Melek Hülya

Melek Hülya

Spiritüel yaşam koçu

764
danışmanlık

% 97.6
pozitif yorum


Hayatta herşeyin mümkün olduğuna ve mucizelerin olabileceğine inanmak istermisiniz...:)15 yıldır doğuştan gelen yeteneklerimi kişisel gelişim eğitimleri alıp bioenerji uzmanlığı, reiki master,melek koçluğu ve lakshımı bolluk bereket enerjisi uygulayıcısı 9.kuşak  Theta healing uzmanı,ve Access bars uzmanı tüm bu bilgi ve eğitimlerimi birleştirip danışanlarıma şifa vermek amacı ile geleceklerinden bilgi verip merak ettikleri konuları aydınlatmak ve hayat yollarına ışık tutmak için spirütüel yaşam koçluğu yapmaktayım.Melek tarotu ile tüm merak ettiklerinizi aydınlatmak ve hayat yolunuza ışık tutmak için, bioenerji,reiki uzmanlığı ve melek koçluğu şifa çalışmaları ile negatif enerji temizliği yapıp kendinizi güçlü ve mutlu hisettmenizi sağlamak için burdayım.

Profilin devamını görüntüle


Melek uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

764 prestations || 3 kalp puanı || 83 yorum 97.6% memnun veya çok memnun
Detayları görüntüle

Bayıldım

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

3

73

8

0

2

Filtrele

Bayıldım !

Sevgiler 🌸🌺🌝

kardelen301, 29/01/2022 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Teşekkür ederim 🙏

Çok hızlı ve güzel bir bakim oldu Hülya hanım çok teşekkür ederim umarim gelecek için söyledikleriniz gerçekleşir sizi seviyorum ve öpüyorum 😘

Yorumu yazan müşterimiz - aysegul75, 26/01/2022 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Ona bırak kendini ve inan🤩

Hülya ile yaklaış iki yıldır görüşüyorduk. Benim çok zor bir sürecimde hep yanımda oldu, pes etmememi öğreti. Lütfen bana inan dedi, benim gördüklerini görden dedi… Ve dün o mucize oldu, Hülyanın o dedikleri oldu! Ben ne kadar teşekkür etsem ona yetmez, benim zor psikolojimi cekti ve hep beni toparladı… Sen başarıcaksın dedi…ve başardım, seninle başardım Hülya, çok teşekkür ederim sana minayatım😘🙏🙏

4 aylık yorum - saniye01, 27/11/2021 tarihinde

Uzmanın müşteriye verdiği cevabı görüntüleyin

Teşekkür ederim 🙏

Hülya hanım güzel bakımınız ve ilginiz için çok teşekkür ederim zor günler geçirdiğimi biliyorsunuz desteğiniz ve bana moral verdiğiniz için ayrıca teşekkür ederim

Yorumu yazan müşterimiz - aysegul75, 20/11/2021 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Tesekkür ederim

Zor günlerimde yanimda olduğunuz ve desteğiniz için teşekkür ederim Hülya hanım umarım söyledikleriniz gerçekleşir

Yorumu yazan müşterimiz - aysegul75, 25/10/2021 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Müsaitlik

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil
Melek uzmanının profili

Spiritüel yaşam koçu - 18 yıl deneyim

Hayatta herşeyin mümkün olduğuna ve mucizelerin olabileceğine inanmak istermisiniz...:)

15 yıldır doğuştan gelen yeteneklerimi kişisel gelişim eğitimleri alıp bioenerji uzmanlığı, reiki master,melek koçluğu ve lakshımı bolluk bereket enerjisi uygulayıcısı 9.kuşak  Theta healing uzmanı,ve Access bars uzmanı tüm bu bilgi ve eğitimlerimi birleştirip danışanlarıma şifa vermek amacı ile geleceklerinden bilgi verip merak ettikleri konuları aydınlatmak ve hayat yollarına ışık tutmak için spirütüel yaşam koçluğu yapmaktayım.

Melek tarotu ile tüm merak ettiklerinizi aydınlatmak ve hayat yolunuza ışık tutmak için, bioenerji,reiki uzmanlığı ve melek koçluğu şifa çalışmaları ile negatif enerji temizliği yapıp kendinizi güçlü ve mutlu hisettmenizi sağlamak için burdayım.


Deneyim ve nitelikler

Benim için önemli olan bir çok insanın yaşamına dokunmak ve onlara şifa verebilmektir. Ardından iyi ki varsın Hülya abla, dediklerinin hepsi gerçek oldu. Onların yaşamına dokunarak mutlu hissetmelerini sağlamak benim için çok değerli. "Çocukluğumdan beri keşke elimde bir sihirli değnek olsa da üzülen herkesin üzüntülerini yok etsem" derdim. Sanırım bir sihirli değnek olmasada onların dertlerini çözmeye çalışmak güç vermek ve şifalandırabilmek gerçek mutluluk.

Diplomalar

SPRİTUEL DANİSMANLIK, REİKİ MASTER YAŞAM KOĆLUĞU, MELEK KOÇLUĞU LAKSHIMI BOLLUK BEREKET ENERJİSİ UYGULAYICILIĞI 9.KUŞAK, ŞİFA TERAPİLERİ , GEÇMİS YAŞAM ŞİFASI AKCCESS BARS UZMANI,THETA HEALİNG UZMANIHoşgeldiniz!

Size daha iyi bir deneyim sunabilmemiz için hesabınıza giriş yapın ve Astrocenter'ın tüm avantajlarından yararlanın.