Bizi arayın:

  (0212) 900 25 11

Nur Sultan

Nur Sultan

Psişik medyum

200
danışmanlık
% 100
pozitif yorum

Anadolu'da ocak tabir edilen bir ailenin torunuyum. Genetik olarak taşıdığım telepati ve duru görü yeteneğim fark edildiğinde 8 yaşındaydım. Diğerlerinden farklıydım yaşadığım olaylara, görüntülere, rüyalara, hislerime bir anlam verip bu olayları sindirmem ise 5 yılımı aldı o gün...


Profilin devamını görüntüleNur Sultan uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 200 görüşme hizmeti için 37 yorum aldım. Hizmetlerimin %100 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

36

1

0

0


Seçiniz:

Aşk

Mükemel bi yürege Sahib beni cok güzel aydinlatin cok tesekür ederim canim benim kocaman öpüyorum seni güzel yüreklim ❤

 Yorumu yazan müşterimiz - onurum03, 14/10/2019 tarihinde

Güzel nur ablacım 💫

Hoş bir sohbet bir bakım oldu yine 💫💕💫 ben memnunum allah razı olsun senden ablacım 💫💕💫 love YOU 💫💕💫

 Yorumu yazan müşterimiz - madeliefye, 09/10/2019 tarihinde

Mutlaka deneyin

Bence çok başarılı hemde çok.yorumlari çok net çok beğendim. Buyuzden deneyin derim💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎

 Yorumu yazan müşterimiz - denizo, 08/10/2019 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Çok başarılı💫

Nur hanım çok başarılı ve farklı bir medyum. Olanı net bir şekilde görüyor, yorumları ile güven veriyor. Kendisine teşekkür ediyorum.

 Yorumu yazan müşterimiz - catfish, 05/10/2019 tarihinde

Harikasin!

Nur Sultan'da özel bir yetenek var gercekten! Insani hayran bırakacak sekilde detay veriyor. Yorumlarinda kisisel olabiliyor düşünceleri ama bu hoş bir şey sonuçta deneyimli insanlar ve bundan yararlanmak iyi olur. Ben ondan kendimi ve hayatimi dinlemeyi seviyorum. Kafa karisikligima cok iyi geldi, iyi ki var.

 Yorumu yazan müşterimiz - mermaid76, 24/09/2019 tarihinde


Nur Sultan uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

Bugün uygun değil

23:00 - 23:45

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

23:00 - 24:00

0:00 - 23:00
Nur Sultan uzmanının profili

Psişik medyum - 22 yıl deneyim

Anadolu'da ocak tabir edilen bir ailenin torunuyum. Genetik olarak taşıdığım telepati ve duru görü yeteneğim fark edildiğinde 8 yaşındaydım. Diğerlerinden farklıydım yaşadığım olaylara, görüntülere, rüyalara, hislerime bir anlam verip bu olayları sindirmem ise 5 yılımı aldı o gün bu gündür hislerim yardımıyla insanlara yardım edip yollarına ışık olmaktayım…

Zaman içinde kendimi geliştirip var olan enerjiyi doğru kullanma konusunda eğitimler aldım. Büyük bir hocadan kendilerinden sonra bu işi devam ettirebilmek adına onların isteği doğrultusunda el aldım.Tarot, Katina ve çeşitli bakımlarla durugörümü birleştirmekteyim. 25 yıldır profesyonel olarak bu işi yapmaktayım. Ankaranın en iyi falcılarından biri olarak ayrıca Falcıara.com adresinde Sevgi olarak uzun zamandır hizmet vermekteyim.

Hayatınızda ki karanlıkları aydınlığa kavuşturmak bir çözüm olmak şifa enerjimi sizlere aktarmak için buradayım. Bana verilen bu özel yetenekleri sizlere yararlı enerjilere dönüştürüp amacım dertlere derman olmak. Fallarımla sizlerle buluşmak üzere sevgi ile kalın . . .dım. Diğerlerinden farklıydım yaşadığım olaylara, görüntülere, rüyalara, hislerime bir anlam verip bu olayları sindirmem ise 5 yılımı aldı o gün bu gündür hislerim yardımıyla insanlara yardım edip yollarına ışık olmaktayım…


Tarot, Katina ve çeşitli bakımlarla durugörümü birleştirmekteyim. 25 yıldır profesyonel olarak bu işi yapmaktayım.

Ankaranın en iyi falcılarından biriyim.


Zaman içinde kendimi geliştirip var olan enerjiyi doğru kullanma konusunda eğitimler aldım. Büyük bir hocadan kendilerinden sonra bu işi devam ettirebilmek adına onların isteği doğrultusunda el aldım.


Hayatınızda ki karanlıkları aydınlığa kavuşturmak bir çözüm olmak şifa enerjimi sizlere aktarmak için buradayım. Bana verilen bu özel yetenekleri sizlere yararlı enerjilere dönüştürüp amacım dertlere derman olmak.


Fallarımla sizlerle buluşmak üzere sevgi ile kalın . . .

2019 - MyBestPro - 12 Rue de Penthièvre, 75008 Paris, FRANCE