Zühre Işık

Zühre Işık

Medyum & Şifaci & Kehanet Falları Uzmani

271
danışmanlık

% 100
pozitif yorum


Anne tarafindan 4 nesil sure gelen 6.his, Durugoru ve şifacilik enerjisi her zaman hem kendimin hem tum dostlarimin yolunu aydinlatti..Tum evrenin hayrina, hissettiklerimle yaşadiklarinizi yorumlamayi, her konuda, her ihtiyaciniz oldugu anda yaninizda olmayi ictenlikle diliyorum.. Bu el aldigim ozelliklerle birlikte hali hazirda devam eden calisma hayatimin yani sira, yaşatmiş oldugum  20 yili aşkin suredir Klasik Tarot, Ortacag ve Gotik Tarot, Kehanet, Melek Kartlari, Katina Deste , Rus Çingenelerinden el aldigim iskambil, Osmanli Muneccim ve Turkiye'de basimi bulunmayan Nostradamus'un kayip Tarotunun yani sira yine cok yaygin olmayan Lenormand Kehanet kartlarini sizlerin enerjisiyle yorumluyorum..

Profilin devamını görüntüle


Zühre uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

271 prestations || 3 kalp puanı || 33 yorum 100% memnun veya çok memnun
Detayları görüntüle

Bayıldım

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

3

31

2

0

0

Filtrele

Tskler

Zühre hanim çok tskler gerçekten iyi birilerden!! paranız boca gitmez emek veren hizleride kuvetli bu arada hoş geldiniz tekrardan uzun zamandır bekledim sizi com öpüyorum

Yorumu yazan müşterimiz - yasemin153, 11/02/2020 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

mükemmel

gerçekten çok güzel tespitler ve yorumlama. zamanı kullanması ve kendinden emin yorumlaması çok iyiydi.teşekkür ederim

Yorumu yazan müşterimiz - lifeismono, 11/02/2020 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Tskler

Zühre hanım cook tşk ederim Vallahi herşey tak tak dedi ben birşey söylemeden!!! Gerçekten emek veriyor ve hizleri çok kuvetli Inşallah öngörünüzde çıkar ben sizi çok optm

Yorumu yazan müşterimiz - yasemin153, 26/12/2019 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Ilk defa pisman olmadim!!

Bütün samimiyetimle söylüyorum gercekten bu bayan ve bu sayfada tanistim ecem hanim bir baska. Lütfen ikisinin profiline bakin hangisi baktirmak istedi an acik ise icinizden gelen kisiye baktirin. Zühre hanim Ilk defa gercekten ilk defa zamani iyi degerlendirlerim diyerek cok hizli bir sekilde gördüllerini anlatti ne gördü ise direkman söyledi ha iyi ha kötü kendisi cok acik sözlü bos yere paraniz gitmesin bir denemeden bir sey kaybetmessiniz bakim yaptimizda beni anlicaksiniz emin degilseniz bile bazen indirimler yada hediyeler oluyor onlarin ozaman kesinlikle zühre hanimla deglendirin Neden bu israrim ozaman anlicaksiniz . Kisacasi Zühre hanim cok tesekür ederim iyiki soze baktirmisim cok dobra direk bir bayan nasilsa öyle söylüyor!!

Yorumu yazan müşterimiz - allahvar1, 25/12/2019 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Net

Umitsizliklerin icinden sizi enerjisi ile alip cikaran , olacaklari alternatifleri ile birlikte yorumlayan ve icinize sicaklik veren kibar ve net bir danisman ariyorsaniz kacirmayin arayin derim

Yorumu yazan müşterimiz - slosel2019, 05/12/2019 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Müsaitlik

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil
Zühre uzmanının profili

Medyum & Şifaci & Kehanet Falları Uzmani - 29 yıl deneyim

Anne tarafindan 4 nesil sure gelen 6.his, Durugoru ve şifacilik enerjisi her zaman hem kendimin hem tum dostlarimin yolunu aydinlatti..
Tum evrenin hayrina, hissettiklerimle yaşadiklarinizi yorumlamayi, her konuda, her ihtiyaciniz oldugu anda yaninizda olmayi ictenlikle diliyorum.. Bu el aldigim ozelliklerle birlikte hali hazirda devam eden calisma hayatimin yani sira, yaşatmiş oldugum  20 yili aşkin suredir Klasik Tarot, Ortacag ve Gotik Tarot, Kehanet, Melek Kartlari, Katina Deste , Rus Çingenelerinden el aldigim iskambil, Osmanli Muneccim ve Turkiye'de basimi bulunmayan Nostradamus'un kayip Tarotunun yani sira yine cok yaygin olmayan Lenormand Kehanet kartlarini sizlerin enerjisiyle yorumluyorum..


Deneyim ve nitelikler

20  yili aşkin suredir Tarot okuyuculugu, Katina, kehanet kartları ve de Rus çingenelerinden kadim iskambil fali ve Vikinglerin kehanet sistemi RUNE taşları ve İ Ching kehaneti yorumculugu..

Diplomalar

Electra Kozmik Şifa Uygulayicisi, Mor Sanos Orra Şifacisi, Shamballa Master Degree, Shamballa 12D uygulayici ve EgitmenligiHoşgeldiniz!

Size daha iyi bir deneyim sunabilmemiz için hesabınıza giriş yapın ve Astrocenter'ın tüm avantajlarından yararlanın.