyorum bu sefer dedi kac kez bana, ama hep o hakli cikti. Ben de pes ettim:) iyi ki varsin Umay. Tesekkurler.

Yorumu yazan müşterimiz - teorisyen, 23/11/2020 tarihinde

Söylediklerini yasamak ⚓️

Canim Umay🥰 -Ask, Para, is.. her ne konu olursa olsun, söylediklerini yasamak, yasiyor olmak ne Kadar güzel! Verdigin tavsiye ve uyarilar icinde ayrica Tesekkür ederim sana 🙏 Belki de Onlar olmazsa, Sonucunda bu mutlulugu bulamazdim. Iyiki varsin.. Hem seninle yine konusmak, Hem sana danismak bana yine Iyi geldi😘

Yorumu yazan müşterimiz - ela123, 21/11/2020 tarihinde

🍀🍀🍀 EfsoOoOoOO 🍀🍀🍀

maim111, 20/11/2020 tarihinde

Harika

Harikasınız Umay hanım gerçekten beni çok mutlu ettınız umarım dedıklerınız gerçek olur durumu çok iyi özetledınız gelişmeler için sabırsızlanıyorum 🌺

Yorumu yazan müşterimiz - emel6450094, 20/11/2020 tarihinde

Merhaba

Aaaaaaah ! Umay hanim'cim kendisini çok severim, cana yakin bir medyum, tavsiye ediyorum her kese, tekrardan ararim canim benim.

Yorumu yazan müşterimiz - ulia71, 19/11/2020 tarihinde


Umay Akay uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil
Umay Akay uzmanının profili

Profesyonel Fal Uzmanı - 13 yıl deneyim

11 yıldır fal uzmanlığı yapıyorum.2 yıl hindistanda yaşadım.Shamballa,magıc of love,tarot eğitimleri aldım.Türkiyeye döndüğümde tarot uzmanlığı,şifacılık ve enerji çalışmaları yapmaya başladım.Şimdi de astrocenter da varolan tüm gücümle duru görüm,tarot,katina aşk falı,su falı gibi açılımlarım ve tüm yeteneğim ile yanınızda olmaya geldim.Özellikle görüşme süresince elmas frekansıyla çalışarak size tamamen geçmiş,şimdi ve gelecek ile ilgili cevaplar veriyorum.ilişkiler,aşk ve ayrılık konuları uzmanlık alanım.İçinde büyüdüğüm bu mistik havanın deneyimlerini sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyorum..


Deneyim ve nitelikler

Hisler kararların gerçeğinde bir pusula..Gerçekte kim olduğunuz,sesinizin diger canlılar üzerinde ki etkisi ve çok daha fazlası için kader kodunuzu öğreneceğiniz bir yolculuğa varmısınız?

Umay Akay uzmanının anahtar kelimeleri2020 - MyBestPro - 1-5 rue du 8 Mai 1945 - 92110 Clichy, FRANCE