Bizi arayın:

  (0212) 900 25 11

Melek Hülya

Melek Hülya

Spiritüel yaşam koçu

558
danışmanlık
% 96.8
pozitif yorum

Hayatta herşeyin mümkün olduğuna ve mucizelerin olabileceğine inanmak istermisiniz...:)13 yıldır doğuştan gelen yeteneklerimi kişisel gelişim eğitimleri alıp bioenerji uzmanlığı, reiki master,melek koçluğu ve lakshımı bolluk bereket enerjisi uygulayıcısı 9.kuşak tüm bu bilgi...


Profilin devamını görüntüleMelek Hülya uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 558 görüşme hizmeti için 64 yorum aldım. Hizmetlerimin %96.8 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Bayıldım

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

2

54

8

0

2


Seçiniz:

mukemmel

kusura bakmayin surem bitti, tekrar donus yapacagim size cok tesekkur ediyorum hep aydinlattiniz beni, en dogru ve nazik medyumlardan biri tavsiye ederim!!

Yorumu yazan müşterimiz - ygul94, 02/03/2021 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Muhteşem 🙏

Hülya hanım bakımınız ve açıklamanız muhteşem di herşey için çok teşekkür ederim bana moral verdiniz sizi seviyorum ve öpüyorum 🙏😘🙏

Yorumu yazan müşterimiz - aysegul75, 02/03/2021 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Enerjisi mükemmel:)

Çok tatlı bir insan inanılmaz enerjisi yüksek gördüğü kötü olayları bile insanın kalbini kırmadan yumuşak bir dille aktaran insana çok büyük güç veren gerçek bir yaşam koçu insan sesindeki güvenden bile şifa alıyor çok teşekkür ederim hülya hanım iyiki varsınız daha öncede söylediklerinizi yaşadım inşallah bu seferde yaşarım sizi çok seviyorum ❤️❤️

Yorumu yazan müşterimiz - semrakcl, 27/02/2021 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Aşk, İş herşey...

Düzenli danış masamda 1 kere konuşmamız yetiyor bana, zaman için de öngörülerini hep yaşadım, güzel haberlerle tekrar görüşmek üzere. :)

Yorumu yazan müşterimiz - f.orhan, 23/02/2021 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Tek kelime ile Muhteşemmm:)

Melek hulya hanım cok teşekkür ederim güzel bakımınız için daha önceden dedikleriniz cikti o yuzden birdaha geldim size o kadar tatlı ve sevecensiniz ki insan sizinle konustugun da cok rahatlıyor içime yasam sevinci doldurdunuz sıcacık samimi enerjinizle iyiki varsınız ağlayarak aradım gülerek beni gönderdiniz cok teşekkür ederim gerçekten ve birde onun bana söylediklerini sizden duymak her seferinde beni şok ediyor bence duru görünüz muhteşem tekrar cok teşekkür ederim :)

Yorumu yazan müşterimiz - quenndmr79, 23/02/2021 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Melek Hülya uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

11:00 - 24:00

0:00 - 16:00

11:00 - 16:00
Melek Hülya uzmanının profili

Spiritüel yaşam koçu - 15 yıl deneyim

Hayatta herşeyin mümkün olduğuna ve mucizelerin olabileceğine inanmak istermisiniz...:)

13 yıldır doğuştan gelen yeteneklerimi kişisel gelişim eğitimleri alıp bioenerji uzmanlığı, reiki master,melek koçluğu ve lakshımı bolluk bereket enerjisi uygulayıcısı 9.kuşak tüm bu bilgi ve eğitimlerimi birleştirip danışanlarıma şifa vermek amacı ile geleceklerinden bilgi verip merak ettikleri konuları aydınlatmak ve hayat yollarına ışık tutmak için spirütüel yaşam koçluğu yapmaktayım.

Melek tarotu ile tüm merak ettiklerinizi aydınlatmak ve hayat yolunuza ışık tutmak için, bioenerji,reiki uzmanlığı ve melek koçluğu şifa çalışmaları ile negatif enerji temizliği yapıp kendinizi güçlü ve mutlu hisettmenizi sağlamak için burdayım.


Deneyim ve nitelikler

Benim için önemli olan bir çok insanın yaşamına dokunmak ve onlara şifa verebilmektir. Ardından iyi ki varsın Hülya abla, dediklerinin hepsi gerçek oldu. Onların yaşamına dokunarak mutlu hissetmelerini sağlamak benim için çok değerli. "Çocukluğumdan beri keşke elimde bir sihirli değnek olsa da üzülen herkesin üzüntülerini yok etsem" derdim. Sanırım bir sihirli değnek olmasada onların dertlerini çözmeye çalışmak güç vermek ve şifalandırabilmek gerçek mutluluk.

Diplomalar

SPRİTUEL DANİSMANLIK, REİKİ MASTER YAŞAM KOĆLUĞU, MELEK KOÇLUĞU LAKSHIMI BOLLUK BEREKET ENERJİSİ UYGULAYICILIĞI 9.KUŞAK, ŞİFA TERAPİLERİ , GEÇMİS YAŞAM ŞİFASI

Melek Hülya uzmanının anahtar kelimeleri2021 - MyBestPro - 1-5 rue du 8 Mai 1945 - 92110 Clichy, FRANCE